کد خبر: ۴۶۱۳۲
۱۶۲۹ بازدید
۹ دیدگاه (۹ تایید شده)

10 خبر از 10 سال بعد در شهرستان میانه + تصویر

۱۳۹۴/۶/۴
۲۲:۰۷

 

خبر اول: آغاز پروژه توسعه اطراف حرم بعد از 60 سال

رئیس شورای شهر دوره هفتم اعلام کرد: به زودی قرارداد سرمایه گذاری با یک شرکت سرمایه گذار برای اجرای طرح توسعه اطراف حرم امامزاده اسماعیل (س) منعقد می گردد.

مجدالاسلامی در این ارتباط افزود: اواخر امسال این پروژه بزرگ پس از 60 سال به مرحله اجرا در می آید.

 

خبر دوم: ترکمنچای به شهرستان تبدیل شد.

نماینده مردمی میانه در یک اقدام منفرد و در جلسه کاملا خصوصی و دوستانه با معاون وزیر کشور دستور لازم برای ارتقای بخش ترکمنچای به شهرستان را اخذ کرد.

دکتر یاری نماینده مردم شریف و قدرشناس میانه افزود: معاون وزیر کشور با قاطعیت ضمن حمایت از این موضوع اعلام کرد: این مسئله را به وزیر کشور منتقل خواهم کرد تا در اولین فرصت در جلسه هیئت دولت مطرح شده و اگر عنادورزی خاصی مانند 4 دولت قبلی وجود نداشته باشد، تصویب گردد.

 

خبر سوم: آب شرب گرمی چای امسال به میانه می رسد.

فرماندار ویژه شهرستان میانه از تکمیل طرح انتقال آب شرب گرمی چای به میانه خبر داد.

آقای سپاسی افزود: این پروژه مراحل پایانی خود را می گذراند و اواخر امسال یا حداکثر سال بعد مردم میانه می توانند از آب گوارای گرمی چای بیآشامند.

 

خبر چهارم: احضار 3000 نفر از خبرخوانان رسانه های میانه به ورزشگاه

باخبر شدیم طی شکایتی توسط سرپرست موقت اداره ارشاد میانه تعداد 3000 نفر از خبرخوانان میانه به دادگاه احضار شده اند که به دلیل کمبود جا، محل دادگاه در ورزشگاه 5000 نفری میانه تشکیل شده است.

آقای واقعیتی سرپرست این اداره بابت خبری که در آن از فعل مفرد برای نقل قولهای ایشان استفاده شده است، علاوه بر خبرنگار، تمامی خوانندگان این خبر را به دادگاه کشانده است.

 

خبر پنجم: تکمیل کمربندی جنوبی

شهردار میانه از تکمیل و راه اندازی کمربندی جنوبی میانه در اواخر امسال خبر داد.

آقای کلان فروش در این ارتباط گفت: این پروژه بزرگ با برگزاری جلسات متعدد و توافق با ملاکین اراضی به مراحل پایانی رسیده و به زودی اجرای قطعات باقی مانده آغاز و در پایان امسال یا سال آتی به بهره برداری خواهد رسید.

 

خبر ششم: تقدیر مردم قدرشناس میانه از نماینده خدوم

در یک حرکت خودجوش مردمی از ناحیه افرادی گمنام تحت عنوان جمعی از اهالي همان کوچه، بنر تقدير بابت رفع اتصال برق در وسط بلوار دفتر ارتباطات مردمی دکتر یاری برپا گردید:

http://static.vom.ir/images/dilaji/9d2682367c3935defcb1f9e247a97c0de009ba5e37e75ff8614b4169027d45e3.jpg

 

خبر هفتم: افتتاح 739 طرح ملی در میانه در هفته دولت

آقای سپاسی فرماندار ویژه شهرستان میانه از افتتاح 739 طرح ملی در هفته دولت خبر داد. ارزش کل این پروژه ها بالغ بر 300 ميليون تومان می باشد که از مهمترین آنها می توان به راه اندازی یک باب نانوایی در روستای زرده ملیک اشاره کرد.

 

خبر هشتم: پیامک تبریک نماینده خدوم

دیروز شهروندان میانه پیامک تبریک نماینده خدوم خود را دریافت کردند.

دکتر یاری در پیامک خود آورده است: "به دنبال تبدیل بخش ترکمنچای به شهرستان ، عید سعید غدیر خم را تبریک عرض"!

دکتر یاری نماینده محترم در توضیح این جمله بدون فعل به خبرنگار ما گفت: اگر تعداد کاراکترها را شمارش فرمایید 70 کاراکتر دارد که اگر فعل هم اضافه می شد ، دو پیامک محسوب می شد و هزینه 30 هزار پیامک 10 تومانی دوبرابر می شد. مهم آن است که مردم آگاه و قدرشناس میانه، پیام و مفهوم را دریافت کرده باشند.

 

خبر نهم: امسال آبگیری سد استور انجام می گیرد.

مدیر کل نیرو اعلام کرد: امسال آبگیری سد استور انجام می گیرد.

ایشان افزود: تنها مشکل کوچکی که مانده کسب رضایت مالکین اراضی پشت سد است که حدود 200 هکتار زمین را شامل می شود و متأسفانه قبل از خرید این اراضی، سد ساخته شده است و مالکین اراضی طاقچه بالا می اندازند!

 

خبر دهم: افتتاح بزرگراه میانه سرچم در سال آینده

معاون وزیر راه و ترابری در بازدید از میانه اعلام کرد: به زودی کار تعریض جاده ترانزیت و تبدیل آن به بزرگراه آغاز می شود و سال آینده این جاده مرگبار به بزرگراه تبدیل می شود.

ایشان افزود: برای امسال مبلغ 10 میلیارد ریال اعتبار تصویب شده است که قرار است با انتخاب یک پیمانکار ذیصلاح قطعه اول این بزرگراه از پلیس راه تا گلوگاه تسریع گردد. برای قطعات دیگر نیز همچنان تلاش ما ادامه خواهد داشت.

 

 

 

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۶/۴ ۰۲:۱۰

یکی از خبرها تا حدودی عملی شده !

۹۴/۶/۶ ۲۱:۴۳
واللاح وقتی خبر هفتم را می خوانم و افتتاح های امروز را می بینم، متوجه می شوم طنز نیست. تیتر افتتاح های امروز توسط استاندار محترم را مرور کنید که لابد یکیش آغاز به کار یک تخته فرش بود!! [img]http://static.vom.ir/images/voiceofmiyana/11d0e6287202fced83f79975ec59a3a64a959a43d9db810a205f2889eda42905.jpg[/img]
۹۴/۶/۵ ۱۳:۵۴
عالی بود
۹۴/۶/۵ ۱۰:۱۲
آنقدر هم که فکر میکنید دیل آجی نیستید. زیاد بخود سخت نگیرید.بفکر سلامتی خود هم باشید که آگر زبانم لال اتفاقی برایتان افتاد بیمارستان امام در دست تعمیر است ومجبورید برای رفتن به بیمارستان خاتم مسیر نه چندان کوتاه را طی نمایید ومعلوم نیست آنجاهم چگونه پذیرایتان باشند..... سخن کوتاه اینکه:این شهر حالا حالا ها کار دارد بعبارتی این قصه سر دراز دارد.............
۹۴/۶/۵ ۰۰:۵۶
همچنین نماینده میانه آقای کهنمویی ضمن بازدید از بقایای بازمانده از دانشگاه آزاد عاملین جنایت را محکوم و برای درگذشتگان فاتحه خواند و قول داد با مداخله گران جدا‌ و شدیدا برخورد کند.
۹۴/۶/۴ ۲۳:۵۵
مشكل اب شرب هم دراخر ده سال حل شده
۹۴/۶/۴ ۲۳:۵۰
دیل آجی جان فکر کنم بخش دوم مطلب هم لازم هست ، چون قرار هست در آن سالها ، mri از گمرک ترخیص و موزه میانه هم برای بازدید عموم باز باشد . همچنین راه آهن میانه - تبریز و میانه - اردبیل هم قراره افتتاح بشه ، در ضمن با حضور چند سرمایه گذار مشکل بیکاری هم حل خواهد شد و....
۹۴/۶/۴ ۲۳:۱۲
احسنت
۹۴/۶/۴ ۲۲:۳۳
دعوت بکار 250 نفر فاز دو فولاد یادتون رفته

اخبار روز