کد خبر: ۹۴۵۶۱
۲۱۷۶ بازدید
۸۱ دیدگاه (۷۷ تایید شده)

واکنش رئیس جمهور به نامه منتخب میانه

۱۳۹۹/۱/۱۰
۱۸:۵۶

نامه اسماعیلی نماینده منتخب مردم‌میانه درمجلس یازدهم به رئیس جمهور

نامه اسماعیلی نماینده منتخب مردم‌میانه درمجلس یازدهم به رئیس جمهور

 

جهانگیری: حاج آقا یک نامه برایتون رسیده

روحانی: از کی؟

جهانگیری: از منتخب مردم میانه، ترکمنچای، کندوان، کاغذکنان و مرکزی

روحانی: این فهرست طولانی، شهرهای یک استان هست؟

جهانگیری: نه حاج آقا! بخش های یک شهرستان است.

روحانی: مگر اسم بخش و روستا رو باید در حوزه انتخابی بنویسند؟

جهانگیری: نه حاج آقا! در این شهرستان از دوره هشتم مجلس این مدلی می نویسند.

روحانی: حالا این منتخب که هنوز راه مجلس را نمی شناسه، آدرس من را از کجا گیر آورده؟

جهانگیری: به من فرستاده ولی در ادامه اش نوشته: آقای جهانگیری هم زحمت کشیده برساند به دست حاج حسن کلیدساز 

روحانی: حالا موضوعش چیه؟

جهانگیری: هیچی! گفته دستور بدید به قشر ضعیف آن منطقه سه ماه کمک مالی شود.

روحانی: خب همین کار را بکنید.

جهانگیری: چطوری؟ از کجا؟

روحانی: شما حساب آنهایی که یارانه می گیرند را بگیرید و به حسابشان واریز کنید.

جهانگیری: از کجا بریزیم؟

روحانی: از همان جایی که ما به التفاوت پول بنزین و کالای شب عید و مساعدت ایام کرونا را ریختید.

جهانگیری: آهان! از اون لحاظ!

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۱/۲۰ ۰۸:۳۵

مهندس یا مطلب رو تو سایت قرار ندید با شجاعت داشته باشید نظرات رو اعلام کنید .

۹۹/۱/۱۹ ۱۹:۰۳

جناب مهندس دیل آجی چرا انعکاس نظرات را متوقف کردید؟

۹۹/۱/۱۸ ۱۵:۲۷

یکی هم مثل اسماعیلی تو کشور پیدا شد!!!

۹۹/۱/۱۸ ۱۴:۵۹

همه عزیزانی که نظراتشان را دادند ممنون اما همه تون به قول پدر عزیز یکی از دوستان که تکیه کلامش این است عجول نباش شما عزیزان نیز عجول نباشید اصلا بعد 2 ماه ایا اقای حسن روحانی جواب خواهد داد یاخیر بعد قضاوت کنیید

۹۹/۱/۱۸ ۱۲:۴۱

سلام پیام واگه توکانال میانه انتشارنمیدن بنده باسایت های دیگر موضوع رادرمیان‌ بگذارم(منابع طبیعی گوندوغدرا)

۹۹/۱/۱۷ ۱۲:۴۸

جناب مهندس واعظی باسلام و تبریک سال نو . کسی به نوشتن نامه به رییس جمهور و یا مقام معظم رهبری برای حل مشکلات و گرفتاری مردم یا دفاع از حقوق ملت از جانب نماینده محترم میانه مخالف نیست و به قول جناب عالی نشانگر اکتیو بودن نماینده است .اما به عنوان کارشناس مکاتبات اداری عرض می کنم قبل از نوشتن نامه نویسنده باید از ضرورت نگارش نامه علم حاصل کند و پس از آن با رعایت چارچوب مکاتبات اداری شروع ، مقدمه ، متن اصلی و پایان نامه را تنظیم کند . موضوع نامه نماینده محترم میانه حمایت از قشر آسیب پذیر مردم میانه است . ملاحظه می فرمایید موضوع دامنه و وسعت ملی دارد و قدرت اجرایی نامه باید در سطح ملی ارزیابی شود . و اگر درخواست یا نامه ای قرار است نگارش شود در سطح ملی درخواست مطرح شود نه حوزه انتخابیه میانه و بخش های تابعه . در این شرایط خطر سلامت مردم کشور به نظرم کمک به دولت برای جلب حمایت بیشتر آنان از سلامت مردم باید باشد . شما مهندس روشنفکری هستید به نظرتان نقش نماینده مردم در این شرایط بحرانی غیر از نگارش نامه به رییس جمهور که یک اقدام نسیه نزدیک به عدم است چه چیزی می تواند باشد . حتما می فرمایید ۱ رای زنی و ارتباط با مسوولانه عالی رتبه استانی و کشوری برای تامین فوری نیازمندی های حوزه سلامت . ۲ جلب کمک خیرین میانه ای های مقیم استان ها خصوصا تهران برای استفاده از ظرفیت مساعدت آنان ۳ ایجاد وحدت در سازمانهای دولتی و غیر دولتی برای حمایت از حوزه سلامت ۴ جلب و مشارکت دادن خیرین در امر سلامت ۴ راه اندازی کارگاه های تولید ماسک و محلول ضد عفونی با رای زنی و درخواست از نماینده عالی دولت در شهرستان . صحبت با مردم میانه از طریق ویدیو کنفرانس و درخواست از مردم برای رعایت پروتکل های بهداشتی و ... استدعا دارد مواردرا به استحضار حاج آقا اسماعیلی برسانید و اقدامات دیگر . با احترام

۹۹/۱/۱۷ ۰۹:۴۲

اگه برداشتتون از کامنت پوربهرامی اینه، وای به حال شهرمون

۹۹/۱/۱۷ ۰۹:۴۱

بزرگوار کتاب نوشته یا نامه؟

۹۹/۱/۱۷ ۰۱:۴۴

اینو جو گرفته . بعد از ۴ سال عملکرد اینو هم میبینیم🤣😂

۹۹/۱/۱۷ ۰۱:۳۳

اقا همين چند لحظه پيش اقاي رييس جمهور اعلام و جواب نامه رو نوشتند.وبا پست پيشتاز فرستادند ظاهرا ستاد بسته بود برگشت خورده!!!

۹۹/۱/۱۶ ۲۳:۲۵

نامه منتخب مردم گرمسار برای رئیس جمهور برای تغییر فرماندار:

 

عصر ایران - منتخب جدید گرمسار در مجلس در نامه‌ای به رییس جمهور نوشت: لطفا در شورای عالی امنیت ملی موضوع را بررسی و یک فرمانده واقعی که تجربه‌ی فرماندهی قاطع، کارآمد و جهادی منصوب کنید تا با اختیارات کامل بتواند جلوی پیشرفت بحران را بگیرد وگرنه خیلی زود همه چیز دیر می‌شود.

  متن نامه‌ی اردشیر مطهری خطاب به حسن روحانی، رییس جمهور و رئیس محترم شورای عالی امنیت ملی در پی می‌آید:

بی مقدمه سراغ اصل مطلب می‌روم. مردم کشورم چندی است درگیر بحرانی رو به گسترش به نام کرونا شده اند. از روزی که شما وعده دادید اوضاع عادی می‌شود چند روز گذشته است اما اوضاع نه تنها عادی نشده بلکه بدتر هم شده است.

چیزی که مرا بر آن داشت تا به عنوان منتخب مردم شهرستان‌های گرمسار، آرادان و ایوانکی در مجلس یازدهم خدمت شما نامه‌ای بنویسم اعتقاد جدی‌ام بر ضعف مدیریت است.

متاسفانه مردم شاهدند که در یک روز چند بار درباره یک موضوع مهم تصمیم گیری می‌شود. از تغییر ساعت کار ادارات تا تعطیلی‌ها و در نهایت هم بی نظمی و بی برنامگی اساسی در ماجرای ممنوعیت سفرها که واقعا یک اشتباه فاحش مدیریتی بود.

در آغاز برخی استان‌ها با تصمیم استانداران اعلام کردند که سفر به آن استانها ممنوع است، بعد وزارت کشور اعلام کرد که این موضوع در محدوده ی اختیارات استان‌ها نیست، بعد ورودی مازندران باز شد و ماجرا منجر به اعتراض مردم به ورود مسافران شد، بعد... انگار هیچ مرکز واحدی برای تصمیم گیری قاطع و نهایی وجود ندارد و همه چیز به حال خود رها شده است!

آقای روحانی!

کرونا شاید می‌توانست تبدیل به بحران نشود اگر مدیریت درست، قوی و قاطعی صورت می‌گرفت. اما شما فرماندهی را سپردید به وزارت بهداشت. قطعا پزشکان و پرستاران و همه ی زحمتکشان وزارت بهداشت در این مدت زحماتی کشیده اند که جا دارد دستشان را ببوسم. اما فرماندهی کار پزشک نیست، پزشک کارش طبابت و توصیه‌های بهداشتی است.

فرماندهی مقابله با این بحران که نیازمند هماهنگی چند وزارتخانه و استانداران و نیروهای نظامی و انتظامی است نیاز به یک فرمانده واقعی و با تجربه دارد. کسی که جرات و قاطعیت تصمیم گیری متمرکز و واحد را داشته باشد، بتواند نهادها و سازمان‌ها را هماهنگ کند، اطلاع رسانی متمرکز و واحدی را شکل دهد و بر اجرای تصمیمات نظارت مستمر و قاطع و کارآمد داشته باشد.

اگر قرار باشد ستاد مقابله با کرونا فقط به مردم توصیه کند و نتواند سازمان‌ها و نهادها را برای تصمیماتش هماهنگ کند که اسمش مدیریت و فرماندهی نیست. باید با تاسف بگویم عملکرد فعلی ستاد مقابله با کرونا نتوانسته نه بحران را مدیریت کند، نه جلوی توسعه‌ی بحران را بگیرد و نه در مردم آرامش و اعتماد ایجاد کند.

جناب آقای رئیس جمهور

شما در تهران با وزیر بهداشت و مقامات جلسه می‌گذارید، معاون اولتان تلفنی با استانداران در تماس است و فرمانده مقابله با کرونا درگیر اداره وزارتخانه است و وزارت صمت هم در تولید و توزیع اقلام مورد نیاز مردم ناتوان است. اینگونه نمی‌شود بحران را مدیریت کرد. این بحران نیازمند به فرماندهی است که در میدان باشد، به جای تماس تلفنی خودش بیاید پای کار و استان به استان برود سرکشی. از پاستور و کاخ سعد آباد نمی‌شود از همه جا با خبر شد و بر همه چیز نظارت کرد. فرمانده میدان باید عرضه و توان به خط کردن صف و ستاد را داشته باشد. با سخنرانی و پیام تلفنی و دستور کتبی، این بحران جمع نمی‌شود. لطفا در شورای عالی امنیت ملی موضوع را بررسی و یک فرمانده واقعی که تجربه‌ی فرماندهی قاطع، کارآمد و جهادی منصوب کنید تا با اختیارات کامل بتواند جلوی پیشرفت بحران را بگیرد وگرنه خیلی زود همه چیز دیر می‌شود.

من نگران جان و سلامت روان مردم کشورم هستم. مردمی که اگر خیالشان از بابت کارآمدی مدیریت راحت شود، بار سنگینی از روی دوششان برداشته می‌شود و همکاری بیشتری با تصمیمات می‌کنند. مردم این روزها با توصیه روبرو شده اند نه با تصمیم. در تهران به آنها توصیه شده است به سفر نروید اما وقتی رفتند با تصمیم ممنوعیت سفر مواجه شده اند! این مشکل از مردم نیست که شما به جای تصمیم گیری فقط توصیه می‌کنید. اگر مدیریت، طبق اصول، قاطع و محکم باشد مردم همکاری می‌کنند، اما الان نحوه ی مدیریت و آنچه که فرماندهی مقابله با کرونا خوانده می‌شود چنان با اشکالات جدی مواجه است که هر روز تیر جدیدی بر سلامت جسم و روان مردم وارد می‌کند. لطفا سریع تر و در اسرع وقت تصمیم جدیدی بگیرید. 

۹۹/۱/۱۶ ۲۳:۲۴

قابل توجه منتقدین محترم: نامه منتخب گرمسار به وزیر صمت

 

 

یک نماینده منتخب مجلس در نامه ای به وزیر صمت از عملکرد این وزارتخانه درباره پیش بینی و کسب آمادگی برای رویارویی با شرایط شیوع کرونا در کشور انتقاد کرد.

به گزارش عصرایران، متن نامه اردشیر مطهری منتخب مردم گرمسار و آرادان در مجلس یازدهم به این شرح است:

 

جناب آقای رحمانی وزیر محترم صنعت ، معدن و تجارت سلام علیکم؛ مولا امیرالمونین علی (ع) می فرمایند : "هرگاه فرصتی به دست آوردی، آن را غنیمت شمار ، همانا از دست دادن فرصت، اندوه آورد." میخواهم از همین فرمایش حضرت، استفاده کنم و بگویم، اندوه از آن کسانی است که از فرصت ها استفاده نمی کنند اما وای بر مدیرانی که استفاده نکردنشان از فرصت ها ، ملتی را اندوهگین می کند که به راحتی هم قابل جبران نیست . شیوع ویروس کرونا از چند ماه پیش از کشور چین شروع شد و بارها مقامات مسول در وزارت بهداشت اعلام کردند ، ورود این ویروس به کشور حتمی است . حتی دکتر گویا رئیس مرکز مدیریت بیماری های وزارت بهداشت رسما اعلام کرد: " هر کس بگوید جلوی ورود ویروس کرونا را می گیریم ، حرف غیر علمی زده است ". بنابراین از همان ابتدا یعنی در ماه های آذر و دی ماه مشخص بود که ویروس کرونا به کشورمان وارد خواهد شد . با این اخباری که یقینا شما و وزارتخانه ی تحت امرتان هم از آن مطلع بوده اید ، برای تامین مایتحتاج بهداشتی مردم از جمله مواد ضد عفونی کننده ، ماسک ، دستکش و سایر اقلام مورد نیاز چه فکری کرده بودید ؟ برای تامین مایحتاج مردم در واحدهای صنفی چه تدابیری اندیشیده بودید؟ برای واحدهای تولیدی و کارگرانشان که احتمالا بر اثر تعطیلی ها دچار مشکلات جدی اقتصادی می شدند چه تدابیری اندیشیدید ؟ اصلا تدبیر پیش کش ، فکر کردید که دو ماه بعد ویروس بیاید چه نیازهایی داریم و چه باید بکنیم؟ از فرصت طلایی قبل از ورود ویروس به کشور چه استفاده ای کردید؟

آقای وزیر صمت اینکه بنشینید پشت میزتان و منتظر بمانید ابتدا ویروس بیاید و بعد ماسک و دستکش تمام شود، بعد شروع به کار کنید نامش تدبیر نیست . این کارها اسمش بی تدبیری است. هنوز با گذشت بیش از یک ماه از شیوع این ویروس ، مردم ماسک ندارند و دستکش با قیمت های چند برابری به فروش می رسد. چه کسی در وزارتخانه ی شما پاسخگوی این درد است ؟ باور کنید با این نحوه ی عملکرد شما اصلا نیازی به حضور وزیر در وزاتخانه ی شما نبود ، اصلا در وزارتخانه را می بستید و می رفتید منزل می خوابیدید ، شاید کشور بهتر اداره می شد. آقای وزیر صمت شما چطور وزیری هستید که دستکش با چند برابر قیمت به فروش می رسد و ماسک در بازار پیدا نمی شود اما شب راحت می خوابید ؟ چطور می توانید راحت بخوابید وقتی مردم گرفتارند؟ چطور می توانید هنوز روی خودتان اسم وزیر بگذارید، وقتی بسیاری از اصناف و واحدهای تولیدی به دلیل تداوم تعطیلات و نداشتن هیچ تدبیری در حال ورشکستگی هستند و بسیاری از کارگران دچار بیکاری شده اند ؟ آقای وزیر صمت به شما هشدار می دهم که گمان نبرید مجلس دهم کارش در حال اتمام است و مجلس بعدی هم تا شکل بگیرد، ماجرای کرونا و کمبودهایش تمام می شود. درست است که مجلس جدید هنوز شکل نگرفته اما یقین بدانید که حواسمان به شما و اقداماتتان هست. به دقت مشغول رصد عملکرد شما هستیم و از اولین روزهای تشکیل مجلس باید پاسخگوی بی تدبیری ها و عملکرد ضعیف تان باشید. به شما هشدار می دهم تا شروع مجلس جدید، یک ساعت هم پلک روی هم نگذارید و کار مردم مظلوم را با هوشیاری، تدبیر و دقت فراوان انجام دهید ، چون دوران لابی گری برای عبور از گزند انتقادات تمام شده است . مطمئن باشید نه لابی های شما اثرگذار خواهد بود و نه ما کسانی هستیم که از حق مردم بگذریم . از همان ساعت اول روز اول شروع به کار مجلس، یک یک وزرا و مسولان بی تدبیر ، خسته و بی حوصله را به خط می کنیم و از شما کار می کشیم و اگر هم نتوانید کار مردم را راه بیندازید به سلامت. والسلام علیکم اردشیر مطهری منتخب مردم گرمسار و آرادان در مجلس یازدهم

۹۹/۱/۱۶ ۲۳:۱۱

قابل توجه منتقدین نامه به رییس جمهور توسط حاج مهدی اسماعیلی منتخب اول شهرستان میانه ،البته این نامه دوم منتخب گرمسار است نامه اول به وزیر صمت نگارش شده بود.این نشان از اکتیو بودن و آماده به کار بودن جهادی ایشان در سال جهش تولید است.در ضمن نامه منتخبین مجلس یازدهم به رهبر معظم انقلاب هم قابل ذکر است انشالله به زودی در مقاله ای کوتاه روانشناسی و دلایل اینهمه هجمه و انتقاد را واکاوی خواهم نمود.بااحترام و عرض تبریک سال نو و انشالله بلا بدور باشد-صادق واعظی

 

 

نتخب گرمسار در مجلس یازدهم با انتقاد از سهل‌انگاری پیمانکار جاده گرمسار - فیروزکوه گفت: وزارت راه باید توضیح دهد تا کجا و کی قرار است حاصل دسترنج طبقه‌ی زحمت کش و مستضعف با بی تدبیری‌های برخی مسولان بی انصاف به باد برود؟

به گزارش فارس، اردشیر مطهری منتخب مردم گرمسار و آرادان در مجلس یازدهم نامه‌ای خطاب به محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی نوشت و از اینکه بخشی از جاده گرمسار - فیروزکوه تخریب شده انتقاد کرد.

متن نامه به شرح ذیل است:

جناب آقای مهندس اسلامی

وزیر محترم راه و شهرسازی

سلام علیکم؛

این روزها در حوزه ی انتخابیه ی من فیلمی بین مردم دست به دست می شود که حاکی از تخریب بخش های مهمی از جاده ی موسوم به گرمسار ـ فیروزکوه (بن کوه به سمت سیمین دشت) است. یعنی جاده ای که با اختصاص ده ها میلیارد تومان در حال احداث بود و بخش هایی از آن همه ساخته شده بود، قبل از اینکه تکمیل شود به واسطه یک بارندگی چند روز اخیر از بین رفته است.

شما خوب می‌دانید که این سال ها پول نفتی وجود ندارد که با آن بشود جاده سازی کرد و این بودجه ها و هزینه‌ها از جیب مردم، از سر سفره ی کوچک مردم و با مالیات حاصل عرق جبین مردم تامین می شود. حتی اگر با پول نفت هم چنین جاده ای ساخته می‌شد و با یک بارندگی از بین می رفت جای تاسف داشت که چرا برخی مسولان امر دلشان به حال مردم و کشورشان نمی‌سوزد؟ چرا مسیر ها را با مطالعات دقیق علمی و مهندسی انتخاب نمی‌کنند؟ چرا پیمانکاران با تجربه، با وجدان و دلسوز انتخاب نمی شوند؟ چرا عده ای به دلیل سفارش فلان نماینده ی مجلس یا به صرف ریاست بر ستاد انتخاباتی فلان کاندیدای ریاست جمهوری به عنوان پیمانکار انتخاب می‌شوند؟

آقای وزیر راه و شهرسازی

روزی در این مملکت قرار بود پول نفت برود سر سفره ی مردم . اما امروز پول نفتی نیست که سر سفره ها برود اما اینکه از سر سفره ی مردم برای بی تدبیری ها ، حیف و میل ها ، پرخوری های عده ای گردن کلفت و نمایش های تبلیغاتی برخی افراد و گروه ها برداشته شود ظلم مضاعف است .

این میلیاردها پولی که با یک بارندگی ساده از بین رفت قرار است از چه محلی جز سفره ی کوچک مردم تامین شود؟ جز همین مردمی که با یک سال زحمت و کشاورزی و کشت گندم، انار،خربزه، پنبه و کارگری و زحمت ،برای خودشان یک سفره ی کوچک تامین کرده‌اند و به سختی لقمه نانی به خانه می‌برند. تا کجا و کی قرار است حاصل دسترنج طبقه ی زحمت کش و مستضعف جامعه با بی تدبیری های برخی مسولان بی انصاف به باد برود؟ آیا این سفره ی کوچک مردم، توان و رمق تامین بودجه‌های بی تدبیری را دارد؟ آیا درست است عده ای کار تبلیغاتی کنند و اطرافیان و دوستان خود را برای پیمانکاری مطالعه کنند و عده ا ی برای رای اعتماد ، به این افراد باج بدهند و هزینه ی این داد و ستدهای نامشروع از جیب و سفره ی کوچک مردم تامین شود؟

جنابعالی و مسولان استان سمنان باید مشخص کنید که مطالعات علمی احداث این جاده توسط کدام شرکت معتبر انجام شده؟ انتخاب پیمانکاران توسط چه کسانی صورت گرفته؟ چه بودجه‌ای و از کدام محل صرف ساخت این جاده شده بود؟ پروپاگاندای تبلیغاتی و انتخاباتی این جاده توسط برخی نمایندگان سابق با حمایت چه کسانی صورت گرفته و آنان چه نقشی در انتخاب این پیمانکاران داشته‌اند؟ اکنون که این جاده تخریب شده است قرار است چه کسانی خسارات وارده را جبران کنند؟ چه زمانی خسارت ها جبران و جاده تکمیل می شود؟ چه کسانی قرار است به خاطر این تخریب، مجازات شوند و چه تنبیهی برای آنان در نظر گرفته شده؟

بدون هیچ تردیدی اینجانب به عنوان منتخب این مردم مظلوم و به نمایندگی از آنان تمام تلاش خود را برای کشف حقیقت و استیفای حقوق ملت به کار خواهم بست و هشدار می دهم به هیچ عنوان بر روی تخلفات احتمالی چشم پوشی نخواهم کرد.

 

۹۹/۱/۱۶ ۲۲:۰۰

اره خیلی خیلی

۹۹/۱/۱۵ ۱۰:۴۲

میسوزی از انتخاب اسماعیلی

۹۹/۱/۱۴ ۲۳:۴۳

چه بانگ شومی است بانگ سیاست؛
اَه، چه توهینی! خدای را به گاه سحر شکرگزارم که دغدغه و شور امپراتوری روم ندارم.
بسی غنیمت، بسی سعادت که نه قیصرم، نه پادشاه جهانم.
یوهان ولفگانگ گوته

۹۹/۱/۱۴ ۱۵:۴۴

لطفا خودتان را مسخره نکنید آقای اسماعیلی حکم و کارت نمایندگی خود را در ۹خرداد دریافت خواهند کرد فعلا نماینده مردم میانه نیستند نامه آقای اسماعیلی به عنوان نماینده مردم میانه را اصلا قبول نمی کنند.

۹۹/۱/۱۴ ۱۱:۳۷

چون هنگام نوشتن مطالب فلفل تند میخوره به خاطر اون میگه دیل اجی

۹۹/۱/۱۳ ۲۲:۳۳

سلام دمت گرم خوب نوشتی خوشم آمد کمی خندیدیم،،

۹۹/۱/۱۳ ۱۴:۵۵

ضمنا مهندسان عزیز شهرمان همگی به شیرین زبانی و بذله گویی شهره اند . شما از مهندس دل آجایی چرا استفاده کردین جای توضیح دارد. با سپاس

۹۹/۱/۱۳ ۱۴:۵۱

یک نکته اخلاقی هم یادآور شوم . دوست عزیز احترام و شان خودت رو نگهدار چرا در پاسخ به نظرات دوستان و همشهریان از کلمات توهین آمیز بلاهت
استفاده می کنید . خیلی با متانت پاسخ منطقی و عقلانی دهید . واقعا وجدانتان را به قاضی بگیرید کسی به شما و سخن شما توهین کند می پذیرید ؟ آنچه را که به خود می پسندید به دیگران هم بپسند .

۹۹/۱/۱۳ ۱۴:۴۸

راستی چرا سایه بان های سد آی دوغموش را جمع آوری کردند ؟ لطفا نماینده محترم پیگیری کنند تا یک تفرج گاه مناسب کنار این سد زیبا برای همشهریان ایجاد شود . این کار از آن نامه نوشتن اولویت بیشتری دارد.

۹۹/۱/۱۳ ۱۴:۴۵

مساله ای که حاج مهدی در نامه به رییس جمهور متذکر شدند یک مساله ملی است و اختصاص به میانه ندارد . حالا رییس جمهور دستور رفع مشکل هم برهند باید سطح اجرایی فرمان برای کل کشور باشد . من شخصا ضرورتی برای نگارش نامه آن هم در سطح رییس جمهور برای این معضل نمی بینم . البته سازوکارهای مناسب تری برای حمایت از هم شهریان در سطح استانی می شد انجام داد . مثلا با عوامل استان و کشور رای زنی می کردن ۱۰۰هزار عدد ماسک رو بین مردم به رایگان توزیع کنند . این کار از نگارش نامه که موضوعیتی ندارد که هیچ صفات نامناسبی را هم ترویج می کرد که اخلاقا مناسب شان نماینده مردم نیست .

۹۹/۱/۱۳ ۱۴:۳۹

لطفا بررسی کنید تا مشخص شود نامه مشابهی با همین مضمون به حسن آقا نوشته شده البته غیر از نامه خلیل بحران ؟

۹۹/۱/۱۳ ۱۲:۴۶

کسی انتقاد نکرده از اینکه چرا منتخب مجلس به رئیس جمهور نامه نوشته؟

وقتی رئیس جمهور دو دوره قبلش همچنان داره به دبیرکل سازمان ملل و رئیس جمهور آمریکا و ... نامه می نویسه، چرا منتخب میانه هنوز به مجلس نرفته، نتونه به رئیس جمهور نامه بنویسه؟

۹۹/۱/۱۲ ۲۱:۲۹

از ادبیاتت و طرز حرف زدنت معلومه که یک لات بی سرو پا هستی و اگرچه ادعای فهم داشتن و مهندس و دکتر بودن داشته باشی

۹۹/۱/۱۲ ۱۴:۲۹

بجای اینکه نظرات رو سانسور کنید بمانند من به این دوست مهندسمون یاد دهید که وقتی کسی نظری میدهد و مخالف ماست لقب بلاهت و دیگر القاب ندهد.
در ضمن فکر نکند عقل کل است و در این سن و سال باید یاد بگیرد نه اینکه نظریه پردازی کند

۹۹/۱/۱۲ ۱۳:۳۸

خیلی عالی مهندس دیل آجی
در تعجبم !!!! اول کاری ....البته اول کاری هم هنوز نشده
چرا دفتر منتخب مردم اجازه درج نظر و پیشنهاد یا انتقاد در ذیل مطلب (نامه ارسالی به رئیس جمهور) را مسدود کرده ؟؟؟؟
یعنی نظر مردم که یک ماه نشده بهشون رای دادن ی برایشان مهم نیست !!!

۹۹/۱/۱۲ ۱۰:۰۳

این 10 تا باریکلا برای اقای پوربهرامی نیست برای اونیکه جوابش رو داده بود هستش یک دفعه سو تفاهم نشه ممنون که چاپ میکنید

۹۹/۱/۱۲ ۰۹:۴۹

البته برای یاوه گویان جالب بود

۹۹/۱/۱۲ ۰۹:۴۷

بدانند که طبق قانون وهم چنین رهنمود های گوهروار معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) هر ایرانی و شهروند می تواند با مسئولین کشور مکاتبات انجام دهند
امام عزیزاین فرمایش را در چه تاریخی وکجا فرمودن وقانونش هم کجا هست سند ارائه بدین

۹۹/۱/۱۲ ۰۹:۳۹

عزیز جان نگران نباش نظرات دیگه تو قرنطینه اند.

۹۹/۱/۱۲ ۰۹:۳۷

آخه مطالب چرت و مسخره و لمپن پسند بود

۹۹/۱/۱۲ ۰۹:۲۹

سنون تکین لات لوتا مطلب دی والا فهمی اولانا چرت پرت دی

۹۹/۱/۱۱ ۱۹:۵۶

نظرات دیگه کجان؟

۹۹/۱/۱۱ ۱۶:۴۷

سن چوخ اوزوی نگران و ناراحت المه

۹۹/۱/۱۱ ۱۵:۲۴

قراردادن عکس حاج حسن و حاج مهدی مقابل هم پیام خوبی به مخاطب نداره . حاج حسن خب کلید ساز است و مهندس برجام و تئوریسین بنزین حالا خیلی راه داره حاج مهدی به پای حاج حسن برسه . سر یه ملت شیره مالیدن کار هر کسی نیست .

۹۹/۱/۱۱ ۱۵:۱۵

متن جالبی بود کلی خندیدم جوابت عالی هدیه ای نزد من محفوظ 10 تا باریکلا

۹۹/۱/۱۱ ۱۵:۰۷

ایراد نامه این است که خیلی طولانی است . برای بیان مشکل مقدمه و متن و موخره به این طولانی ایراد نگارشی است . خواسته اصلی نامه در متن طولانی آن گم شده . خیر الکلام ما قل و دل

۹۹/۱/۱۱ ۱۵:۰۴

نگران نباش لیست رو کپی کردم، یعنی مدت زمانی که طول کشید من یه ctrl+c و ctrl+v بزنم از مدت زمانی که طول کشید تو به مغزت فشار بیاری واسه نوشتن این کامنت به مراتب کمتر بوده.

۹۹/۱/۱۱ ۱۵:۰۳

اول برو تقسیمات کشوری و فرق شهر و شهرستان رو یاد بگیر بعد بیا پند اخلاقی بده.

لازم نیست من میانه رو بزرگ ببینم، میانه بزرگ هست. میانه‌ای که صحبتشه یه شهرستانه که ۵۵۹۵ کیلومتر مربع وسعت داره و همه این روستاها و خود شهر میانه داخلش قرار دارند.

اینکه شما فکر می‌کنی منظور از نماینده مردم شریف میانه یعنی نماینده فقط مردم شهر میانه و شامل روستاها نمیشه و باید بخش ها جدا نوشته شن نشانه بلاهتته و لاغیر.

۹۹/۱/۱۱ ۱۴:۵۹

به این مطالب میگن مطلب چالشی
ما اگر مردم پیگیری بودیم رییس جمهور را وادار به پاسخ به نامه نماینده دور بعد میکردیم حیف که نیستیم دیل آجی جان
خوب است دوستان ابتداً هدف و جانمایه مطلب را برای خود تجزیه و تحلیل کنند.
شاید این دوست مهندسِ دیل آجی هدفش خیر باشد اما اندکی شیطنت هم قاطی متن کرده و یک گوشه نشسته و پیامها را نظاره گر است و شاید میخندد.
هدف مطلبش را به صراحت نمیگوید و مطالبش در اکانت واقعیش هم کنایه دار است.
منطقی را پشت بند مطلبش نمی اورد تا مطلبش لااقل یک بازدهی داشته باشد که میتواند آگاهی مردم باشد
ماها خیلی زود با یک حرف نابجا تحریک میشویم و این یکی از آن حرف هاست.عیب ماست
بیاییم ابتدا کاری که شده را سبک سنگین کنیم بعد در موردش تصمیم بگیریم.بعد به نماینده بگیم نامه ننویس بلد نیستی حرف نزن بلد نیستی.پاچه خواری نکن بلد نیستی

۹۹/۱/۱۱ ۱۴:۴۷

کاری ندارم چطوری نوشته هرچند که هنوز قانونا نماینده نیستش ولی برادر من ایشون منتخب نماینده مردم هستند و احترام به ایشان احترام به خودمان است
ثانیا ریس جمهور خودش مشکله ملت ایران از حسن کلید ساز خواهشمندیم فقط و فقط در صندلی خود نشسته و کاری به حل آنها نداشته باشد که مشکلات به این بشر آلرژی گرفته وبا ورود ایشان بدتر میشود
در ضمن شما مگر زبان دنیا روبلدی؟بی شناسنامه ها بیسواد ها ....میگم یارانه و قطع کننده!!!

۹۹/۱/۱۱ ۱۴:۴۰

پناه میبرم به خداوند از دست آدم های نادان.
این آقایی که نامه نوشته خوب یا باید نماینده شماست یعنی خود شماست.
هرکاری میکند یعنی شما مردم انجام داده اید.
بفرض اگر نماینده منتخب چنین نامه ای را به اشتباه هم نوشته، باید مورد حمایت مردم باشد و نباید پشتوانه مردمی را پشت سرش نبیند
اگر اینکار اشتباه باشد خودش یاد میگیرد تا بار دیگر انجام ندهد.این کاریست که شده و نمیتوان نامه را پس گرفت.
کار خلافی انجام نداده درد شما را گفته که شاید در میان درد ها غرق شدیم
ناگفته نماند همین که نظرهای مطلبش را بسته نشان میدهد که افراد خبری ناآگاهی دارد که باید عوض شوند

۹۹/۱/۱۱ ۱۳:۴۹

ایراد نگارش اینگونه اینه که شهرستانهایی با ۳۰و۴۰هزار جمعیت که کم‌اهمیت هم می‌باشند برای چندتا شهرستان یک نماینده قرار می‌دهند نگارش اینگونه به مخاطب القا می‌کند که میانه شهر بی‌اهمیتی است که برای ۴تا شهرستان یک نماینده دارد و نامه بی‌اهمیت می‌شود دیگه مخاطب فکرش هم نمیکنه که این نماینده‌های منتخب تا حدی .... هستند که نمی‌دانند شهرستان دارای چندبخش می‌باشد

۹۹/۱/۱۱ ۱۳:۴۲

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام بر شهدای سرافراز زینبیه و ثارالله میانه
سلام بر سدسازان ترکمانچای
سلام بر غیور مردان و شیر زنان کندوان
سلام بر تاریخ سازان کاغذکنان
سلام بر سرزمینم شهرستان زیبای میانه
پیرامون مطالبی که کاربری با نام مهندس آجی دیل در سایت صدای میانه منتشر کردند خواستم اینجانب به عنوان یک شهروند جوابیه ای خطاب به ایشان بنویسم
اول اینکه وقتی جناب آقای حاج مهدی اسماعیلی در نامه شان اسامی بخش ها رو هم ذکر می کنند. بیانگر اهمیت دادن ایشان به کل شهرستان ائم از بخش های چهارگانه شهرستان میانه می باشد که اکنون نیز محروم هستند و به نظر من این ویژگی آقای اسماعیلی بسیار عالی می باشد که به کل شهرستان توجه دارند
دوم اینکه منتقدانی که انتقاد دارند چرا ایشان قبل از آغاز مجلس یازدهم نامه به رئیس جمهور نوشته اند بدانند که طبق قانون وهم چنین رهنمود های گوهروار معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) هر ایرانی و شهروند می تواند با مسئولین کشور مکاتبات انجام دهد و ایشان علاوه بر اینکه نماینده منتخب مردم شریف شهرستان میانه می باشند یک شهروند نیز می باشند. و این احساس مسئولیت جناب آقای اسماعیلی ستودنی و قابل ستایش است.
سوم اینکه نماینده منتخب یک ملت عصاره تصمیم واراده مردم آن حوزه انتخابیه است و همه ما باید درکنار هم با نماینده منتخب هم صدا شویم تا شاهد توسعه و پیشرفت روز افزون شهرستان میانه باشیم و جناب آقای اسماعیلی نیز از همان روزهای اول حضور خود در عرصه ی انتخابات با شعار (( بیایید باهم به فردایی بهتر بیاندیشیم)) همواره بر باهم بودن و وحدت تاکید داشتند و دارند و وحدت و همدلی و باهم بودن را عامل توسعه وپیشرفت و آبادانی میانه میدانند
#بیایید_باهم_به_فردایی_بهتر_بیاندیشیم

ومن ا... التوفیق
محمد

۹۹/۱/۱۱ ۱۲:۴۱

امان از دست این عوامفریبی .......حالا برو مجلس بعد نامه نگاری رو شروع کن

۹۹/۱/۱۱ ۱۲:۳۷

اینکه آقای اسماعیلی منتخب مردم هستند درست، ولی نمایندگان فعلی تا خرداد ماه دارای سمت نمایندگی هستند و آقای اسماعیلی هم وقتی رسما نماینده شهرستان محسوب میشن که اعتبار نامشون تو مجلس تائید بشه و دوره جدید مجلس شروع به کار کنه .........پس از فرد آگاه و فرهیخته ای همچون آقای اسماعیلی انتظار میره اول اجازه بدن این مراحل طی بشه بعد اقداماتشون رو انجام بدن

۹۹/۱/۱۱ ۱۱:۳۴

محمدرضا دای بسدی

۹۹/۱/۱۱ ۱۰:۵۸

سلام مهندس دیل آجی
انصافاً چوخ گوزل مطلب یازیبسیز
چوخ ساغولون

آرزو الیرم کی بو نماینده ده ، مددی و شیویاری و.. یولون گتمسین

اگرچه....

۹۹/۱/۱۱ ۰۹:۳۹

مناسب بود عزیزان 1.به جای پرداختن به این همه پراکنده گویی ، متن ومحتوای نامه ی آقای اسماعیلی رامورد مداقه قرار می دادند که خیلی استادانه وکارشناسانه دغدغه های شهرستان رابه استماع بالا ترین مقام اجرایی کشور رسانده است وپرداختن به این مهم مسئولیت پذیری ایشان را می رساند2.نگارش نامه به شیوه ای که عرف شده چه ضرری به شهرستان میانه دارداگر ضرر دارد که ندارد چرادر سالهای ماضی مورد انتقاد قرار نگرفته است 3.مناسب است از سریال سازی های بی اساس که هیچ نفعی به شهر ستان ندارد دوری کرده وبا وحدت وهمدلی وبا استفاده از تما می ظرفیت های شهرستانی نماینده منتخب را در مرتفع نمودن دغدغه های مطروحه در متن نامه ارسالی کمک نماییم

۹۹/۱/۱۱ ۰۹:۲۸

شما که اینهمه نوشتید یه وغیره هم آخرش اضافه میکردید دیگه !

۹۹/۱/۱۱ ۰۹:۰۷

نمایندگی برای شما هم عجب دردسری شده یکی نامه نمی نویسد داد فریاد می کنید این چه نماینده ای است دریغ از یک خط نامه !!! یکی میاد نامه می‌نویسد مثل خانه ساختن سقراط از هزار جا عیب و ایراد می‌گیرید !!! یکی میگه ببین چه عجله کرده میخواد از همکار انتخاب نشده اش سبقت بگیرد !!! آن دیگری میگه گربه کشی میکند !!! فلان میگه ژست گرفته !!! بهمان میگه پیراهن زرشکی پوشیده قبلا نمی پوشید میخواد جوان گرایی کنه!!! ، دیگری میگه عینک اش را عوض کرده ، بابا چکار کنه ؟؟؟

۹۹/۱/۱۱ ۰۸:۴۹

وقتی دفتر نماینده اجازه درج نظر و پیشنهاد یا انتقاد در ذیل مطلب (نامه ارسالی به رئیس جمهور) را مسدود کرده یعنی نظر مردم برایشان مهم نیست حا چه انتظاری از وی دارید؟

۹۹/۱/۱۱ ۰۸:۴۹

خود مانیم بیکاری ها !!!!!!!! عوض صرف وقت به این مهملات آشغال هایتان را بموقع بزاری بیرون بهتر نیست ؟؟؟ !!! ؟؟؟

۹۹/۱/۱۱ ۰۸:۴۱

بهتر بود با این مطلب مسخره تان بجای استفاده از عنوان ( مهندس دیل آجی ) از عنوان ( ات آجی بالا ) یا بقول خودمان( شیت اوغلان) استفاده میکردید . چون مطالب تان واقعا افتضاح و تهوع آور بود حیف از لفظ مهندس که اول اسم تان آورده اید .

۹۹/۱/۱۱ ۰۷:۵۱

میانه روی و صداقت هنر خوبی است و عوام فریبی کار بدی است و تاریخ مصرفش گذشته است....
خدا به داد مردم برسد.....

۹۹/۱/۱۱ ۰۴:۰۰

خب حالا چرا صدای میانه سوزش گرفته.یه نامه ای از طرف منتخب مردم به رییس جمهوری که توسط همان مردم انتخاب میشن زده شده.دیگه مسخره کردن معنی نداره مگر اینکه از جایی آدم بسوزه.مثلا عدم صلاحیت یا عدم انتخاب توسط مردم یا ...

۹۹/۱/۱۱ ۰۲:۲۸

آی بالام المبیر بتر ایشلیر بابا گوزلیم سن هله گت بهارستانین یولون تاپ سورا گل ژست توت و باخ اگر سنی اوینادسالار نامه زاد یاز. برکانا

۹۹/۱/۱۱ ۰۱:۴۳

نیست مگه؟یا میانه رو خیلی بزرگ میبینی یا روستا رو خیلی کوچک.
روستایی در خیلی موارد سود و کارایی بیشتری از مهندسین شهر داره.
ساکن روستا نیستم!

۹۹/۱/۱۱ ۰۱:۳۹

به نظرم برای ابهت بیشتر نمایندگان عنوان را این طوری بنویسند: فلانی نماینده مردم شریف میانه، آغچه‌دربند، آغ‌ورن، بیگ‌بلاغی، پورسخلو، تازه‌کند شور، حصار قرانقو، خطب، داش‌بلاغ، داش‌کسن، سیاه‌کمر، شمی‌کندی، شورجه قاسم، قاسم‌درق، قاضی‌ولی، قره‌جه‌قیا، قلعه‌جوق الفلو، قلیج‌چی، قمقان، قهرمانلو، گلوجه اسلام، گونلو، امیرآباد، شیخدرآباد، کرکچی، ینگ‌آباد چای، آغ‌قشلاق، ارباط، اسلام‌آباد، جهنددیز، حسن‌آباد، دیزگوین، زاویه، سبز، شهیدلو، فراهیه، قواق عمولر، که، گرده‌لائین، گلوجه خالصه، ارس، بولانلیق، حلاج سفلی، حلاج علیا، دادلو، طغای، قالوجه، قره‌آوری، قویوجاق، قویولار، کهریز، گوگرچین‌لو، اکرم‌آباد، بداغ‌بیگ، چای‌تلوار، خانیوردی، زرده‌ملک، زرنق، سمکلو، طوق، عاقل، قراجه، قره‌بلاغ، قورجاق، کرامه، کمرکوه، کنگاور، کولا، گلبوس، گلوجه یدی‌بلاغ، یدی‌بلاغ، ینگ‌آباد کوه، آغ‌طورق، آغدرک، الله‌داد، باشماق، تلواربلاغی، تلیم‌کندی، چخمور، خلیفه‌کمال، دریندرق، دمیرچی، دوزنان، زرشلو، عجمی کله‌بوز، قره‌طورق، قواق سفلی، قواق علیا، کریم‌آباد، امیرآباد، باتلاق، باغ دره‌سی، برنلیق حسین‌خان، برنلیق مددخان، بنیان‌آباد، بیرون، پاورس، تازه‌کند دیوانعلی، توپ‌قره، جلودار، جین‌قشلاقی، چتاب سفلی، چتاب علیا، چرکینلو، چهارخانوار، حسن‌خان‌باغی، خلیفه‌باغی، خوبستان، داوند، دول‌قشلاقی، دوه‌داشی، زناری، ساوجبلاغ، سورناکهل، علی‌قشلاقی، کهبان، کوخه‌قشلاق، کوهستانق، گاوانی، گوندوغدی، مروشین، ممان، هشی‌آباد، همپا، وردوق، وکند، ولیین، وهیل، یله‌قارشو، ینگی‌کندی، بیات سفلی، خاتون‌آباد، رضاخانلوی سفلی، سیدلر، شال، شیخ‌طبق، قباق‌تپه، قلعه‌جوق نجف‌قلی‌خان، کسجین، گلوجه غمی، ناولیق، ترکمانچای، اشنار، برزلیق، بلوکان، چپقلو، چناق‌بلاغ، حلمسی، دستجرد، صومعه سفلی، صومعه علیا، عجمی، قره‌تپه، قشلاق برزلیق، گاوینه‌رود، نودیق، ورنکش، آلاتیمور، بالسین شریف‌آباد، برجوان، بقرآباد، بلغه‌تیمور، بیجرلو، تندرلو، تیرآباد، جیرانبلاغی، سانیان سفلی، سونج سفلی، سونج علیا، شیخ‌احمدلو، غریب‌دوست، قره‌جه‌قیه، کلهر، گوگدرق، ملاحاجی، مهماندوست، یالقوزآغاج، ینگجه، اورنجق، خواجه‌غیاث، کوهسالار سفلی، کوهسالار علیا، ورزقان، آقکند، آیدمیر، احمدآباد گروس، افشار، بادلو، باغجغاز علیا، باغچغاز سفلی، جمال‌آباد، چولاقلو، حسن‌آباد، سلیمانلو، قاضی‌کند، قراجه اربط، قره‌حاجیلو، قزل‌بلاغ، قوشه‌بلاغ، گل‌تپه حسن‌آباد، لله‌لو، نوروزآباد، ابابین، احمدآباد خانلیق، اسکوق، اورق، اولیاجه، باغبانان علیا، برانقار، بهمن‌آباد، تختمیشلو، خلف، خورده‌بلاغ، رشیدآباد، زرنجین، سهل‌آباد، سورق، شاه‌علی‌بیگلو، قاراب سفلی، قاراب علیا، قره‌بلاغ، قره‌صفرلو، قشلاق، قلعه اصلانیان، قلعه‌سنگی، قوچغار، کلیان، کهورین، گل گلاب، گلوجه، گنجین، گورجیق، ماوی، یان‌بلاغ، استانجین، اندرود سفلی، اندرود علیا، باش‌بلاغ، حاجی‌محمودلو، حاجی‌میر، خیرآباد، داش‌بلاغ، دونبلی، دویچ، سردرق، سلیمان‌قشلاق، شیخلر، شیرین‌بلاغ، طوین، قاضیلو، قره‌قانلو، قزلجه، گاو، گل‌تپه خیرآباد، مندجین، ولستان، ینگی‌کند، ترک، آغچه‌قشلاق، اونلیق، ایشلق، ایورق، بالسین، برنجق، تجره‌رود، چرن، چنار، خلیفه‌لو، خواجه‌ده، دیشاب، شیویار، قشلاق سلمانی، قشلاق سوپورگلی، قشلاق موسی‌بیگ، کسلان، کلاله، گاولیق، نقاآباد، نقلان، نودوزق، ونجان، آوین مسجدلو، افضل، النجارق، ایدی‌گوز، باللوجه، بناروان، تازه‌کند پروچ، ترناب، چرور، چشمه‌کش، حاجی‌همتلو، حصار میدان‌داغی، خانقاه، دیزج، زرنکش، سرخه‌حصار، صومعه کبودین، طارون، علی‌بیگلو، فندقلو، قراجه میدان‌داغی، قره‌حاجی سفلی، قره‌حاجی علیا، قشلاق سیف‌الدین، کزرج، کندوان، گمین، گنگدیک، ماهی‌آباد، مونق، نشق، نشلانده، هندلان، آرموداق، اکبرآباد، برزق، بسیط، تجرق، توشمانلو، حاج‌خلیل، حاجی‌یوسف‌لو سفلی، حاجی‌یوسف‌لو علیا، خناوند، دلی‌قیز، ذاکر، سنقرآباد، سوتی، سورباق، سوین، سیدلر، سیدمنصور، طوین، قره‌قیه، قزل‌یاتاق، کلکش، کله‌گاه، لیوانلو، ملک، نی‌باغی، هفت‌چشمه، یال‌قشلاقی، ینگجه دلیگانلو

۹۹/۱/۱۱ ۰۱:۳۷

نماینده دوره دهم مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی چهار سال هست اینطور نامه نگاری می کند.

حتماً جناب روحانی بخاطر ویروس کرونا فراموش کرده یا اصلاً از نامه نماینده محترم خبر نداشته یا بدستش نرسیده است.

۹۹/۱/۱۱ ۰۰:۳۸

بعضی دوستان جایگاه مردم و نماینده مردم رو جدی نمیگیرن.
سلسه مراتب هم برای رئیس جمهور در نظر میگیرن.
همین دوستان برای خودشون شاه و ارباب میسازن.اونقدر مسئولین رو بالا نبینید.
به یک امضا و رای گیری بندن
ماییم که مچشان را نمیگیریم
از روزگاری که میگذرانیم عیان است
از ماست که برماست

۹۹/۱/۱۱ ۰۰:۰۵

نگارش نامه خطاب به رییس جمهور برای کمک به قشر آسیب پذیر شهرمان یک اقدام عملی مسوولانه و حاکی از جرات و جسارت نماینده شهرمان است . باید این اقدام را ستایش کرد . طبیعی است برای پیگیری حقوق مردم اول باید نامه نوشت . مثلا رییس جمهور از کره دیگر آمده ؟ یا فرشته ای است که دیده نمیشه ؟ رییس جمهور در نظام اسلام خادم و نوکر مردم است . مسوولیت قبول کرده باید به مردم خدمت کند .

۹۹/۱/۱۱ ۰۰:۰۵

جناب اسماعیلی مثل بازیکن تازه‌وارد خواسته گربه رو دم حجله بکشه.... واقعا که

۹۹/۱/۱۰ ۲۳:۵۹

چه جالب این دو نفر یک حرف حساب زدن.
باید بعضی ها تعجب کنند که یکنفر دغدغه مردمش را دارد و این دغدغه را اگر چه و شاید از راه ناصحیح فریاد میزند.بنده این مسئولیت پذیری ایشان را به فال نیک میگیرم و امیدوار میشوم نفر دوم هم همانند ایشان بیکاری و معیشت مردمش و جوانهای بیکارش برایش مهم است نه اینکه مثل این دونفر و نویسنده مطلب از خواندن نامه غافلگیر میشوند و هراسان.
حقوقی که میگیرید اینطور صفحهدساکتی دارید.بعضی ها قسط ها و اجاره و معیشتشان عقب افتاده است.
ناگفته نماند من فکر نمیکردم ایشان رای اول میانه باشند.

۹۹/۱/۱۰ ۲۳:۲۸

مهندس دیل آجی معلومه که شما تو نهاد ریاست جمهوری دستگاه شنود دارید . متن این مکالمات را از کجا بدست آورده اید ؟

۹۹/۱/۱۰ ۲۳:۲۵

خداييش دست رییس جمهور ميرسه.؟ یا چیز ديگه ای هست.!!!!

۹۹/۱/۱۰ ۲۳:۲۴

آقای سر دبیر واقعا جای خجالت داره این کارها؛ درسته این مطلب منتشر نمیشه این کارها جمع کنید آدم از این مطالب تعجب...........

۹۹/۱/۱۰ ۲۳:۲۲

این منتخب دیگه پشت دستشو داغ میکنه دیگه نامه نمی نویسه یا شایدم میخاد مثل ... از نامه هایی که نوشته کتابچه تالیف کنه

۹۹/۱/۱۰ ۲۲:۰۷

مطلب خیلی مضحکی بود .

۹۹/۱/۱۰ ۲۱:۵۸

فرماندار نه، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه
خیر سرمون

۹۹/۱/۱۰ ۲۱:۵۶

تازه همین اول کار، پل ارتباطی مردم رو خراب کرده چون کامنتهای اون مطلبو بسته. سالی که نکوست از بهارش پیداست

نماینده میانه، کندوان، ترکمانچای، کاغذکنان، مرکزی و روستاهای این دیار!
بابا تو نماینده منتخب مردم شهرستان میانه هستی چرا این مدلی؟!

۹۹/۱/۱۰ ۲۰:۴۳

روحانی بهتوصیه و حرف بزرگترازایشون هم گوش نکردهونمیکند،نماینده منتخب که جای خودداره

۹۹/۱/۱۰ ۲۰:۲۹

با سلام
حاج آقا چه ژستی گرفتند؟
بهتر بود حاج آقا با همکاری فرمانداری با تشکیل کمیته ای افراد برخوردار را شناسایی می کردند و فرماندار بومی محترم را مجبور به اخذ تسهیلات می نمودند. البته به شرطی که از آن لحاظ نبوده باشد.
با تشکر

۹۹/۱/۱۰ ۲۰:۲۲

قرنیطنه تاثیرین قویوب

۹۹/۱/۱۰ ۱۹:۵۵

خوبه خوب نماینده ای که خود قانون را رعایت نمی کند پس نامه اش هم هیچ ارزش قانونی نداشته و نخواهد داشت وای برحال من و امثال من .

اخبار روز