کد خبر: ۳۱۰۲۴
۱۰۷۰ بازدید
۳۹ دیدگاه (۳۵ تایید شده)

پاسخی به آقای صادق نائبی

۱۳۹۳/۹/۱۶
۱۴:۳۸

پاسخی به آقای صادق نائبی

آقای نایبی سلام ،

تمامی مطالب گذاشته شده شما را در صدای میانه همراه با اسلاید و نوشته هایتان دیدم و خواندم . این دیدگاه خوبی است که این گونه انتقاد و روشنگری میکنید حالا سوال اینجاست که آیا هر نماینده ای که اینکارها را بکند بد است و یا فقط آقای مددی نباید بکند . اگر دخالت های نماینده در کارهای اجرایی به طور کلی و به طور خصوصی در ادارات شهرستان بد است که شما راست می گویید خیلی بد است . آیا این بدی ، شامل تمامی نماینده ها می شود یا فقط برای مددی مسئله ساز است ؟

سوالاتی در ذهن من ایجاد شده که می خواهم به این طریق از استاد بزرگوار بپرسم :

  • آقای نایبی می توانید بگویی وقتی اتوبان میانه در دست بررسی بود و دوست شما نماینده مردم میانه و عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران ، تئوریسن حزب و دست راست آقای هاشمی رفسنجانی بود چند بار از آقای رفسنجانی خواهش کرد و یا نامه نوشت که این وضعیت را تغییر دهد ؟ چنین نامه ای را و یا خواهشی را سراغ دارید ؟ اگر دارید لطفا در سایت به اشتراک بگذارید ؟

اگر هیچ خواهشی نکردند یا هیچ نامه ای ننوشتند به نظر شما در آن موقعیت مهندس هاشمی در دولت و مجلس کارگزاران اگر خواهش می کرد و نامه می نوشت به نظر شما به نتیجه می رسید یا نمی رسید ؟

و در هر دو مورد چرایی آنرا توضیح دهید به جای تلاش در تغییر مسیر اتوبان با انتشار نامه ای از طرف آقای ترکان به دروغ ادعا نمودند با تلاش های این دو نماینده اتوبان از 17 کیلومتری میانه خواهد گذشت .

  • می توانید بگویید از قضیه اتوبان تا حالا چندین بارآقایان هاشمی و قنبری به میانه آمدند و یا اصلا برای آنها قضیه اتوبان مهم بود یا نه ؟ در هر حال شما در آن موقعیت اجتماعی ، منتقد وضع موجود آنزمان بودید یا موافق ؟

در هر دو صورت مستندا منتشر فرمایید ؟

  • آیا می دانید بعد از انتخاب آقای مهندس کیافر چه بلایی به سر مهندس صفاری مدیر آب شهرستان آمد ؟
  • چه عریان آقای مهندس هاشمی ایشان را برداشت و به عنوان مشاور به تبریز فرستاد آیا این دخالت در عزل و نصب ؟
  • آیا دخالت این نماینده در عزل و نصب های دوران خودش را به خاطر می آورید ؟ یک کلمه ، فقط یک کلمه آقای نایبی نشان دهید علیه دخالت نماینده های قبل از انتخاب مددی حرفی زده اید یا مطلبی نوشتید یا به عنوان منتقد انتقاد کرده اید ؟
  • آیا شکل گرفتن اداره های خانواده گی که در بعضی ادارات سه برادر و در بیشتر بانک ها شاید دو برادر فامیلی کار می کردند و می کنند به جزء دخالت نماینده وقت امکانپذیر بود ؟
  •  از کمیته امداد نوشته اید ، شما را  به خدا اینطور نوشتن توهین به اعضای کمیته امداد نیست ؟ آیا این بزرگ بینی خود نیست ؟آقای نایبی اعضای کمیته امداد اگر بیشتر از شما ندانند کمتر هم نمی دانند در نوشته های خود کمی حرمت دیگران را نگهدارید .
  • نوشته بودید مددی رای گیری وزیر علوم را از دست داد به خاطر بدرقه کمیته امداد . سوال اصلی من اینجانست این موضوع را کمی باز فرمایید و شفاف بگویید منظور دقیق شما از این حرف و نوشته چیست ؟ باز به استناد حرفهای خودتان مددی جلسات مجلس را لااقل در میانه و در بین مردم میانه (به تعبیر شما برای انتخابات آتی) می گذراند ، ولی دوست و نماینده 5 دوره مان خیلی وقت سال را نه تنها در مجلس نبود بلکه اصلا در ایران نبود که بفهمد میانه آبش خوب است یا بد ، میانه ام آر آی دارد یا نه . بیکار دارد یا نه ، میانه فقیر دارد یا نه ؟  آقای نایبی لطفا کلاه خود را قاضی کن آنکه جلسات مجلس را به خاطر تفریح از دست می دهد خوب کاری میکند یا اینکه حداقل برای کلنگ زنی خانه مهر ، یا بدرقه کمیته امداد این جلسات را از دست می دهد که یکی زحمت و بی خوابی بسیار دارد و یکی ژست و کلاس  بسیار خوبی دارد .

آقای نایبی فلسفه می گوید : شکستن یک تعادل نگهداشتن یک تعادل دیگر است می توانید بگویید به خاطر حفظ کدام تعادل با تعادل مددی اینگونه می جنگید ؟ خواهش می کنم غیر از مسائل مطرح شده مطالب جدید مطرح ننمایید تا بتوانیم جمع بندی کنیم .

اردتمند شما حاتمی

                               
کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۱۰/۱۳ ۱۷:۵۸
جناب آقای حاتمی باسلام و عرض ارادت ، اینجا میانه هست گروه خاصی دنبال منافع شخصی حودشون هستند و به همین جهت هم اطراف نماینده ها را گرفته اند نه جهت عمران و پیشرفت منطفه ، دوره بعدی هم ، اطراف نمایندگان دیگری میگیرند .
۹۳/۹/۱۷ ۱۴:۵۵
با عرض ارادت خدمت تمامی سروران گرامی بعضی از اقایون هر روز ادارات رو چک میکنن هر خبری یا کاری، طرحی، توسعه ای، وامی ، بخشنامه ای ازاداره کل میاد فوری بنام خودشون تیتر میزنن فلانی فلان کارو کرد بابا فلانی روحش خبر نداره بخدا شرم داره این یعنی توهین رای مردم اقا دروغ میگم، یه سری به ادارت بزنین بپرسین
۹۳/۹/۱۷ ۱۴:۵۵
آقای حاتمی قلم خودتان هست یا مطلب سفارشی؟
۹۳/۹/۱۷ ۱۴:۴۴
این از دو حالت خارج نیست وقتی شما از نماینده ی خودتون خبر ندارید یا بی سوادید یا داخل باغ نیستید مگر سایت رسمی دکتر مددی و اطلاع رسانی روابط عمومی ایشان را در سایت ها نمی بینید. پیشنهاد می کنم حتما مطالعه بفرمایید و نا اگاهانه قضاوت نفرمایید .
۹۳/۹/۱۷ ۱۲:۳۹
به گزارش ایرنا: مددی از راه اندازی شعبه بانک صنعت و معدن، خانه فرهنگ مهر، خانه پرتو درمانی با تجهیزات سی تی اسکن، MRI، و سونوگرافی و سینمای دیجیتال و پیگیری راه ریلی میانه خبر داد و گفت: حرکتهای اصولی در راستای مطالبات مردم در شهرستان انجام شده اما این شهرستان نیازمند توسعه هرچه بیشتر در حد نام و جایگاه مردم آن است. http://www7.as.irna.ir/fa/News/81415552/
۹۳/۹/۱۷ ۱۰:۴۴
آقای مددی هیچ کاری نمی کند. فقط نشسته و می گوید: قبلی ها کار نکردند. خیانت کردند. آقاجون تو چرا کار نمی کنی؟
۹۳/۹/۱۷ ۱۰:۱۵
نمایند باید در دل مردم باشد
۹۳/۹/۱۷ ۰۹:۳۲
کارهای مثبتی که انجام میشه جزء وظایف هر فرد مسئولی است که وقتی یک مسئولیتی رو قبول می کنه باید هم انجامش بده. اشتباه یک مسئول در سرنوشت کل مردم یک شهر تاثیر میگذاره. سال 79 که در تبریز دانشجو بودیم برای آمدن به میانه هیچ مشکلی نداشتیم. حتی ساعت 12 شب هم ماشین برای میانه بود. اما الان که اتوبان میانه را دور زده چی؟
۹۳/۹/۱۷ ۰۹:۰۲
جناب آقای حاتمی مگر کار مملکت به خواهش و دستور و تمنا صورت می پذیرد که فردی از میانه مجری آن شود. اجازه دهید مردم سوال بپرسند مردم بدانند حق و حقوقشان چیست. وظیفه دولت چیست وظیفه فرماندار چیست شهردار چه کاری می کند و چه کاری باید بکند. کسی باید انحراف از مسیر کاری را مشخص نماید. اینکه قلمی از میان چند صد هزار نفر، از این آقایان پاسخ می خواهد دلیل روشنی بر حق طلبی مردم میانه می باشد. در نوشته هایتان صرفا به نام های نمایندگان اخیر اشاره نموده اید دیگران مسئول نیستند سکوت آن زمان خود شما باعث گردید محرومیت های امروزی بر مردم عزیز میانه تحمیل شود؟ نمایندگان قبلی هیچ قدرتی نداشتند نمایندگان امروز هم هیچ قدرتی ندارند و نمایندگان آتی هم هیچ قدرتی نخواهند داشت. فرماندار قبلی هم هیچ قدرتی ندارد فرماندار آینده نیز قدرتی نخواهد داشت قدرت در حکومت های موفق صرفا در مردم خلاصه می شود و در صحنه بودن ابتدای قدرت مردم است. این نوشته هایی که در سایت صدای میانه درج می شود را قدر بدانید که برای کلمه کلمه اش اگر می خواستید تهیه کنید میلیاردها تومان باید سرمایه گذاری نمایید.
۹۳/۹/۱۷ ۰۸:۵۹
سطح مقالات خیلی پایین اومده صدای میانه فکری بکند.
۹۳/۹/۱۷ ۰۰:۲۰
اگر هاشمی الان بود من به شخصه میکفتم. منتها دیروز هرچه بوده گذشته ، نزاریم ایندگان این ایرادات را بگیرند و از الان به فکر چاره باشیم . ممنون
۹۳/۹/۱۶ ۲۳:۴۸
وقتی ارزشها عوض می شوند ...عوضی ها با ارزش می شوند وقتی که مردها نان را از نامرد ها گدایی میکنن نان رو سپی ها حلال تر است چون انها خود فروشند نه وطن فروش .......اقای مهندس هاشمی هر چی بود از همشهریان خود حمایت میکرد عزل و نصبش هم از همشهریان خود بود نه مثل بعضی از اقایون شهر خود را به خاطر چند رای به غریبه ها بفروشند و از غیر بومی ها حمایت کنند
۹۳/۹/۱۶ ۲۳:۲۶
باسلام. اولا عنوان مطلبتان بجای پاسخ به نائبی باید بشود سئوالاتی از نائبی! ثانیا برای چه این حقیر فقیر سراپا تقصیر باید پاسخگو باشم؟ مگر من 20 سال نماینده بوده ام؟ مگر من سخنگوی کسی هستم؟ مگر من در میانه مسئولیتی داشته ام؟ مگر وقتی در بلخ آهنگری گنه کرد باید در شوشتر گردن مسگری را بزنند؟ ثالثا گیریم که من باید پاسخگو باشم! پاسخ به کدام سئوال؟ رشته کلام این مقاله چیست و نقطه تمرکزش کجاست؟ آب چهل چشمه را بهم ریخته ایم که چی؟ از اتوبان بگیر تا بیکاری و فامیل بازی و کبتر بازی!
۹۳/۹/۱۶ ۲۳:۱۴
شیخی به زنی فاحشه گفتا مستی هر لحظه به دام دگری پا بستی گفت شیخا هر آنچه گویی هستم آیا تو چنان که می نمایی هستی هر نماینده ای در هر دوره ای براساس عملکرد های خودش قابل نقد و بررسی هستش من از جناب اقای حاتمی سوالی دارم امید وارم در کمال صداقت و بدون در نظر گرفتن مصلحت رک و راست بنده رو قانع کنن چرا در دوره تبلیغات مجلس ،بعضی از اقایان در جلسات خصوصی خودشون در زیر زمین اقای .... منزل آقای....... دفتر آقای..... اقدام به تقسیم مدیریت ادارات می نمایند.چرا وعده و عید هایی داده میشه که در شان نماینده نیست ایا این جزو وظایف نمایندگی ملت هستش؟؟؟؟؟؟؟
۹۳/۹/۱۶ ۲۳:۱۱
بسیار زیبا بود و حقایق را بازگو کردید تا همشهریان با این افراد بیشتر اشنا شوند
۹۳/۹/۱۶ ۲۲:۱۵
باتشکر از فرمایشات رساومتین جناب اقای حاتمی.این اقای نایبی خدا میداند چه قصد ومنظوری دارد یکریزچسبیده به یقه اقای مددی وولش نمیکند.باباجان یکی نیست بگه چرا به نماینده های قبل که خیانتها در حق این شهر کردند گیر ندادی یکهو از کجا پیدات شد وگیر بازار راه انداختی اخه؟
۹۳/۹/۱۶ ۲۱:۵۰
مهندس در جلسات خودشان فقط از مسافرتهای خارج از کشور تعریف میکرد وانها را به رخ مردم میکشید مگر قرار نبود ومهندس در دوران انتخابات میفرمودند از میانه تا سرچم را دو بانده خواهم کرد اسفالت میانه خلخال باز سازی و اسفالت خواهد شد ووووووووووووووواما میانه پلی برای اقایان است بدقولی زیاد است اقای حاتمی باز یاد اوری خاطرات بد کردی تازه داشت از یادمان میرفت اما نه هیچوقت از یادمان نمیرود
۹۳/۹/۱۶ ۲۰:۴۴
ما نماینده دوره سازندگی را اصلا در میانه ندیدیم فقط یک ماه مانده به انتخابات می آمد. وظیفه مهم نماینده در مجلس حضور در بیشتر مسائل شهرستانی استچرا؟چون مردمی که به او رای داده اند انتظار بیشتری دارند
۹۳/۹/۱۶ ۲۰:۲۹
بسیار خوب جمع بندی کرده اید اقای نایبی خودشان به سفارش ارباب در محل خدمتشان صاحب کرسی مدیریت می باشند درست است افای حاتمی وقتی که به کام خودشان است شیرین جلوه می کند ولی وقتی که به کام دیگران باشد کوچک جلوه می دهند .اقای نایبی یک پایتخت نشین بی درد است ,نه درد سرمای زمستان دارد لذا به افتتاح شبکه گازرسانی فلان روستا محروم از این نعمت که این محرومیت حاصل کم کاری اربابانشان وزیاه خواهی اطرافیانشان اجازه خدمت را گرفتند حال که نماینده ای از بطن مردم وبرای مردم است کارش را کوچک کرده وبه او خرده می گیرند ,ایشان دغدغه رفتن به کعبه هشتم را ندارند لذا به حضور فردی که دلسوز شهر بوده ودرجمعی حاضر شده که شاید برای اولین بار است که به پابوس امام رضا می روند,اقای نایبی حرفهای شما تکراری شده لذا به دنبال سوژههای دیگر بگردید مدی از بطن مردم برخواسته وبا مردم خواهد بود .بهر نیست کمتر سراغ بهانه های بنی اسراییلی بگردید.متشکر
۹۳/۹/۱۶ ۲۰:۲۴
کبک وقتی میخواهد خودش را مخفی کند سرش را زیر برف فرو میکند. هاشمی مرد تدبیر بود و میدانست چه کسی را چگونه و کجا معامله کند و سکوتش را به بهای شرفش بخرد.

اخبار روز