کد خبر: ۷۵۶۳۴
۷۷۷ بازدید
۱۲ دیدگاه (۶ تایید شده)

جوابیه مطلب درج شده در سایت صدای میانه با عنوان " خصومت یا اشتباه ؛

میانه جاذبه گردشگری ندارد؟ "

با سلام و احترام حضور مخاطبین عزیز، همشهریان گرامی و مدیران محترم سایت صدای میانه؛

در پاسخ به مطلب درج شده در این سایت با عنوان " خصومت یا اشتباه ؛میانه جاذبه گردشگری ندارد؟ " ضمن قدردانی از حساسیت شما بزرگواران نسبت به مسائل شهرستان و نیز دقت نظر در خصوص موارد مختلف و تحسین این حرکت ارزشمند، به استحضار می رساند اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این خصوص اعلام کرد که اطلاعات مندرج در  صفحه سایت مذکور به دلیل بروزرسانی در حال حاضر کامل نبوده و آثار برخی شهرهای دیگر استان نیز گنجانده نشده و این موارد در حال بروزرسانی بوده و تا روز دوشنبه هفته آتی این کار به اتمام رسیده و آثار تاریخی و گردشگری میانه نیز در این جدول قرار خواهد گرفت.

از توجه و دقت نظر شما عزیزان سپاسگزاریم.

روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میانه

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۶/۱۰ ۱۳:۱۲

آقای مهاجری و امثالهم که خار چشم شماها و هم مسلکهایتان شده اند ،با هیچ کس‌خصومت شخصی ندارند.
عدم درج نام شهرستانی با تاریخی ب قدمت هزاران سال در یک سایت آنهم اداره کل باعث شرمساری هست. بدتر توجیه آن و با دلیلی بسیار پیش پاافتاده ب نام بروز رسانی سایت. چطور در طول سه سال این مشکل برطرف نشده؟ اداره کل ب این پرسش هم پاسخ دهد.

امثال شما باعث پس رفت میانه شده اید.کوله بارتان را ببندید ازاین شهر!!
ما به فکر آبادانی و سربلندی مردمان آن هستیم.

۹۶/۶/۱۰ ۰۹:۰۹

از زحمات فرماندار محترم سپاسگذاریم ولی انتقادات مرتبط با رفتار سابق گردشگری استان می باشد که کاملا بجاست که چرا همان ۳ سال قبل اینگونه رفتار کرده است از تلاشها و جوابیه فرماندار محترم تشکر میکنیم هر چند کاستیهایی نیز وجود دارد از جمله ثبت ملی ماهی ساج میانه

۹۶/۶/۱۰ ۰۰:۴۰

بالاخره از نطر آقای مهاجری و امثالهم این نقیصه برطرف بشه و آثار تاریخی و فرهنگی میانه درج بشه بهتره یانه انشالله از دوشنبه شاهد درخشش آثار تادیخی میانه درفهرست میراث فرهنگی استان باشیم و از اقدام فرمانداری در جبران این کوتاهی استان تشکر میکنیم

۹۶/۶/۱۰ ۰۰:۰۷

با عرض سلام خدمت تمام دوستان عزیز .
خبر میانه جاذبه گردشگری ندارد؟ مربوط به مرداد سال 93 هست .
عارضم که در خصوص تبریز 2018 شهرستان میانه یکی از محورهای گردشگری پنج گانه استان هست (محور تبریز بستان آباد میانه ) حالا نمیدونم چرا بعضی از دوستان از آرشیو مطالب سالیان گذشته را دوباره تو سایت میزان تا خود نمایی کنن . حداقل به تاریخ خبر دقت کنن ....
فرماندار شهرستان میانه برای اینکه میانه در محور گردشگری تبریز 2018 قرار بگیرد واقعا زحمت زیادی کشیدن حتی میانه را در دومین محور اصلی این رویداد قرار دادن .
با پیگیری فرماندار محترم در سال جاری اعتبار بیش از 17 میلیارد ریال در حوزه گردشگری و مرمت بناها ی تاریخ شهرستان میانه اختصاص یافته است.
خبر مربوط به مرداد سال 96 هست ؟؟؟؟؟؟؟

۹۶/۶/۱۰ ۰۰:۰۶

جوابیه کاملا توجیه هست.
همچون مطلب فوق در تاریخ دوسال پیش منتشر شده. چرا تا بحال جواب ندادن بهش؟
یعنی از دوسال پیش تا الان مشکل‌بروز رسانی وجود دارد؟
به تصاویر موجود در لینک خبر نگاه کنید تا ببینید که از تیرماه ۹۴هم اش و کاسه هست.

http://nasrnews.ir/News/tabid/243/ArticleID/35831/میانه-هزارساله-،-حلقه-گمشده-میراث-تاریخی-استان

۹۶/۶/۹ ۲۳:۳۸

با تشکر از جوابیه شما ولی ذکر این نکته لازم است که اولین اثر ثبت شده استان برای شهرستان میانه است و اگر بنا به اولویت باشد می بایستی نام میانه با بیشترین اثر ثبت شده می بود نه یک شهر جدید.

امیدواریم که بعد از سه سال این صفحه بروزرسانی شود.

اخبار روز