کد خبر: ۴۳۱۰
۷۸۵ بازدید
۰ دیدگاه

اتمام چند طرح عمراني در روستاهای ميانه

۹۰/۶/۲۷
۱۲:۳۱


ایلنا:  از تبریز مهدیلو مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان میانه از اتمام عملیات اجرایی جدول گذاری در شش روستای شهرستان میانه خبر داد.
وی گفت: عملیات اجرایی جدول گذاری روستاهای حسن آباد در کندوان، دریندرق، قره بلاغ، قوشه بلاغ و گوگدرق که با تلاش این نهاد به اتمام رسیده بود افتتاح و تحویل اهالی این روستا‌ها شد.

به گزارش ايلنا،بهره برداری از پنچ هزارمین خانه روستایی بهسازی شده در روستای بنیس از توابع شهرستان شبسترپنج هزارمین خانه روستایی بهسازی شده در روستای بنیس از توابع شهرستان شبستر افتتاح و به بهره برداری رسید.

در مراسم افتتاح این پروژه عمرانی که با حضور فرماندار و جمعی از مدیران ادارات و نهادهای انقلاب اسلامی آن شهرستان برگزار شد مهدی وفادار، سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان شبستر با ارایه گزارشی از فعالیت‌های عمرانی این مجموعه در روستاهای منطقه شبستر، گفت: در ۶۶ روستای این شهرستان طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی در حال اجرا است.

وفادار تاکید کرد: تاکنون برای پنج هزار و ۴۰۰ خانوار روستایی تشکیل پرونده داده و آنان را برای اخذ تسهیلات بانکی به بانکهای عامل معرفی کرده‌ایم.
وی افزود: تاکنون عملیات اجرایی عمرانی پنج هزار خانوار تحت پوشش طرح ویژه بهسازی مسکن به اتمام رسیده و موفق به اخذ پایان کارشده‌اند و بقیه این افراد نیز در حال اتمام کارهستند.

وفادار در ادامه از کلیه روستائیانی که به هر دلیل موفق به نوسازی خانه‌هایشان نشده‌اند درخواست کرد تا با مراجعه به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان شبستر نسبت به تشکیل پرونده اقدام و از خدمات فنی و تسهیلات بانکی این نهاد در جهت نوسازی خانه‌های خود بهره‌مند شوند.

لينك خبر: http://khabarfarsi.com/ext/1134782

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز