کد خبر: ۸۳۰۸
۱۵۹۵ بازدید
۴ دیدگاه (۴ تایید شده)

نتیجه نظرسنجی «انتخاب» در مورد ائتلاف 2+1

۱۳۹۱/۱۱/۱۵
۱۸:۲۱
      نتیجه نظرسنجی «انتخاب» در مورد ائتلاف ۲+۱ نظرسنجی1 پایگاه خبری انتخاب، روز شنبه با انتشار یک نظرسنجی از کاربران خود خواست تا نظر خود را در مورد این ائتلاف اعلام کنند. در این سئوال آمده بود: به نظر شما، کدامیک از نامزدهای ائتلاف 1 + 2 قابلیت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری را دارند؟ پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

درحالی که ۴ ماه تا انتخابات ریاست جمهوری فرصت باقی است، گروههای مختلف اصولگرا و اصلاح طلب در پی آن هستند تا نیرویی شاخص خود را به میدان انتخابات وارد کنند ، در این میان و در جبهه اصولگرا که تعداد بسیار زیادی کاندیدا «توانایی» حضور در این عرصه را احساس کرده اند، گروهی که به ۲ + ۱ مشهور شده اند، فعلاً عنوان “مهم ترین” و در عین حال تنها ائتلاف انتخاباتی اصولگرایان را یدک می کشند.

 به گزارش سرویس سیاسی انتخاب ، در این میان البته چهره هایی مانند محسن رضایی، مصطفی پورمحمدی، منوچهر متکی و … حتی علی لاریجانی نیز احتمال حضور در این عرصه را رد نکرده اند و در عین حال، به ائتلاف مذکور نیز ورود نکرده اند.پایگاه خبری انتخاب، روز شنبه با انتشار یک نظرسنجی از کاربران خود خواست تا نظر خود را در مورد این ائتلاف اعلام کنند.

”انتخاب” از مخاطبان خود پرسیده بود: به نظر شما، کدامیک از نامزدهای ائتلاف ۱ + ۲ قابلیت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری را دارند؟در این نظرسنجی که نزدیک به ۱۱ هزار نفر در آن شرکت کردند

محمدباقر قالیباف شهردار فعلی تهران ، فرمانده سابق ناجا و کاندیدای انتخابات سال ۸۴ با دریافت بیش از ۶۸ درصد، با فاصله بسیار زیاد، رتبه نخست را از آن خود کرد.

علی اکبر ولایتی مشاور بین الملل رهبر معظم انقلاب و وزیر خارجه اسبق ایران با ۲۷ درصد آرا رتبه دوم را از آن خود کرد. ولایتی در سال ۸۴ نیز کاندیدای ریاست جمهوری شده بود که پس از ورود آیت الله هاشمی، از ادامه رقابت کناره گرفت.

حدادعادل سومین عضو ائتلاف که برخلاف دو عضو دیگر، فعالیت های انتخاباتی خود را به شدت تشدید کرده است، و اتفاقاً اخیراً گفته که “۶۰ درصد آرای ملت را این ائتلاف دارد” در این نظرسنجی رتبه آخر را از آن خود کرد.

وی ۵ درصد و نیم از آرای این نظرسنجی را از آن خود کرده است.

منبع :

http://www.entekhab.ir/fa/news/93776/%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%AC%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%D8%A6%D8%AA%D9%84%D8%A7%D9%81-1-2-%D9%82%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%81-%D8%A8%D8%A7-%D9%81%D8%A7%D8%B5%D9%84%D9%87-%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D9%88%D9%84-%D8%AD%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D8%A2%D8%AE%D8%B1

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۱۱/۱۵ ۱۴:۱۲
واقعا" که :o طوری تبلیغات می کنند که انگار 2 روز به انتخابات مانده ، حیف آن پولهایی که صرف تبلیغات می شوند
۹۱/۱۱/۱۵ ۱۴:۰۰
[b]کسی باید رئیس جمهور شود که پایبند به قانون باشد،تبلیغات زود هنگام خلاف قانون نیست ؟؟؟؟[/b] :zzz
۹۱/۱۱/۱۵ ۱۳:۰۸
[b]نظر سنجی های در حال برگزاری:[/b]
شنیده ها حاکی از آن است که نظر سنجی سایت [b]انعکاس [/b] تا روز اعلام اسامی نامزدها از سوی ستاد انتخابات کشور فعال خواهد بود.
محتوای نظر سنجی :
نظر سنجی انتخابات یازدهم:[b]به نظر شما شانس کدامیک از افراد زیر برای پست ریاست جمهوری بیشتر از بقیه میباشد؟[/b]
دربین گزینه ها نام 16 نفر از شخصیتها و گزینه نظری ندارم دیده می شود .
لینک : http://www.enekas.info/?page_id=19640

***

محتوای نظر سنجی سایت [b]انقلاب نیوز[/b]
[b]چه کسی را برای انتخابات ریاست جمهوری 92 اصلح می دانید؟ [/b]
نام 12 نفر از شخصیتها در بین گزینه ها دیده می شود .
لینک :
http://www.enghelab-news.ir/

***
محتوای نظر سنجی سایت [b]انتخاب[/b]
[b]با فرض عدم کاندیداتوری خاتمی، کدام گزینه اصلاح طلبان را مناسب می دانید؟[/b]
نام 5 نفر از شخصیتها در بین گزینه ها دیده می شود .
http://www.entekhab.ir/
۹۱/۱۱/۱۵ ۱۲:۵۵
[b]مربوط به چندین ماه پیش [/b]
هوالمصور
بعد از بازتاب گسترده ی رسانه ای "نظرسنجی قالیباف92" و موضع گیری های متفاوت در برابر این جنبش خودجوش، با توجه به ابلاغ رسمی نهادهای ذی صلاح فعالیت این گروه در قالب سایتی تحت عنوان "قالیباف 92" متوقف می شود. این سایت بعد از دو ماه فعالیت در یک نظر سنجی پاک و مردمی در حالی به کار خود پایان می دهد که در این مدت کوتاه توانست نزدیک به 7000 رای را از کاربران خود دریافت کرده و آن ها را بدون کم و کاست در معرض نمایش عموم قرار دهد.
[img]http://www.ghalibaf92.com/images/results.jpg[/img]

متاسفانه فضای آلوده ی رسانه ای و بی اخلاقی برخی رسانه ها سبب شد تا یک حرکت خودجوش و کاملا مردمی تبدیل به عاملی برای تخریب شهردار محترم تهران گردد و موجبات سواستفاده ی برخی جریان ها را فراهم آورد.

اعضای این گروه که با پایبندی به اصول حرفه ای تمامی تلاش خود را برای این نظرسنجی در راستای موفقیت دکتر محمد باقر قالیباف انجام داده بودند همچنان خود را در جبهه ی طرفداران ایشان دانسته و فعالیت های حمایتی خود را در قالب های دیگر ادامه خواهند داد.

در آخر این گروه از تمامی کسانی که به هر طریقی حمایت خود را از فعالیت این سایت اعلام نمودند تشکر کرده و توفیق روزافزون برای آنها آرزومند است.
منبع :
http://www.ghalibaf92.com/

http://www.ghalibaf92.com/images/results.jpg

اخبار روز