کد خبر: ۴۲۷۹۵
۳۳۴۴ بازدید
۲۶ دیدگاه

دکتر محمود ترکمانی به جمع دوستان شهید خود پیوست + تصاویر

۹۴/۴/۴
۰۰:۱۸

یکی دیگر از جانبازان ۸ سال دفاع مقدس دکتر حاج محمود (محمد )ترکمانی پس از تحمل درد و رنج فراوان به دوستان شهیدش پیوست و مردم شهرستان فردیس و ترکمانچانی  ،در غم از دست دادن این عزیز سوگوار شدند .

دکتر چند دوره هم بعنوان نامزد انتخاباتی مجلس در میانه نیز ثبت نام کرده بودند

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۱۱/۲۱ ۱۲:۴۹

خدا بیامرزدهمرزم دیده بان من بود در شلمچه دیدگاه را بهش تحویل دادم و به مرخصی رفتم، از مرخصی که برگشتم دیدم در چادر تنها نشسته، لباسش از پشت پر خون بود، پرسیدم چی شده: گفت دیدگاه را زدند و من زخمی شدم، پششتو نگاه کردم دیدم پر ترکشه و ازشون خون میاد، گفتم چرا بیمارستان نرفتی، خیلی آروم گفت: نیازی نیست خودش خوب میشه، هر چقدر اصرار کردم به اورژانس صحرایی نرفت، ناچار خودم رفتم و وسایل ضدعفونی و باند گرفتم و در همان چادر زخمهاشو بستم
الان تصادفی ذکر خیر این عزیز شد و من اینترنت را جستجو کردم و با کمال تاسف خبر عروج ایشان را خواندم، از ته دل به خانواده عزیز این بزرگوار تسلیت عرض می کنم و این سطور را با چشمانی گریان می نویسم، یاد و خاطره این عزیزان همیشه گرامی و عزیز است

۹۴/۱۱/۱۷ ۰۰:۵۹

شهادت دکتر محمود ترکمانی را به خانواده محترم و جامعه پزشکی کشور تسلیت عرض مینمایم .روحش شاد .و یادش گرامی باد

۹۴/۴/۱۳ ۱۶:۲۳
از آتش به سلامت گذشتند به یار اعتماد کردند مثل ابراهیم مثل سیاوش ماندند چون شقایق داغ بر دل و مهر سکوت بر لب،تا بروند طبیب دل های زخم وطن باشند . بی خبر بودیم که خود زخم بربدن داشتند . خانه پر بود از صوت قرآن و نماز نا بهنگام شکست قنوت نمازش در ماه ضیافت خدا یک ساعت مانده به افطار ندای حق را لبیک گفت اللهم لک لبیک اما تا کنون نتوانستیم دختر سه ساله پدر را راضی کنیم که بابا توی گوشی نیست که هر شب گوشی رو بغل میکنه ......تمام.
۹۴/۴/۶ ۰۱:۲۵
روحشان قرین رحمت حق باد
۹۴/۴/۵ ۰۰:۱۶
روحشان شاد ، قرین رحمت الهی
۹۴/۴/۴ ۲۲:۵۶
عروج ملکوتی ایشان راحضورخانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده وبرای ایشان از خداوند متعال علو درجات و برای خانواده محترمشان صبر جزیل مسئلت می نماییم.
۹۴/۴/۴ ۲۱:۰۵
سلام علیکم انا لله و انا الیه راجعون شهادت دوست دیرین و همرزم دوران دفاع مقدس برادر عزیزم دکتر محمود ترکمانی را به محضر امام عصر و امت شهید پرور شهر ترکمانچای تسلیت و تعزیت عرض می نمایم. طلبه ی جانباز . علی _ احمدپور ترکمانی
۹۴/۴/۴ ۱۴:۴۶
انسان شریف، ساده و دوست داشتنی بود. خداوند با ملایمه و شهدایش محشور کند.
اناالله وانالیه راجعون درگذشت جناب آقای دکتر محمود ترکمانی را خدمت خانواده محترمشان و عموم مردم ترکمانچای تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای بازماندگان صبر و شکیبایی و برای عزیز از دست رفته مغفرت مسئلت می نماییم.
۹۴/۴/۴ ۱۳:۲۰
روحشان شاد.
عرض تسلیت به خاندان محترمشان، برای جمیع بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل از خداوند منان مسئلت نمایم و به حتم روح بلند آن شهید والا مقام در بالاترین مراتب بارگاه الهی با سالار و سرور شهیدان محشور و همجوار خواهد شد. ان شالله.
۹۴/۴/۴ ۱۲:۰۹
با سلام ضمن عرض تسلیت به خانواده دافدارش انشالله خداوند باشهدای گرانقدر اسلام محشور فرماید .
۹۴/۴/۴ ۱۱:۳۳
روحشان شاد، خدا به بازماندگان صبر دهد.
۹۴/۴/۴ ۱۱:۱۶
روحش شاد و قرین رحمت الهی باشد
۹۴/۴/۴ ۱۰:۳۸
انسانی شریف و بزرگواری بودند، ادب ،نزاکت و تواضع در رفتار و گفتارش کاملا هویدا بود . خداوند روح بلندش را با شهدای کربلا محشور بفرماید به خانواده محترم ایشان واهالی شریف شهر ترکمانچای تسلیت عرض مینمایم
۹۴/۴/۴ ۱۰:۳۶
روحشان شاد، خدا به بازماندگان صبر دهد.
۹۴/۴/۴ ۰۸:۳۵
با عرض تسلیت از درگاه حضرت احدیت برای روح بلند این شهید بزرگوار علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت دارم.
۹۴/۴/۴ ۰۷:۳۴
بسم الله الرحمن الرحیم اناالله وانالیه راجعون خبر درگذشت جناب آقای دکترمحمود ترکمانی عضومحترم هئیت علمی دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی البرزموجب تاسف وتاثر عمیق گشت اینجانب ضمن ابلاغ تسلیت به خانواده محترم معزا ،جامعه پزشکی وعزیزان محترم ایثارگرتسلیت عرض می نمایم وازبارگاه خداوندمنان آرزوی مغرفت روزافزونی رابرای آن عزیز سفرکرده خواستارم.
۹۴/۴/۴ ۰۴:۴۴
روحشان شاد
۹۴/۴/۴ ۰۳:۰۳
روحش شاد
۹۴/۴/۴ ۰۳:۰۲
در این ماه مبارک رمضان رحمت واسعه ی الهی برای آن عزیز از دست رفته مسئلت داریم . انسان شریفی بودند .
۹۴/۴/۴ ۰۱:۲۶
روحشان شاد .
۹۴/۴/۴ ۰۰:۵۶
ممنون از ابراز لطف و محبتاتون اسمه دایی جان دکتر محمود ترکمانی بود
۹۴/۴/۴ ۰۰:۳۱
خداوند روح پرفتوحش را غریق رحمت واسعش قرار دهاد.

اخبار روز