کد خبر: ۱۲۶۳۱۷
۹۵۸ بازدید
۳۹ دیدگاه (۳۰ تایید شده)

ای کاش بر ادعای خود مدرک ارائه می دادید

۱۴۰۱/۱۱/۸
۱۳:۲۷

مطالبه گری با تهمت هرگز باهم همخوانی ندارند، آنهم از سوی فردی که مورد اعتماد نظام در کسوت امام جمعه یک شهر است. امام جمعه ای که اگر فرمایشات رهبری را نصب العین خود قرار می داد متوجه می شد ایشان در دیدار ائمه جمعه سراسر کشور، نماز جمعه را در سلسله قدرت نرم نظام اسلامی ، حلقه ای بسیار مهم و فریضه استثنایی خواندند و تاکید کردند: امام جمعه سخنگوی انقلاب اسلامی است ویکی از وظایف اساسی او باز تولید مفاهیم معرفتی و مبانی انقلابی و پاسخگویی به شبهات با زبان روز و تبیین مستدل آنها و رفتار پدرانه با همه است .

در نگاهی گذرا به سایت صدای میانه به تیتری بر خورد کردم (لینک خبر)  که نه تنها باعث تاسف ، بلکه موجب شرمساری است چرا که امام جمعه محترم میانه تمام نمایندگان مجلس شورای اسلامی را رشوه گیران ایران خودرو خطاب کرده است . مجلسی که بنا به فرمایش  رهبری این مجلس ، انقلابی و مظهر امید و انتظارمردم و یکی از قوی ترین و انقلابی ترین مجالس دوران انقلاب  است چگونه می تواند این بار سنگین بدون اثبات را در حد تهمت یدک بکشد.

از سوی دیگر در قسمتی از سخنان خود مدعی شده است آن بالایی(که اشاره نکرده است کدام بالایی!)، قانون های مزخرفی را که می نویسد باید پاک کنیم. اگر فرض بر این که بنابه گفته امام جمعه محترم میانه قوانین مزَخرَفی  وجود داشته باشدکه چنین نیست،  نفرمودند بر اساس کدام قانون حق پاک کردن آنرا دارند مگر قانون دلبخواه است که هرکس بتواند از هر قانونی که خوشش نمی آید نسبت به پاک کردن آن اقدام کند؟  

امام جمعه ای که با صدای رسا و با اطمینان کامل فریاد می زند تمام نمایندگان مجلس رشوه گیر ایران خودرو بوده و  با انتقاد از قوه قضائیه و قوانین ضعیف آن هردو قوه مقننه و قضائیه  را بازیگران خوبی خوانده و می گوید این دو قوه چنان وارد بازی شده اند که قوه قضائیه جُربُزه ندارد خِرخِره اداره ثبت را بگیرد قطعا بر گفتار خود اسناد و حجت شرعی دارند .  

حال این سوال مطرح می شود آیا امام جمعه ای که مدعی است تمام نمایندگان مجلس شورای اسلامی رشوه گیر ایران خودرو هستندبهتر نبود به جای تهمت زدن و شعار دادن ، در پشت همان تریبون با نشان دادن اسناد و مدارک مستدل حرف خود را به کرسی می نشاند؟  

البته ناگفته نماند وقتی امام جمعه ای با صراحت هرچه تمامتر اعلام می کند حاضرم در هردادگاهی پاسخگوی این ادعایم باشم بر قوه محترم قضائیه که شبانه روز زحمت کشیده و تلاش در اجرای عدالت  جامعه است واجب است که بر ادعای  امام جمعه محترم میانه ورود پیدا کرده و با اجرای عدالت همیشگی بار دیگر مثل گذشته حقانیت این قوه دلسوز و تلاشگر را نه تنها بر کسانی که به ناحق مدعی هستند قوه قضائیه ضعیف است بلکه به همه افرادی که چنین فکر می کنند اثبات نموده و جُربُزه این نهاد مقدس وایثارگری در اجرای  عدالت را به رخ بکشند.

وقتی که رهبری نظام تاکید دارند نماز جمعه باید مرکزی باشد برای تبیین قوی و منطقی محکم و غنی برای مسائل مهم انقلاب ، تضیف دو قوه مقننه و قضائیه چه معنایی دارد ؟ اگر خدای ناکرده این سخنان از سوی منتقدین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که با خون هزاران شهید و جانباز آبیاری  شده است  بر زبان جاری می شد  تشویش اذهان عمومی تلقی نمی شد ؟

با تمام احترامی که برای امام جمعه محترم شهرمان قائلم تقاضا می کنم با ارائه مستندات قوی نه تنها مردم ایران را آگاه سازند بلکه اجازه ندهند در انتخابات پیش رومردم چنین افرادی را راهی مجلس شورای اسلامی کنند. چون سخنان امامان محترم جمعه بر مردم حجت شرعی است.  از طرف دیگر گلایه ای هم از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و در راس آن آقای قالیباف ریاست مجلس دارم که چرا در مقابل سخنان امام جمعه محترم شهرمان بی تفاوت بوده و اظهار نظر نمی کنند.

با توجه به آنچه که اشاره شد صلابت ، تلاش و ایثارگری هر دو قوه در جهت خدمت به مردم بویژه قوه قضائیه پوشیده نیست و درحقیقت انتظار مردم هم همین است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۱۱/۱۱ ۱۵:۳۲

همشهری عزیز و بزرگوارم از لطف و محبت شما در باره مطالبی که بنده می نویسم و حضرتعالی اظهار نظر می کنید بسیار ممنون و متشکرم آن فرمایشی که متذکر شدید کاملا صحیح و منطقی ...... بنده هیچ وقت از کیفیت بد ایران خودرو و غیره دفاع نکرده و نمی کنم اگر دقت کرده باشید سوال من در مورد تهمت بدون مدرک است . و اما در مورد دناپلاسی که اشاره کردید تقاضا می کنم به پاسخی که به برادر عزیزم آقای فرهنگی دادم را یکبار ملاحظه فرمایید موفق  و موید باشید .

۰۱/۱۱/۱۱ ۰۹:۳۷

استاد ارجمند لطفا نامه اعتراضي دكتر احمد توكلي عضو مجمع تشخيص خطاب به مجلس را در مهرماه سال 99 را در مورد تحويل خودرو لوكس دنا پلاس اتومات و خانه به نمايندگان را در اينترنت جستجو كنيد و مطالعه فرماييد و همچنين مطالب ديگر در اين خصوص . خود حضرت آقا از كيفيت توليد و قيمت خودرو در كشور گله مند هستند .

۰۱/۱۱/۱۱ ۰۰:۲۵

بسم الله.........

۰۱/۱۱/۱۱ ۰۰:۲۴

جناب فرهنگی عزیز من از شما که یک فرهنگی هستید تعجب می کنم چرا مسایل را قاطی می کنید بنده کی در این مطلب از فساد در ایران خودرو و نمایندگان دوره گذشته مورد اشاره شما دفاع کردم؟در مورد ماشین دنا پلاسی که اشاره کردید اگر نمی دانید بدانید در طول این یازده دوره مجلس وقتی نماینگان وارد مجلس شدند طبق روال یک دستگاه ماشین در اختیار نمایندگان جهت سرکشی به حوزه انتخابی اش در اختیار آنها می گدارندکه در گذشته پولی نبوده و این دوره از حساب نمایندگان کم می کنندودر ثانی همانطوریکه قبلا در پاسخ کامنت ها گفتم بنده یک سوال از امام جمعه میانه کردم و آن اینکه بر این ادعای خود چرا مدرک ارایه ندادید آیا این به نظر شما دفاع و طرفداری از نمایندگان است؟  خدای ناکرده اگر بنده به شما تهمتی بزنم شما سوال نمی کنید فلانی دلیل و مدرکتان چیست؟ من تقاضا میکنم یکبار دیگر مطلب بنده را بخوان و ببین من چی نوشتم تا اینقدر زود قضاوت نکنید.

 

۰۱/۱۱/۱۱ ۰۰:۰۸

دوست عزیز ظاهرا مطلب بنده را خوب مطالعه نکردیدمن کی گفنم ماشین های ایران خودرو با کیفیتند؟ من د ر مطلب  کی مدافع نمایندگان شدم فقط یک سوال کردم و آن اینکه جناب امام جمعه محترم بر فرمایشات خود دلیل و مدرک ارایه کنید تا بنده و مردم مطلع شده و کسانی را که به مجلس فرستادیم بهتر بشناسیم . وجداناکجای این سوال من طرفداری از ایران خودرو و کیفیت خوب ماشین هایش هست منو قانع بفرمایید موفق باشید .

۰۱/۱۱/۱۰ ۱۶:۴۸

همشهری محترم آقای احمدزاده در این دنیای وانفسا متاسفانه خود را در صف نامردان و نامروتان روزگار قرار داده اید . اگر تصمیم دارید روشنگری بکنید به وجدانتان مراجعه کنید . چند درصد مجلس دوره قبل به علت فساد مالی و اخلاقی و رانت خواری و ... توسط شورای نگهبان رد صلاحیت شدند ؟ فساد خودرویی نمایندگان استان زنجان را چرا خبر رسانی نمی کنید ؟ چرا همصدا با مردم از نمایندگان سوال نمی کنیدماجرای دنا پلاسی که به شما دادند چه بود ؟ چرا شرکت ایران خودرو به شما دنا پلاس رایگان داده است ؟ با کدام قانون مصوب ؟ چرا گناه نمایندگان را به گردن می کشید ؟ در کامنت های شما خواندم که فرمودید نیازی به چاپلوسی نمایندگان ندارید؟ مردم سوال می کنند نمایندگان به چه حقی دناپلاس رایگان از ایران خودرو گرفته اند ؟ حالا این سوال از زبان انسان آزاده و جبهه دیده و انقلابی حاج آقا محمدی مطرح شده است . کار نمایندگان در این ماجرا رشوه گیری نیست پس چیست ؟ خب شما یک خبر بگذارید با این عنوان : عملکرد نمایندگان میانه در برابر بی سر و سامانی بازار خودرو ؟

۰۱/۱۱/۱۰ ۰۸:۴۴

شما از کجا میدانید دلیل نخواهد آورد؟!

۰۱/۱۱/۱۰ ۰۸:۳۸

آقاي جاويد احمدزاده از شما بعيد است الان شما مدافع چه كسي هستيد مدافع مردم هستيد يا مدافع ايران خودرو ؟ سالانه بدليل بي كيفيت بودن جان چند نفر از مردم گرفته ميشه ؟

۰۱/۱۱/۱۰ ۰۸:۳۵

در قضیه استیضاح وزار در مجلس ، نمایندگان محترم چرا امضاهای خود را پس گرفته و از استیضاح منصرف می شوند؟

۰۱/۱۱/۹ ۱۶:۱۵

 دوست عزیز از محبت و کنجکاوی تان تشکر می کنم.بنده در این مطلب خویش هرگز اشاره نکردم که به فلان نماینده توهین شده که مدافعش باشم ظاهرا مطلب بنده را نگرفتید حرف و سخن من این است جناب امام جمعه محترم میانه شما می فرمایید تمام نمایندگان مجلس رشوه گیر ایران خودرو هستند لطفا بر این ادعای خود مدارک ارایه دهید که هم مردم و هم ما بدانیم آیا به نظر شما این سوال در مورد ارایه مدارک دفاع و مدافع نمایندگان است؟بنده هرگز در دفاع از ظالم نه مطلبی می نویسم و نه بر زبان جاری می کنم طبق قانون سوال کرده و مطالبم را به تحریر در می آورم انشاالله شما هم موفق باشید .

۰۱/۱۱/۹ ۱۱:۴۱

به جاش در فرمایشاتشون گویا کلمه "از دم"، همه چیو شسته برده.

۰۱/۱۱/۹ ۰۹:۲۸

استاد ارجمند، دعوت میکنم مقاله خودتان را دوباره بخوانید ، جوری مطلب نوشته آید که انگار به نمایندگان مجلس بی خبر از جامعه، اهانت بزرگی شده و شما در قامت مدافع آنان بر آمده اید. آیا این همه فساد و ظلمی که در حق مردم میکنند، رو نمیبینید؟ آیا در این سالها بر شما اثبات نشده که مسئولین ما تا اونجایی که بتوانند تخلفات خودشون رو پنهان می‌کنند. هر از چند گاهی خبر رانت و رشوه بیرون می‌آید ، ولی همگان میدانند که اینگونه نیست و پست پرده هزاران هزار پرونده تخلف وجود دارد. پس بنویسید در حمایت از ظالم، به بهانه آشنائی با قوانین موفق باشید

۰۱/۱۱/۹ ۰۹:۰۷

بسیار علیه ایران خودرو صحبت میشود از رییس جمهور و..........  در نهایت تعجب نشانه ای از اصلاح رویه های ظالمانه ایران خودرو و سایپا دیده نمی شود. چرا انحصار از بین نمی رود چرا خودرو های خارجی آزاد نمی شود؟؟!! صحبت از استاندارد جهانی و الگوی آب و برق و گاز و کشاورزی ووووو میکنند  چرا صحبت از الگوی جهانی بهره بانکی و وام و مسکن نمیکند؟! چرا اجازه نمیدهد خودرو خارجی با قیمت تمام شده و با حق گمرکی وارد شود؟ چطور برای به زانو درآوردن برنج کار اجازه میدهد برنج وارد شود!! ولی برای زانو زدن سرمایه دار گردن کلفت پشت پرده صنایع خودرویی اجازه ورود خودرو را نمیدهد؟! شاید گردن کلفت پشت پرده خودش هست؟!!

۰۱/۱۱/۹ ۰۸:۰۶

خوب شاید راست مبگوید و الا مجلس برای چی گذاشتن ایران خودرو و سایپا هر روز افزایش قیمت چرا کسی نظارت نداره چرا همه خودسر شدن حقوق ما کارگر سالی یه تومان هم نمیشه افزایش میدن ولی هر روز همه چیز میره بالا مجلس دولت باید ورود کند نمایندگان باید جلسه بزارن واسه افزایش ماشین دلار و اقلام های دیگر. پیاز تلخ امسال از سی تومان پایین نمیاد چرا علتش چی هست

۰۱/۱۱/۹ ۰۸:۰۵

مدافع حقوق مردم در عمل باشید نه پشت تریبون! امام جمعه محترم توضیح بدن کجای دنیا و کشور یک سال و نیم مانده به انتخابات آتی مجلس جلسه ای با اسم مطالبه گری در مسجد حاج حیدر نزدیک دفتر و عمارت خود که خود امامت جماعت آنجا هست تشکیل داده با هزینه گزاف بنری میزنند بالای یک میلیون هزینه دارد. پذیرایی کیک وچای چیدن صندلی لوکس در داخل مسجد. دو خبرنگار منتصب به خودرا دبیر کرده و سراسر تهمت به نمایندگان و تبلیغ فرماندار سابق، توضیح بفرمایند هزینه این مطالبه گری از کجا پرداخت شده ؟ این خود بزرگترین مطالبه گری است توضیح بفرمایند.

۰۱/۱۱/۸ ۲۰:۴۸

کاری به اینا ندارم ولی اون دوست تون آقای ا نماینده محترم دیگه رای نمیاره دلیل:فرماندار ضعیف، آموزش و پرورش ضعیف و....

۰۱/۱۱/۸ ۱۹:۴۷

علی آقا با تشکر از شما باید خدمتتان عرض کنم اصلا بحث ما حمایت از کسی نیست و فقط به عنوان یک خبرنگارادعایی که از یک امام جمعه دیدم و شنیدم که همه نمایندگان مجلس رشوه گیر ایران خودرو هستند سوال دارم و آن این است آقای امام جمعه محترم بهتر نیست در مورد آنچه که ادعا می کنید سند و مدرک ارایه کنید آیا به نظر شما این به میخ یا نعل زدن آست؟ موفق باشید.

۰۱/۱۱/۸ ۱۹:۳۷

با سلام اتفاقا مافیای خودرو را شایدبهتراز شما می بینم اصلا بحث ما مافیای خودرو نیست بلکه متهم کردن افراد قانون گذار توسط امام جمعه میانه بدون ارایه مدرک  است موفق باشید .

۰۱/۱۱/۸ ۱۹:۲۶

با سلام و عرض ارادت : بنده احمدزاده هستم .... با عرض معذرت سخنان امام جمعه هیچ ارتباطی با آنچه که می فرمایید ندارد>>>مافیایی که اشاره کردید بنده قبول دارم ولی اصلا بحث ما مافیا نیست بلکه در باره سخنان بی سند و مدرک امام جمعه میانه است >>>>> در مورد منظور امام جمعه که اشاره کردید فرد فرد نمایندگان نبود تقاضا می کنم کلیپ سخنان امام جمعه را از اول تا آخر گوش کنید صراحتا می گوید همه نمایندگان >>>> و در ادامه می گوید اگر شکایت هم می خواهند بکنند به درک>>>> اشاره کردید مثل امام جمعه در صف اول بمانید و از حقوق مردم دفاع کنید >>> آیا به نظر شما در صف اول بمانم و به مجموعه یک قوه ای که قوانین کشور را تصویب می کنند بدون دلیل و مدرک تهمت بزنم؟آیا بنده می توانم شما را خدای ناکرده عملی را که مرتکب نشدیدبدون دلیل و مدرک متهم کنم؟ ایشان با قاطعیت هرچه تمامتر نمایندگان مجلس را رشوه گیر ایران خودرو معرفی می کند اگر واقعیت دارد لطفا مدرک رو کنند::::: بنده از این مجلس در خصوص بحث خودرو راضی نیستم ولی دلیلی ندارد نمایندگانش را بدون دلیل به رشوه گیری متهم کنم.

۰۱/۱۱/۸ ۱۷:۴۶

با سلام وعرض ادب محضر آقای احمدزاده
مجلس اگر بخواهد قانونی را تصویب کند نیاز به رای نصف بعلاوه یک نمایندگان حاضر در صحن علنی مجلس شورای اسلامی است.
حضرتعالی خوب مستحضرید که اکثریت نسبی مجلس عزمی برای تهیه خودرو مناسب ودرشان ملت ایران به دلیل مافیای ایران خودرو وسایپا ندارد
منظور امام جمعه محترم از همه مجلس از لحاظ حوزوی ومنطق یعنی روح حاکم بر کل مجلس که منجر به تصویب آرا می شود نه خدای نکرده فرد فرد نمایندگان
فلذا اگر در مقام یک خبرنگار زبان گویای مردم هستیدکه قطعا همینطور هست مثل امام جمعه محترم در صف مردم مثل سوابق قبلی خود بمانیدواز حقوق مردم دفاع کنید
آیا حضرتعالی از این مجلس در خصوص بحث خودرو راضی هستید نظر قاطع خود رابیان فرمایید ممنون میشم

۰۱/۱۱/۸ ۱۷:۳۱

آقای احمد زاده شما یک خبرنگار با تجربه و کار کشته ای هستید . شما مافیای خودرو و ظلم خودرو سازان بر مردم را نمی بینید ؟ شما تفاوت قیمت خودرو در ایران و سایر کشور ها را نمی بینید ؟

۰۱/۱۱/۸ ۱۶:۵۶

الان مثلاً شما با این هنر بازی با کلماتتان، نفهمیدیم می‌خواین از کی حمایت کنین؟
آیا نشده شما مطلبی رو به یقین بدانید درسته ولی نشه اثباتش کرد؟
شما گاه به میخ میزنید و گاه به نعل
با نوشتن جملات قوه مقننه و قوه مجریه محترم، دردی از ملت بر طرف نمیشه.
تا اونجایی که میبینیم همشون به فکر خودشون هستن، حالا یکی اعتراض کرده، بلافاصله دست به قلم نشید، محترم تر هستید

۰۱/۱۱/۸ ۱۶:۰۷

دوست عزیز اگر کلیپ آقای امام جمعه را به دقت گوش کرده باشید می گوید نمایندگان مجلس از دم همه شان رشوه گیر ایران خودرو هستند.

۰۱/۱۱/۸ ۱۵:۴۳

با عرض ادب و احترام ،،،،،آن بلایی نیست بلکه آن بالایی است،،،،برای پاسخ سوالتان لطفا به کلیپ سخنان امام جمعه مراجعه کنید .

۰۱/۱۱/۸ ۱۵:۲۵

درود بر شما که با ابزار منطق و دلیل و برهان ، در خصوص سخنان بدون مدرک و سند آقای امام جمعه روشنگری کردید و با قلم شیوایتان ، از ساحت مجلس و نمایندگان ملت دفاع نمودید و با توصیه های خیرخواهانه ، افترا و تهمت به قوه مقننه را مورد مذمت قرار دادید.
واقعا این اقدام صحیح و روشنگرانه شما، جلوه‌ای روشن از یک ایثارگری و احساس مسئولیت افتخارآمیز است.
به قول استاد مطهری؛ ارزش قلم و بیان این است که در خدمت حق و ارزشهای انسانی باشد.

۰۱/۱۱/۸ ۱۵:۱۷

جناب احمد زاده عزیز خدمتتان عارضم که اولا ایشان گفته اند که در هر دادگاهی حاضرم محاکمه بشوم پس حتما دلیل و مدرک قانع کننده دارند بنابراین اگر نمایندگان بری از این بقول شما تهمت و اتهام هستند خب برن شکایت کنند تا روسیاه شود هرکه در او غشی هست دوما اشاره کرده اید در جایی از سخنان امام جمعه گفته اند ان بلایی این قانونهای مزخرف را مینویسد .... بنده دوبار متن مندرج در صدای میانه را خواندم چنین موردی ملاحظه نکردم اگه ممکنه توضیح بدین این جمله کجا نوشته شده است .

۰۱/۱۱/۸ ۱۵:۱۱

امام جمعه میانه بجای این حرفها بیا از ساخت و ساز های اطراف سد آیدوغموش به مردم بگو ....... بذار روشنگری بشه

۰۱/۱۱/۸ ۱۵:۱۰

واقعا راست میگین امام جمعه میانه اگه راست میگه به جای داد و بیدا جلوی دوربین دو تا خبرنگار نما بیاد اسناد رو رو کنه مگه نمیگه رشوه گرفتن نماینده ها و میاد داد و بیدا میکنه جلوی دوربین خوب بیاد اسناد رو نشون بده

۰۱/۱۱/۸ ۱۴:۳۹

در فرمایشات امام جمعه محترم یک کلمه ( بعضی از نمایندگان ) یا ( اکثر نمایندگان ) از قلم افتاده است .

۰۱/۱۱/۸ ۱۳:۴۱

یاالله داوا باشلاندی

اخبار روز