کد خبر: ۵۲۱۹۱
۱۴۷۴ بازدید
۱۳ دیدگاه (۱۱ تایید شده)

روایت استاندار تهران از شگردهای انتخاباتی برای حذف رقیب

۱۳۹۴/۹/۱۴
۱۶:۴۲

استاندار تهران در تشریح شگردهای انتخاباتی برای حذف رقیب به بیان تجربیات خود در دوران تبلیغات چهارمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پرداخت.

مهم‌ترین سخنان حسین هاشمی در همایش اعضای ستاد انتخابات استان‌های تهران، البرز، قم و سمنان که خبر انلاین آن را منتشر کرده به این شرح است:‌
** کسی حق ندارد نگاه خود را خلاف قانون و علیه یک جناح سیاسی به کار بگیرد. این عمل هم گناه و هم خلاف قانون است.هر لحظه‌ای که استنباط کنم مجریان خلاف قانون عمل می‌کنند حتما با آن‌ها برخورد می‌کنم.
** وقتی من در دوره چهارم برای انتخابات ثبت نام کردم یک روز فرماندار شهر ما به من گفت که ۳۸ گزارش علیه من به دست او رسیده که بر اساس هر کدام از این گزارش‌ها من رد صلاحیت می‌شوم. ... این فرماندار یک هیات اجرایی سه نفره را انتخاب کرد و آن‌ها این گزارش‌ها را بررسی کردند و در پایان هر سه اعلام کردند که اخبار و گزارش‌ها علیه من کاملا کذب بوده است. یکی از اعضای این هیات سه نفره فردی بود که طرفدار نماینده وقت شهر ما بود اما اگر وی فرد دینداری نبود من رد صلاحیت می‌شدم.

** قرار بود در منطقه‌ای که طرفداران زیادی داشتم سخنرانی کنم اما وقتی به محل سخنرانی رفتم دیدم هیچ کس نیامده است. وقتی مسئله را پیگیری کردم متوجه شدم کسی به جای من تماس گرفته و گفته است من نمی‌توانم به این جلسه بیایم. من همین‌جا تاکید می‌کنم، فرمانداران و بخشداران و هیات‌های اجرایی نباید تحت تاثیر این شگرد‌ها باشد.
** تاکید دارم که اگر ستاد انتخابات خلاف بَیِّنی دید حتما وارد شود و اجازه ندهد کسی خلاف کند. فضای مجازی هم که غوغا می‌کند و باید در انتخابات حتما مدیریت شود. ستاد انتخابات کشور باید تدبیری کند تا شگردهای انتخاباتی اصل انتخابات را تحت شعاع قرار ندهند.
** بعد از انتخابات ادعا شد که من با پول رای خریده‌ام. بعد از این ادعا یک بازرس به شهر ما آمد و با هیات‌های اجرایی به منازل کسانی رفت که علیه من نامه‌ای را امضا کرده بودند و مدعی شده بودند که من به آنها پول داده‌ام، وقتی آن‌ها به منازل این افراد می‌رفتند٬ آنها امضای خود را نادرست و جعلی می‌دانستند.
** یک فرد شاخص شهر ما ادعا کرده بود که من یک بسته پول به آنها دادم و این بسته را از دست من گرفته بود٬ اما وقتی بسته پول انگشت‌نگاری شد هیچ اثری از انگشتان من در آن بسته وجود نداشت.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۱۱/۱۰ ۰۰:۵۰

ممنون

۹۴/۹/۱۵ ۱۵:۵۷

شما که سرنماینده رابریدید مطلب چرت مربوط به مراد شماست.وقتی عصبانی میشوی تصمیم ومطلب ننویس همشهری ......

۹۴/۹/۱۵ ۱۲:۱۲

آقای هاشمی می توانست کارهای بزرگی برای میانه انجام دهد ولی نکرد

کاش گزارشی از عملکرد 20 ساله خود ارائه می داد

۹۴/۹/۱۵ ۱۲:۰۳

همشهری!

به نظرت نباید از این ها، درس گرفته شود؟

1) عبرت برای نامزدها که همدیگر را ناجوانمردانه تخریب نکنند. 

2) و برای من و شما و توده مردم که به این راحتی فریب نخوریم. 

۹۴/۹/۱۵ ۱۱:۲۳

خانم یا آقای همشهری

انتشار این مطلب در صدای میانه به این دلیل است که خاطرات نقل شده مربوط به شهر مان است. خوشحال یا ناراحت بودن شما به خودتان مربوط است. من تنها خبر را باز نشر کره ام. کاری به خوب یا بد بودن ایشان ندارم. اگر عنوان مطلب را گوگل کنید، خواهید دید که بسیاری از خبرگزاری های معتبر کشور مانند ایسنا، تسنیم، خبر انلاین، فارس و ایلنا این خبر به قول شما چرت را منتشر کرده اند. 

۹۴/۹/۱۵ ۰۹:۰۲

اقاي حسني خوب اين مطلب چي بود؟

الان خوشحال باشيم يا ناراحت

كه چه نماينده خوبي بود چقد تهمت زدن بهش؟!!!!!

اون  ...... كه ايشالا جوابشو اون دنيا بگيره باعث شد ميانه بن بست بشه

اين مطالب چرت رو نذار

۹۴/۹/۱۵ ۰۸:۴۲

همه روايت ها كه روايت هاي منفي در خصوص شهرشان بود نميشد يك روايت مثبت از شهر بازگو شود ؟

۹۴/۹/۱۴ ۲۱:۵۲

البته در اکثر شهرهای کوچک همچین مسائلی پیش می آید، که باعث بوجود آمدن این مسائل هم خود کاندیدها می باشند که اگر در ستادهای انتخاباتی خود از افراد کار بلد و باتجربه بعنوان مشاور استفاده کنند هیچ موقع همچین مسائلی پیش نمی آید

۹۴/۹/۱۴ ۱۸:۱۲

در دوره هشتم انتخابات (8 سال پیش) پدر زن یکی از نامزدها در روز رای گیری شایعه ای را در سطح شهرستان گستراند که امروزه روز و در عصر انفجار اطلاعات ، نمی توان با آن سرعت یک خبری را در سطح روستاها و شهرها پخش کرد .

۹۴/۹/۱۴ ۱۷:۴۷

استاندار محترم عجب اینکه ازعمل نکردن به وعده هاوبه بن بست کشیدن شهرمان ودرقضیه اتوبان و.....چیزی نگفته اند

۹۴/۹/۱۴ ۱۷:۰۱

مساله با اتوبوس (ها) آوردن تعدادی از تهران برای رای به یکی از نمایندگان محلس هم ترفند شومی بود که توسط همین دایره داران و شایعه سازان حرفه ای طرح شد. 

خداوند به همه ما انصاف دهد، بی اخلاقی نکنیم و همواره در جانب حق قرار گیریم. 

اخبار روز