کد خبر: ۵۳۴۳۴
۴۴۶۳ بازدید
۳۲ دیدگاه (۳۰ تایید شده)

آگهی استخدام فولاد آذربایجان

۱۳۹۴/۱۰/۱۲
۱۱:۵۴

آگهی استخدام فولاد آذربایجان

شرکت ملی فولاد ایران بر اساس مجوز مأخوذه از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران،در نظر دارد به منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در طرح فولاد میانه (فولاد آذربايجان) واقع در استان آذربایجان شرقی، تعداد 250 نفر را از بین افراد واجد شرایط دارای مدارک تحصیلی عنوان شده در جدول ذیل، برای تصدی پست های سازمانی مربوطه، پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی ، مصاحبه تخصصی، گزینش و معاینات پزشکی بر اساس ضوابط آئین نامه استخدامی مورد عمل بصورت قرارداد موقت دعوت به همکاری نماید. 

 

تیتر و خبری که چهار سال پیش صدای میانه، سایر سایتهای محلی و نشریات محلی در تاریخ 90/10/12 بر روی سایتهای خود رفتند  و موجی از شادی در بین جوانان میانه ایجاد کردند و امروز چهار سال آز آن موضوع می گذرد و هنوز این 250 نفر سرگردان اندر خم یک کوچه اند و جوابگویی نیست تا مرهمی بر زخم چهارساله آنها باشد.

 

استخدام فولاد آذربایجان

چهارساله

شد.

رونوشت:

1. جناب آقای مهندس سید حسین هاشمی نماینده وقت مردم میانه در مجلس شورای اسلامی

2. جناب آقای مهندس سید محمد رضا حاجی اصغری نماینده وقت مردم میانه در مجلس شورای اسلامی

3. جناب آقای حاج  محمد علی مددی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی 

4. جناب آقای مهندس سید بهلول حسینی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی

5. حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای حامدی امام جمعه  محترم و محبوب شهرستان میانه

6. جناب آقای شکری معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه 

7. مردم شهرستان میانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۷/۴ ۱۱:۴۰

با به اشتراک گذاشتن این متن مشخص شد که شما فکر خودتونید نه بقیه بچه های میانه . چون الان خود شما تو همون شرکت فولاد مشغول به کار هستید.
کاش انسان دو رو داشت نه 1000 رو . متاسفم که جوانان این شهر و سپر بلای خودتون کردید و ماحصل کار استخدامی خودتون شد ....

۹۴/۱۰/۱۹ ۰۸:۱۱

کاربر مهمان عزیز ، قدری انصاف هم لازمه ، چرا اینچنین بی پروا مهندس هاشمی را متهم قلمداد می کنید . تعداد کثیری از دوستان و همراهان آقای هاشمی مخصوصاً آنهایی که بی وقفه جان عزیزشان را در ستاد انتخاباتی ایشان به زحمت انداختند  و این سید عظیم الشأن را مورد حمایت مادی ومعنوی قرار دادند ، چگونه از مواهب وجود مهندس عالیقدر بهرمند شدند و شما ایشان را متهم به کم کاری می نمایید. خخ

۹۴/۱۰/۱۹ ۰۱:۴۵

وافعاً با وجود این همه بی تفاوتی  مسء ولان ، باید بر حال مردم مخصوصاً جوانان گریست .گویا همه بر خواب رفته اند . یک نگاهی به این قهوه خانه های موجود در شهر بیاندازید . گل های مردم پرپر می شوند . دریغ از یک وجدان بیدار . حتی بدیهی ترین نیاز جامعه که سلامتی روح و جسم افراد آن است نادیده انگاشته می شود . در تأمین ابتدایی ترین نیاز انسانی مان در مانده ایم چه رسد به نیازهای والاتر 

۹۴/۱۰/۱۴ ۱۷:۱۸

منم دعوت کنین

 

۹۴/۱۰/۱۴ ۰۹:۰۵

جناب رمضانی عزیزشمامیتوانستید بگوئید جوان کارمیخواهد.درضمن خدمت سربازی وظیفه است وعزیزانی که داوطلبانه وبسیجی به جبهه هارفته اندتوقعات شماراندارند.

۹۴/۱۰/۱۳ ۲۲:۰۶

https://telegram.me/joinchat/BEtffAHyRl97TJhoDvqzeQ

لینک گروه

۹۴/۱۰/۱۳ ۲۱:۳۳

اقا تو گروه تلگرام 250نفر ما رم دعوت کنید

۹۴/۱۰/۱۳ ۲۰:۴۳

مشکلات حل میشه فقط یکم شکیبا باشیم

۹۴/۱۰/۱۳ ۱۳:۰۸

با سلام خدمت دوستان گرامی.مهندس همچین تیتری نزار این مسولیین به فکر ما هستن.اجرشون با امام حسین.الان 4 سال سابقه داریم .اما سابقه بیکاری.دمه انتخاباته الان هر جا بریم میگن 8 اسفند شروع به کار میشیم.از دوستان عاجزانه تقاضا دارم بیایین دس به دست هم بدیم تا خودمان پی کارمان را بگیریم.اون دوستانی هم که تو تلگرام تو گروه 250 نفر نیستن تشریف بیارن اونجا یه تصمیم واس خودنون بگیریم.

۹۴/۱۰/۱۳ ۱۳:۰۰

جناب آقای سلیمانی فر.متهم ردیف اول جناب مهندس هاشمی شاید الان جوابگونیست ولی بلاخره روزی میرسدبه تک تک کم کاریهایی که کرده اند جواب خواهند دادوخواهند گفت که چرامانع نشدند تااتوبان از60کیلومتری میانه ردبشودوجواب.....راخواهندداد.

۹۴/۱۰/۱۳ ۱۲:۵۳

جناب رمضانی آن زمان اگرعزیزان به جبهه نمیرفتند وازمملکت واسلام دفاع نمیکردندبچه آن زمان که الان بزرگ شده کشورش به این قدرتی نبود که سرنوشت منطقه دردستش باشد وقدرتمندان جهان درجلوش کم بیاورند.

۹۴/۱۰/۱۳ ۱۲:۴۳

بنظر دیگه من استخدام نمیکنند

۹۴/۱۰/۱۳ ۱۲:۳۸

چرا از مهندس نايبي سوال نميشه

ايشون كه خبر هاي دست اول از استخدام و واگذاري فولاد ميدادند.

كانديداي محترم نمايندگي لطفا پاسخو باشيد.

۹۴/۱۰/۱۳ ۰۹:۴۹

این سری از نماینده ها حل میکنن خخخخخخخخخخخخخ

۹۴/۱۰/۱۳ ۰۹:۳۲

مهندس این متنو نوشتی خیلیا فکر کردن فولاد از اول میخواد امتحان بگیره ما که چهار سال از عمرمون تلف شد الانم هیچی به هیچی کسی هم به خودش زحمت نمیده حتی اسمی از ما ببره فقط خودمون گاهگاهی یه یادی از قضیه میکنیم...

۹۴/۱۰/۱۳ ۰۸:۳۳

فقط بدانید و بدانند تا حق چهار ساله این 250 نفر احقاق نشود هیچ یک از ما از پای نخواهیم نشست

۹۴/۱۰/۱۲ ۲۳:۰۲

باعث بوجود آمدن این مشکلات خود مردم می باشند وقتی مردم در زمان انتخاب دقت نمی کنند بدون در نظر گرفتن توانایی های شخص،شخص را برای جای که اصلا نمی داند انجا کجاست انتخاب می کنند خوب طبیعی است همچین مشکلاتی بوجود می آید وظیفه کمسیون اقتصادی مجلس این است که به کارهای اقتصادی دولت نظارت کنند وقتی در این کمسیون افراد با تجربه و آشنا به اقتصاد نباشد خوب اقتصاد کشور هم فلج می شود الان دو ماه بعد از بهره برداری از فولاد سهند که توسط بخش خصوصی سرمایه گذاری شده است به دلیل رکود بازارفولاد تعطیل شده دوستان بیاید این بار سعی کنیم افرادی را انتخاب کنیم که واقعا توانایی انجام درست کارهای بزرگ را دارند

۹۴/۱۰/۱۲ ۲۰:۱۴

اقای سلیمانی به فرموده حضرت علی حق گرفتنی دادنی نیست این مسولین منتظرن ما خودمون خسته بشیم که نمیشیم فقط به فکر منافع خودشون هستن

۹۴/۱۰/۱۲ ۱۹:۲۷

هر روز بدتر از دیروز. 

۹۴/۱۰/۱۲ ۱۹:۱۹

آقایان جوابی هم دارن

۹۴/۱۰/۱۲ ۱۹:۰۹

کار فاز 2تقریبا تمام شده است فقط پست برق کار دارد در 2 تا3 ماه اینده کار برق و فاظلاب تمام شده فقط از ابزار دقیق فعلا خبری ندارم

۹۴/۱۰/۱۲ ۱۹:۰۴

انشالله مشکلات حل میشه نگران نباشید

۹۴/۱۰/۱۲ ۱۸:۲۶

تنها استخدام رسمی و گسترده در کل ادوار میانه که آن هم تاکنون به نتیجه نرسیده هیچ،بلکه 250 نفر را چهار سال بلاتکلیف گذاشت،حالا جالب اینجاست ابزار تبلیغاتی هم شده است!!!!!

۹۴/۱۰/۱۲ ۱۶:۱۸

دردمون رو تازه کردی برادر 

۹۴/۱۰/۱۲ ۱۴:۴۸

نمایندگان آن زمان و فرماندار و مسولین ذیربط درمورد عدم انجام این استخدام توضیح دهند عجب مسولین دلسوزی 

۹۴/۱۰/۱۲ ۱۴:۳۸

شخصی که قبلا مسئول اجرای طرح فولاد میانه به همراه هفت طرح دیگر بود و باعث شد تمام این طرح ها راکد بماند همانی است که امروز او را رئیس هیئت مدیره فولاد آذربایجان گذاشته اند و تا چند روز آینده این شرکت را نیز زمین گیر خواهد کرد.

۹۴/۱۰/۱۲ ۱۴:۳۴

شما تحمل تیتر و مطلب را ندارید ، ببینید این 250 نفر به رغم انتخاب ، در این 4 سال چه کشیده اند ، چه وعده ها شنیده اند ، چه جلساتی رفته اند و چه موقعیت هایی از دست داده اند .

۹۴/۱۰/۱۲ ۱۴:۳۲

آن زمان مهندس حاج اصغری مخالف شدید برگذاری این آزمون بود چراکه می دانست این آزمون نتیجه ای ندارد 

۹۴/۱۰/۱۲ ۱۴:۰۹

آزمونی که سلامتی آفتش شد

۹۴/۱۰/۱۲ ۱۲:۴۱

آقای سلیمانی فر مطالب شما باعث هیجان وبعدا افسردگی گردید تیتر خبرتان باعث ناراحتی مون شد.

اخبار روز