کد خبر: ۶۷۴۵۹
۴۵۶۱ بازدید
۹ دیدگاه (۳ تایید شده)

انتصاب "دکتر سید حسن هاشمی" به ریاست بیمارستان استاد عالی نسب تبریز

۱۳۹۵/۹/۹
۰۹:۱۴

هفتم آذر ماه تودیع و معارفه ریاست بیمارستان استاد عالی نسب تبریز در سالن کنفرانس جراحی قلب این بیمارستان برگزار شد .

در این مراسم دکتر جمال الدین نیکنامی مدیر درمان تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی ؛ ضمن تشکر از زحمات دکتر عبدالرسول نایبی و آرزوی توفیق برای ایشان ؛ دکتر سید حسن هاشمی را بسمت ریاست بیمارستان استاد عالی نسب تبریز منصوب کرد.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان ضمن تسلیت رحلت پیامبر عظیم الشأن اسلام و شهادت امام حسن مجتبی (ع) ؛افزود: تودیع و معارفه چیزی نیست جز تغییر ظاهری موقعیت و در این جابجایی ها می توان از تجربیات ارزشمند گذشته در کنار آورد و دانش جدید در راستای ارتقای سیستم برای نیل به اهداف متعالی سازمان  و حرکت به سمت قلّۀ موفقیت بهره جست.

دکتر نایبی نیز ضمن تشکر از حمایتهای مدیر درمان و همراهی کارکنان اذعان داشت : در مدت زمان کوتاهی که در این کسوت مشغول خدمت بودم تغییرات عمده ای از قبیل تغییر نظام پرداخت ، هتلینگ ، تغییر شیوه خرید تجهیزات و راه اندازی سیستم پکس در راستای برنامه های هدفمند سازمان در جهت اصلاح ساختار و افزایش رضایتمندی بیمه شدگان انجام یافته است.

در ادامه ؛ دکتر سیدحسن هاشمی رئیس جدید عالی نسب با اعلام محتوای کلی برنامه های خود افزود: سلامت محصول ماست و باید در ارائۀ این خدمت با رویکرد علمی ؛ تلاش وافر نمائیم .

Www.tamin.ir/news/item/34410/97/34410.html

خلاصه ای از زندگینامه  دکتر سید حسن هاشمی:

دکتر سید حسن هاشمی در سال 1345 در شهرستان میانه متولد شد. دوران ابتدایی را در مدرسه بحری، راهنمایی را در مدرسه شهید رجایی و دبیرستان را دبیرستان شریعتی میانه با موفقییت به پایان رساند.  بعد از فارغ التحصیل شدن از دبیرستان وارد دانشکده پزشکی گردید. در مقطع دکترای عمومی جزو 10 نفر اول بودند. بعد از فارغ التحصیل شدن از دکترای عمومی در آزمون تخصصی شرکت و در رشته مورد علاقه خود(تخصص داخلی) قبول و ادامه تحصیل دادند. در سال 73 با مدرک بورد تخصصی داخلی فارغ التحصیل گردیدند.

دکتر سید حسن هاشمی علاقه وافری به ادامه تحصیل داشت تا اینکه بعد از فارغ التحصیل شدن از تخصص داخلی در آزمون فوق تخصصی داخلی شرکت و در دانشگاه علوم پزشکی تهران در این مقطع پذیرفته شد. ایشان در رشته فوق تخصصی گوارش و کبد ادامه تحصیل داده و سرانجام با مدرک دانشنامه فوق تخصصی گوارش و کبد فارغ التحصیل شد.اشتیاق بیش از حد او به فراگیری علوم جدید در رشته مربوطه مجددا وی را بر آن داشت که دوره های E.R.C.P (درآوردن سنگهای مجاری صفراوی بدون نیاز به جراحی توسط اندوسکوپ) وE.U.S  (سونو گرافی بوسیله اندوسکوپ) را با موفقییت به اتمام رساند. ایشان تصمیم گرفتند که برای گذراندن بعضی از دوره هایی که در ایران وجود نداشت عازم بعضی از کشورها مانند المان و ژاپن شوند و دوره های E.S.D و E.M.R(جراحی اندوسکوپیک سرطانهای دستگاه گوا رش)را طی نمایند.

 

سوابق اجرایی دکتر سید حسن هاشمی:

1)    رئیس بیمارستان امام خمینی (ره)میانه

2)    رئیس بیمارستان تخصصی 29 بهمن تبریز

3)    رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی عالی نسب تبریز

4)    مدیر عامل بیمارستان فوق تخصصی میلاد تهران

5)    رئیس بیمارستان امام سجاد (ع) تبريز

6)    معاون علوم پزشکی دانشگاه ازاد اسلامی واحد تبریز

7)    رئیس دپارتمان گوارش بیمارستان عالی نسب

8)    عضو هئیت مدیره بیمارستان میلاد

9)    عضوشورای پژوهش موسسه عالی پژوهش سازمان تامین اجتماعی

10)    رئیس دپارتمان فوق تخصصی داخلی بیمارستان عالی نسب

11)    مشاور( IT(HIS,EMR,EHR شرکت خدمات ماشینی تامین اجتماعي

12)    عضو کمیته حا کمیت بالینی دانشگاه علوم پزشکی

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۹/۱۳ ۱۱:۳۳

بیمارستان عالی نسب یه از بدترین بیمارستان دنیاست یه از پرستار بخش اورژانس باعث مرگ مادرم من شده امیدوارم خداوند به سر او بیار

۹۵/۹/۹ ۲۰:۴۷

اتفاقا سوابقم مهمه واسه شهر میانه افتخاره

۹۵/۹/۹ ۱۳:۲۷

سوابق اجرایی زیاد مهم نیست!

اخبار روز