کد خبر: ۴۷۷۸۲
۷۰۸ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

امام جمعه موقت میانه مصیبت جان باختن شماری از حجاج در منا را تسلیت گفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد برگزاری نماز جمعه میانه، حجت الاسلام زواری نسب امام جمعه موقت میانه در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه پس از دعوت خود و نماز گزاران به رعایت تقوای الهی در تمام شئونات زندگی به حادثه مرگباری که صبح پنجشنبه دوم مهرماه جاری در اثر ازدحام جمعیت در رمی جمرات در منا رخ داد اشاره کرد و افزود: براساس آخرین گزارش ها شمار جانباختگان ایرانی در این حادثه تاکنون 131 تن و مجروحان 85 نفر اعلام شده است.

وی ضمن ابراز همدردی با مصیبت دیدگان این حادثه اندوهبار و تسلیت به بازماندگان آنان تاکید کرد: دولت سعودی بایستی مسوولیت این حادثه تلخ را بپذیرد.

حجت الاسلام زواری نسب اتحاد را یکی از ثمرات کسب روزی حلال دانست و خاطر نشان کرد: روزی حرام باعث ایجاد اختلاف و تفرقه شده و جامعه ای که این امر در آن افزایش یابد دچار اختلاف و دودستگی شده و تباهی و اختلاف به دنبال دارد.

خطیب جمعه موقت میانه  بیان کرد: رزق و روزی یکی از مسائل مهم در زندگی فردی و اجتماعی بشر است زیرا ضمن تاثیر در روابط اجتماعی در جامعه، در روند زندگی و تربیت فرزندان نیز نقش بسزایی دارد.

وی طی سخنانی ، غفلت و شهوت را دو عامل اصلی در گمراهی افراد عنوان کرد و گفت: افزایش  و تقرب به خدا یکی از مهم ترین عوامل کاهش شهوت و غفلت می باشد.

 

www.miyaneh-adineh.ir

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۷/۵ ۱۰:۲۶
ضمن تسلیت به رهبر معظم انقلاب وجامعه اسلامی منتظر انتقام ایران باشند . مرگ بر آل سقوط مرگ بر آل سقوط

اخبار روز