کد خبر: ۹۳۷۲۸
۲۱۲۲ بازدید
۵۵ دیدگاه (۴۵ تایید شده)

قابل توجه بزرگوارانی که از رد صلاحیت کاندیداهای اخیر مجلس شورای اسلامی گله مندند...

۱۳۹۸/۱۱/۲۴
۱۷:۰۵

اگر مروری بر انتخابات سالیان گذشته داشته باشیم و به عنوان نمونه انتخابات اخیر شورای شهر میانه را مورد بررسی قرار دهیم، در انتخابات آن دوره همه کاندیداهایی که ثبت نام کرده بودند، بلا استثناء تایید صلاحیت شدند. حال سوال اساسی این است، در آن انتخابات، برآیند انتخاب هایمان، به انتخاب چه کسانی ختم شد؟؟؟

آیا معیارهای انتخاب مان، تخصص محوری، سطح سواد و کاربلدی افراد بود یا اینکه دهن کجی سیاسی کرده و به صورت قومی و قبیله ای رای دادیم؟ در آن موقع هیات نظارت شورای شهر که نقش شورای نگهبان در انتخابات مجلس شورای اسلامی را بازی می کرد، بدون اینکه حتی یک نفر را رد صلاحیت کند، بستری را فراهم آورد تا تمامی کاندیداهایی که برای انتخابات شورای شهر ثبت نام کرده بودند، در انتخابات حضور داشته باشند. آیا نتیجه انتخابات آن دوره، عمدتا حذف افراد متخصص و کاربلد با تحصیلات عالیه دانشگاهی و روی کار آمدن افراد قبیله سالار و کم توان – آن هم به واسطه آراء مستقیم مردم- را در پی نداشت؟

باید قبول کنیم، اکثر ما فقط نظریه پردازان خوبی هستیم ولی هنگامی که باید با تصمیمات و انتخاب هایمان سرنوشت شهر و کشور را تعیین کنیم، منفعل و بی تفاوت می شویم. چرا نمی خواهیم قبول کنیم؛ سکوت، انفعال و بی تفاوتی فرهیختگان و نخبگان جامعه، در اکثر موارد منجر به انتخاب کسانی خواهد شد که بعضا از توانایی تشخیص دست چپ و راست شان نیز عاجزند. حال همین افراد قرار است با تصمیماتشان برای وضعیت فعلی و آینده مان سیاست گذاری کنند.

اگر فقط به اندازه دقتی که برای خرید یک پیراهن به خرج می دهیم در انتخاب افرادی که قرار است برای سرنوشت حال و آینده مان تصمیم بگیرند، به خرج می دادیم، قطعا وضعیت بهتری داشتیم.

بیآیید حب و بغض و تعصب را کنار گذاشته و منصفانه قضاوت کنیم و با انتخاب های آگاهانه، زمینه حضور افراد متخصص و متعهد را فراهم آوریم و شاهد پیشرفت های روزافزون در شهر و جامعه باشیم.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۱۱/۳۰ ۰۳:۲۹

باسلام و احترام
دوست عزیز لطفا به فرایند جذب وزارت عتف در دانشگاهها مراجعه کنین اونوقت متوجه خواهین شد که چه مراحل سختگیرانه ای برای جذب طی نمودند و تمامی مراحل را با تکیه بر سوابق درخشان تعهد، تخصص و علمی خویش با افتخار گذراندند. مستندات از کارگزینی دانشگاه قابل استعلام است. بی شک جناب آقای محمدی از فرهیختگان آینده دار شهرستان میانه بوده و منشا خدمات ارزنده ای برای کشور و بالاخص شهرستان فخیم میانه خواهند بود. انشاالله

۹۸/۱۱/۲۹ ۱۳:۵۹

وقتی همه اونهایی که کارشون رو درست در سمت های انتخابی یا انتصابی درست انجام ندادن و حالا هم به خاطر منافع تو یه ستاد جمع شدن

۹۸/۱۱/۲۸ ۱۵:۱۰

جناب آقای دکتر محمدی عزیز؛
خدا قوت. همیشه موفق و موید باشید...
در پناه حق..

۹۸/۱۱/۲۸ ۱۴:۳۴

با سلام و احترام

دوست عزیز و بزرگوار

احترام به انتخاب مردم -هر آنچه که باشد-حتما برای همه ما واجب است ولی بیان نقطه نظرات و تلاش در راستای روشنگری، گمان نکنم ایرادی داشته باشد...

در ضمن، تخلف از سوی هر کسی که باشد قابل دفاع نیست.

 

۹۸/۱۱/۲۸ ۱۴:۲۷

با سلام و احترام

برادر بزرگوار

همه با هم در جهت ترویج این نوع اندیشه های ناب و تاثیر گذار تلاش کنیم...

۹۸/۱۱/۲۸ ۱۴:۲۵

با سلام و احترام

دوست عزیز و بزرگوار

از محبت های حضرتعالی بینهایت ممنونم و سپاسگزارم... همانطور که خودتان هم فرمودید، همه باید در حد توان برای مطلوبتر شدن اوضاع کنونی تلاش کنیم و در این مسیر از بی مهری ها و کم لطفی های برخی افراد خسته و ناامید نشویم.

۹۸/۱۱/۲۸ ۱۱:۰۶

باید به نظر مردم احترام گذاشت آقای محمدی افکار شما فاشیستی و ... است قبلا ها. دکتر بخشدار و ... انتخاب شد چه گلی به سر میانه زدن لطفا به خیابان حسینه رزمندگان سر. بزنید فقط حسینه عقب نشینی مناسب نکرده است و مثال هایی از این دست زیاد است همان ها در ستاد. انتخاباتی یکی جمع شدند

۹۸/۱۱/۲۸ ۰۹:۰۱

بنده کاملا با نقطه نظرات حضرتعالی موافقم، تا زمانیکه تعصبات قومی و قبیله ای و طایفه گرایی و روستا محوری بر انتخاب هایمان سایه افکنده باشد، وضع همین است و پیشرفتی حاصل نخواهد شد. یا علی

۹۸/۱۱/۲۸ ۰۸:۵۷

با سلام و عرض ادب
استاد بزرگوارم جناب آقای دکتر محمدی عزیز
شما یکی از اساتید جوان و خبره شهرستان میانه هستید و اندیشه جنابعالی قابل احترام است ولی متاسفانه جامعه ما هنوز با این اندیشه های متعالی و ارزشمند خیلی فاصله دارد و همه ما باید تلاش جانانه داشته باشیم تا شهر و جامعه از این وضعیت نامطلوب فعلی نجات یابد.

۹۸/۱۱/۲۶ ۱۳:۱۰

کجای این دوره شورا خوبه دو تا نمونه کارهاشو لطفا بگید

۹۸/۱۱/۲۶ ۰۷:۲۴

با سلام، کاندیداهایی که رد صلاحیت شده اند شاید حقشون بود. مثلا یکی از آقایون دامپزشک تشریف دارند ولی از بدو فارغالتحصیلی رییس دانشگاه بودند و تو عمرشون حتی تب یک گاو یا گوسفندی رو نسنجیده اند.

۹۸/۱۱/۲۶ ۰۱:۲۱

با سلام و احترام

دوست عزیز و گرامی

گمان نمی کنم پدر اینجانب به جای بنده، نزدیک به 10 سال در دانشگاه های سراسری و سطح یک کشور تحصیل کرده باشند و بالغ بر 40 مقاله چاپ و پذیرش شده در مجلات و کنفرانس های معتبر بین المللی و ملی، چندین اختراع و پژوهش های دیگر در رزومه علمی اشون داشته باشند.

کمی انصاف داشته باشیم...

با تشکر

۹۸/۱۱/۲۶ ۰۱:۱۸

با سلام و احترام

سرور گرامی

بحث مطلب بنده اصلا راجع به توانایی یا عدم توانایی افراد رد صلاحیت شده نبود.. بحث من این بود که آیا وقتی که صد در صد کاندیداها توسط نهادهای نظارتی تایید شدند، انتخاب های اصلح و کارآمدی داشتیم یا خیر؟

با تشکر و احترام

۹۸/۱۱/۲۶ ۰۱:۱۵

با سلام و احترام

سرور گرامی و ارجمندم جناب آقای آزمکان

ضمن تشکر و عرض ارادت خدمت حضرتعالی به خاطر محبت و زحماتی که برای اینجانب و دیگر دانش آموزانتان کشیده اید، در خصوص مطالبی که فرمودید، خدمتتان عارضم:

1- بحث مطلب نوشته شده بررسی عملکرد نهادهای نظارتی نیست چون این بحث نیاز به بحث های فراوان و مرور بر گذشته دارد. چیزی که باعث شد اقدام به نوشتن این مطلب کنم این بود که بنده مدتهاست در مواجهه با دوستان و دانشجویانم با یک سری افرادی هم کلام می شوم که ادعا دارند، دلیل عدم انتخاب افراد متخصص و کارآمد، رد صلاحیت آن افراد است... به همین منظور بنده انتخابات شورای شهر گذشته میانه را مورد تاکید قرار دادم و این سوال را مطرح کردم که آیا در انتخاباتی که همه کاندیداهایش تایید صلاحیت شده بودند، افراد متخصص و کاربلد انتخاب شدند یا افرادی که قوم و قبیله قوی داشتند؟ آیا در آن انتخابات، افراد متخصص و کاربلد با تحصیلات عالیه دانشگاهی توسط آراء مردم حذف شدند یا نهادهای نظارتی؟؟

2- در هر انتخابات و تصمیمات مهم شهری و کشوری که نخبگان و فرهیختگانش سکوت کنند و یا موضع انفعالی بگیرند، وضع نامطلوب خواهد بود. چرا که این نخبگان و فرهیختگان هستند که درست را از نادرست، حق را از ناحق تشخیص می دهند. اینکه چرا بعضا نخبگان و فرهیختگان سکوت پیشه می کنند و بی تفاوت می شوند علتش هر چه باشد به زیان کل جامعه و خودشان خواهد بود. چرا که میوه این سکوت و بی تفاوتی توسط افراد ناکارآمد و ناتوان برچیده خواهد شد.

3- بنده عضو هیچ حزب و تشکیلاتی نیستم و صرفا دغدغه بهتر شدن اوضاع فعلی را دارم و در حد توانم تلاش کرده و خواهم کرد.

4- قطعا عکس با برخی دست اندرکاران و مسولین دال بر رد یا تایید آن ها نیست و چه بسا خیلی از این عکس ها زمانی گرفته شده که بنده به جهت نقد برخی مسائل و ارائه پیشنهاداتم جهت اصلاح برخی امور در آنجا حضور داشتم.

5- فرموده اید اکثر کامنت ها منفی هستند، بنده اینطور فکر نمی کنم چون کمتر کسی از وضعیت فعلی و انتخاب برخی افراد مورد اشاره، اعلام رضایت کرده است.

در پایان برای شما استاد بزرگوارم سلامتی و طول عمر با عزت آرزومندم و استدعا دارم ایرادات فکری و عملی اینجانب را با ارشادات و نصایح حکیمانه تان برطرف سازید.

با تشکر 

۹۸/۱۱/۲۶ ۰۰:۴۶

با سلام و احترام

بنده تحصیلاتم در همه مقاطع در دانشگاه های سراسری و سطح یک کشور بوده و الان هم در دانشگاه حضور دارم و به کارهای عمرانی، حمل و نقلی و ترافیکی هم می پردازم.

بنده فرزند یک خانواده فرهنگی هستم و جز خداوند متعال از حمایت هیچ قدرتی بهره مند نبوده ام.

با تشکر 

۹۸/۱۱/۲۶ ۰۰:۱۴

یعنی آقای محمدی اونایی که تایید صلاحیت نشدن واقعا لیاقت نمایندگی و شرایط نماینده شدن را نداشتند؟

۹۸/۱۱/۲۶ ۰۰:۱۳

شما خودت به زور بابات اومدی استاد شدی الکی تو داشنگاه لطفا شما نظریه صادر نکن

۹۸/۱۱/۲۵ ۱۱:۲۶

استاد بزرگوار جناب آقای محمدی سلام ،

مطلبی که با قلم زیبایتان مرقوم فرمودید در خورتحسین است ، اما نکاتی چند به ذهنم رسید که لازم دیدم بعرض برسانم و در صورت ممکن پاسخ آن را دریافت کنم .

۱_ مثالی که آورده اید در خصوص شورای شهر بود درحالیکه فعلا انتخابات مجلس است چنانچه در خصوص انتخابات مجلس مثالی دارید بیان بفرمایید

۲_ مگر در این مدت چهل سال صلاحیت کاندیداهای نمایندگی مجلس از سوی شورای نگهبان تایید نشده است ؟ آیا پیشرفتی در شهر خود بوجود آمده است ؟
۳ _ آیا انتخابات مجلس هم قومی و قبیله ای بوده است ؟ اگر بوده پس چه فرقی با نمایندگان شورای شهر مشهود است ؟
۴_ با پوزش حضرتعالی عضو کدامیک از احزاب هستید ؟ و اگر هستید آیا خط و مشی حزب خودتان را دنبال میکنید ؟
۵ _ فرمودید اکثرا بیتفاوت و سکوت میکنند ، پس چرا بگفته خودتان فرهیختگان و نخبگان جامعه سکوت میکنند ؟ و باز بقول حضرتعالی افرادی که در تشخیص دست چپ و راست عاجزند انتخاب میشوند ؟
۶_ کاملا درست میفرمایید پیراهن را باید کسیکه میخواهد بپوشد باید انتخاب کند ، ولی پدر بزرگوارشان اجازه انتخاب را به او نمیدهد ، در اینصورت چه راهکاری دارید ؟
۷_ نمایندگانی که در حال حاضر در مجلس حضوردارند و در این دوره رد صلاحیت شده اند آیا پس از پس از ورود به مجلس صلاحیت خودرا از دست داده و حق قانونگذاری را ندارند ؟ پس چگونه در گذشته صلاحیت قانونگذاری را داشته و قانون تصویب نموده اند ولی حالا عاجز شده اند ؟
۸_ همه مردم وظیفه دارند بر سرنوشت خود و کشور خود سهیم باشند و در انتخابات شرکت کنند حال چرا بقول جنابعالی این نخبگان و فرهیختگان سکوت میکنند امیدوارم دلیلش را نیز بیان بفرمایید
۹_ هستند افرادی که با کاندیداها عکس یادگاری میگیرندتا به منافع خود برسند ولی در غیاب آنها اندیشه منفی دارند و تا زمانیکه این ریاکاری و این تزویر و این دروغگویی در جامعه ریشه دوانده اوضاع بهتر ازاین نخواهد بود و متاسفانه همه ما خودرا حق بجانب میدانیم و مایل نیستیم حقیقت را بگوییم که مبادا مخاطب رنجیده خاطر میگردد و یا از عواقب آن میترسند .

۱۰_ تمامی کامنتها را خواندم اکثر قریب به اتفاق به مطلب حضرتعالی پاسخ منفی داده اند دلیل چیست ؟

باتشکر مجدد

۹۸/۱۱/۲۵ ۱۰:۴۵

اقای محمدی چند تا سوال داشتم. از کجا مدرک اخذ کردین و الان به چه کاری شاغل هستین؟ این شغل رو با ازمون و با توانایی ها به دست اوردین یا با رابطه و ...؟

۹۸/۱۱/۲۵ ۰۹:۵۲

از عکس گذاشتنت و ژست گرفتنت وتاییدکردن شورای نگهبان معلومه میخوای واسه آینده یورقان دوشک سالاسان

۹۸/۱۱/۲۵ ۰۲:۱۹

پاسخی به مطلب اخر روابط عمومی شهرداری:
متوجه نشدم آیا نظر بنده و قلمم مسموم است یا اشخاص دیگر.
اصلا و اصولا انتقاد حق مردم است و روابط عمومی ها باید پاسخ مناسبش را اعلام کند.
حال قضاوت با افکار عمومیست که قوه عقل و تدبیر بهترین معیار سنجش است.
نظر قبلی ام را تایید نکردید که پرسیدم چرا بنرهایتان مزاحم کسب کسانی است که روزی باید ۱۰۰ هزار تومان از سود فروشش را برای اجاره کنار بگذارد
مورد دوم هم این بود که شما بجای اینکه پول بگیرید عکس اتلیه ای افراد را در خیابان ها بزنید پول بگیرید و برنامه ها و جوابهایشان را برای سوالات مدنظر مردم درج کنید تا انتخاب مناسب انجام دهند.
با تشکر و اینرا بدانید کسی که نقدی میکند دشمن شما نیست.اگر عنادی با شما داشته باشد از طریق نهادهای نظارتی راحتتر میتواند بشما ضربه بزند

۹۸/۱۱/۲۵ ۰۲:۰۳

با تمام احترامی که برای جنابعالی قائلم باید بدون رودربایستی عرض کنم  از برآیند مطلب و همچنین پاسخ‌های شما می‌توان به این نتیجه رسید که شما هم از جمله‌ی همان همشهریان منفعل در عمل و زیباگو در کلام هستید.

ابراز تاسف برای این حد از کم‌همتی و کم لطفی

۹۸/۱۱/۲۵ ۰۱:۲۱

با سلام و احترام

سرور ارجمند

هدف این مقاله بررسی عملکرد شورای شهر محترم نیست ولی اگر وضعیت فعلی را در شان خودتان و دیگر همشهرینمان می دانید از همین روند حمایت کنید.

با تشکر

۹۸/۱۱/۲۵ ۰۱:۱۹

با سلام و احترام

سرور گرامی

قطعا همه نظرات و دیدگاه ها منعکس خواهد شد. اگر بخواهیم در جامعه شاهد پیشرفت های روزافزون و گشایش اجتماعی باشیم بهتر است کمی قدرت تحمل همدیگر را بالا ببریم.

با تشکر

۹۸/۱۱/۲۵ ۰۱:۱۷

با سلام و احترام

سرور ارجمند

این وظیفه من و شماست که در عرصه حضور داشته باشیم و اهداف افراد نقاب دار با نیت های پلید را خنثی نماییم.

با تشکر

۹۸/۱۱/۲۵ ۰۱:۱۵

با سلام و احترام

سرور ارجمند

اگر فرهیختگان و نخبگان جامعه در انفعال به سر برده و راحت طلبی اختیار کنند وضعیت نامطلوب خواهد بود. پیشرفت و تعالی یک شهر و یا کشور در گرو حضور فعال نخبگان و فرهیختگان جامعه در عرصه های سیاسی و اجتماعی است.

با تشکر

۹۸/۱۱/۲۵ ۰۱:۱۱

با سلام و احترام

سرور گرامی

موضوع این مقاله بررسی وضعیت کاندیداهای فعلی نیست. تاکید ما این است که اگر به افراد متخصص و کاربلد واقعی رای بدهیم قطعا وضعیت بهتری خواهیم داشت و این جزء بدیهیات است.

با تشکر

۹۸/۱۱/۲۵ ۰۱:۰۸

با سلام و احترام

سرور گرامی

بیآیید قبول کنیم چه بخواهیم و چه نخواهیم تصمیمات مسولین در سرنوشت و وضعیت فعلی الآن و آینده ما تاثیر فوق العاده ای دارد. بحث مطلب نگاشته شده هم بررسی این لیست نیست...

مطمئن هم باشید که بنده هم همچون شما نان زحمت و بازویم را به دست می آورم.

با تشکر

۹۸/۱۱/۲۵ ۰۱:۰۵

با سلام و احترام

سرور گرامی

ورود به مسائل اعتقادی و مذهبی موقعیتی بهتر و فرصتی مناسب تر می طلبد ولی بیآیید قبول کنیم سرنوشت شهر و کشور ما به خیلی از این انتخاب ها گره خورده است و شهرهای توسعه یافته با آمار کم بیکاری و نشاط اجتماعی انتخاب های بهتر و موفق تری داشته اند.

با تشکر 

۹۸/۱۱/۲۵ ۰۱:۰۰

با سلام و احترام

سرور گرامی

بنده یک شهروند عادی هستم و هر از گاهی نقطه نظراتم را بیان می کنم و منتظرم ایرادات فکری ام توسط دوستانی چون شما برطرف گردد.

موفق باشید.

۹۸/۱۱/۲۵ ۰۰:۵۸

با سلام و احترام

سرور گرامی و ارجمند

بنده معمولا همه کامنت ها و نظرات را در حد توان و بضاعتم پاسخ می دهم. هیچوقت هم ادعا نمیکنم همه نظراتم صحیح و عاری از ایراد است. امیدوارم با همفکری همدیگر بتوانیم در راستای پیشرفت و تعالی شهر و کشورمان گام های مثبتی رو به جلو برداریم.

با تشکر

۹۸/۱۱/۲۵ ۰۰:۵۴

با سلام و احترام

سرور ارجمند

بحث این مقاله بررسی کم و کیف عملکرد نهادهای نظارتی نیست.

بنده معتقدم حتی مواقعی که همه کاندیداهای انتخاباتی تایید صلاحیت شدند، بعضا ما انتخاب های مناسبی نداشتیم.

با تشکر

 

۹۸/۱۱/۲۵ ۰۰:۵۰

با سلام و احترام؛

سرور ارجمند

بحث این مقاله، بررسی کم و کیف عملکرد نهادهای نظارتی نیست. -بماند که هر نهادی احتمال خطا و اشتباه هم دارد-

بحث بر سر این موضوع است که، آیا ما حتی وقتی همه نامزدهای انتخاباتی تایید صلاحیت شدند، انتخاب های مناسب و درخوری داشتیم؟

با تشکر

۹۸/۱۱/۲۵ ۰۰:۴۷

شورای شهر این دوره خیلی بهتر از دوره های قبل هست

۹۸/۱۱/۲۵ ۰۰:۲۰

باتوجه به اینکه دیدگاه ها را تایید نمی فرمایید و موافق عملکرد شورای نگهبان مطلب نوشته اید یقینا برای آینده خود از حالا برنامه ربزی میکنید ، موفق باشید ولی یقین بدانید که مردم شهر تا حدودی شناخت دارند

۹۸/۱۱/۲۵ ۰۰:۱۹

تا زمانی که هر روز با یک چهره جدید وارد میدان میشیم و هر لحظه یک نقاب جدید بصورتمون میزنیم وضع همینه

۹۸/۱۱/۲۵ ۰۰:۱۹

با توجه به شناختی که از جامعه میانه به دست آمده است ظاهرا به این زودی ها قرار نیست اتفاق مثبتی در این شهر بیفتد. چون به قول شما اکثر ما یا در انفعال به سر می‌بریم و یا در بهترین حالت فقط حرف های خوب و زیبا به زبان می‌آوریم یا می‌نگاریم.

مصداق و سند کوچک این ادعا نیز مطلبی است با عنوان  《پویش شفافیت داوطلبانه کاندیداهای مجلس شورای اسلامی》که در همین سایت صدای میانه با نگارش آقای رشیدی منتشر شد و با وجود اعلام آمادگی اینجانب برای تشکیل جلسات حضوری  به منظور  همفکری در جهت پیگیری این مطالبه، هیچ‌کس (تاکید میکنم هیچ‌کس) حتی خود پیشنهاد دهنده و نگارنده‌ی مطلب (آقای رشیدی) حاضر به پیگیری عملی نبودند و هیچ واکنشی نشان ندادند.

و این مایه‌ی بسی خنده و بسیاری تاسف است.

۹۸/۱۱/۲۵ ۰۰:۱۹

من که بین این کاندیدها افراد متخصص سراغ ندارم شما چطور؟

۹۸/۱۱/۲۴ ۲۲:۳۵

خواست مردم و رهبری :مجلس مقتدر کارآمد.

۹۸/۱۱/۲۴ ۲۲:۱۳

من که تو این لیست افراد متخصص و متعهد ندیدم آقای متفکر
البته تعهد به ارباب هاشون رو بعدا میبینیم
هر عقل ناقصی هم اینو تا الان فهمیده که همه رو رد صلاحیت کردن تا 2 نفر خودشون راحت برن بالا
چون من به شعور خودم ارزش قائلم تو این سیرک شرکت نمیکنم
شما هم نون بازوت رو بخور جناب متفکر

۹۸/۱۱/۲۴ ۲۱:۰۸

لطفا سفسطه نفرمایید،،،،این حرفها هم برای دهه هشتاد و اوایل دهه 90 خوب است..
همانطور که در کتابهای دین و زندگی میگفتند و نوشته بودند که یاران امام عصر بر مرکب های گران قیمت سوار نمیشوند ... همانطور که این جمله باد هواست... این مثال که اندکی وقت گذاشتن حتی ب اندازه خرید یه پیراهن برای انتخاب کاندید اصلح انتخابات مجلس هم باد هواست...
چون اساسا انتخابی وجود ندارد و نماینده مجلس اساسا هیچ قدرتی در جمهوری اسلامی ندارد.

۹۸/۱۱/۲۴ ۱۹:۰۲

یاخجی یانی نه اولسون ایستسین نیی یوواسان نچدن بیر سن

۹۸/۱۱/۲۴ ۱۸:۱۴

سلام و درود
جناب استاد محمدی چنانچه پاسخگوی کامنتها باشید مایلم در همینجا باهم گفتگو داشته باشیم در غیر اینصورت مارابخیر و شمارا بسلامت

۹۸/۱۱/۲۴ ۱۸:۱۰

مساله اینه که افرادی که نتوانستند کاری کنند رد صلاحیت نشدند وافرادی مثل کیافر که توانستند کاری کنند ردصلاحیت شد این ماحصل شورای نگهبان است
پس قضیه چیز دیگزیست

۹۸/۱۱/۲۴ ۱۷:۵۳

خوب سوال اول اینکه چرا دوره های کم کاری کردند و همه را تائید صلاحیت کردند و اینطور عمر و پول و منابع را هدر دادند.
اینبار چرا اشتباه قبلی تکرار شده و همان افراد دوره قبل صلاحیت گرفته اند؟
خدا ازش نگذره کسی که در این اوضاع مملکت بیاید و مثل نمایندگان این دوره کاری برای مردم و کشورش نکند.

اخبار روز