کد خبر: ۹۶۳
۳۶۴ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

باز هم اندرحکایت شورای شهر:

تیزپاز با حکم دیوان عدالت اداری بازگشت!

۱۳۸۸/۷/۱۲
۱۸:۰۰

درحالیکه اعضای شورای شهر مسئله ساز میانه بعد از ماهها تنش ، تنها یک شب را با خیال راحت و شاید وجدان راحت به خواب رفتند، ابلاغ حکم دیوان عدالت اداری در اولین ساعات اداری، ماهها اختلال و اختلاف اعضای محترم شورای شهر در امور شهر میانه را محکوم کرده و بر ابقای مجدد تیزپاز بر سمت شهرداری میانه حکم داد.
این حکم که چند روز پیش توسط امیررضا رمضانی ، عضو شورای راهبردی سایت صدای میانه و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد منتشر شد و اعضای محترم شورای شهر قویاً آن را تکذیب کردند، صبح امروز رسماً به شورای شهر میانه ابلاغ شد.
طبق این حکم، مهندس تیزپاز مطابق ماده 15 دیوان عدالت اداری مصوب سال 1385 قانوناً به عنوان شهردار میانه ابقا می شود و تمامی تصمیم گیری های خودسرانه اعضا که باز هم برای چندمین بار ناشی از بی اطلاعی اعضای محترم از قوانین شوراها و شهرداریهاست، باطل اعلام می شود و مهندس تیزپاز می توانند در سمت شهرداری میانه ادامه خدمت دهند.
در آینده ضربات سنگین تصمیمات احساساتی و ناآگاهانه شورای شهر میانه بر پیکره نحیف میانه را کالبدشکافی خواهیم کرد تا مردم میانه بدانند یک رای اشتباه و یا احساساتی به هم آبادی یا هم محلی و ... چقدر آثار مخربی می تواند بر مجموعه شهر و شهروندان داشته باشد. 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

امکان درج دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.

اخبار روز