کد خبر: ۹۳۳۰
۶۶۴ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

تغییر شماره 110 واقعیت یا شایعه ؟

۱۳۹۲/۱/۸
۱۸:۵۲
جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: تغییر شماره ۱۱۰ ناجا شایعه است.

به گزارش فارس از ساری، سردار احمدرضا رادان بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تغییر شماره ۱۱۰ شایعه است، اظهار داشت: شماره ۱۱۰ به هیچ شماره دیگر تغییر نمی‌کند و هر وقت تماسی با این شماره داشته باشید همکاران ما پاسخگو هستند.

وی ادامه داد: مازندران به لحاظ کانون توجه مسافران تردد و ترافیک زیادی را در ایام نوروز و تعطیلات به خود اختصاص داده است. این مسئول با اشاره به اینکه در بحث مرزبانی فضای آرامی را در بین مرزهای کشور شاهد هستیم، تصریح کرد: نیروی انتظامی در بحث مرزبانی آمادگی کامل دارد.

وی به فرهنگ بالای مردم در فرهنگ راهنمایی و رانندگی اشاره کرد و گفت: هم‌اکنون شاهد کاهش هفت درصدی تلفات ناشی از تصادفات راهنمایی و رانندگی هستیم و امسال نسبت به حجم بالای جابجایی مسافران آمار خوبی است.

رادان با بیان اینکه در طول تصادفات شاهد ۱۷ درصدی تصادفات منجر به فوت بوده‌ایم، بیان داشت: تصادفاتی ناشی از انحراف و تجاوز به چپ بوده که منجر به فوت سرنشینان خودرو شد. وی افزود: از این ۱۷ درصد ۳۰۰ مورد تصادف به وقوع پیوست که ۱۰۰ کشته بر جای گذاشت.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور، ۳۸ درصد کل تصادفات را ناشی از واژگونی خودرو ها دانست و گفت: ۷۰۰ مورد تصادف ناشی از واژگونی خودرو ثبت شد که ۱۰۰ کشته برجای گذاشت که در مجموع ۲۰۰ کشته و یک هزار مصدوم به خاطر تصادفات ناشی از واژگونی و انحراف به چپ در طول ایام تعطیلات نوروزی راهی بیمارستان شدند که این آمار تاکنون به ثبت رسید.

این مسئول شتاب و خستگی راننده خودروها را عامل مهمی در تصادفات عنوان کرد و ادامه داد: جاذبه‌های جاده‌های ما کمتر از جذابیت داخل شهرها نیست. رادان مهم‌ترین برنامه‌های سال ۹۲ را اجرای شعار رهبری در کشور عنوان کرد و یادآور شد: رهبری امسال را با شعار حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی شروع کرده است و ویژه‌ترین کاری که ناجا باید داشته باشد تحقق امنیت سیاسی و اقتصادی است.

وی افزود: هم اکنون نوید تامین امنیت انتخابات و جلوگیری از اخلالگران اقتصادی را در سال جاری وظیفه خود می‌دانیم.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز