کد خبر: ۳۱۶۴۳
۱۷۸۲ بازدید
۱۴ دیدگاه (۱۴ تایید شده)

آقاي رئيس کپی پیست نکن !

۱۳۹۳/۹/۲۸
۱۴:۰۱

در دنیایی که اینترنت جایگاه مطالعه را در برخی اقشار و شخصیت ها دچار اضمحلال کرده است، روزانه با کپی کردن های گوناگون از جستجوگرهای اینترنتی مواجه می شویم از جمله کپی متن تبریک، کپی مقاله، پایان نامه و ... از اینترنت و انتشار آن بنام خود!

اما این کپی های اینترنتی زمانی جالب می شود که برخی از اشخاص حقیقی، حقوقی و حتی روابط عمومی سازمان ها پاره ای از نوشته ها را با رونویسی از اینترنت بدون حتی ذره ای تغییر در جمله بندی و نگارش عینا بنام خود منتشر می کنند!

 

             

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۱۱/۱۳ ۱۵:۳۵
تو ادارات همه شدند مقاله نویس و محقق ، برای چی؟ چونکه میخوان 2 امتیاز اضافی بگیرند. برگ اول مقاله را عوض کرده بنام خود پرینت می گیرند حیف کاغذها که جهت اخذ 2 امتیاز ، میلیونها برگ پرینت گرفته می شود آقای عزیز تحقیقات و مقاله نویسی کارهای سازمان تحقیقات است . کارمند دیپلمه یا کارشناس اداره موظف هست کار ارباب رجوع را انجام دهد . برای نوشتن مقاله نیاز به زمان طولانی هست در عرض یکروز مقاله ارایه میکنی با این کارا میخواهیم سر خودمون کلاه بذاریم
۹۳/۱۰/۱ ۱۳:۰۷
سلام
۹۳/۹/۲۹ ۱۰:۱۴
بهتر بود عنوان را copy paste مینوشتی
۹۳/۹/۲۹ ۰۷:۴۴
انگار یارو مصاحبه رو که جمشید مشایخی کرده، برداشته و با اسم خودش منتشر کرده. یعنی جمشید مشایخی... شده .... فلانی رئیس انجمن فیلم میانه! مگه منبع هم قرار بود بزنه!؟؟؟ اوف عجب مچی گرفتی پسر، حامد ناقلا بازهم تو!!
۹۳/۹/۲۸ ۲۳:۲۰
یعنی فاجعه! تسلیت به همه ی هنرمندان...
۹۳/۹/۲۸ ۱۶:۴۶
برادر به نظرت یه اخطار به خود شخص بهتر نبود شاید اون شخص نیت دیگه ای داره یا شاید ذکر منبع یادش رفته واسه خود من تو صدای میانه همچین مشکلی پیش اومد بلد نبودم کجا منبع بزنم الانم که هست تو نظرات منبع میزنم مشکلات شهر رو بگو داداش؛پیشنهادی بده الان این به چه درد منه کاربر میخوره
۹۳/۹/۲۸ ۱۵:۲۶
جالب بود تشکر ؛-)
۹۳/۹/۲۸ ۱۴:۱۹
وقتی جمله تمام میشود هنر آغاز میشود!

اخبار روز