کد خبر: ۱۲۵۵۰۴
۲۳۲ بازدید
۵ دیدگاه (۵ تایید شده)

فرماندار ویژه شهرستان میانه:

مدیریت اجرایی شهرستان با جدیت پیگیر رفع مشکلات و موانع بر سر راه توسعه آموزشکده فنی و حرفه ای میانه خواهد بود

دکتر سعادتی؛ معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه روز چهارشنبه 14 دی ماه به منظور بررسی مشکلات و موانع توسعه آموزشکده میانه از این مرکز بازدید نموده و در جمع کارکنان و اساتید حضور یافت.

فرماندار شهرستان میانه با اشاره به اهمیت دانشگاه فنی و حرفه ای اظهار داشت: با توجه به رسالت دانشگاه فنی و حرفه ای در حوزه اشتغال و کارآفرینی، براساس آمار 70 درصد فارغ التحصیلان این دانشگاه وارد بازار کار می شوند و بخشی از آنها حتی بدون استفاده از تسهیلات دولتی، برای خود و بعضاً دیگران اشتغال زایی می کنند یا جذب صنعت شده و نیروی انسانی مورد نیاز در صنعت را تأمین می کنند که این مسئله اهمیت و ضرورت توسعه آموزشکده فنی و حرفه ای میانه را نیز در شهرستان صدچندان می کند.  وی اضافه کرد: آموزشکده فنی میانه به عنوان دانشگاهی مولد و کارآفرین در صدر توجهات مسئولان دولت سیزدهم قرار دارد که در شهرستان میانه نیز این نگاه بایستی در بین مسئولین وجود داشته باشد.

دکتر سعادتی حل مشکل تملک زمین اعطایی به آموزشکده میانه و صدور سند مالکیت برای آن و همچنین استقرار آموزشکده میانه در محلی با موقعیت بهتر و فضایی بزرگتر را مطالبه جدی دانشجویان،اساتید و کارکنان این مرکز ارزیابی کرده و افزود: مدیریت اجرایی شهرستان عزم خود را برای رفع مشکلات آموزشکده فنی و حرفه ای میانه به عنوان دومین شعبه دانشگاه دولتی در شهرستان جزم کرده و بصورت جدی پیگیری مطالبات بحق اساتید و دانشجویان خواهد بود.

دکتر کریمی؛ رئیس آموزشکده فنی و حرفه ای میانه در این دیدار به ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده و برنامه های آتی آموزشکده پرداخت و سپس اعضای حاضر در جلسه دیدگاه ها،نظرات و مطالبات خود را در خصوص توسعه آموزشکده بیان نمودند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۱۰/۱۸ ۱۴:۲۹

خواهشمنداست روابط عمومی آموزشکده فنی توضیح دهند آیا زمین مورد نظرشون ساخته میشه یا از برنامه شون خارج شده.
ممنون میشم

آقای کریمی مدرک دکترای علوم تربیتی از دانشگاه آزاد مرند دارند.

۰۱/۱۰/۱۸ ۰۸:۳۶

سلام بر همکی یکی هست به ما بگه اقای کریمی که بعنوان رکتر مطرح میشه مدرک دکتراش چیه د کی و از کدام دانشگاه اخذ نمودند

۰۱/۱۰/۱۷ ۲۲:۴۰

ساختمان پيام نور واقع در ساحلی

۰۱/۱۰/۱۷ ۲۰:۲۱

قرار بود زمین اختصاص یافته در شهرک ساحلی ساخته بشه ولی متاسفانه تابلوی را هم برداشتن.
چرا؟

اخبار روز