کد خبر: ۱۰۳۷۱
۱۶۷۰ بازدید
۱ دیدگاه

مراسم باشکوه "روز زن" در بخش ترکمانچای میـانه برگزار شد

۹۲/۲/۱۵
۰۴:۱۱
مراسم باشکوه
میانا: مراسم باشکوه جشن میلاد حضرت زهرا(س) با حضور سرداردکتر نوعی اقدم - از افراد پیگیری کننده خاص و موثردر موضوع فرمانداری ترکمنچای ( از یکسال گذشته تا به حال)، در ترکمانچای برگزار شد.

گزارش تصویری مرتبط

 

به گزارش میانا، به مناسبت  بزرگداشت میلاد حضرت زهرا (س) و در راستای تکریم مقام والای زن و روز مادر ، مراسم بسیار باشکوه  روز زن به همت حوزه بسیج خواهران ترکمانچای با حضور بیش از دو هزارنفر از زنان و مادران   و مسئولین شهر ترکمنچای میانه در سالن ورزشی جدید الاحداث واقع در محدوده اداره ورزش و جوانان ترکمانچای برگزار شد.

در این مراسم سرهنگ احمدزاده فرمانده سپاه میانه با اشاره به نقش والای زن و مادر در جامعه و رشد و تعالی آن، نقش شگرف زنان در هشت سال دفاع مقدس را یادآوری کرده ، مطالعه و بررسی زوایای پیچیده جنگ نرم و وظیفه زنان جامعه در این عرصه را مورد تاکید قرار داد و افزود: نقش تربیتی مادران در تربیت فرزندان آگاه، بصیر و با ایمان غیرقابل انکار است و مادران فهیم  با "عمل به هنگام " پرچمداران حماسه سیاسی و اقتصادی  جامعه هستند.

مراسم باشکوه

سرهنگ احمدزاده حضور همه جانبه در پای صندوق های رای و انتخاب اصلح و آگاهانه را " خلق حماسه سیاسی" دانست که باعث ناامیدی دشمنان و  و محکمتر شدن پایه های نظام اسلامی می شود و نقش مادران و زنان را در خلق حماسه سیاسی بی بدیل و بسیار موثر ذکر کرد.

احمدزاده در ادامه به تبیین نقش سازنده زنان در حماسه اقتصادی پرداخت و گفت: صرفه جویی،قناعت و استفاده از تولیدات داخلی سه عامل مهمی هستند که در مدیریت مالی خانواده ها و نیز فراهم نمودن زمینه اشتغال جوانان کشورمان  نقش به سزایی دارند که  این امر و  مبارزه با " اسراف ،تجمل گرایی و چشم و هم چشمی ها و مصرف گرایی"  توسط بانوان میهن اسلامی مان شدنی هست.

سرهنگ احمدزاده همچنین از پیگیریهای مجدانه و نقش پررنگ سردار نوعی اقدم در قضیه فرمانداری ترکمانچای به عنوان پیگیری کننده موثر و خاص موضوع فرمانداری ترکمنچای ( از یکسال گذشته تا به حال)، قدردانی نمود.

در ادامه این همایش سردار نوعی اقدم از یادگاران هشت سال دفاع مقدس  ، حضرت زهرا (س) را اسوه و الگوی زنان عالم در تمامی عرصه های زندگی دانسته خاطرنشان کرد: زنان جامعه اسلامی بایستی با تاسی از ایشان ضمن حفظ حجاب اسلامی و مبارزه با بی بند و باری های جنسی از تربیت فرزندان صالح و پیرو مکتب اسلام و امام (ره) غافل نگردند و با حضور چشمگیر و حماسی خود در تمامی زمینه ها و عرصه های اجتماعی علی الخصوص با حضور فعال و بصیرانه خود در عرصه انتخابات، دشمنان داخلی و خارجی را مایوس کرده و همچون هشت سال دفاع مقدس حماسه سازی کنند .

سردار نوعی اقدم   در ادامه با بیان خاطراتی دلنشین ضمن گرامیداشت روز زن  گفت:  " اینجا جمع شده ایم تا اظهار ارادت به مولوده ی بهشتی بکنیم" خاطر نشان کرد: این مولوده ی بهشتی به خاطر دفاع از حریم ولایت بین در و دیوار ماند  و زنان امروز نظام اسلامی هم باید با تاسی به ایشان ، فاطمی وار از حریم امامت و ولایت  دفاع نمایند.

در پایان این مراسم از مادران و زنان نمونه  شهرترکمانچای با هدایایی ارزنده، تجلیل و قدردانی شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۲/۱۵ ۱۰:۴۸
بهتر بود مینوشتی مراسم با شکوه روز زن در شهرستان ترکمنچای برگزار شد

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز