کد خبر: ۱۰۵۳۵
۱۲۱۰ بازدید
۲ دیدگاه

برگزاری انتخابات هیأت اجرایی دفترنمایندگی نظام مهندسی میـانه

۹۲/۲/۲۰
۰۲:۳۰
 برگزاری انتخابات هیأت اجرایی دفترنمایندگی نظام مهندسی میـانه
میانا :آخرین اخبار رسیده حاکی از پیروزی قاطع و کسب بیشترین رای جامعه مهندسی شهرستان توسط نماینده مهندسین معمار در انتخابات هیئت اجرایی نظام مهندسی میانه میباشد.

به گزارش خبرنگار میانا ، به استناد ماده 69 آیین نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و براساس مصوبه مورخ 92/1/18 هیأت­ رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجانشرقی، انتخابات هیأت اجرایی دفاتر نمایندگی استان از ساعت 12 ظهر لغایت 16 روز پنج­شنبه مورخ 92/2/19 در محل آن دفاتر نمایندگی برگزار شد.

آخرین اخبار رسیده حاکی از پیروزی قاطع و کسب بیشترین رای جامعه مهندسی شهرستان توسط نماینده مهندسین معمار در انتخابات هیئت اجرایی نظام مهندسی میانه میباشد.

لازم به ذکر است که هیأت­ رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجانشرقی برای اولین بار در شهرهای هم تراز میانه ، تصمیمی جنجالی مبنی بر انتصاب دو نفر از پنج نفر هیأت اجرایی دفاتر نمایندگی اتخاذ کرده است که طومار نویسی و اعتراض جامعه مهندسی را در پی داشته است.

مطلب مرتبط:

کاندیداهایی که علاقمند به عضویت در هیأت­ اجرایی دفاتر نمایندگی بودند می بایستی واجد شرایط زیر می بودند:

1- نداشتن محکومیت انتظامی قطعی درجه 3 و بالاتر (در طول مدت 5 سال قبل از تاریخ ثبت­ نام)

2- داشتن پروانه اشتغال بکار

3- عضویت در دفتر نمایندگی

4- شاغل یا مقیم در شهرستان

توضیح اینکه عضو مقیم به شخصی اطلاق می­شود که حداقل شش ماه ممتد پیش از تاریخ انتخابات در شهرستان مربوطه براساس تأیید سازمان استان سکونت یا اشتغال غالب داشته باشد.

 

ماده 70- مدت قبول شکایات مربوط به انتخابات تا 5 روز بعد از اخذ رای خواهد بود و مدت رسیدگی به آن یک هفته پس از انقضای مدت مذکور می باشد. مرجع رسیدگی به این شکایات هیات اجرایی انتخابات به اتفاق نماینده دستگاه نظارت است.

به شکایات بدون نام و مشخصات و نشانی شاکی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۲/۲۰ ۱۸:۴۸
عرض تبریک خدمت مهندس فتحی ، با آرزوی موفقیت روز افزون
۹۲/۲/۲۰ ۰۷:۰۸
دیروز مطلع شدیم که مهندس محمد فتحی نفر اول شده اند و مهندس مهدوی نیا و مهندس گوزلی نفرات دوم و سوم. هنوز از 2 نفر انتصابی اطلاعی در دست نیست

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز