کد خبر: ۱۰۸۹۲
۱۴۱۲ بازدید
۰ دیدگاه

17 خرداد؛

آزمون استخدامی استانداری برای 27 دستگاه اجرایی استان

۹۲/۲/۳۱
۰۱:۵۴
میانا-آزمون استخدامی 27 دستگاه اجرایی استان، 17 خرداد برگزار می‌شود
دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای، 17 خرداد را زمان برگزاری آزمون استخدامی 27 دستگاه اجرایی استان اعلام کرد.

به گزارش میانا، در این اطلاعیه آمده است: با توجه به اعلام  نتایج اولیه و سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی تاریخ 1391.12.4 برای  17 دستگاه اجرایی استان، به حول و قوه الهی آزمون استخدامی سال جاری نیز بر اساس مجوزهای اعلامی و سهمیه تعیین شده این استان از طرف معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری در 17 خرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود.

این آزمون در راستای برنامه پنجم توسعه و همسو با سياست‌ها و برنامه‌هاي مربوط به تأمين نيروي انساني برای 27 دستگاه اجرايي استان با هدف تقويت وظايف حاکميتي و توسعه مناطق کمتر توسعه يافته برگزار می‌شود.

دفتر منابع انسانی و تحول اداری همچنین به اطلاع عموم داوطلبان حایز شرایط ثبت‌نام در آزمون استخدامی می‌رساند برای کسب اطلاعات بیشتر به آگهی استخدامی که در سایت استانداری آذربایجان شرقی به نشانی http://www.ostan-as.gov.ir و سایت سازمان فنی و حرفه‌ای کشور به نشانی http://jazb.portaltvto.com منتشر خواهد شد مراجعه و ثبت‌نام نمایند.

شایان ذکر است مهلت ثبت‌نام در آزمون مذکور از اول خرداد تا 12 خرداد بوده و زمان تعیین شده قابل تمدید نیست.
منبع:اسانداری

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز