کد خبر: ۷۶۱۶
۲۰۸۷ بازدید
۷ دیدگاه

هیئت رزمندگان میانه باید به دور از جناح بندی ها و تفکرات شخصی بوده و مرکزی برای نیروهای انقلابی باشد

۹۱/۹/۱۳
۲۲:۴۸
فرمانده سپاه عاشورا در مراسم افتتاح ساختمان جدیدحسینیه رزمندگان میانه:
جنگ نیابتی در غزه، نشانه اقتدار جمهوری اسلامی در دنیاست
میانا-فرمانده سپاه عاشورا در مراسم افتتاح ساختمان جدیدحسینیه رزمندگان میانه
میانا- سردار پورجمشیدیان: هیئت رزمندگان میانه باید به دور از جناح بندی ها و تفکرات شخصی بوده و مرکزی برای پذیرش نیروهای انقلابی باشد .

پایگاه جامع اطلاع رسانی میانا:
ساختمان جدید حسینیه رزمندگان سپاه ناحیه میانه با حضور بیش از هزارنفر از بسیجیان و مسئولین شهرستان میانه طی مراسم باشکوهی ، به دست سردار پورجمشیدیان افتتاح شد .
در این مراسم سردار پورجمشیدیان ضمن تاکید بر حفظ وحدت و انسجام بین نیروهای رزمنده و سپاهی گفت : محور حرکت و منش هیئت رزمندگان اسلام باید علما ، رزمندگان ، پاسداران و بسیجیان بوده و اشعار ، مداحی ها ، نوحه خوانی ها ، حرکت های نمادین خیابانی و حتی پذیرایی هایش متفاوت از دیگران بوده و الگوی شایسته رفتاری برای سایرین باشد . به بیان دیگر هیئت رزمندگان اسلام باید به دور از جناح بندی ها و تفکرات شخصی بوده و مرکزی برای پذیرش نیروهای انقلابی باشد و شاخصه بارز آن ، وحدت بین نیروها باشد.

شرح کامل مطلب در سایت اصلی که مرجع خبر هست قابل مشاهده میباشد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۹/۲۲ ۰۹:۰۳
[quote name="باقرز"]فعلا اعضای آن مثلا هیات که خوب در ستادهای دو نماینده فعلی نفوذ کرده و جاخوش کرده و د رحال تدارک مقدمات برای نفرات خودشان در انتخابات آتی هستند !!!![/quote]
سلام اقا باقر فکرمیکنید حدود بیست نفر باقیمانده در هیات رزمندگان توانایی تاثیر گزاری در انتخابات را دارند ضمنا اگر خواهان احیاء این هیات باشیم بایستی عناصر اختلاف برانداز را از این حسینیه دور کنیم حتی اگر آن شخص ... باشد
۹۱/۹/۱۹ ۲۰:۰۸
فعلا اعضای آن مثلا هیات که خوب در ستادهای دو نماینده فعلی نفوذ کرده و جاخوش کرده و د رحال تدارک مقدمات برای نفرات خودشان در انتخابات آتی هستند !!!!
۹۱/۹/۱۵ ۰۴:۳۹
[quote name="ناآگاه"]
زمان جنگ هم اگر یکدلی ویکرنگی بود اینهمه پیامدهای سیاسی و...نبود.اصولا جامعه ای پویاست که تک صدایی نباشد.ضمنا شاید برادر سرهنگ یک کارشناس جنگی ورزمی باشند لیکن بی تردید در منصب نظامی نباید فرمایشات ونسخه پیچی سیاسی فرهنگی مابانه بفرمایند نکند دارد خبز بر می دارد برای نمایندگی؟[/quote]
شاید زمان جنگ را تجربه نکرده اید بقول شاعر که میفرماید وقت جنگ آمد تماشگر شدی صلح آمد لاله پرپر شدی . همان بهتر که کمیته ای میماندی و ناآگاه
۹۱/۹/۱۴ ۱۷:۲۳
[quote name="رزمنده دفاع مقدس"]با سلام وتبریک به همه رزمندگاه دوران دفاع مقدس باستحضار میرسانم فرمانده شپاه عاشورا به مطلب مهمی اشاره کردند دوری از جناح بندی های سیاسی در شهر میانه وفرد گرایی ومحوریت شدن تفکرات فردی به خرد جمعی. امیدوارم اینگونه شود متاسفانه هیئت رزمندگان میانه دچار نوعی آشفتگی و گسست اعضا آن شده اختلافات بیرونی اعضا متاسفانه در درون هیئت رسوخ ونفوذ کرده واختلافات بشدت و حدت هرچه تمامتر ادامه دارد از همه دوستان وبرادران عزیز خواهش وتمنا دارم زیر بیرق امام حسین اختلافات را کنار بگذارید از منیت عبور کنید وبه ما برسید (همان خرد جمعی) مثل زمان جنگ یکدل ویکرنگ انشاالله[/quote]
زمان جنگ هم اگر یکدلی ویکرنگی بود اینهمه پیامدهای سیاسی و...نبود.اصولا جامعه ای پویاست که تک صدایی نباشد.ضمنا شاید برادر سرهنگ یک کارشناس جنگی ورزمی باشند لیکن بی تردید در منصب نظامی نباید فرمایشات ونسخه پیچی سیاسی فرهنگی مابانه بفرمایند نکند دارد خبز بر می دارد برای نمایندگی؟
۹۱/۹/۱۴ ۱۷:۱۸
[quote name="رزمنده دفاع مقدس"]با سلام وتبریک به همه رزمندگاه دوران دفاع مقدس باستحضار میرسانم فرمانده شپاه عاشورا به مطلب مهمی اشاره کردند دوری از جناح بندی های سیاسی در شهر میانه وفرد گرایی ومحوریت شدن تفکرات فردی به خرد جمعی. امیدوارم اینگونه شود متاسفانه هیئت رزمندگان میانه دچار نوعی آشفتگی و گسست اعضا آن شده اختلافات بیرونی اعضا متاسفانه در درون هیئت رسوخ ونفوذ کرده واختلافات بشدت و حدت هرچه تمامتر ادامه دارد از همه دوستان وبرادران عزیز خواهش وتمنا دارم زیر بیرق امام حسین اختلافات را کنار بگذارید از منیت عبور کنید وبه ما برسید (همان خرد جمعی) مثل زمان جنگ یکدل ویکرنگ انشاالله[/quote]
دوری از جناح بندی های سیاسی در شهر میانه وفرد گرایی ومحوریت شدن تفکرات فردی به خرد جمعی. امیدوارم اینگونه شود !!!میشه این نقل قول شریف را معنی کنید؟جمله تناقض دارد.
۹۱/۹/۱۴ ۰۵:۵۹
با سلام وتبریک به همه رزمندگاه دوران دفاع مقدس باستحضار میرسانم فرمانده شپاه عاشورا به مطلب مهمی اشاره کردند دوری از جناح بندی های سیاسی در شهر میانه وفرد گرایی ومحوریت شدن تفکرات فردی به خرد جمعی. امیدوارم اینگونه شود متاسفانه هیئت رزمندگان میانه دچار نوعی آشفتگی و گسست اعضا آن شده اختلافات بیرونی اعضا متاسفانه در درون هیئت رسوخ ونفوذ کرده واختلافات بشدت و حدت هرچه تمامتر ادامه دارد از همه دوستان وبرادران عزیز خواهش وتمنا دارم زیر بیرق امام حسین اختلافات را کنار بگذارید از منیت عبور کنید وبه ما برسید (همان خرد جمعی) مثل زمان جنگ یکدل ویکرنگ انشاالله
۹۱/۹/۱۴ ۰۳:۵۱
مراسم افتتاح ساختمان جدید حسینیه رزمندگان شهرستان میانه با حضور سردار پورجمشیدیان 13/09/91

سردار پورجمشیدیان فرمانده سپاه عاشورا در مراسم افتتاح ساختمان جدید حسینیه رزمندگان میانه گفت : هیئت رزمندگان اسلام باید به دور از جناح بندی ها و تفکرات شخصی بوده و مرکزی برای پذیرش نیروهای انقلابی باشد .

ساختمان جدید حسینیه رزمندگان سپاه ناحیه میانه با حضور بیش از هزار نفر از بسیجیان و مسئولین شهرستان میانه طی مراسم باشکوهی ، به دست سردار پورجمشیدیان افتتاح شد .

در این مراسم سردار پورجمشیدیان ضمن تاکید بر حفظ وحدت و انسجام بین نیروهای رزمنده و سپاهی گفت : محور حرکت و منش هیئت رزمندگان اسلام باید علما ، رزمندگان ، پاسداران و بسیجیان بوده و اشعار ، مداحی ها ، نوحه خوانی ها ، حرکت های نمادین خیابانی و حتی پذیرایی هایش متفاوت از دیگران بوده و الگوی شایسته رفتاری برای سایرین باشد . به بیان دیگر هیئت رزمندگان اسلام باید به دور از جناح بندی ها و تفکرات شخصی بوده و مرکزی برای پذیرش نیروهای انقلابی باشد و شاخصه بارز آن ، وحدت بین نیروها باشد .

فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به فراگیر شدن تفکر بسیجی در سراسر جهان گفت : امروز شاهد به نتیجه رسیدن و ثمره حرکت مقدس و آرمانهای امام راحل (ره) و شهدای در دنیا هستیم و بر کسی پوشیده نیست که آنچه در جهان بر علیه استکبار و استعمار انجام می پذیرد همگی نتیجه و ثمره ای از فرهنگ و تفکر بسیج ، فرهنگ و تفکر انقلاب ، و فرهنگ و تفکر عاشوراست که نمونه بارز آن پیروزی مکرر مسلمانان در جنگ های 33 روزه ، 22 روزه ، هشت روزه در برابر اسرائیل غاصب است که با قاطعیت اعلام می داریم زمان پایان جنگ بعدی را مسلمانان تعیین خواهند کرد و اسرائیل طی چند سال آینده نابود شدنی است و این همان نتیجه فرهنگی است که با حداقل امکانات و تجهیزات توانست هشت سال در برابر استکبار جهانی بایستد و مقاومت کند .

وی گفت ترس دشمن از عملیاتهای روانی ما بیشتر از ترس آنها از تجهیزات و ادواتی بود که در جنگ هشت روزه برعلیه غزه شکل گرفت و آنچه در این صحنه مهمتر است این است که همه این پیروزی ها به نام جمهوری اسلامی ایران ثبت می گردد و ما به آموزش ها و تکنولوژی و این صلابت و اقتدار خود می بالیم .

فرمانده سپاه عاشورا در ادامه از تحریم های اقتصادی به عنوان جنگی تمام عیار نام برده خاطرنشان کرد : برای پیروزی در این جنگ نیاز به همدلی ، مدیریت و پیروی از منویات رهبری است . هرچه ما مقتدرتر می شویم فشارهای دشمن بیشتر می شود و هجمه دشمن بر فرهنگ و اعتقادات ما بیشتر می گردد چرا که می داند این اقتدار در سایه مکتب قرآن و فرهنگ عاشورایی ماست .

در ادامه مراسم برادران کربلایی عادل نجفی و حاج حسین ابوالقاسم زاده مداحی نمودند .

گفتنی است ساختمان حسینیه رزمندگان با اهدای مادر شهید مهندس حاجی اصغری شروع به کار کرده و اکنون نوسازی آن در سه طبقه با متراژی به زیربنای حدودا 850 مترمربع به اتمام رسیده است .

روابط عمومی و تبلیغات سپاه ناحیه میانه

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز