کد خبر: ۱۲۶۳۸۰
۱۰۴۲ بازدید
۳۸ دیدگاه (۳۲ تایید شده)

بازتاب خبر صدای میانه /واکنش عضو هیات رئیسه مجلس به اتهام رشوه گیری

۱۴۰۱/۱۱/۹
۱۴:۵۰

ایسنا: یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از اتهام یکی از ائمه جمعه شهرستان‌ها به نمایندگان در خصوص رشوه‌ گیری انتقاد کرد و خواستار اصلاح این موضوع شد.

علیرضا سلیمی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان کرد: شنیده شده یکی از ائمه جمعه از تریبون نماز جمعه که باید ناشر عدل و تقوای الهی باشد اتهاماتی را متوجه تمام نمایندگان کرده که امیدوارم اصل خبر صحت نداشته باشد، اما اتهام رشوه‌گیری به تمام نمایندگان از این تریبون زیبنده نیست. (امام جمعه میانه: تمام نمایندگان مجلس رشوه گیر ایران خودرو هستند)

وی در ادامه اظهار کرد: ما ارادت ویژه‌ای به ائمه جمعه داریم و امیدواریم این اتهام سهم‌ السان باشد چرا که حرمت مومن واجب است. انتظار می‌رود ائمه جمعه قبل از این‌که مطالب را مطرح کند صحت آن را بسنجند و هر خبری را به قطعیت اعلام نکنند. انتظار می‌رود هرچه سریع‌تر این موضوع اصلاح گردد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۱۱/۱۱ ۱۴:۱۰

خودتون را گیر این دو نماینده که قراره رای نیاورند نکنید

۰۱/۱۱/۱۰ ۱۲:۳۱

سلام
دردود بر مهندس حسینی
درود بر مهندس پاک شجاع وانقلابی
تذکر جنابعالی عالی بود
موفق وپیروز باشید همواره همین راه ادامه بدهید
لطفا محافظه کار نباشید مثل بعضی متشکرم
تشکر از صدای میانه که صدای رسای میانه است

۰۱/۱۱/۱۰ ۱۱:۴۵

کاربر محترم فرهنگی عزیز همانطور که نائب رئیس مجلس هم اشاره داشتند حضرت آقا به کرار این مجلس را مجلس انقلابی خطاب کردند!!!!ولی درخصوص مساله تملک زمین و باغ با مشخصات عنوان شده امام جمعه محترم نیز در این باره شفاف سازی کرده باشند

۰۱/۱۱/۱۰ ۱۱:۲۱

آقای سلیمی شما که عضو هیات رییسه مجلس انقلابی هستید قضیه گرفتن خودرو توسط نمایندگان مجلس را به اطلاع عموم مردم برسانید . اگر واقعا با مردمید و از حقوق مردم دفاع می کنید امام حسینی عمل کنید و رک و شفاف قضیه را به مردم روشنگری بکنید .

۰۱/۱۱/۱۰ ۱۰:۴۱

گرفتن خودرو نمایندگان که باعث عدم مخالفت با رفتارهای ظالمانه ایران خودرو می شود نوعی رشوه محسوب میشود. نمایندگان سعی دارند خودشون رو به کوچه علی چب بزنن!!!!!!

۰۱/۱۱/۱۰ ۰۸:۳۳

پس در قضیه استیضاح وزار در مجلس ، نمایندگان محترم چرا امضاهای خود را پس گرفته و از استیضاح منصرف می شوند؟

۰۱/۱۱/۱۰ ۰۷:۴۴

احسنت
دوره قبل انهمه دکتر فرمند رو تخریب کردند
هفته ای نبود که آقای احمدزاده علیه او مطلب منتشر نکنه
ولی به رییس مجلس شکایت نمی‌کرد!!
نماینده های این دوره گویا خیلی کم تحمل هستد و طاقت شنیدن حرف حق رو هم ندارند

۰۱/۱۱/۱۰ ۰۵:۰۵

سلام جناب نایبی انصافا دو نظری که براتون ارسال کردم شایبه مجرمانه ندارد لطفا در سایت قرار دهید . مردم آگاه شوند از عملکرد نمایندگانشون .

۰۱/۱۱/۱۰ ۰۲:۱۰

چه زود برمیخوره.ازین بدترهاش رو تو همین شهر میشنیدن و میخدیدن.با مردم از خدماتتون بگید چون قبول کردین خدمت به مردم رو!

۰۱/۱۱/۱۰ ۰۱:۵۰

اصلا و ذاتا هدف نماینده شدن، استفاده از رانت و مزایا و غیره هست.
ایشون فکر کردن آقای امام جمعه اتهام زدند.در حالی که آقای امام جمعه جمله خبری گفتن.
عمرا در این سیستم کسی استعفا بده تا شاید شک کنیم کسی به خاطر قدرت و مکنت سر کار نیست.

۰۱/۱۱/۹ ۲۳:۱۶

جالبه بعضی ها واکنش شدید تری به سخنان امام جمعه نشان دادن
نکنه واقعا مشکلی دارن که از افشای آن میترسن
فرمند هم تو مجلس قبل گفت بعضی نماینده ها بجای کار نمایندگی مشغول دلالی و کار چاق کنی هستند

۰۱/۱۱/۹ ۲۲:۴۵

اگه بنا گرفته بود حداقل یکی به این جرات حرف نطق نداشت عزیزم.
از اون راننده های شاسی بلندهایی که امام جمعه هر هفته جمعه ها سوار میشه بپرسید.

۰۱/۱۱/۹ ۲۲:۴۳

رتبه بندی معلمان، جاده میانه ترک،میانه سرچم، میانه هشترود، میانه شیخدراباد، تجرق طوین، کریق ارموداق، اهلند ، فیروز اباد. اب شرب میانه، مگر مشکل میانه رو راه نمیگین.

۰۱/۱۱/۹ ۲۲:۴۱

دیدی که گفتن جرات میخواد برو ببین هیات رئیسه جرات داره که با ایسنا چند خط مصاحبه کرده یا کسی که نایب رئیس رو با خود همراه کرده.

۰۱/۱۱/۹ ۲۲:۴۰

خوب شاید این خبر صحت نداشته باشد ولی نمایندگان باید نظاره گر وضع موجود کشور باشن گرانی بیداد می‌کند چرا بیخیال نشستن چرا راه حل پیدا نمبکنن هر روز گرونتر از دیروز چرا حقوق‌ کارگر را سالی یه بار کمی افزایش همه چیز صد برابر افزایش هر روز هم افزایش قیمت همه چیز دلار طلا ماشین خونه علتش پیدا کنن مدیران نالایق عوض کنن

۰۱/۱۱/۹ ۲۲:۳۸

رشوه گیر و رشوه دهنده اعدام میشوند ولی کسی که زمین غصب کرده مرغ و خروس وبوقلمون نگه میدارد وزنبور عسل وباغ درست کرده چی...

۰۱/۱۱/۹ ۲۱:۱۴

آقای سلیمی مراقب باشید در دام ... نیفتید

۰۱/۱۱/۹ ۲۱:۱۰

خدایا انسان هایی که کلام حق را بر زبان جاری می کنند از گزند دشمنان حفظ بفرما . من به سخن امام جمعه محبوب و مردمی میانه ایمان راسخ دارم . وقتی دزدی های نمایندگان را علنی کرده ، صدایشان را بلند کرده اند تا صدای حق شنیده نشود ولی کور خوانده اند آنکه رسوا خواهد شد اشخاص نمایندگان مردم فریب و مکار خواهد بود . به قول معروف ماه همیشه پشت ابر نمی ماند . جناب محمدی انسان دلسوز و راستگو و مردم دوست و خدا پرست حقیقی است . اگر نمایندگان اندکی با مردم صادق باشند خودروهایی که به عنوان رشوه و حق سکوت در مقابل ظلم و ستم های مافیای خودرودر حق مردم مظلوم ایران گرفته اند باز می گردانند و خوشان مثل مردم در قرعه کشی عادلانه و برابر با مردم شرکت می کنند . لعنت خدا بر انسان های طماع و دروغگو و رشوه خور

۰۱/۱۱/۹ ۲۱:۰۰

احسنت به این امام جمعه شجاع و عادل و نترس . درود به شرف این امام جمعه انقلابی . سلام خدا بر این امام جمعه عدالت خواه و آگاه . نمایندگان اگر انتقاد دارند و اندکی با مردم صادق هستند اعتراف کنند که از ایران خودرو ماشین تحویل نگرفتند به قیمت کارخانه ؟ شما نمایندگان خادم ملتید ؟ واقعا حیا نمی کنید ؟ واقعا شرم نمی کنید ؟ شجاعت داشته باشید با مردم صادق باشید اگر رشوه گیر ایران خودرو نیستید . خودرو ایران خودرو را به شرکت برگردانید . این رشوه نیست پس چیست ؟ من ۴۰ بار در قرعه کشی ایران خوردو شرکت کردم و هنوز برنده نشدم . چرا شما بدون قرعه کشی از ایران خودرو باج گرفتید ؟ رشوه با چی میگید ؟ دهان شما از رفتار و جیب بری های ایران خودرو بسته شده است ؟ کدامتان از مردم جانبداری کرده اید ؟ کدامتان طرف مردم را گرفته اید ؟ حالا یک امام جمعه انقلابی نترس مردمی یک حرف حقی زده است از تریبون مجلس به ایشان حمله می کنید ؟ از خدا بترسید که روزی شما را روسیاه خواهد ساخت .

۰۱/۱۱/۹ ۲۰:۳۹

اتفاقا اعتراض هر نماینده ای به این افشاگری آرا اون را خواهد ریخت

۰۱/۱۱/۹ ۱۹:۲۹

متاسفانه اوضاع ایران را طمع ، رشوه ، پارت بازی ، دزدی و اختلاس و عدم نظارت مناسب به این روز انداخته.

۰۱/۱۱/۹ ۱۹:۲۵

دقت شود که امام جمعه همه نمایندگان مجلس را خطاب قرار داده!!!

۰۱/۱۱/۹ ۱۸:۲۹

جناب سلیمی اگه به واجب بودن حفظ حرمت مومن اعتقاد دارید در مورد تورم افسارگسیخته و گرانی کمر شکن اقدامی بکنید که زنان مومنه تا کمر در سطهای اشغال خم نشوند ویا تا پاسی از نیمه شب تک و تنها در کوچه و خیابانها بدنبال ضایعات نگردند و یا حتی از فرط گرسنگی خود و فرزندانشان ، مجبور به... نشوند.

چطور شد این بی حرمتی ها را در بیخ گوشتان و جلو چشمتان نمی بینید و نمی شنوید ولی الان یک انتقاد امام جمعه میانه از فرسنگ ها دور داد و فغان شما را بر اورده است....

۰۱/۱۱/۹ ۱۷:۱۸

حال که شما نظرتان این است که امام جمعه دروغ گفته ، آیا مطمئن هستید که هیچ نماینده ای مفت و مجانی از ایران خودرو ماشین نگرفته است ؟ اگر امام جمعه با سند ثابت کند که بعضی نماینده ها ازایران خودرو ماشین گرفته اند آنوقت چه میشود ؟ آیا آنموقع رشوه دهنده و رشوه گیرنده را اعدام میکنید یانه ؟

۰۱/۱۱/۹ ۱۷:۱۲

باسلام و درود به ارواح مقدس شهداء که تمام وجودشان را برای حفظ و آبادانی این مملکت بر کف دست گرفتند.
اولا اینکه خداوند عاقبت همه مارا ختم به خیر کند.
دوما اینکه این حرف های به کلی گفته شده در شان امام جمعه نیست چرا که دوتا احتمال حاکم است،احتمال اول اینکه اگر بدون سند گفته باشد که از گناهان نابخشودنیست.احتمال دوم اینکه اگر ادعایشان درست است چرا سند را در کنار این ادعا نیاورده است که این خود نیز گمراه کننده است.

ضمنا از امام جمعه محترم تقاضا میشود حتما سند نیز ارائه شود و مهمتر اینکه در خصوص مساله‌ای که مالکیت باغ و املاکی از زمینهای منابع طبیعی اطراف سد آیدوغموش بنا به گفته‌ی عده ای از همشهریان در تملکشان می باشد نیز توضیحاتی ارائه بفرمایند.

اللهم جعل عواقب امورنا خیرا

۰۱/۱۱/۹ ۱۶:۲۸

امام چمعه میانه حرف منطقی و سنجیده زده است

۰۱/۱۱/۹ ۱۵:۵۱

پس از قرارمعلوم این بزرگواران صدای مردم را میشنوند و آنهاییکه به ضررشان هست پاسخ میدهند و بقیه را بیخیال ،

۰۱/۱۱/۹ ۱۵:۳۸

ابروی مومن؟،،😏😏😏
حرف حق تلخه
از قدیم گفتن حرفو بنداز زمین صاحبش ورمیداره

۰۱/۱۱/۹ ۱۵:۲۴

دقیقاً همینطوره
یکی از این ۲ نفر خبر رو به سلیمی رسونده
چون خودشون نفوذ و قدرت ندارن و میخوان از طریق سلیمی به امام جمعه فشار وارد کنم
واقعا جای تاسفه

۰۱/۱۱/۹ ۱۵:۱۴

امام جمعه محترم بسیار بجا فرمودن البته قابل ذکر است شاید یه تعدادی واقعا نگرفتن ولی در اصل اکثرا رشوه گرفتن یا بصورت رانت یا پول یا امتیازات دیگر. همچنین از جناب آقایان حسینی و اسماعیلی انتظار می رود دیگر سخنرانی هاشون رو در هیچ سایتی پخش نکنن و نمک به زخم مردم نپاشن چون هیچ کدوم کاری نکردن که به نفع مردم باشه پس بهتره ...

۰۱/۱۱/۹ ۱۵:۱۲

نمایندگان توضیح دهند که اون دنا های هدیه ای رو در کدوم پارکینگ نگه داری میکنن

۰۱/۱۱/۹ ۱۴:۵۸

نمایندگان م.. لو دادن

اخبار روز