کد خبر: ۸۶۸۷۷
۲۸۲ بازدید
۳ دیدگاه

مدیر عامل بانک ملی خطاب به پیمانکاران راه‌آهن اردبیل - میانه؛

نگران پول نباشید

۹۷/۱۰/۱۹
۰۹:۰۳

 پیمانکاران راه‌آهن اردبیل - میانه نگران پول نباشید/ایسنا

مدیر عامل بانک ملی: پیمانکاران پروژه ملی راه‌آهن اردبیل - میانه از بابت تامین اعتبار و بودجه این پروژه نگرانی نداشته باشند.

محمدرضا حسین‌زاده در جریان بازدید از پروژه راه آهن اردبیل اظهار کرد: بانک ملی سنگ زیرین آسیاب برای پروژه‌های عمرانی و اقتصادی کشور محسوب می‌شود؛ به طوری که در حوزه آب، احداث ایستگاه‌های پمپاژ و پروژه‌های عظیم پتروشیمی، پالایشگاه و ... با مشارکت جدی سعی در افزایش توان اقتصادی داریم.

وی به پروژه راه آهن اردبیل و حمایت بانک ملی از این پروژه اشاره کرد و افزود: با طرح توجیهی و پیشنهاداتی که در هیئت مدیره مصوب شده طی سه سال ۷۵۰ میلیارد تومان تسهیلات را به راه آهن اردبیل پرداخت خواهیم کرد که از قسط اول که ۲۵۰ میلیارد تومان است تاکنون ۱۸۰ میلیارد تومان پرداخت شده و تا پایان سال مابقی قسط اول نیز پرداخت خواهد شد.

حسین‌زاده بیان کرد: کارشناس ناظر در این پروژه داریم که با ارائه گزارش او نسبت به تزریق بودجه اقدام می‌کنیم و در سال آینده در قالب قسط دوم سعی خواهیم کرد تزریق بودجه در نیمه اول سال اتفاق بیفتد تا متناسب با شرایط آب و هوایی استان اردبیل روند تکمیل راه آهن سرعت گیرد.

مدیر عامل بانک ملی به پیمانکاران قول داد از بابت تامین اعتبار نگرانی نداشته باشند و با سرعت و کیفیت پروژه را به پیش ببرند و در یک حرکت کار را با جدیت دنبال کنند.

حسین‌زاده در بخش دیگری از سخنان خود با قدردانی از سختکوشی پیمانکاران و مجریان پروژه راه آهن اردبیل در سخت‌ترین شرایط آب و هوایی و همچنین تحریم‌ها اظهار کرد: مردم اردبیل سال‌های سال در انتظار شنیدن سوت قطار هستند که امیدواریم با تلاش استاندار اردبیل و تیم همراه بتوانیم به تکمیل این پروژه کمک کنیم.

وی گفت: روی تعهد خودمان در پرداخت ۷۵۰ میلیارد تومان به راه آهن مصمم ایستاده‌ایم و امیدواریم به تناسب پیشرفت پروژه تزریق بودجه را نیز شاهد باشیم.

مدیر عامل بانک ملی همچنین در بازدید از بلندترین و بزرگترین پل راه آهن کشور با نام آرپاچایی در مسیر راه آهن اردبیل – میانه خاطرنشان کرد: این پل که با تلاش مهندسان ایرانی و به شکل بومی در حال احداث است می‌تواند بخش عظیمی از کیفیت و توان راه آهن را بالا برده و به تکمیل این پروژه در فازهای بعدی کمک کنیم.

حسین‌زاده صعب‌العبور بودن این مسیر را یادآور شد و افزود: با احداث این پل‌ها که به شکل منحصر بفرد در حال احداث است نمودی از دانش فنی مهندسان ما و تلاش و جدیت آنها به نمایش گذاشته می‌شود و بنده پیشنهاد می‌کنم نام این مهندسان روی این پل‌ها و تونل‌ها کنده‌کاری شود تا آیندگان اجرای چنین پروژه‌هایی را با سختی و تلاش همه جانبه مورد تشویق و تحسین قرار دهند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۱۰/۲۲ ۰۲:۳۷

خدا نگذره از اونایی که راه آهنو از این مسیر کشیدن و باعث .........

۹۷/۱۰/۱۹ ۱۴:۴۴

مدیر عامل بانک ملی در مورد حقوقهای معوقه کارگران ومهندسان صحبتی هم بکنه نظرشو در مورد خانوادهایی که الان هفت ،هشت ماه هست حقوق نمیگیرن بگن که.چطوری زندگی کنن ؟؟

۹۷/۱۰/۱۹ ۱۰:۴۱

مدیرعامل بانک ملی اردبیلی هستند.
قابل توجه شخصیتهایی که ازمیانه تومرکزکشورپست ومقام گرفتندوبرای میانه کاری نکردند!!!!!

اخبار روز