کد خبر: ۹۰۷۹۱
۱۴۵۸ بازدید
۵۲ دیدگاه

فرمند:

سرطان نتوانست بر وظیفه‌ی نمایندگی‌ام غالب شود

۹۸/۶/۲۴
۱۷:۱۱

نماینده مردم میانه در مجلس می‌گوید علی‌رغم جدال با بیماری سرطان، به‌خاطر حضور در مجلس از حق مرخصی‌اش گذشت و زمان عمل جراحی‌اش را نیز به فرجه‌ی تعطیلات انداخت.

طرح اصلاح موادی از قانون آیین‌نامه داخلی مجلس که به منظور شفافیت فعالیت نمایندگان طراحی شده بود یکبار در شهریور ماه سال گذشته و یکبار در شهریور ماه امسال با مخالفت نمایندگان درباره قید فوریت مواجه شد. با این همه، تعدادی از نمایندگان به صورت داوطلبان میزان حضور، غیاب و مشارکت خود در رای‌گیری‌های مجلس را با ایجاد کمپینی ثبت کردند.

فردین فرمند نماینده میانه، بیت‌اله عبداللهی نماینده اهر و هریس و محمدحسین فرهنگی نماینده تبریز از جمله نمایندگان آذربایجان شرقی هستند از آبان‌ماه تا پایان تیر ماه سال جاری در تمام جلسات علنی حضور داشته و از هیچ یک از مرخصی‌های روزانه خود استفاده نکرده‌اند.

البته منظم تر از این نمایندگان، فردین فرمند، نماینده مردم میانه در مجلس است که حتی علی رغم اینکه از بیماری سرطان رنج می برده، در این بازه زمانی حتی مرخصی ساعتی نیز از مجلس نگرفته است.

وی اظهار کرد: علی رغم اینکه به بیماری سرطان دچار شده بودم، زمان عمل جراحی‌ام را با وجود پیشرفت بیماری‌ام، به زمان تعطیلی‌های مجلس تنظیم کردم و اکنون با وجود اینکه ماهیچه کتف خود را از دست داده‌ام، سعی می‌کنم در تمامی جلسات مجلس حضور داشته باشم، شاید در این مدت ۹ ماه، مرخصی بنده فقط ۴ دقیقه بوده است.

وی در خصوص جلسات مجلس گفت: در هفته، سه جلسه علنی در مجلس برگزار می‌شود و جلسات از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر ادامه دارد و در مجموع در یک هفته،  ۱۶ ساعت جلسه علنی در مجلس برگزار می‌شود که در تمامی این جلسات شرکت می‌کنم.

نماینده مردم میانه در مجلس با بیان اینکه ۲۸۸ نماینده در مجلس حضور دارند، خاطرنشان ساخت: حداقل تعداد نمایندگان برای شروع جلسات، ۱۹۲ نفر است که متاسفانه اخیرا نیز تعداد نمایندگان حاضر از این تراز حداقل، نیز کمتر بود و جلسه برگزار نشد.

وی با بیان اینکه بنده در تمام رای گیری های مجلس شرکت کرده‌ام، حضور و غیاب بنده نیز مشخص است، تصریح کرد: برای یک سرماخوردگی ساده که نمی‌توان مرخصی گرفت، زمانی که در بیمارستان به دلیل بیماری سرطان ۳۶ روز بستری بودم، این مدت زمان بستری را به گونه‌ای تنظیم کردم که همزمان با جلسات مجلس نبوده و با مجلس تداخلی نداشته باشد و فقط ۹ یا ۸ روز را مرخصی استعلاجی گرفتم؛ حتی زمانی که بخشی از صورتم به دلیل بیماری بی‌حس شده بود به مجلس می‌رفتم.

این نماینده مجلس دهم بیان داشت: بارها اتفاق افتاده که از دفتر برخی وزارت خانه‌ها برای حضور در جلسه‌ای بنده را دعوت کرده‌اند با این حال هر موقع که زمان آن همزمان با جلسات علنی مجلس بوده، رفتن به مجلس را به آن ترجیح داده‌ام.

فرمند گفت: نمایندگان مجلس، در سال یک ماه حق مرخصی دارند و با این حال به نظرم مرخصی زمانی جایز است که شخص نیازمند آن باشد و ضروری باشد، در اکثر کمیسیون‌ها جای خالی نمایندگان دیده می شود.

وی با بیان اینکه بیماری سرطان نتوانست بر وظیفه نمایندگی بنده غالب شود، تصریح کرد: حقوق بنده، حدود ۹ میلیون تومان است که اگر کسورات را حساب کنیم، ۸ میلیون تومان می‌شود.

نماینده میانه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بنده در زمان انتخابات هیچ قول و وعده‌ای به کسی نداده‌ام، یادآور شد: اکنون بازار وعده برخی نمایندگان داغ است،  یک نماینده نباید خارج از تکلیف و اختیار قانونی خود به مردم وعده دهد چرا که ما قویه مجریه نیستیم.

وی در خصوص وظایف نمایندگان مجلس تشریح کرد: وظیفه اساسی نمایندگان در مجلس، قانونگذاری و نظارت بر اجرای صحیح قوانین است، به عنوان نماینده مردم وظیفه ما حضور در مجلس برای پیگیری این مباحث است.

فرمند با بیان اینکه با ارائه طرح توسط نماینده در مجلس مخالفم، اذعان داشت: چرا باید یک نماینده طرحی را ارائه کند در حالی که دولت بدنه کارشناسی عظیمی دارد  و فعالیت می کند، یک نماینده باید به جای ارائه طرح، دولت را مجور به اجرای طرح‌ها کند./ مجلس و آذربایجان

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۶/۲۷ ۰۲:۲۲

اینارو ول کن، قیمت آپارتمانهایی که تو تهران در این چن سال خریدی و اجاره دادی و بردی بالا یا نه؟ خربزه کیلو چند؟ با شاسی بلند میای و میری ، پیاده شدنی کفشایه دوران مدرستو میپوشی؟  

۹۸/۶/۲۶ ۲۳:۰۷

همه این دردها را همه میدانیم هم ما هم نمایندگان نیازی به جلسه دراین رابطه نیست ولی جلسه برای ارائه راهکار خوب است

۹۸/۶/۲۶ ۲۲:۵۴

خیلی عالی دکتر پروفسور فرمند
حالا لطفا بفرمائیددر طول این دوره نمایندگی تان چه کاری برای حوزه انتخابیهتان کردید
شما اسمتان نماینده مردم شهرستان میانه است،واقعا در ارزیابی عملکردخودتان در طول ایندوره نمایندگیاز لحاظ ثمربخش بودن چه گلی به سر میانه زدین
هدف شما فقط رسیدن به نمایندگی مجلس و کسب رزومه برای خودتان بود که الحمدلله موفق شدید
اسم خوبی از خودتان در بین مردم حوزه انتخابیه خودتان به یادگار نگذاشتید،حناب پروفسور فرمند

۹۸/۶/۲۶ ۱۸:۵۰

نمیدانم این نظرات را جناب فرمند میخواند یا خیر، اما با منطق خویش این چند سطر را مینویسم شاید هم اشتباه باشد که آنرا هم گذر زمان مشخص میکند.

همه ما خوب حرف زدن را بلدیم اما با خوب حرف زدن مشکلی حل نمیشود.

یادم هست سال ۹۰ در نمایشگاه نقاشی در ساختمان ارشاد به جمع ما پیوستید و حرفهای دوستانه خوبی زدید که نشان از ذهن باز و دردمند شما میداد.

در سخنرانی تبلیغاتی اضافه کردید که با نماینده دیگر جلسه میگذاریم و حرف مردم را میشنویم و تا حد توان مشکلات را انعکاس و حل میکنیم.

ما مردم به شما و همکارتان این اجازه را میدهیم که چند جلسه ای را از مجلسِ... غیبت کنید و بیایید در میانه و از مشکلات مردم بپرسید و برای قانون گذاری در صحن مجلس فریاد بزنید:

۱:جوانان ما با مدرک ارشد و دکترا بیکار و افسرده هستند نگویید این بیماری کشوریست.با گفتن مشکل حل نمیشود پیدا کردن وزیر و سرمایه گذار برای شهرمان کاری ضروریست و برای شما کار سختی به حساب نمی آید.

۲:شهر ما مشکلات و تصادفات جاده ای دارد و کشور ما و اتوبانهایش همین مشکل را دارد.

و مشکلات زیادی که اگر بجای مجلس رفتن یک موبایل اندرویدی بخرید و اخبار میانه را دنبال کنید بسیارند و نیازمند وقت گذاشتن!که هر روز توسط یکی از شهروندان انعکاس داده میشود.

از شما و همکار دیگرتان میخواهیم که چند روزی را از جلسات مجلس غیبت کنید و بیایید درد ها و مشکلات مردم را بشنوید و جمع آوری کنید.

شاید که در سال های آینده از مشکلات مردم کاسته شود و زندگی کم دغدغه تری را تجربه کنند.

با آرزون توفیق و سلامتی برای نمایندگان میانه در وظیفه خطیر نمایندگی مردم شهرستان میانه

۹۸/۶/۲۶ ۱۴:۱۴

"بارها اتفاق افتاده که از دفتر برخی وزارت خانه‌ها برای حضور در جلسه‌ای بنده را دعوت کرده‌اند با این حال هر موقع که زمان آن همزمان با جلسات علنی مجلس بوده، رفتن به مجلس را به آن ترجیح داده‌ام."

مثلا از وزارت راه زنگ میزنن بیا داریم درباره چهار بانده کردن جاده های میانه تصمیم میگیریم پروفسور میگفته نه نیام مهم نیست جلسه مجلس مهم تره؟

۹۸/۶/۲۶ ۰۹:۳۸

ابتدا باید بدانیم وظیفه قانونی یک نماینده چیست ، سپس نسبت به اظهارات نماینده که میفرمایند :(سرطان نتوانست بر وظیفه نمایندگی ام غالب شود) اظهارنظر کنیم و چنانچه خارج از وظیفه که قانون به وی محول کرده اقدام شده انتقاد کنیم و ...

۹۸/۶/۲۶ ۰۹:۰۸

فرقی نداره شیویاری هم همینطور فرماندار اداره راه و سایر بزرگان هم همینطور چرا رسیدگی نمیکنن این همه تصادف میشه تو جاده اکثرا هم ماشینهای بزرگ مقصر هستن چرا اجازه میدی ماشینهای بزرگ از جاده بی استاندار عبور کنن به خاطر ۲۰ تومان. خانواده ها را داغدار میکنن تا آخر عمرشان..

۹۸/۶/۲۶ ۰۳:۵۶

من خودم در آژانس کار میکنم،این جاده میانه تا تبریز دیگه شده قتلگاه این تریلی ها ازیک طرف که به خاطر ۲۰تومن عوارضی از میانه عبور میکنن این هم از جاده که اصلا برای جاده ی بین شهری که به دروازه آذربایجان معروف است مناسب نیست.من چندین بار در این جاده به خاطر سبقت های غیر مجاز تریلی ها در جاده مجبور شده ام خودرو ام روبه خاکی بکشم.حرفم اونجا بود که نمایندگان محترم آقای فرمند بجای اینکه به فکر حضور غیاب در مجلس باشید به فکر مشکلات شهرتون مخصوصا این جاده مذکور باشید.آقای شیویاری هم بلده که در بهره برداری یکی دو درمانگاه درروستا هایاپروژه آسفالت یک خیابان شرکت کنه وخودشو نشان بده ویکی دوتا عکس ازش گرفته شه وخودشو تبلیغ کنه.مردم اگر در این انتخابات چند ماه آینده یک نفری که اوررزه ی نمایندگی داشته باشه،انتخاب بشه،به قرآن قسم به منفعت خودمونه.ان شاالله در این انتخابات افراد با صلاحیت انتخاب می کنید.ان شاالله.

۹۸/۶/۲۶ ۰۳:۳۹

بیایین دست به دست هم دهیم ودر انتخابات پیش رو با آگاهی تعیین صلاحیت کنیم لطفا به ستاد هاد ها بروید وببینید چه کسی عرضه ی نمایندگی وپیگیری مشکلاتی از قبیل راه های مواصلاتی میانه،آب شرب میانه،بیکاری و چند تا از این پروژه ها را دارد.اگر مانند انتخابات سال های قبل انتخابات امسال برگزار شود میانه اصلا تغییری نخواهد کرد چه بسا چندین سال است که به جز پروژه کم اهمیت پروژه ای چشم گیری وجود ندارد.

۹۸/۶/۲۵ ۲۲:۰۳

خدا لعنت کنه که هر چه به سر این مملکت اومد باعث و بانیش هستند.

۹۸/۶/۲۵ ۱۸:۳۱

من نه از نزدیکان کیافرم نه بهش رای داده بودم.
اکه کارهای کیافر نبود الآن جمعیت میانه به ۱۵۰هزار نفر تنزل کرده بود
علت شیب کم مهاحرت از میانه درسالهای اخیر به دلیل وجود سدآیدوغموش بود بسیاری را میشناسم که درتهران و... کار میکردند ولی به خاطر آبیاری اراضی کشاورزیشان ازسد برگشتن و به کشاورزی مشغولن

۹۸/۶/۲۵ ۱۸:۱۸

مشکل عمده ازطرف مسولان استانی ست،چون اعتبارطرحهای شهرستان بجزراه اهن دراکثرمواردازطرف استانداری بایدتامین شود،نه ادراه راه میانه مستقل است نه شبکه بهداشت ودانشگاه علوم پزشکی ش!!!

۹۸/۶/۲۵ ۱۶:۰۲

خلاصه بیلان کار اقای عزیز

۹۸/۶/۲۵ ۱۵:۱۷

آب شرب و اشتغال وجاده های ناامن: خدا نزدیکانشون را دچار این حادثه بکند تا درس عبرتی شود

۹۸/۶/۲۵ ۱۴:۵۶

دکتر شویاری برای تبلیغ واردات گوشت شرعی روحانی مورد نظر را برزیل فرستتادید ماهی 20 میلیون تومان پول ایران شفاف سازی کنید

۹۸/۶/۲۵ ۱۴:۴۷

آن مردی را گفتند: شیخا! سالیان متمادی نماینده مجلس بودی و میلیاردها هزینه نمودی، حال آنکه مزدی دریافتی از مجلس کمتر از آن بودندی؟!
آن مرد گفتا: پول مجلس برکت داشتندی!؟؟

۹۸/۶/۲۵ ۱۳:۵۱

میانه هیچوقت نماینده خوبی نداشته ولی درمقابل فرمانداران خوبی همچون نجفی اذر،اروجعلی محمدی وحیدری ازادداشته.

۹۸/۶/۲۵ ۱۱:۰۸

لطفاً کارهای ک اربابان میانه کردن توضیح بدن نمایندگان .فرماندار.هیات امنا.ریش سفیدان.چقد جوانان میانه امسال تو جادها یا میانه ب تبریز یا میانه ب زنجان فوت شدن.خدا بر سر بچه‌ای مقصران هم بیارد تا ببینن مردم چ کشیدن.

۹۸/۶/۲۵ ۱۰:۵۲

کیافر؟تبلیغاتتون شروع شد؟کیافر چه شاهکاری کرده ما نمیدونیم

۹۸/۶/۲۵ ۰۸:۲۹

در ۴۰ سال اخیر میانا فقط یک نماینده واقعی داشته که آن هم کیافر است.

۹۸/۶/۲۵ ۰۸:۱۵

بنام خدا
از اقای فرمند خواهشمندم در مورد کارهایی که انجام دادن و نتیجه قابل رویت ومستند کارهاشون گزارشی ارایه کنن تا بعد قضاوت کنیم....
ممنونم

۹۸/۶/۲۵ ۰۰:۱۴

شاید در زمان رفسنجانی در جاهایی کارهاییشد ولی بدان واگاه باش که پایه گذار ی انواع فسادهای مالی واجتماعی و بدنبال آن اخلاقی همین شخص میباشد که خسارتهای این رویه اجتماعی هزاران بار بیشتر از کارهاییست که در زمان او انجام شد خاتمی هم که عوامفریبی بیش نبود

۹۸/۶/۲۴ ۲۳:۲۹

فولاد میانه درزمان رفسنجانی و دوتاسدبزرگ میانه درزمان خاتمی ساخته شد
حالا تواون دورانها البته بلانسبت به کیافر مانمایندگان خوبی نداشتیم والا تواون دوران بود که شهرستانها ازمیانه پیشی کرفتند کلا دیدگاهشون مثل روحانی تمرکز روی شهرهای بزرگ نبود

۹۸/۶/۲۴ ۲۳:۲۶

هر شهری مزیت نسبی خود و پتانسیل های خاصش را دارد فرهنگ خاص خود را دارد و.... باید همه اینها را در نظر گرفت وقیاس مع الفارق نکرد بودجه شهرداری آن هم به تناسب جمعیت بیشتر از میانه طبیعتا زیادتر است البته مشکلات ومعضلاتش هم به نسبت جمعیتش بیشتر است فقر زیادتر است اما چوان مردمانی منیع الطبع و قناعت پیشه دارند کمتر بروز می دهند بنده دوستانی مراغه ای داشته ام تا حدودی با اخلاقیات آنها آشنا هستم

۹۸/۶/۲۴ ۲۳:۲۶

هامی فرمندی پیسلیر شیویاری اونان پیس فقط اونو بیلون هراویون باشیمیزا گلیر مقصر اوزوموزیخ.

۹۸/۶/۲۴ ۲۳:۰۲

جناب نایبی این همه که در مخالفت با هر نماینده جز هاشمی سنگ تمام می گذارید و از هیچ مورد کوچک و بزرگ فروگذار نمی کنید چرا کلمه ای در مورد عالیترین مقام اجرایی شهر جناب فرماندار مقتدر و ویژه بیان نمی دارید با اینکه محدوده اختیارات هر کدام را می دانید وتمام پیامهایی که در انتقاد از فرماندار ارسال می شود سانسور می کنید

۹۸/۶/۲۴ ۲۳:۰۲

میانه از نماینده هیچ وقت شانس نیاورده از مردم خواهش میکم بدون آگاهی یا از روی احساسات ودیگر بهانه ها رای ندهند میانه که از مراغه کم ندارد اما حالا بو به مراغه ببین چه زیرگذر یا روگذر وچه آسفالت هایی داره همش به خاطر اینکه مراغه ریش سفیدان معتمد مردم دارد وبا توجه به نظرات آنها مردم رای میدن اما در میانه عده ای هستند که در هر دوره با جلب نظر مردم وعدهای خاص آینده میانه را با بدترین وضعیت کلید می زنند.

۹۸/۶/۲۴ ۲۲:۴۴

خوب لطفابفرماییدچه نظارتهایی داشته اید ودراینخصوص چه اقداماتی کرده اید؟!!!!مثلا درحوزه راه،مسکن،آموزش،اشتغال و....آیانظارتهای شماباعث اجرای قانون وارتقای زندگی مردم وکاهش مشکلاتشان شده؟!!!!

۹۸/۶/۲۴ ۲۱:۵۱

اشتباه نکنم منظور شما این است که میانه در دوران خاتمی رفسنجانی خیلی از اینها خیر دید درسته؟

۹۸/۶/۲۴ ۲۱:۳۷

یکی از همکارانم پیمانکار پروژه چهاربانده کردن جاده بوئین میاندشت در استان اصفهان بود و.... لذا اوایل سال جاری در حال بازدید از پروژه بودم که نماینده شهرستان الیگودرز با پیمانکار تماس گرفت و پیگیر ادامه چهاربانده کردن جاده تا الیگودرز را بود! این نماینده محترم علاوه بر تخصیص بودجه مربوطه مصوبه واگذاری در قالب افزایش ۲۵ درصدی قرارداد پیمانکار را نیز بصورت کاملا قانونی گرفته بود! و شدیدا پیمانکار را تحت فشار انجام کار قرارداده بود!!
بوئین میاندشت شاید ۵۰۰۰ نفر هم جمعیت ندارد و الیگودرز هم با میانه قابل قیاس نیست و ... ولی دغدغه نماینده آنها پیشرفت شهرشان و دغدغه نماینده ما ....

۹۸/۶/۲۴ ۲۱:۳۰

ضمن آرزوی سلامتی برای دکتر و تمامی مریضا، چرا در گران شدن دلار همکاری موثر داشتن که حقیقتا خیانت و ظلم آشکار برای ملت بوده است

۹۸/۶/۲۴ ۲۱:۲۰

زحمات ومشقتهای شما دوعزیز معلوم نیس چطوری جبران خواهیم کرد.واقعااااااااااا شرمندمون کردین..

۹۸/۶/۲۴ ۲۱:۰۴

خدایا آنچه بر سر جوانان شهرمان میآید بر سر بی وجدان های شهرمان بیار .بر سر بی لیاقت ها بیار.

۹۸/۶/۲۴ ۲۱:۰۱

شیویاری از اونم بدتر

۹۸/۶/۲۴ ۲۰:۱۹

ازدکتر شیویاری بپرسید شاید ایشان خبردارند و چاره ای کرده اند که ما خبر نداریم

۹۸/۶/۲۴ ۲۰:۱۸

این دوست بزرگوار چون نخوانده بود ، پاسخنامه را سفید داده ،حالا آن یکی همه را علامت زده چکارکرده ؟

۹۸/۶/۲۴ ۲۰:۱۵

آقای عربلویی ، جناب آقای دکتر شیویاری به این قتلگاه ها رسیده یا نه ؟

۹۸/۶/۲۴ ۲۰:۱۳

آن یکی نماینده چطور ، آیا ایشان هم خبردارند ، ؟

۹۸/۶/۲۴ ۱۹:۲۵

دردوران روحانی بزرگتراز فرمند هم نمیتونست برای جاده‌های میانه کاری کنه دردوران روحانی که شهرهای کوچک مردند مگر اینکه شهرهای بزرک بخواهتد اوضاع میانه روبه رشد بوده است الآن دوره روحانیست نه رفسنجانی وخاتمی
دولت کاری نمیکنه مگراینکه مردم خودشان کاری کنند

۹۸/۶/۲۴ ۱۸:۳۸

به جای حضور منظم در مجلس به جاده های شهرت برس دیگه قتلگاه شده هر روز شاهد تصادف هستیم بیچاره داداشام هم بدون هیچ تقصیری فقط به خاطر بی قانونی ماشینهای بزرگ که به خاطر ۲۰ تومان عوارض از اتوبان نمیرن و اصلا رعایت نمیکنن باعث شده داداشام در عرض یه لحظه چشم از این جهان ببنده و جگر عزیزانش را تا آخر عمرشان بسوزه حلال نمی کنیم مقصران این فاجعه تاسف بار را.

۹۸/۶/۲۴ ۱۸:۲۷

بود و نبودت تو مجلس فرقی نداره همونی که نباشی بهتره چه شما چه دهتر شیویاری بیچاره مرد مظلوم میانه

۹۸/۶/۲۴ ۱۸:۱۰

من هم همیشه در دوران تحصیل اصلا غایب نمیشدم ومریض هم میشدم خانواده منو میفرستاد مدرسه ...اکثرا مردود میشدم

۹۸/۶/۲۴ ۱۸:۰۴

یکی از دوستان فرم پاسخنامه کنکور را سفیدِ سفید داد.

گفتم: چرا سفید؟

گفت: نخوانده ام.

گفتم: لااقل یکی را شانسی می زدی که این کاغذ هدر نرود!

گفت: نه اگر نزنم از خیلی ها که غلط زده اند جلو می افتم.

گفتم: خب برای چه آمدی کنکور بدهی؟

گفت: بخاطر کیک و ساندیس!

 

۹۸/۶/۲۴ ۱۷:۵۰

اقای نماینده خبر دارید از جاده های میانه ؟ از اب شرب میانه خبر دارید؟

۹۸/۶/۲۴ ۱۷:۴۶

خدا خیرت بدهد و سلامت ات بدارد اگر مریضی و بیماری جه لزومی دارد در مجلس حضور داشته باشی ای عزیز دلم یعنی مقام وقدرت اینقدر شیرین و ..............است .

۹۸/۶/۲۴ ۱۷:۴۴

اکی همه حرفات درست
دستت هم درد نکنه که متحمل اینهمه زحمت و مرارت میشی.
فقط بفرمایید نتیجه وماحصل این همه تلاش‌هایتان چه بوده !!؟؟؟

۹۸/۶/۲۴ ۱۷:۳۸

ضمن اظهار تاسف از بیماری سرطان جناب دکتر فرمند و آرزوی بهبودی کامل باید بعرض ایشان برسانم صرف حضور در جلسات مجلس و رعایت حضور و غیاب و عدم غیبت وظیفه ی نمایندگی محسوب نشده و امتیازی نیست که روی آن اینقدر مانور داده شود ، ایشان وظایف مهمتری هم از باب نمایندگی برای شهرشان داشتند که میتوانستند به آنها بپردازند و حداقل بفرمایند ماحصل این حضور منظم نماینده مرتب و منظم شهرمان سر کلاسهای مجلس چه بوده و چه عایدی برای شهرمان داشته است.

۹۸/۶/۲۴ ۱۷:۳۳

الله صحت وئرسین. بتروظیفه نمایندگی انجام وررسن!!!

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز