کد خبر: ۵۵۰۸
۲۱۴۹ بازدید
۲۵ دیدگاه

حرکت قانونی صدای میانه و رفتار سنجیده مهندس نائبی در انتخابات

۱۳۹۰/۱۲/۱۵
۲۳:۱۵

 

  

دیروز از جانب یکی از اعضای معلوم الحال سایت صدای میانه که همواره تیغ کین و زهرش متوجه شخصیتهای مختلف شده است ایمیلی دریافت کردم که مطلبی را در یکی از سایتها نوشته بود علیه صدای میانه و شخص محترم و عزیز نائبی که سراسر تخریب بود. پیش از آغاز سخن باید یادآوری کنیم که ما ایرانی ها اعتقاد داریم وقتی در سفره شخصی می نشینیم یا حریم منزلش می رویم باید حرمتها را حفظ کنیم و خیانت نکنیم. صدای میانه سفره ای است پربرکت که به همت مهندس نائبی گسترانده شده است و کسی که بر سر این سفره فرهنگی و ادبی و اجتماعی و سیاسی می نشیند بر اوست که به صاحبخانه خیانت نکند. غرض از خیانت این نیست که از صدای میانه یا بانی آن انتقاد نشود که می بینیم می شود و خیلی هم تند می شود بلکه این است که پشت پرده با اعضا صحبت نکنیم و بدون اطلاع آنها از آنها بد بنویسیم و اینچنین تخریب کنیم.

با اینهمه عرض اصلی من آموزش ابتدائی ترین اصول اخلاق به دیگران نیست بلکه سخن از صدای میانه و مهندس نائبی است. صدای میانه یک محیط عمومی و آزاد  است که همگان در آن حرف می زنند. مثالاً در همین ایام دیدیم که هر نامزدی خواست آزادانه در صدای میانه مطلب نوشت و ندیدیم کسی ادعا کند ما حامی نامزدی بودیم و مطلبی فرستادیم ولی تایید نشد.

در این بین عده ای تصور می کنند آقای نائبی هرگز نباید حرفی بزند وگرنه سیاست و خط مشی سایت معلوم می شود. این انصاف نیست. مهندس نائبی به اندازه دیگران حق دارند از محیط سایت استفاده کنند. نوشته های مهندس نائبی به معنای سیاست سایت نیست. طبیعی است که قلم چنین نویسنده ای با قلم من ناچیز نباید یکی باشد. طبیعی است که تعداد خوانندگان چنین نویسنده مطرحی نباید با من برابری کنند. سخن اینجاست که آیا باید حق طبیعی چنین فردی را باید بگیریم و بگوییم سکوت کن تا سایت بی طرف باشد؟ یا بگوییم مهندس نائبی از همه تعریف کن یا از همه انتقاد کن تا عدالت برقرار شود؟ این انصاف نیست.

من در شش ماه گذشته مترصد مهندس نائبی بودم. می دانستم که شخصاً تمایلی به نامزدی در انتخابات ندارند و می دانستم که مانند بسیاری از افراد ناشی مثل من از شش ماه قبل داد و هوار نمی کنند و سنگ نامزد مورد علاقه شان را به سینه نمی زنند. من دوره پیش دیدم که به یکباره چه فضایی را برای مهندس هاشمی باز کرد. همه ما شاهدیم که تا یک هفته مانده به انتخابات هیچ کلمه ای از دهان این نویسنده که نه! سیاستمدار بیرون نیامد. شاهدیم که در این مدت چه بحثهایی روی نامزدها می شد. حتی در یک ماه مانده به انتخابات آقایان قنبری و بیرامی و حسینی و مددی وارد سایت شدند اما باز خبری از مهندس نائبی نبود تا اینکه در معرفی نمایندگان که تقدم و تأخر معرفی ها هنوز برایم مجهول است روی مهندس حسینی متمرکز شد و به نحو زیبایی او را به مردم معرفی کرد. روز انتخابات رسماً فعالیتهای پنهانش را آغاز کرد و مطلع شدم به هر کسی دسترسی داشته ایمیل یا زنگ زده است ولی سخنرانی او چیز دیگری بوده که من فقط وصفش را شنیدم و اگر نمی شنیدم از عکس العمل منفی معاندان و انحصارطلبان معلوم بود که چقدر از این حرکت ضربه خورده اند.

علی ایحال یک رفتار سنجیده و تأثیرگذار این است نه داد  بیداد کردن و تخریب و تهدید دیگران. اگر همه ما در ایام انتخابات چنین رفتار تأثیرگذاری داشته باشیم شهر آبستن چنین اختلافاتی نمی شود.

نهایتاً عرضم را پایان می دهم با این جمله که سفره صدای میانه به برکت مهندس نائبی پهن است و مهندس نائبی حق دارد مانند بقیه از این طعام استفاده کند.

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۰/۱۲/۱۷ ۲۱:۱۸
من كه بعيد مي دونم صداي ميانه بدون تكيه بر كسي باشه
۹۰/۱۲/۱۷ ۲۰:۰۶
...به نظر من این سایت که بدون پشتوانه مالی غیر هست و وابسته به ادارات و سازمانهای دولتی نیست نباید مانند سایت ادارات رفتار کنه. باید کمی شل بگیره و اینقدر رسمی و جدی نباشه.دوست قدیمی.
اسکی یولداش!سنین دوزگون یولداشلیغینداشکیم وار.کسانی که مسائل را کمی شل می گیرند به عاقبت مسافرین قزوین وآبیک مبتلا می شوند احتمالا!!!تیغ از روبرو بکش.
۹۰/۱۲/۱۷ ۱۹:۰۱
صدای میانه به کدام نامزد اجازه فعالیت و تبلیغات رایگان نداد؟
۹۰/۱۲/۱۷ ۱۸:۴۶
[quote name="دوست قدیمی"]آقای دکتر انصاری آنگونه که فکر می کنید مهندس نائبی شناخته شده نیست. مهندس بین طبقه خاصی از جامعه شناخته شده است. به اعتبار کتابهایش خصوصا مشاهیر و مفاخر میانه و تاریخ میانه محبوبیت بین همه افراد دارد و به خاطر مقالات سیاسی اش نیمی از جامعه را دارد نیمی را از دست داده است. با این اوصاف خود مهندس نائبی اگر نامزد انتخاباتی می شد بعید بود 5000 رای بیاره. شاید بخاطر بوق تبلیغاتیش و قدرت تخریبش میتونست 7 تا 10 هزار رای هم بیاره ولی مطمئن باشید رای بیشتری نداشت و شما نباید تلقین کنید که میتونست رای بیاره ولی نیومد.
من خودم از دوستان قدیمی مهندس نائبی هستم و یادم هست همان زمان تحصیل خیلی زرنگ و باهوش بود و هم فعال اجتماعی بود و بهش علاقه دارم ولی برای رای اوردن پارامترهایی لازم است که مهندس نائبی نداره.
در مورد صدای میانه هم به هرحال هرچه انتقاد هم بکنیم باید بپذیریم که صدای میانه یک سایت در چهارچوب بسته و بدون انعطاف است که فقط در یک مسیر ثابت حرکت میکنه. به نظر من این سایت که بدون پشتوانه مالی غیر هست و وابسته به ادارات و سازمانهای دولتی نیست نباید مانند سایت ادارات رفتار کنه. باید کمی شل بگیره و اینقدر رسمی و جدی نباشه.[/quote]
بنده فقط در یک نیم جمله در مورد نامزد نشدن مهندس نائبی برای انتخابات نوشتم نمی دانستم اینقدر نگرانی می آورد. حالا که انتخابات تمام شده است جای نگرانی نیست. آن 7000 رای مربوط به یک فرد بی نام و نشان است که تا دو ماه قبل از انتخابات نمی دانستیم چنین شخصی وجود دارد نه مهندس نائبی که اگر بخواهد خود را معرفی کند خیلی از این ناشی ها و تازه واردها را کنار می زند.
۹۰/۱۲/۱۷ ۱۶:۵۹
آقای دکتر انصاری آنگونه که فکر می کنید مهندس نائبی شناخته شده نیست. مهندس بین طبقه خاصی از جامعه شناخته شده است. به اعتبار کتابهایش خصوصا مشاهیر و مفاخر میانه و تاریخ میانه محبوبیت بین همه افراد دارد و به خاطر مقالات سیاسی اش نیمی از جامعه را دارد نیمی را از دست داده است. با این اوصاف خود مهندس نائبی اگر نامزد انتخاباتی می شد بعید بود 5000 رای بیاره. شاید بخاطر بوق تبلیغاتیش و قدرت تخریبش میتونست 7 تا 10 هزار رای هم بیاره ولی مطمئن باشید رای بیشتری نداشت و شما نباید تلقین کنید که میتونست رای بیاره ولی نیومد.
من خودم از دوستان قدیمی مهندس نائبی هستم و یادم هست همان زمان تحصیل خیلی زرنگ و باهوش بود و هم فعال اجتماعی بود و بهش علاقه دارم ولی برای رای اوردن پارامترهایی لازم است که مهندس نائبی نداره.
در مورد صدای میانه هم به هرحال هرچه انتقاد هم بکنیم باید بپذیریم که صدای میانه یک سایت در چهارچوب بسته و بدون انعطاف است که فقط در یک مسیر ثابت حرکت میکنه. به نظر من این سایت که بدون پشتوانه مالی غیر هست و وابسته به ادارات و سازمانهای دولتی نیست نباید مانند سایت ادارات رفتار کنه. باید کمی شل بگیره و اینقدر رسمی و جدی نباشه.
۹۰/۱۲/۱۷ ۱۶:۴۱
[quote name="کنجکاو"]این حرفها را کسانی می زنند که از شش ماه پیش حق تبلیغات گرفتند و تبلیغات زودهنگام را شروع کردند ولی صدای میانه کاملاً قانونی کار کرد و تاثیرش هم که از عکس العمل آقایان معلوم است چقدر بود. بجای اینکه به مطلب نامزد انتخابات مجلس شکلک خنده یا گریه یا گل و بلبل بفرستند اینجا نقدهای کارشناسی صورت می گرفت. هرکسی اینجا موفق بود معلوم بود فردا هم حرفی برای گفتن دارد.[/quote]
قانونی بودن با بی طرف بودن سایت متفاوت است.
به عنوان مثال وب سایت شخصی یک کاندیدا هم می تواند قانونی رفتار کند ولی نمی تواندبی طرف باشد
۹۰/۱۲/۱۷ ۱۵:۱۹
قای نائبی بنده در حق شما زود قضاوت نمودم و اعمالم زشت و ناپسند بود! از شما حضرتعالی و سایرین پوزش میطلبم.
امیدوارم! که دکتر مددی و مهندس حسینی محترم قید و بند تبصره های قانون فعلی را سامان ببخشند و رسم و راه را برای حضور مردم باز کنند و لا غیر
نمایندگان منتخب بدانند که در پیشگاه قوه‌باطن و وجدانشان و خرد جمعی، اعمالشان توجیه پذیر و ستودنی نخواهد بود و بعنوان یک نقطه ظلمت در کارنامه و تاریخ و سرنوشت شهرستان میانه و آنها خواهد ماند اما ماندنی نقدپذیر و ناستودنی والسلام
.........................
صدای میانه: در این مقاله نام شما برده نشده است و بهتر است معلوم نباشد. این نوشته ها می تواند کلی و عمومی باشد.
۹۰/۱۲/۱۷ ۱۰:۰۰
[quote name="کنجکاو 2 !"]
باید دید را کلی تر کرد ، با اینکه دفتر کاندیدی در سایت حضور داشت آقای نائبی این زحمت رو کشیدن ، چرا ؟ چون اگر خود دفتر ارتباطی مطلب را وارد می کرد آقای نائبی مجبور میشد مطلب یا مواردش رو نقد کنه که این به صلاح نبود .
[/quote]
سر و ته اين مقاله به خاطر همين جمله است كه سايت عدالت را رعايت مي كند و شخص مهندس نائبي شخصاً حق دارد مطلبي بنويسد. مهندس نائبي حامي مهندس حسيني بود و از ايشان نيز علناً حمايت كرد.
۹۰/۱۲/۱۷ ۰۸:۵۳
[quote name="کنجکاو"]این حرفها را کسانی می زنند که از شش ماه پیش حق تبلیغات گرفتند و تبلیغات زودهنگام را شروع کردند ولی صدای میانه کاملاً قانونی کار کرد و تاثیرش هم که از عکس العمل آقایان معلوم است چقدر بود. بجای اینکه به مطلب نامزد انتخابات مجلس شکلک خنده یا گریه یا گل و بلبل بفرستند اینجا نقدهای کارشناسی صورت می گرفت. هرکسی اینجا موفق بود معلوم بود فردا هم حرفی برای گفتن دارد.[/quote]
مقیاس گیری هست ؟ شمارو هم نمونه کوچکی قرار بدیم از مجموعه ی کل اعضای صدای میانه ؟
باید دید را کلی تر کرد ، با اینکه دفتر کاندیدی در سایت حضور داشت آقای نائبی این زحمت رو کشیدن ، چرا ؟ چون اگر خود دفتر ارتباطی مطلب را وارد می کرد آقای نائبی مجبور میشد مطلب یا مواردش رو نقد کنه که این به صلاح نبود .
اگر از قانون مندی بحث می شود زحمت بکشید قسمتی از مسیر جاده ای که به تبریز می رود را بروید و باز گردید ببینید در کوه ها یا پل ها چه تبلیغاتی را میبینید که با چسب و اسپری نوشته شده شاید این نوعی برای خوش آمد گویی هست برای مسافران .
اگر نظر تایید میشود یا کلا تایید کنید یا اصلا تایید نکنید .
.........................
صداي ميانه: لطفاً تيتر خبر را بخوانيد. قانونمندي صداي ميانه نه قانونمندي نامزد انتخاباتي!
۹۰/۱۲/۱۶ ۱۹:۳۵
این حرفها را کسانی می زنند که از شش ماه پیش حق تبلیغات گرفتند و تبلیغات زودهنگام را شروع کردند ولی صدای میانه کاملاً قانونی کار کرد و تاثیرش هم که از عکس العمل آقایان معلوم است چقدر بود. بجای اینکه به مطلب نامزد انتخابات مجلس شکلک خنده یا گریه یا گل و بلبل بفرستند اینجا نقدهای کارشناسی صورت می گرفت. هرکسی اینجا موفق بود معلوم بود فردا هم حرفی برای گفتن دارد.
۹۰/۱۲/۱۶ ۱۸:۴۴
سلام لطفا برای دوستی که در مورد اصولگرا بودن مهندس حسینی ودوستانی که از ایشان حمایت کردند مطلب نگارش فرموده ودر این مورد شبه افکنی کرده عرض میکنم برادر بایستی نتیجه انتخاباتی که مردم شریف میانه رقم زد را باشهامت وشجاعت قبول کنند تابیشتر از این دچار سرخوردگی نشونددر حال حاضر کشور نیاز به آرامش دارد وبحث های انحرافی خواست دشمن است که دچار سرگیجه شده اند همه مردم ایران اصولگرا هستند باید به مهندس حسینی ودیگر منتخبان فرصت برنامه ریزی وخدمت به مردم را مهیا کرد یادمان با شد مسلمان خوب کسی است که مردم از دست وزبانش درامان باشند موفق باشید
۹۰/۱۲/۱۶ ۱۸:۱۸
برخی ها دوست دارند همیشه در صحنه و در منظر باشند ، مهم نیست به چه دلیل ؟
معروفیت بیشتر از محبوبیت برایشان ارزش دارد ، چهراهی بهتر از این که که دست به دامن تخریب صدای میانه شوند و تخریبش کنند.
بارها گفته شده ، صدای میانه یک رسانه غیر انتفاعی ست و موظف نیست تمام مطالب را نشر دهد .
اگر افرادی مثل مهندس نائبي دست به روشنگری نزند ، پس چه کسی این کار را خواهد کرد ؟
اگر وقتش را صرف کارهای درآمدزای دیگر می کرد ، راحت تر نبود ؟ اما شاید یک حس وطن پرستی و عرق به خاک زادگاه مانع می شود.
۹۰/۱۲/۱۶ ۱۷:۵۲
دیده اید دانشمندها و آدمهای باسواد چقدر کم حرف می زنند؟
دیده اید سیاستمداران بزرگ به هر چیزی عکس العمل سریع و منفعلانه نشان نمی دهند؟
دیده اید عارفا و عابدان برافروخته نمی شوند
...
حالا همه چیز عوض شده خیال می کنند حرافی یعنی باسوادی
درباره همه چیز در همان لحظه عکس العمل نشان دادن شده سیاست

آقای دکتر این یک اصل است که آدمهای بزرگ رفتارهای متین و ماندگار دارند و آدمهای کوچک دائما در حرکتند ولی نتیجه ای ندارند.
۹۰/۱۲/۱۶ ۱۷:۲۷
به نظر من صدای میانه بیش از حد به اعتراض دیگران حساس است و تلاش می کند با تایید هر کامنتی رضایت معترضین را کسب کند. قبلا هم به این موضوع اعتراض کردم. صدای میانه باید احترام مخاطبان محترم سایت را نگه دارد و با تایید هر کامنت تهی و سبکی ارزش سایت و مخاطبانش را پایین نیاورد. مگر در سایتهای مهم مثل تابناک همه کامنتها تایید می شود؟خبرگزاری بزرگی مانند فارس با اینکه امکان ارسال کامنت برای هر مطلب دارد ولی آنرا درج نمی کند. تعدادی انگشت شمار هستند که همیشه نق می زنند. همیشه اعتراض می کنند. انتظار دارند این سایت مثل سایت خودشان در و پیکر نداشته باشد و هر چیزی نوشته شد مستقیما روی سایت برود.
۹۰/۱۲/۱۶ ۱۷:۱۹
متاسفانه این سایت بصورت وحشتناکی از افراد خاصی حمایت میکرد.
اگر این سایت مردمی بود برای همه کاندیداها یکسان بود.
لطفا برای آقای نائبی و کسانی که این در این انتخابات بازنده واقعی بودند این همه سر و دست نشکانید.
خود آقای نائبی در این انتخابات شخصیت واقعی خود را نشان دادند.
۹۰/۱۲/۱۶ ۱۵:۳۱
بنام الله
بدون شک همه مدانندقضاوت صدای میان دورازانصاف بوده وازنامزدهای بخصوص حمایت کرده اگرصدای میانه حامی مردم میانه وحومه هست که نیست چراتصاویر همه نامزدهارا درسایت را نداشت برادر وخواهر من این فریبکاری دروغ گویی وعوام فریبی وریاکاری درشهرما بوده وهست وخواهد بود اگر باور نمیکنید بیوگرافی نامزدهای دیگر ر انیز مطالعه وپرسجو کنید وخواهید فهمید که اینها ازماهها وسالها پیش بامعتادین وادمهای خلاف را وادمهای مختلف جلسات ونشستهای داشتند تا به هر نحوی شده برنده میدان انتخابات شوند متا سفانه تحصیل کردهای ما درشهرستان میانه یا هیچ کارند ویا تحت تاثیر آدمهای بی بندوبار وفریب خورده قرارگرفته اند وتماشاگرند ..........
......................
صدای میانه: ببخشید ما پوستر کدام نامزد را زدیم؟ پوسترها توسط خود نامزدها و حامیانشان درج می شد. بعضی نامزدها وارد سایت صدای میانه شدند بعضی نه.
۹۰/۱۲/۱۶ ۰۹:۴۰
به نام خدا
***
با سلام؛
***
«ما نگوييم بد و ميل به ناحق نکنيم/جامه کس سيه و دلق خود ازرق نکنيم».
***
جناب آقای «دکتر اسماعیل انصاری»؛
جناب آقای «مهندس محمد صادق نائبی»؛

وقتی عقل و منطق و... و همه چیز ته می‌کشد!
اندوهگین مباش از انتقادهای مخرب اهل باطل و کینه توزان،
زیرا در قبال صبر بر کینه‌هایشان، پاداش می‌یابی.
و بدانیم که؛ «بزرگش نخوانند اهل خرد/ که نام بزرگان به زشتی برد».
***
آقای دکتر؛
آقای مهندس؛

عده‌ای بی انصاف ٬بی منطق و خود محورند؛
اگر «مهربان» باشی، تو را به داشتن «انگیزه‌های پنهان» متهم می‌کنند٬ ولی در مهربانی استوار باش!
اگر «موفق» باشی، «دوستان دروغین» و «دشمنان حقیقی» خواهی یافت٬ ولی پایدار باش!
اگر «شریف و درستکار» باشی، به هر نحو می‌خواهند فریبت ‌دهند٬ ولی در شرافت و درستکاری، پابرجا باش!
اگر «شادمان و آرام» باشی؛ حسادت می‌کنند٬ ولی شاد و آرام زی!
سیه دلان می‌خواهند آنچه را در طول سالیان سال بنا نهاده‌اید با کینه توزی تخریب کنند٬ ولی سازنده باش!
... و در نهایت می‌بینی هر آنچه هست، همواره میان «تو و خدای» توست، نه میان «آن‌ها و فکر کوتاهشان»!
***
میانه، «میانه» خواهد شد، در اعتدالی منطقی و دور از حب و بغض‌ «قبیله‌ای»! با تلاش افراد فاضلی همچون شما، تمامی دلسوزان و سایت «صدای میانه».
***
وقتی «کبوتر» سفیدی شروع به معاشرت با «کلاغ» ها می‌کند، پرهایش «سفید» می‌ماند ولی «قلبش» سیاه می‌شود.

آقای دکتر؛
آقای مهندس؛
نگذارید «تیره بختان»، قلب‌های «سفید» شما را «مکدر» کنند.
***
شهروند
16/12/1390
۹۰/۱۲/۱۶ ۰۸:۵۲
[quote name="بی طرف"]سلام
صداي ميانه: مطالب از جانب اعضا درج شده بود نه صداي ميانه. به نظر شما نامزدي كه مستقيماً در اين سايت عضويت دارد و مطالب و برنامه هاي خود را درج مي ند با نامزدي كه حاضر به يك پاسخ علمي نيست يكسان است؟ خود نامزدها و حاميانشان بودند كه حجم مطالب را تعيين مي كردند و ما يك كلمه كم يا زياد نمي كرديم.[/quote]
ببینید شما باید کاری کنید که شائبه طرفداری ایجاد نشود. متاسفانه صفحه اصلی شما متناسب با تعداد طرفدارن هم نبود.
این روش ارسال پشت سر هم مطالب درست نیست چرا که مدیر سایت می تواند به راحتی تبعیض قائل شود.
۹۰/۱۲/۱۶ ۰۸:۲۵
سلام
وب سایت صدای میانه بی طرف نبود. در روز قبل از انتخابات من صفحه اصلی سایت را بررسی کردم حدود 4 مطلب در طرفداری از مهندس حسينی و یک مطلب علیه دکتر قنبری درج شده بود. در مورد بقیه هم چیزی ندیدم.
در حالی می توانستید مانند وب سایت دیگر میانه تصاویر همه را بصورت تصادفی بچینید و خبر های مربوط را بنویسید.
.....................
صداي ميانه: مطالب از جانب اعضا درج شده بود نه صداي ميانه. به نظر شما نامزدي كه مستقيماً در اين سايت عضويت دارد و مطالب و برنامه هاي خود را درج مي ند با نامزدي كه حاضر به يك پاسخ علمي نيست يكسان است؟ خود نامزدها و حاميانشان بودند كه حجم مطالب را تعيين مي كردند و ما يك كلمه كم يا زياد نمي كرديم.
۹۰/۱۲/۱۶ ۰۶:۴۷
بداخلاقي هاي سياسي شهر ما را بدبخت كرده هيچكس حرمت هيچكس را ندارد. قبلا يك ريش سفيدي بود يك انديشمندي بود. مدتها پيش در سايت ... همين قادر حسن زاده روزنامه قافلان يك چيزي نوشته بود. كاري ندارم با صحت و سقمش ولي يك الف بچه هايي دور و برش ريخته بودند و بي ادبي هايي مي كردند كه آدم به اين حسن زاده حيفش مي امد كه چرا بايد با چنين ادمهايي دهن به دهن بشه. به هرحال قادر حسن زاده يك احترامي دارند بين اجتماعيون و سياسيون. نبايد به اين راحتي و بي دليل اينگونه تخريب شوند.
۹۰/۱۲/۱۶ ۰۵:۴۱
صداي ميانه داراي شخصيتهاي بزرگواري مثل شماست و كسي كه در ان مطلب مي نويسد بايد بداند كساني مثل شما مي خوانند و نظر مي دهند. براي همين در ايام انتخابات ديديم هر نامزدي جرات نكرد وارد گود شود.
۹۰/۱۲/۱۶ ۰۴:۵۳
جناب دكتر انصاري
باسلام و احترام
بله بنده به اندازه ديگران سهم دارم از اين امكانات بهره ببرم و در چهارچوب قانون اجازه دهم بلاقيدولاشرط همگان با هر نوع سليقه اي آزادانه در اين محيط حرف بزنند اما متأسفانه همواره نوشته هاي من به معناي نوشته هاي صداي ميانه تصور مي شود. بعضي ها انتظار دارند هر كامنت سخيف و ضدقانون و بدون مدرك و سند در اين سايت تأييد شود. اين سايت محيط ولنگاري نيست بلكه آزادي بيان در محدوده قانون و شرع مقدس اسلام است. نبايد بي دليل به كسي تهمت بزنيم. نبايد بدون سند يكي را تخريب كنيم. نبايد به راحتي بگوييم اين آقا اينگونه هست يا نيست.
در مورد انتخابات مجلس نهم هركسي سليقه اي دارد. عده اي عملياتي و ميداني هستند و عده اي مثل بنده فرصت نمي كنيم عملياتي باشيم. عقيده من اين است كه اگر مدت زمان حمايت طولاني و نوع حمايت، علني باشد هم براي شهر آسيب پذير است و هم براي نامزد. ماهها ذهن مردم به كش و قوس مي افتد و ماهها نامزد مورد حمايت مورد تخريب قرار مي گيرد. لذا در كمترين فرصت بايد بيشترين برداشت را كرد.
۹۰/۱۲/۱۶ ۰۴:۵۲
[b]جناب آقای دکتر انصاری
استاد گرامی [/b]

با سلام و احترام
این ایمیل دلیل دیگری بر حقانیت صدای میانه و اعضا محترم آن می باشد و دلیل بر ناراحتی وجود ندارد . در طول تاریخ همواره حرکت به سمت هدفی والا و با ارزش با دشواریهای زیادی روبرو بوده و صدای میانه نیز از این امر مستثنی نمی باشد.
ان شالله همه اعضا به خصوص جناب آقای نائبی به همراه سایر دوستان عزیز عاقبت به خیر شوند.
۹۰/۱۲/۱۵ ۲۰:۰۹
آقای دکتر از شما بعیده این آقا شش ماه قبلش برنامه هاشو رو کرده بود باور نمیکنید دوستاشو ببینید که از شش ماه قبل اطراف حسینی بودند. حسینی اسمش اصولگرا بود ولی من هرچه به ذهن کوچکم فشار اوردم متوجه نشدم کدوم اصولگرا دور وبرش هست؟ نائبی؟ اریامنش؟ علیزاده؟ اونور هم که سردسته اصلاح طلبا خط می داد. من خودم مسجد اندیشه رفتم سخنرانی نائبی رو گوش کردم از دهنش پرید که امروز در تهران مهندس هاشمی بهم گفت حسینی اله و بله ! اینها یعنی چی؟ مهندس حسینی به کدوم صراطه؟ چرا شخصی مثل نائبی باید ازش حمایت کنه و اعلام کنه برام مهم نیست حسینی اصولگراست یا اصلاح طلب؟
۹۰/۱۲/۱۵ ۱۸:۴۰
سلام آقای دکتر انصاری از متن زیبایتان خیلی استفاده کردم. برای من هم این ایمیل آمده بود ولی لینکش خالی بود.
قرار نیست رفتار و گفتار ادمهای زیرک و حرفه ای با بقیه یکسان باشد. یک نفر یک بار وزنه بر می دارد مثل رضازاده و برای همیشه نامش ثبت می شود و یک نفر صبح تا شب 40 تن بار خالی می کند و نام و نشانی هم ندارد.
یک نفر با 100 حرکت کیش ـ مات می کند یک نفر با 3 حرکت می برد.

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز