کد خبر: ۹۱۸۸۵
۵۴۸ بازدید
۵ دیدگاه (۳ تایید شده)

پیام سازمان مردم نهاد «گام» در پی زلزله 17 آبان

۱۳۹۸/۸/۱۸
۱۴:۱۹

با سلام و عرض تسلیت خدمت هموطنان و همشهریان عزیز خصوصا مردم داغدیده روستای ورنکش و دیگر حادثه دیدگان زلزله بامداد 17 آبان، بدینوسیله سازمان مردم نهاد گروه آبادگران آفاق ماندگار میانه(سمن «گام») ضمن اعلام آمادگی جهت همکاری در امدادرسانی به آسیب دیدگان این حادثه تلخ، با توجه به ابعاد حادثه و مقتضیات موجود از عموم مردم شریف میانه دعوت می نماید تا ضمن حفظ آرامش و هوشیاری، در زمان بحران با دستگاه های اجرایی، امدادرسان و ذیصلاح حداکثر همکاری را به کار ببندند و از اقداماتی که ممکن است به دلیل عدم اطلاع از مسائل و مشکلات موجب تشدید شرایط بحرانی گردد خودداری نمایند.

تجربه حوادث گذشته نشان داده است هموطنان فهیم و دلسوز هیچ گاه در چنین حوادثی یک دیگر را تنها نگذاشته و پشتیبان هم بوده اند لیکن مستدعی است از مراجعه و تجمع بی جهت و خودسرانه در مناطق دچار آسیب خودداری نمایید تا مسیر امدادرسانی باز باشد و کار امداد رسانی از آنچه هست دشوارتر نگردد.
بدیهی است در صورت نیاز به حضور داوطلبانه و اعزام نیروهای مردمی مراتب از سوی ستاد مدیریت بحران اعلام خواهد شد.

امید است آنچه که در بلا های طبیعی به قیمت جان هموطنان عزیزمان تمام می شود می آموزیم، چراغ راه آینده باشد تا با گسترش رعایت مقررات و استاندارد ها، خانه و شهری امن تر بسازیم و با گسترش بیش از پیش آگاهی و آموزش های عمومی برای روزهای سخت بلایای طبیعی آمادگی بیشتری داشته باشیم تا در آینده کمتر شاهد عزای از دست دادن عزیزان باشیم.


گروه آبادگران آفاق ماندگار میانه-(سمن «گام»)

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۸/۱۹ ۰۸:۵۱

سلام با سپاس از تلاشهایتان،
همان طور که خودتان نیز دیدید چندین زمین لرزه 4.8 ریشتری و ... از بامداد امروز یکشنبه کاملا شهر میانه را نیز به شدت تکان داد ، ای کاش آقای مشایخی فرماندار محترم به عنوان رییس ستاد بحران( و شورای تامین و شورای آموزش و پرورش شهرستان) با دستور اکید به آموزش و پرورش میانه و ... این هفته مدارس را تعطیل کنند یا حداقل مدارس قدیمی میانه که ساختمانهایشان دارای مشکلات جدی است فعلا این هفته تعطیل یا تخلیه شوند تا خدای ناکرده جلوی هر گونه حوادث ناگوار گرفته شود.
حادثه خبر نمی کند! ، مسئولین محترم میانه لطفا به داد کودکان دانش آموز و اولیای نگرانشان برسید. با تشکر
یک همشهری

۹۸/۸/۱۸ ۱۵:۳۹

صرفا جهت اطلاع جنابعالی عرض می کنم، طبق اساسنامه فعالیت های سمن «گام» غیرانتفاعی و غیرسیاسی است و فکر نمی کنم تعبیر شما منصفانه باشد, ضمن اینکه این پیام سمن در دعوت از مردم برای دوری از حرکت های احساسی و خودداری از تجمع های بی دلیل و حساب نشده در محل حادثه است.

۹۸/۸/۱۸ ۱۵:۱۸

دم انتخابات گروه باز هم احساس مسولیت کردن///
بهتره بروید با اعضا برای آوار بر داری////

اخبار روز