کد خبر: ۴۴۵۸۷
۲۰۸۱ بازدید
۸ دیدگاه

نارضایتی مهندس حسینی از وضعیت بخش دیالیز بیمارستان میانه

مهندس حسینی نماینده مردم میانه ، روز شنبه مورخه 94/5/3 از بخش دیالیز بیمارستان امام خمینی (ره) میانه بازدید کردند و ضمن اظهار نارضایتی از وضعیت موجود خواستار بهبود وضعیت این بخش شدند.

پیرو این بازدید ، جلسه ای در شبکه بهداشت و درمان شهرستان میانه تشکیل و ضمن بررسی نواقصات بخش دیالیز مقرر شد در اولین فرصت نسبت به بهبود وضعیت این بخش،  اقدامات لازم انجام پذیرد.

هم چنین نماینده میانه از روند بازسازی بیمارستان امام خمینی (ره) نیز بازدید کردند.  

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۵/۸ ۱۶:۱۹
سید. فدای جدت بشم مددی که نتونست فقط شعار بود لطفا شما تا انتخابات فکری برای ام ار ای بکنید.
۹۴/۵/۷ ۱۰:۱۳
نمايندگان محترم تعيين تكليف كنند:وضعيت بيمارستانها را" نزديك به 6 ماه بيمارستان خاتم رييس بيمارستان ندارد" تكليف ارباب رجوع چيست؟
۹۴/۵/۷ ۱۰:۰۷
افتتاح جديد اورژانس امام كجا ختم شد: كي افتتاح ميشود؟
۹۴/۵/۶ ۲۳:۱۹
[quote name="بیمار"] آقای حسینی قسم به جدتان براب میانه دستگاه ام آر آی تهیه کنید خسته شدیم از تبریز و زنجان.پس چطور مرند داره با اینکه به تبریز نزدیکتره [/quote] تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴ | کد خبر : 12769 رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرند در گفتگو با خبرنگاران : بیمارستان ۳۰۰ تختخوابی در مرند احداث می‌شود / به زودی دستگاه ام آر آی با تعرفه دولتی در بیمارستان مرند شروع بکار می کند. مرند – مانداگارانا : رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرند گفت : بیمارستان جدید شهرستان مرند در 6/5 هکتار و در محل شهرک ولیعصر مرند احداث می‌شود. sheykhبه گزارش خبرنگار مانداگارانا از مرند ، دکتر محمدرضا شیخ بستان آباد رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرند عصر دیروز در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به احداث بیمارستان ۳۰۰ تختخوابی براساس نیاز این شهرستان گفت : باتوجه به اینکه امکان شروع به فعالیت و همچنین تعمیر قدیمی ترین بیمارستان این شهرستان (رازی) وجود نداشته و همچنین بیمارستان آیت الله حجت کوه کمری نیز جوابگوی نیاز بیماران شهرستان مرند نیست به همین جهت مقرر است که بیمارستانی دیگری نیز با ظرفیت ۳۰۰ تختخوابی در ۶/۵ هکتار و در منطقه شهرک ولیعصر شهرستان مرند احداث گردد . دکتر محمدرضا شیخ بستان آباد در ادامه افزود : تجهیزات « ام آر آی» بزودی در مرند قابل دسترسی و استفاده خواهد بود که در این خصوص نیز مبلغ ۵ میلیارد تومان اختصاص یافته است و این بخش با تعرفه دولتی شروع به فعالیت خواهد کرد و به هیچ عنوان به بخش خصوصی واگذار نخواهد شد .
۹۴/۵/۶ ۱۹:۴۷
آقای حسینی قسم به جدتان براب میانه دستگاه ام آر آی تهیه کنید خسته شدیم از تبریز و زنجان.پس چطور مرند داره با اینکه به تبریز نزدیکتره

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز