کد خبر: ۵۰۰۴۴
۲۵۷۹ بازدید
۲۷ دیدگاه (۱۷ تایید شده)

جناب آقای مددی ، مردم را نسبت به وحدت نمایندگان نگران نکنید!!

چندی پیش با انتشار درخواستی با عنوان " جناب آقای مددی ، دوباره کاری به نفع توسعه شهرستان نیست " از این نماینده محترم خواستار تعامل بین نمایندگان میانه شدیم اما ظاهرا این درخواست یا به سمع و نظر ایشان نرسیده و یا اهمیتی برایشان ندارد.

" قرارداد مستقیم و بدون واسطه 330 نفر از کارکنان قرار دادی فولاد میانه با این شرکت " طبق اسناد زیر ، توسط مهندس حسینی اواخر خرداد ماه سال 94 ، از معاون محترم رئیس جمهور درخواست گردیده و در تاریخ 94/4/6، طی نامه شماره 40258دفتر معاون اول محترم رئیس جمهور به وزیر محترم صنعت،معدن و تجارت ارجاع شده و در حال حاضر مراحل قانونی را طی می نماید.در این درخواست مهندس حسینی متذکر شده اند:

"...با توجه به اینکه در زمان واگذاری شرکت فولاد آذربایجان در خصوص وضعیت استخدامی و ادامه کار 330 نفر از کارگران شاغل در آن شرکت که از طریق پیمانکار واسطه، بصورت دائم برای شرکت فولاد، کار میکردند تصمیمی گرفته نشده بود ...تقاضای آنان و مسئولین شهرستان این است که ادامه کار کارگران یادشده به صورت قرارداد مستقیم با خود شرکت فولاد آذربایجان باشد که این کار برای دولت هزینه ای نداشته و نه تنها خلاف مقررات نیست بلکه قبلا دولت مصوبه ای مبنی بر حذف اینگونه شرکتهای واسطه به تصویب رسانده بود.لذا خواهشمند است جهت رفع نگرانی کارگران و خانواده های آنان ،دستور فرمایید قبل از واگذاری مجدد ( که احتمالا در دو سه ماه آتی انجام خواهد شد) نسبت به تبدیل وضعیت این 330 نفر، به قرار داد مستقیم و بلاواسطه با شرکت فولاد آذربایجان اقدام لازم مبذول گردد"

تصویر درخواست مهندس حسینی

تصویر نامه دفتر معاون اول محترم رئیس جمهور

 

این در حالی است که روابط عمومی آقای مددی چهار ماه پس از اقدام مهندس حسینی به نقل از ایشان مینویسد:

"با تلاش دکتر مددی؛ با عقد قرارداد مستقیم تمام کارکنان مجتمع فولاد آذربایجان موافقت شد وبا اصرار دکتر مددی، آقای کرباسیان با عقد قرارداد مستقیم کلیه ی  نیروهای پیمانکاری مجتمع فولاد آذربایجان یعنی تمام 573 نفر موافقت نمود"

عدم توجه به اقدامات مهندس حسینی در این خصوص و دوباره کاری آقای مددی ضمن اینکه فرصت خدمات دیگر را از ایشان سلب میکند ( مثلا میتوانستند وضعیت استخدام 250 نفر از قبولین آزمون فولاد که سه سال است بلا تکلیف مانده اند را پیگیری کنند)متاسفانه آثار منفی اجتماعی زیادی را به همراه دارد.

جناب آقای مددی ! اگر بر فرض محال از اقدامات مهندس حسینی در این خصوص اطلاع نداشتید،چرا به دنبال تعامل و همکاری بیشتر نیستید و اگر مطلع بودید چه پاسخی برای این دوباره کاری و نادیده گرفتن تلاش ها و پیگیری های قانونی و منطقی همکارتان دارید؟ چرا به جای این دوباره کاری به دنبال حل مشکلات دیگری نیستید؟

به نظر شما این اقدام دیرهنگامتان برای جلب رضایت کارکنان قراردادی فولاد ، موجب بد بینی مردم نسبت به وحدت و تعامل نمایندگان نمیشود؟آیا هنوز به این باور نرسیده اید که مردم وحدت و اتحاد نمایندگانشان را به تک روی ترجیح میدهند؟

آیا قبول ندارید که این قبیل کارها به جایگاه و شان نماینده مردم در مجلس لطمه وارد میکند؟ آیا هنوز اعتقاد ندارید که فرهنگ عمومی با این کارها آسیب می بیند؟

احتمالا نظرات همشریان محترم در فضای مجازی و حقیقی در مورد اختلاف نظر نمایندگان میانه در طول ادوار مجلس به گوشتان رسیده است.آیا زمان آن نبود که با شعاری که خودتان مطرح کردید و در کارتهای تبلیغاتی و پوسترهایتان با خط درشت نوشته اید" وحدت" جامه عمل بپوشانید؟

یکبار دیگر ضمن دعوت از جنابعالی به رعایت اخلاق و حفظ وحدت و تعامل ، عموم همشریان را به قضاوت فرا میخوانیم...

کاری کنیم که بماند

نه کاری کنیم که بمانیم

 

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۸/۱۲ ۰۹:۱۲

از شما هم تقاضا دارم براي اينكه سوؤ تفاهم نشود نسبت به حذف نظري كه با نام من منشر شده اقدام كنيد.

۹۴/۸/۱۲ ۰۹:۱۰

روابط عمومي نماينده محترم اين متن هيچ ارتباطي به بنده ندارد و شيطنت دوستان است لطفا منتشر كنيد كه آگاه باشند بنده هر نظري بخواهم بدهم ما اكانت رسمي خودم نظر مي دهم

۹۴/۸/۱۲ ۰۱:۲۹

1- خووب؟ 

2-" دکتر مددی لنگه ندارن." برمنکرش لعنت.

3- "دکتر بدون توجه به حرف های شما عوام به کارهای با ارزشی که برای میانه انجام داده ادامه می دهد." با این جمله خودتان را در زمره ی خواص قرار دادید. اعتماد به نفستان ستودنی است.

4-"من به شهرم خیلی اهمیت می دهم چون دکتر مددی نماینده میانه هستن. " اگر شخص دیگری جز حاج اقا مددی نماینده بودند به شهرتان اهمیت نمی دادید؟

5-خلاصه هر کاری هم بکنین من قبول نمیکنم دکتر مددی بهترین نماینده تاریخ نه تنها میانه و آذربایجان بلکه بهترین نماینده تاریخ مجلس ایران هستن. " در این مورد توافق داریم. من هم قبول نمی کنم که حاج اقا مددی بهترین نماینده ی تاریخ نه تنها میانه و اذربایجان بلکه بهترین نماینده ی تاریخ مجلس ایران هستند.

 

۹۴/۸/۱۱ ۱۹:۲۴

دوستان ببخشید اکانت بنده با صلاح دید دوستان دست اندرکار سایت از حقیقی به عادی تبدیل شده متاسفانه نه می شود نظرداد و انتقاد کرد

۹۴/۸/۱۱ ۱۸:۴۸

جناب اقای زمانی ما منکر خوب بودن ماه بودن اقای مددی نیستیم فقط معترضکارهای ایشان هستیم شما با این حرف هایتان به بنده خدا دارید توهین می کنید

۹۴/۸/۱۱ ۱۷:۱۵

اولین شاهکار آقای دکتر نیست آقای مهندس حسینی همانطوریکه مردم با کارهای ایشان انس گرفتند شما هم باید عادت کنید.

۹۴/۸/۱۱ ۱۷:۱۵

اولین شاهکار آقای دکتر نیست آقای مهندس حسینی همانطوریکه مردم با کارهای ایشان انس گرفتند شما هم باید عادت کنید.

۹۴/۸/۱۱ ۱۶:۲۲

مهندس حسینی از زحمات شما متشکریم

آقای مددی جزء فریب مردم چیزی دیگر هم بلد هست

آقای دکتر مددی دست از عوام فریبی بردارید به خدا میز و قدرت و ثروت و مادیات ارزشی ندارد که از سادگی بندگان خدا سوء استفاده می کنید توبه کنید.

آقای مددی روزی که در فولاد جشن اقاله برگزار کرد مصادف با بررسی طرح مهم اقتصادی با حضور وزیر اقتصاد در مجلس بود ایشان عضو کمیته اقتصادی مجلس بودند باید در آن روز در مجلس حضور داشتند ولی مسئله ملی و سرنوشت 75 میلیون را فدایی انتخابات نمود.

 

۹۴/۸/۱۱ ۱۴:۱۷

به مورد خوبی اشاره کردید

مردم میانه تشنه اتحاد و همدلی بین نمایندگان هستند واگر روزی برسد که از روابط عمومی ها مطلبی انتشار یابد که کاری به همت هر دو نماینده عملی شد بر محبوبیت نماینده مد نظر خیلی افزوده میشود.

مردم میانه اتحاد و همدلی را دوست دارند تا تک روی و تخریب.

۹۴/۸/۱۱ ۱۳:۴۹

مهندس حسینی  زحمت  بکشن  بعدش  برای  ارائه به مردم تحویل  بدن به  آقای مددی 

۹۴/۸/۱۱ ۱۳:۴۲

250 نفر تو این سه سال آب شدند اگه استخدامی نبود و فقط تبلیغ انتخاباتی بود روز قیامت به خود خدا گریبانگیرتان خواهد شد اگر غیر از این است برای این 250 نفر که تمامی فرصتهای شغلی را از دست داده اند حرکتی بکنید

۹۴/۸/۱۱ ۱۳:۲۷

با تشکر از جناب آقای مهندس حسینی

همیشه حرف هایست برای گفتن .....

و حرفهایست برای نگفتن ..........

و ارزش هر انسان به حرفهایست که برای نگفتن دارد .......

دکتر شریعتی

تنها علت عقب مانده گی این منطقه فقط بخاطر این است که بین نماینده ها و مسئولین و مدیران شهری هیچ گونه همدلی و هم زبانی نیست و یک سری فقط بخاطر عوام فریبی و رسیدن به اهداف خود دست به همه کاری می زنند و متاسفانه کسانی هم طرفداری از آقایان می کنند  ، ضمنا این افراد باید بدانند الان عصر ارتباطات است در عرض یک دقیقه می شود درستی و ناردرستی مطالب را به اطلاع همه رساند ،باشد به امید زمانی که این همدلی و هم زبانی بین آقایان بوجود بیاید

۹۴/۸/۱۱ ۱۲:۴۷

بنده مقاله ام در زمینه آسیب شناسی بوده ولی آقای مهندس حسیبی به سبب شناسی این عدم تعامل پرداخته اند. 

۹۴/۸/۱۱ ۱۲:۳۱

فکر کنم این چندمین درخواست از مددی است. اگر قابل حل بود تا الان حل میشد.انگار همین دیروز بود که مددی در امامزاده اسماعیل گفت اگر دیدید وحدت حاصل نشد بدانید مقصر من هستم.پس باید قبول کند که مقصر هست

۹۴/۸/۱۱ ۱۱:۳۸

احسنت و احسنت واحسنت . کاملا گویا ،شفاف و دقیق .....

اقای مددی دیگر از این وعده های تو خالیتان خسته شدیم .وضعیت 250 نفر رو به نابودی ایست کاری بکنید ...

۹۴/۸/۱۱ ۱۱:۳۶

نگران نگرانی ما نباشید!! ما کلا نا امید شده ایم

اخبار روز