کد خبر: ۸۷۹۷۸
۱۱۱۱ بازدید
۸۷ دیدگاه

بازتاب گسترده انتشار فیلمی از حیف و میل بیت المال در ساخت پارک اندیشه میانه+ فیلم

۹۷/۱۲/۱۹
۱۵:۳۹

امروز فیلمی از حیف و میل اموال عمومی در نحوه ساخت پارکی در شهرک اندیشه میانه در فضای مجازی منتشر شده که بازتاب بسیار گسترده ای در رسانه های مجازی داشته است. 

در این فیلم 60 ثانیه ای حیف و میل گسترده اموال عمومی توسط شهرداری میانه دیده می شود که پیش از بهره برداری، موزائیکها و سنگها و کاشیهای نصب شده کنده شده اند. پیمانکار این پروژه برادر یکی از اعضای شورای شهر میانه است.

این فیلم کوتاه از خیانت در امانت شهرداری را در این لینک ملاحظه نمایید :

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۱۲/۲۶ ۰۲:۳۳

از شما میخواهم مدیران اداری باوجدان زمان پهلوی و کمی بعد از انقلاب ایران را دد این شهر شناسایی و کنید که مهندس واقعی انانی بودند که بی هیچ ریا و تزویر خدمت کردند و نسل سالم هم تحویل دادند و ادعایی هم نداشتتد. بروید ببینید ساختمان مخابرات میانه و سیستم دیجیتال مخابراتی شهرتان را که در زمان پهلوی تحویلتان داد؟ کسی که هنوز از نظم امورش وتنظیم پرونده هایش تعریف می کنند,و حالا درهمین شهرشما به چنین اشخاصی دزد زاده های نسل مامون که نفرین امام جواد ع به جان خریده,چه ادعایی دارند.

تاریخ میانه تاریخ خیر و شر است و از شما میخواهم مدیران اداری باوجدان زمان پهلوی و کمی بعد از انقلاب ایران را شناسایی و معرفی کنید که مهندس واقعی انانی بودند که بی هیچ ریا و تزویر خدمت کردند و نسل سالم هم تحویل دادند و ادعایی هم نداشتتد. بروید ببینید ساختمان مخابرات میانه و سیست دیجیتال مخابراتی شهرتان را که دد زمان پهلوی تحویلتان داد؟ کسی که هنوز از نظم امورش وتنظیم پرونده هایش تعریف می کنند,و حالا درهمین شهرشما به چنین اشخاصی دزد زاده های نسل مامون نفرین امام جواد ع به جان خریده اند,باچه ادعایی جسارت می کنند و چه غلطها که نکردند. تاریخ میانه تاریخ خیر و شر است و اینجا آدم با آدم زمین تا آسمان فرق دارد. کسی که از نام من سواستفاده کرده یک دزد زاده زیر نفرین امام است که قسم میخورم آنچه میگویم عین حق است و بزودی نزد جهانیان این نسل رارسوا خواهم کرد و حالیشان می شود مزاحم کیست!

۹۷/۱۲/۲۶ ۰۲:۲۴

خیلی کار درستی کردید مصاحبه اش را منتشر کردید! بگذارید مردم اینها رابشناسند! شورای شهر یک خیانت به کشور بود وجای اشخاصی با کمترین صلاحیتها برای تصمیمات اساسی شد! شاید جناب حاج لطفعلی خان موحدی رییس شورای شهر میانه در زمان پهلوی رل بشناسید وشاید نه! زمین مسجد حاج حیدر خیابان حاج اصغری فعلی مال ایشان بود و بسیار خیر بودند و هنوز احترامشان انقدر هست که نسل بعدی هم به احترام ایشان به نسلشان احترام می گذارند! حالا شورای شهر شده جای سواستفاده و بازی! همکاری داشتم در بالاترین جایگاه های قوه قضایبه میگفتند وجدان در نسل اداری بعد از انقلاب کم شده و واقعیت هم همین است!ازاعتمادها سواستفاده شد.

۹۷/۱۲/۲۶ ۰۲:۱۷

خیر!! اظهار توسل به قانون و شکایت کردن و پلیس اوردن!! تهدید نیست و جرم محسوب نمی شود و در صورت اظهار علیه کسی هم افتراست!

۹۷/۱۲/۲۴ ۱۵:۰۶

جمله "من شکایت میکنم" تهدید نیست؟

۹۷/۱۲/۲۴ ۱۰:۲۹

در من دوم فرمودید تهدید!
لحن اون شخص شاید تند باشه ولی تهدید نکردن.

۹۷/۱۲/۲۲ ۱۴:۲۸

واقعا پاسختان خجالت اور است.کاش اصلا اظهار نظر نمی کردید.در ضمن تنها انجا نیست اگر واقعا راست میگن یکروز قرار بزاریم مواردی که خیلی اسف بار تر از حوض اندیشه است نشانتان دهم .ببینیم برای انها چه توجیهی خواهید داشت!!؟؟شهرداری که کارمندش اندیشه وذهنیت مثل شما داشته باشد ازاین بیشتر نمی توان انتظار داشت.فاتحه.

۹۷/۱۲/۲۲ ۱۲:۱۱

دیالوگ کوتاه با عضو شورای شهر میانه 

لطفا ادبیات ایشان را ملاحظه فرمایید:

______________________________

من: سلام جناب (...) فیلم صدای میانه و خبر قافلان را دیدم. از نظر حیف و میل بیت المال تردیدی وجود ندارد.

عضو شورای شهر میانه: اشکال نداره من شکایت میکنم شما اسناد را برای دادگاه ارایه میدید. واقعا متاسفم برای جیره خواران. ببین کیا دلشون به شهرسوخته. تاحالاکجا بودید؟ این شهر را شما جیره خواران به تاراج کشیدین. گیرم موضوع اصلن همون باشه که میگویید چه ربطی به من داره؟ مگر کار شهرداری دست شوراست؟ در ثانی این پروژه را خود شهردار مقصره. اونا پاسخگو باشن که از شهردار وقت حمایت کردن. متاسفم برای این شهر همیشه جای خادم و خاین عوض شده.

من: آقای (...) باورم نمیشود که این فحاشی ها و تهدیدها از جانب (...) شورای شهر میانه باشد. اگر این دیالوگ را انتشار دهم تا مردم بیشتر با شما آشنا شوند, مردم نیز باور نخواهند کرد.

عضو شورای شهر میانه: متاسف را برای خودتان باشیدکه خودتان بهتر از هرکسی میدانید چه خبره؟

من: پس همین ادبیات تهدیدی تان را منتشر میکنم تا متوکلین بهتر بشناسند.

عضو شورای شهر میانه: گیرم اصلن موضوع همون باشه. چه ربطی بمن داره؟

من: ربطش در این است که شما دیروز به من زنگ زدید و گفتید مطلب را حذف کنم. من هم گفتم بررسی میکنم و اطلاع میدهم. بررسی کردم و اطلاع دادم.

عضو شورای شهر میانه: آهان باشه پس انشالله اونایی که بررسی کردین همونا به کارتون میاد.

۹۷/۱۲/۲۱ ۱۷:۰۲

آمین!!

تو نگران دادگاه نباش من نباش

۹۷/۱۲/۲۱ ۱۵:۲۸

آقای حسن زاده دوره نمایندگی دوستتون چرا از این افشاگری ها نمیکردید؟۲۰ سال مال مردمو خوردن.حالا ۲ متر کاشی تخریب شده فورا میای.اینا مشکوکه.خداوند انشاءالله همه ما را بنده خودش بکند.نه در اسارت دیگران......این حرفاتو در دادگاه شاید نتونی ثابت کنی

۹۷/۱۲/۲۱ ۰۸:۳۷

بنده به نوبه خود شجاعت و توانایی جناب آقای حسن زاده ، مخصوصا در مطالبه حق الناس و مشکلات عمومی را که به عنوان زبان گویا و رسا عمل میکنند تحسین میکنم، مثل مورد چاله های ورودی شهر که اگر پیگیری ایشان نبود سالهای سال همچنان می ماند و کسی بهش دست نمی زد.
واقعا جا دارد از جناب آقای حسن زاده تشکر کنیم.
در این مورد هم امیدواریم با ورود دادستان محترم به عنوان مدعی العموم مثل مورد قبلی خسارت بیت المال را از پیمانکار و ناظر طرح بگیره ...حالا هر کسی هستن باشند.
اگر کسی ذره ای وجدان داشته باشه از هدر رفت بیت المال ناراحت میشه نه اینکه بیاد تهدید کنه (خونه خودتون اینجوری کارکنن راضی میشید؟؟!!!))

۹۷/۱۲/۲۰ ۲۳:۱۶

از کدام تحلیل صحبت می کنید؟ اینجا تحلیلی صورت نگرفته. 60 ثانیه فیلم بهتر از یک کتاب 300 صفحه ای برای مردم حرف می زند. دنبال زوایا و پیچ و خم ها نگردید و آدرس غلط هم به مردم ندهید.

۹۷/۱۲/۲۰ ۲۳:۱۵

کیفیت چیز نسبی است و نمی توان گفت صد درصد یک چیزی خوب است یا بعد. در یک سایت رسمی یک شخص نباید تحلیل و نظر خود را صرفا به عنوان خبرنگار بنویسد بدون کار کارشناسی. متاسفانه چنین تحلیل هایی در کشور زیاد میبینیم که ضرر ان بدبینی به مدیریت شهری و کشوری را باعث می گردد. انسان نمی تواند در همه زمینه ها صاحب نظر باشد.
بهتر است در تحلیل یک موضوع اول بررسی گردد نظر کارشناسان پرسیده شود و الا تهمت و یا افترا زدن یا تهمت خیانت کار شایسته نیست و می تواند طبعات خوبی در پی نداشته باشد.
منظورم فقط ایراد گرفتن به یک شخص خاص است. نظرم اینست که در تحلیل یک موضوع تا امکان دارد تمام ضمینه ها در نظر گرفته شود.

۹۷/۱۲/۲۰ ۲۳:۱۳

کیفیت چیز نسبی است و نمی توان گفت صد درصد یک چیزی خوب است یا بعد. در یک سایت رسمی یک شخص نباید تحلیل و نظر خود را صرفا به عنوان خبرنگار بنویسد بدون کار کارشناسی. متاسفانه چنین تحلیل هایی در کشور زیاد میبینیم که ضرر ان بدبینی به مدیریت شهری و کشوری را باعث می گردد. انسان نمی تواند در همه زمینه ها صاحب نظر باشد.
بهتر است در تحلیل یک موضوع اول بررسی گردد نظر کارشناسان پرسیده شود و الا تهمت و یا افترا زدن یا تهمت خیانت کار شایسته نیست و می تواند طبعات خوبی در پی نداشته باشد.
منظورم فقط ایراد گرفتن به یک شخص خاص است. نظرم اینست که در تحلیل یک موضوع تا امکان دارد تمام ضمینه ها در نظر گرفته شود.

۹۷/۱۲/۲۰ ۲۲:۵۹

اقای حسن زاده لطفا از جدول های کنار دیوار پادگان از شروع دیوار اسلحه مهمات تا سه راه خیابان اتش نشانی، از کانال انتهای شهرک امام ، از محل نصب دستگاهای کارخانه اسفالت شهرداری و انواع استعلاماتی که از کارپردازی به دلیل نسبت فامیلی به این پیمانکار نیز گزارشی تهیه کنید؛ به گفته کارمندان با سابقه شهرداری که در حال بازنشسته شدن هستند تمام کمد دیواری ها و کارهای پارتیشن بندی رو شوهر خواهر احدی از شوراها نصب میکند؛ و ان شورایی که ابیاری قطره ای جاده ترانزیت رو پیمانکاری کردی و ان شورایی که قرارداد جمع آوری سگ های ولگرد رو به اتمام رسانده. 

 خسته نباشی

۹۷/۱۲/۲۰ ۲۲:۴۳

روزگار غریبیست، نازنین!!!!!؟؟؟؟؟؟

۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۵۰

جناب حامی از تحلیل منصفانه ات سپاس

۹۷/۱۲/۲۰ ۱۹:۲۰

به آقای حسن زاده که نزد اکثر افکار عمومی مقبول هستند توصیه میکنم نظراتی ک آمیخته با غرضهای شخصی و افترا و بی احترامی هست پاسخ ندهند ک عامه مردم این افرادم میشناسند و معتقدیم از ارزشهای جنابعالی پشیزی کم نخواهد شد. انشالله در مسیر خود ثابت قدم باشید.

۹۷/۱۲/۲۰ ۱۸:۴۰

درباره اونا هم تو حرف بزن، راستی به مادر بزرگ ات هم سلام برسون.

۹۷/۱۲/۲۰ ۱۸:۱۹

اخه اقای با وجدان اگه جرات داری از رانت ها و تبعیض ها حرف بزن از این حرف بزن که چه جوری پسر یکی از مداحای (ح. ابو)شهرمون بدون هیچ گونه امتحانی رفته استخدام فولاد میانه شده والا این حرفارو مادر بزرگ منم میتونه بنویسه.

۹۷/۱۲/۲۰ ۱۷:۱۴

من شناختی از روحیات و رفتار آقای حسن زاده ندارم ولی حتی اگر به ایشان انگ سیاسی یا حزبی هم بچسبانیم، بدور از انصاف است که به ایشان اینشکلی بتازیم. جدا از هر قصد و غرضی، لااقل مدیران و بزرگان شهر اعم از دولتی و غیر دولتی حواسشان بیشتر جمع می شود که چشمهای تیزبینی در بین شهروندان وجود دارد کهبه رفتار و عملکردشان توجه دارند که حتی بعداز گذشت ماهها و حتی سال بایستی جوابگوی اعمالشان باشند. بنده بنوبه خودممنون و منت دار راوی این خبر و سایر دوستان بابت اطلاع رسانیشان هستم. باشد که من بعد از ضرر و زیانی که به بیت المال می رسد جلوگیری شود.

۹۷/۱۲/۲۰ ۱۴:۵۶

مسئله چند متر نیست حیثیت یک شهر هست درضمن از این گندکاریها زیاد است بنده از آقای حسن زاده خواهش میکنم یه گزارش هم از پارک خیابان پادگان از درب پادگان به سمت سه راه تهیه کنند فقط همینجوری موزاییکها را چیدند بدون اینکه زیر سازی کنند یا مسائلی دیگر در ضمن برای شما متاسفم انگار برای شما زیبایی شهرتان مهم نیست شهرکه فقط محلی برای کار کردن و خوابیدن نیست

۹۷/۱۲/۲۰ ۱۴:۲۰

ببخشید شرمنده شما راس میگین اشتبا شده

۹۷/۱۲/۲۰ ۱۴:۱۳

فیلم گویاست ولی دید ما هم مهمه. اول بدنبال دلیل تخریب کاشیها باشین بعد دنبال مقصراش. در ضمن حالا چند متر تخریب کاشی که اینهمه داد و بیداد نداره. که اونهم قابل حله. مهم نیت عمل است که شهرداری تلاش فراوانی کرده واسه اون منطقه هم کار بزرگی انجام بده . چندین ساله چندین میلیونها هزینه کرده. نه بیت المالی خورده و نه چیزی دیگه. خب تو پروژه چندین میلیون یه دوسه میلیون تخریب شده که اون هم درست میشه. میگن پارکهای خارج خیلی عالیه ولی نمیگن بودجه اونجور پارکا چطوره. شما کاش یه عکس هم از وضعیت دوسال قبل اونجا میذاشتین بعد مردم میدیدند که چه تفاوتهایی کرده. همه عوامل شهرداری شب و روز در تلاشند برای آبادانی شهرمان. که ممکنه بعضی مواقع ایراداتی هم داشته باشند ولی چرا همش نیمه خالی لیوانو ببینیم یه بار هم لیوان پرو ببینیم

۹۷/۱۲/۲۰ ۱۳:۲۰

اقای حسن زاده لطفا از کار پیمانکاری عضو دیگر شورا هم فیلم بگیرید پخش کنید تا مردم شاهد باشند این دوره اعضائ شورا با مال مردم چکار میکنند یکی از اینها سیستم ابیاری قطره ای و بارانی رفیوژ جاده ترانزیت میانه هست که مثل طناب افتاده و هیچ کاربردی هم نداشته ندارد و توسط شهرداری هم ول شده در صورتی که هزینه این طرح بالای هفتاد میلیون تومان برای شهرداری اب خورده حالا بدون احتساب گیاهانی که به خاطر این تاسیسات در مسیر کاشت شده و نابود شده که جمعا میشه در حدود بالای صد و بیست میلیوم تومان حال پیدا کنید پرتغال فروش را

۹۷/۱۲/۲۰ ۱۳:۰۵

جسارتا عبارت درستش آسمون به زمین نمیاد نه زمین به آسمون

۹۷/۱۲/۲۰ ۱۳:۰۴

ما قضاوتی نکرده ایم دوست عزیز. فیلم گویای همه چیز است و متن نوشته شده موجود. قضاوت کار ما نیست و باید قاضی در این مورد قضاوت کند و البته مردم!

۹۷/۱۲/۲۰ ۱۳:۰۳

اقای محنرم چرا قسم میخوری مگر نمیدانی قسم خوردن انهم از نوع راستش کفاره دارد چه رسدبه قسم دروغی که شما میخورید مسلما مرتکب معصیت بزرگ میشوید چون اقای حسن زاده فردی رسانه ای هستند تجزیه وتحلیل وپرداختن به مسایل اقتصادی، اجنماعی فرهنگی، سیاسی ورزشی ،علمی،و...ماهیت کار شان هست وبطور نسبی بین اقشار مختلف مردم وجهه وخواهانی هم دارند حالا دردی از اجتماع را مطرح میکنند معلوم نیست چرا بعضی ها نفق میکنند.!!!!!!!!!!!؟؟؟

۹۷/۱۲/۲۰ ۱۲:۵۴

آقای حسن زاده انتقاد خوبه. ولی لطفا آزاد مرد باشین و بدون جبهه گیری خاصی انتقاد کنین. اولا ببنین واقعا ایرادات فقط از جانب پیمانکاره؟
وجدان خود را محکمه قرار دهید ببینید که هدف شما از این حاشیه ها مصلحت شهره یا منافع و غرایض شخصی و گروه خاصی هستش؟
آیا خود شما پیمانکار پروژه بودین بعد چند سال پروژه ای که بدون نگهداری باشه را تضمین میکردین؟
شما صاحب رسانه هستین و چهره شناحته شده در شهر و بیاندیشید قضاوتتان را که یه لحظه تفکر بهتر از هزاران سال عبادت است. و اجرکم عندالله

۹۷/۱۲/۲۰ ۱۲:۵۰

تبصره ۱ ماده ۸۲ مکرر ۳ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب ۱/۳/۱۳۷۵ و اصلاحات بعدی به این شرح: «تبصره ۱ (اصلاحی ۲۷/۸/۱۳۸۶) اعضاء شوراهای مذکور و وابستگان درجه یک آنها به هیچ وجه حق انجام معامله با دهیاری، شهرداری، سازمان‌ها، و شرکت‌های وابسته به آن را نخواهند داشت و انعقاد هر نوع قرارداد با آنها ممنوع می‌باشد در غیر این صورت ضمن لغو قرارداد و سلب عضویت دائم از شورا پرونده به مراجع ذی‌صلاح ارسال می‌گردد

۹۷/۱۲/۲۰ ۱۲:۴۷

به قول گاندی: 

اگر جرات زدن حرف حق را نداری، لااقل برای کسانی که حرف ناحق میزنند دست نزن.

من خجالت می کشم از اینکه همشهری مثل تو دارم. یکبار دیگر فیلم را نگاه کن و با وجدان نداشته ات خلوت کن. شاید یک لحظه از خودت بپرسی وقتی پول این همه حیف میل از جیب من و خانواده و دوستانم هزینه می شود، چرا یک نفر که وظیفه اش اطلاع رسانی است این کار را نکند. 

ناهمشهری!  حسن زاده برای مقبولیت روزنامه نگاری نمی کند. تک تک اعضای حلقه قافلان تا به امروز هزینه های زیادی را برای انجام وظیفه پرداخت کرده اند ولی همچنان در این شهر جریان ساز هستند و به لطف همین دوستان ان شاء الله در آینده هم جریان ساز باقی خواهند ماند. 

ما را دنبال کن...

۹۷/۱۲/۲۰ ۱۲:۴۲

وژدانا راس میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۹۷/۱۲/۲۰ ۱۲:۱۰

در همین خبر، فیلم مربوطه نیز در قافلان پخش می شود چون صدای میانه این قابلیت را ندارد. هرچند شما راضی نیستید سر به تن هیچ یک از این دو نباشد!

۹۷/۱۲/۲۰ ۱۱:۱۵

با سلام لطفا اعلام نمایید.پیمانکار برادر کدامیک از اعضای شورا میباشد.

۹۷/۱۲/۲۰ ۱۰:۴۴

اقای حسن زاده چی از جون این ملت میخوای ؟ تورو خدا این بچه بازی هارو تموم کن. اصلا شما رو چه انتقاد ؟؟؟؟؟؟؟ نمیدونم شما چیکاره هستین. در مورد همه چی اظهار نظر میکنی.ورزشی فرهنگی هنری سیاسی اجتماعی . به خدا تو بین مردم مقبولیت نداری به این ادمهای دوروبرت نگاه نکن که در نقش بامجان دور قاب چین هستند

۹۷/۱۲/۲۰ ۰۹:۵۳

آقای حسن زاده چه عجب بعد مدتها شما در مورد مشکلات شهر مخضوصا شهرداری قلم بدست شدید به فال نیک میگیریم امیدواریم ادامه دار باشه موفق موید باشید

۹۷/۱۲/۲۰ ۰۹:۲۷

در یونان باستان، تعدادی از سوفیستان افرادی را (به شکل اخص) برای مغالطه گری تربیت میکردند تا در بعضی مجالس با بلغور کردن و بیراهه رفتن؛ بحث اصلی محفل را منحرف کنند. حالا من نمیدانم چه کسی شما را تربیت کرده اما از همین مجال به شما میگویم که دوره آموزشی تان تکمیل نشده، زبان به استدلال گشوده اید. لذا قبل از اینکه جواب شما را بدهم لازم است بدانید؛ همین که شما بیشتر از اعضاء و هیئت تحریریه قافلان، مطلع هستید که نشریه قافلان چند مجوز و در کدام حوزه ها اخذ نموده؛ اینکه در سایت قافلان به کدام نظرات با چه سمت و سویی پاسخ داده می شود، اینکه کانال تلگرامی نشریه قافلان چند عضو حقیقی (نه خریداری شده یا فیک) دارد و... همین موضوع یعنی اینکه شما یکی از طرفداران طولانی مدت قافلان هستید که سالها دل در گرو این مجموعه دارید که به نوبه خود از شما سپاسگزارم.
اما چند کلمه ای هم در جواب مغالطه های شما؛
1.قافلان یک نهاد خبری مبتنی بر چاپ است که تمرکز اصلی آن، چاپ هفته ای اخبار بر روی کاغذ می باشد بنابراین سایر ابزارهای انتشار (غیر از کاغذ) برای این این نهاد، نه لازم که در نقش مکمل هستند.
2.وب گاه صدای میانه نه یک سایت خبری که نوعاً یک شبکه اجتماعی محسوب میشود که اخبار و مطالب گونان هر روز در آن در حال انتشار است. اینکه شما متصور هستید که قافلان به دلیل دارا بودن سایت، نباید در صدای میانه مطلبی را منتشر کند همانند این است که ادعا برانید خبرگزاری ای همچون بی بی سی و سایر خبرگزاری های معتبر دنیا اگر در توئیتر و سایر شبکه های اجتماعی خبری را منتشر کنند دلیل بر ضعف آنهاست . با این پندار که بی بی سی خود دارای سایت و سایر ابزارهای اطلاع رسانی ست.
اما اینکه افاضه کردید که آقای حسن زاده، برای مخاطب مهم نیستند، به شما عرض میکنم همین که شما وقت صرف میکنید و از اینترنت تان هزینه میکنید و مایه و انرژی میگذارید و فکر میکنید و سپس کامنت میگذارید، همین خود گویاست که ما برای هرکه مهم نباشیم برای شما مهم ایم.
ما برای شما مینوسیم، برای مخاطبمان

۹۷/۱۲/۲۰ ۰۹:۲۴

دست اقای حسن زاده درد نکنه از این روشنگری چه کس ادعا میکنه که این پارک بدست برداران یکی از اعضا ساخته نشده ها اگه باور ندارید برید اسناد رو ببینید برید از مردم و همسایه های پارک تحقیق کنید که جه کسانی اونجا کار میکردند برید دوربین های خود ساختمان شهرداری رو ببینید که برداران کدوم عضو شورای شهر پیگیر مطالبه پول پیمانکاری خودشان بودند کی ها در داخل شهرداری نامه نگاری پیمانکاری همین پارک را جلو مسئولین شهرداری وکلیه کارمندان شهرداری انجام میدند کی ها از مصالح فروشان شهر واسه اون پارک مصالح خرید میکردند دهها موارد دیکر این کارها رو سالهاست که در شهرداری انجام دادند و میدهند که صاحب ان همه پولو مالو منال شدند وصاحب ماشین های انچنانی این چیزها ثابت کردن نمیخواد که مثل روز روشنه پس کم حرف از تهدید بزنید

۹۷/۱۲/۲۰ ۰۹:۲۳

آقای حسن زاده خودت هم بد جوری بازتاب داری خبرووون وار

۹۷/۱۲/۲۰ ۰۹:۰۶

آنطوریکه از فیلم مشخصه و با اون آهنگ دلهره آور والا حدس ما بیشتر میره سمت و سوی سیاسی تا دلسوزی و... خب این پیشنهاد واحد نگهداری ابنیه و تاسیسات پیشنهاد خوبیه وقتی پروژه دو سه ساله که ساخته شده هیچ استفاده ای ازش نشده خب مثل روز روشنه از بین میره. چشمها را باید شست جور دیگر باید دید.

۹۷/۱۲/۲۰ ۰۸:۵۸

آقای حسن زاده بنده از اهالی شهرک اندیشه می‌باشم و پیمانکار همان عابر پارک از همکلاسی‌های قدیمی بنده می‌باشند هیچ‌ نسبتی با عوامل شهرداری و شورا ندارند در ضمن بیشتر از دو سال از اتمام پروژه ذکر شده میگذرد آنجا عابر پارک هست نه نیسان رو کاش بازار هفتگی اندیشه ی سر ب اینجا میزدید شده محل تردد نیسان اونم با کلی بار اب نماها الان تو همین مدت آبگیری نشده اگر میشد هیچ آسیبی ب مصالح بکار گرفته شده نمیشد پس چشم بسته قضاوت نکنید هیچ ربطی ب عوامل پیمانکار نداشته مقصر عوامل شهرداری در سالهای قبل هستند که نگهداری یک پروژه خیلی مهمتر می‌باشد

۹۷/۱۲/۲۰ ۰۷:۵۸

 الانم طرفدار شهردارم. چون این موضوع ربطی به شهردار فعلی ندارد.

۹۷/۱۲/۲۰ ۰۱:۰۶

دهن مردم را باز نکنید با چه روبی مطالبه عوارض میکنید عوا ض در مقابل کدام خد مت ؟!!!!?!؟؟

۹۷/۱۲/۲۰ ۰۱:۰۳

آقای حسن زاده
سنن منتقد چیخماز
1 آی سورا اولاجاخسان طرفدارا شهردار
سن حزب باد سان

۹۷/۱۲/۲۰ ۰۰:۳۴

بابا این فیلمی که دیدیم چیه آخه. خب چند مترمربع کاشی هستش که بعلت اینکه خیلی وقت بعد از ساختش استفاده نشده تخریب شده و اشغال گرفته شده. زمین که به آسمون نیومده که همه تو سر هم میپرن . یکی تهدید میکنه یکی توهین میکنه والا واقعا خجالت داره. خوبه حالا این شهر سرپل ذهاب نیس وگرنه قبل اینکه زلزله و سرما و بی سرپناهی باعث نابودی بشه همه همدیگرو میکشن

۹۷/۱۲/۲۰ ۰۰:۱۸

باسلام
اولا از تهیه این گزارش تشکر میکنم وامیدوارم که از روی دلسوزی این گزارش رو تهیه کرده باشید ونه مقاصد سیاسی!دوم اینکه من یکی از همسایگان این پارک هستم ودر زمان اجرای پروژه هم در آنجا حضور داشتم وشاهد آن بودم که پیمانکار پروژه از مصالح خوب استفاده میکرد هرچند گاها اشکالاتی داشتند که اجتناب ناپذیره.به نظر بنده نمیتوان فقط پیمانکار رو مقصر دانست حتی ناظر پروژه رو هم همینطور،پیشنهادم اینه که توی شهرداری واحدی تشکیل بشه بنام نگهداری از ابنیه و تاسیسات و...شهرداری.
اگر دلسوز شهریم بیخودی با مقاصد سیاسی جوسازی نکنیم .الان نزدیک به سه ساله که پروژه به اتمام رسیده ولی تا کنون استفاده ای ازش نشده ونگهداری ای صورت نگرفته.تقصیر پیمانکار چیه که داخل حوض ها شده میدان فوتبال بچه ها و...
کمی منصف باشیم.

۹۷/۱۲/۲۰ ۰۰:۱۴

بدون شرح

۹۷/۱۲/۲۰ ۰۰:۱۳

با توجه به ماده 81 قانون شوراها یکی از وظایف شوراها تحقیق و تفخص در هر یک از امور مربوط به وظایف شهرداری ها و سازمان های و شرکتهای وابسته می باشد. متاسفانه رئیس محترم شورا با توجه به اینکه این نوع تخلفات بصورت کتبی به رئیس و اعضای شورا اعلام شده بعد از گذشت چندین ماه هنوز اقدمات قانونی جهت رسیدگی به این نوع گزارشات از طرف رئیس و اعضای محترم شورای اسلامی شهر نشده است.

ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺍﺻﻼﺡ ﻣﻮﺍﺩی ﺍﺯ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺗﺸﮑﻴﻼﺕ، ﻭﻅﺎﯾﻒ ﻭ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﺷﻮﺭﺍﻫﺎی ﺍﺳﻼﻣﯽ ﮐﺸﻮﺭ ﻭ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭﺍﻥ ﻣﺼﻮﺏ 1375/3/1 ﻭ ﺍﺻﻼﺣﺎﺕ ﺑﻌﺪی 

ﻣﺎﺩﻩ 81- ﭼﻨﺎﻧﭽﻪ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﯾﮏﺳﻮﻡ ﺍﻋﻀﺎی ﺷﻮﺭﺍی ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺷﻬﺮ، ﺗﺤﻘﻴﻖ ﻭ ﺗﻔﺤﺺ ﺩﺭ ﻫﺮ ﯾﮏ ﺍﺯ ﺍﻣﻮﺭ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﻭﻅﺎﯾﻒ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭیﻫﺎ ﻭ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥﻫﺎ ﻭ ﺷﺮﮐﺘﻬﺎی ﻭﺍﺑﺴﺘﻪ ﺭﺍ ﻻﺯﻡ ﺑﺪﺍﻧﻨﺪ ﺗﻘﺎﺿﺎی ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﻪﺻﻮﺭﺕ ﮐﺘﺒﯽ ﺑﻪ ﺭﺋﻴﺲ ﺷﻮﺭﺍی ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺷﻬﺮ ﺗﺴﻠﻴﻢ ﻧﻤﻮﺩﻩ ﻭ ﺭﺋﻴﺲ ﺷﻮﺭﺍی ﺷﻬﺮ ﻅﺮﻑ ﻣﺪﺕ ﭼﻬﻞ ﻭﻫﺸﺖ ﺳﺎﻋﺖ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﮐﻤﻴﺴﻴﻮﻥ ﺗﺨﺼﺼﯽ ﺫیﺭﺑﻂ ﺷﻮﺭﺍ ﺩﺭﺻﻮﺭﺕ ﻭﺟﻮﺩ، ﺟﻬﺖ ﺭﺳﻴﺪﮔﯽ ﺍﺭﺟﺎﻉ ﻣﯽﻧﻤﺎﯾﺪ. ﺭﺋﻴﺲ ﮐﻤﻴﺴﻴﻮﻥ ﻣﻮﻅﻒ ﺍﺳﺖ ﻅﺮﻑ ﻣﺪﺕ ﺩﻭ ﻫﻔﺘﻪ ﺍﺯ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﻭﺻﻮﻝ ﺑﺎ ﻣﺴﺆﻭﻻﻥ ﺫیﺭﺑﻂ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭی ﻣﮑﺎﺗﺒﻪ ﻭ ﺍﻁﻼﻋﺎﺗﯽ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺯﻣﻴﻨﻪ ﮐﺴﺐ ﻧﻤﻮﺩﻩ ﺩﺭ ﺍﺧﺘﻴﺎﺭ ﻣﺘﻘﺎﺿﻴﺎﻥ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﻫﺪ. ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﯽ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﻮﻡ ﻣﺘﻘﺎﺿﻴﺎﻥ ﺍﻁﻼﻋﺎﺕ ﮐﻤﻴﺴﻴﻮﻥ ﺭﺍ ﮐﺎﻓﯽ ﺗﺸﺨﻴﺺ ﻧﺪﻫﻨﺪ، ﮐﻤﻴﺴﻴﻮﻥ ﻣﻮﻅﻒ ﺍﺳﺖ ﻅﺮﻑ ﻣﺪﺕ ﯾﮏﻫﻔﺘﻪ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻭﺻﻮﻝ ﺗﻘﺎﺿﺎ ﺍﺯ ﻣﺘﻘﺎﺿﻴﺎﻥ ﻭ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭ ﺩﻋﻮﺕ ﺑﻪ ﻋﻤﻞ ﺁﻭﺭﺩ ﻭ ﺩﻻﯾﻞ ﺿﺮﻭﺭی ﺗﺤﻘﻴﻖ ﻭ ﺗﻔﺤﺺ ﻭ ﻧﻈﺮﺍﺕ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭی ﺭﺍ ﺍﺳﺘﻤﺎﻉ ﻧﻤﺎﯾﺪ ﻭ ﺗﺎ ﻣﺪﺕ ﺩﻩﺭﻭﺯ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﻣﺒﻨﯽ ﺑﺮ ﺗﺼﻮﯾﺐ ﯾﺎ ﺭﺩ ﺗﻘﺎﺿﺎی ﺗﺤﻘﻴﻖ ﻭ ﺗﻔﺤﺺ ﺑﻪ ﺭﺋﻴﺲ ﺷﻮﺭﺍی ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺷﻬﺮ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﺩﻫﺪ. ﺭﺋﻴﺲ ﺷﻮﺭﺍ ﻣﻮﻅﻒ ﺍﺳﺖ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﮐﻤﻴﺴﻴﻮﻥ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺍﻭﻟﻴﻦ ﺟﻠﺴﻪ ﺑﻌﺪی ﺷﻮﺭﺍ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺩﻩ ﻭ ﺩﺭ ﺟﻠﺴﻪ ﺭﺳﻤﯽ ﺷﻮﺭﺍ ﭘﺲ ﺍﺯ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﺗﻮﺳﻂ ﺳﺨﻨﮕﻮی ﮐﻤﻴﺴﻴﻮﻥ ﻭ ﺻﺤﺒﺖ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﻩ ﻣﺘﻘﺎﺿﻴﺎﻥ ﺗﺤﻘﻴﻖ ﻭ ﺗﻔﺤﺺ ﻫﺮﮐﺪﺍﻡ ﺩﻩ ﺩﻗﻴﻘﻪ، ﮔﺰﺍﺭﺵ ﮐﻤﻴﺴﻴﻮﻥ ﺑﺪﻭﻥ ﺑﺤﺚ ﺑﻪ ﺭﺃی ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ. ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ ﺗﺼﻮﯾﺐ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺗﺤﻘﻴﻖ ﻭ ﺗﻔﺤﺺ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺑﻪ ﻫﻤﺎﻥ ﮐﻤﻴﺴﻴﻮﻥ ﺗﺨﺼﺼﯽ ﺫیﺭﺑﻂ ﺟﻬﺖ ﺭﺳﻴﺪﮔﯽ ﺍﺭﺟﺎﻉ ﻣﯽﮔﺮﺩﺩ. ﮐﻤﻴﺴﻴﻮﻥ ﻣﻮﻅﻒ ﺍﺳﺖ ﺩﺭ ﻣﺪﺕ ﺩﻩﺭﻭﺯ ﭘﺲ ﺍﺯ ﺍﺭﺟﺎﻉ، ﺍﻋﻀﺎی ﻫﻴﺄﺕ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﺳﻪ ﻧﻔﺮ ﻭ ﺣﺪﺍﮐﺜﺮ ﻫﻔﺖ ﻧﻔﺮ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﺑﻮﺩ ﺍﺯ ﺑﻴﻦ ﺍﻋﻀﺎی ﺷﻮﺭﺍی ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺷﻬﺮ ﺗﻌﻴﻴﻦ ﻭ ﺑﻪ ﺭﺋﻴﺲ ﺷﻮﺭﺍی ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺷﻬﺮ ﺟﻬﺖ ﺻﺪﻭﺭ ﺣﮑﻢ ﺍﺑﻼﻍ ﻣﻌﺮﻓﯽ ﻧﻤﺎﯾﺪ. ﺍﻋﻀﺎی ﻫﻴﺄﺕ ﺍﺯ ﻣﻴﺎﻥ ﺧﻮﺩ ﯾﮏ ﺭﺋﻴﺲ ﻭ ﯾﮏ ﺩﺑﻴﺮ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ. ﻫﻴﺄﺕ ﺣﺪﺍﮐﺜﺮ ﻅﺮﻑ ﻣﺪﺕ ﺳﻪﻣﺎﻩ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﻪ ﮐﻤﻴﺴﻴﻮﻥ ﺫیﺭﺑﻂ ﺗﺴﻠﻴﻢ ﻣﯽﻧﻤﺎﯾﺪ. ﮐﻤﻴﺴﻴﻮﻥ ﻣﻮﻅﻒ ﺍﺳﺖ ﻅﺮﻑ ﻣﺪﺕ ﺩﻭﻫﻔﺘﻪ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﻫﻴﺄﺕ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺟﻠﺴﻪ ﻣﺸﺘﺮک ﺍﻋﻀﺎی ﮐﻤﻴﺴﻴﻮﻥ ﻭ ﻫﻴﺄﺕ ﻣﻄﺮﺡ ﻭ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﻧﻬﺎﺋﯽ ﺭﺍ ﭘﺲ ﺍﺯ ﺗﺼﻮﯾﺐ ﺑﻪ ﺭﺋﻴﺲ ﺷﻮﺭﺍی ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺷﻬﺮ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﻧﻤﺎﯾﺪ. ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﺭﺃیﮔﻴﺮی ﺩﺭ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺑﺎ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﻧﻬﺎﺋﯽ، ﺷﻬﺮﺩﺍﺭ ﯾﺎ ﻣﺴﺆﻭﻻﻥ ﺫیﺭﺑﻂ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭی ﺍﺯ ﻋﻤﻠﮑﺮﺩ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﻣﺪﺕ ﺳﯽﺩﻗﻴﻘﻪ ﺩﻓﺎﻉ ﻣﯽﻧﻤﺎﯾﻨﺪ. ﺭﺋﻴﺲ ﺷﻮﺭﺍی ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺷﻬﺮ ﻣﻮﻅﻒ ﺍﺳﺖ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﮐﻤﻴﺴﻴﻮﻥ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﻮﺭ ﻫﻔﺘﻪ ﺑﻌﺪ ﮐﺎﺭی ﺷﻮﺭﺍ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﻫﺪ ﺗﺎ ﺗﻮﺳﻂ ﺳﺨﻨﮕﻮی ﮐﻤﻴﺴﻴﻮﻥ ﻗﺮﺍﺋﺖ ﮔﺮﺩﺩ. ﭘﺲ ﺍﺯ ﻗﺮﺍﺋﺖ ﮔﺰﺍﺭﺵ، ﺷﻬﺮﺩﺍﺭ ﯾﺎ ﻣﺴﺆﻭﻻﻥ ﺫیﺭﺑﻂ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭی ﻣﯽﺗﻮﺍﻧﻨﺪ ﺑﻪ ﻣﺪﺕ ﺳﯽ ﺩﻗﻴﻘﻪ ﺩﺭ ﺟﻠﺴﻪ ﺭﺳﻤﯽ ﺷﻮﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﻤﻠﮑﺮﺩ ﺧﻮﺩ ﺩﻓﺎﻉ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪ. ﮔﺰﺍﺭﺵ ﺩﺭ ﻫﻤﺎﻥ ﺟﻠﺴﻪ ﺑﻪ ﺭﺃی ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ. ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﯽ ﮐﻪ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﺑﻪ ﺗﺼﻮﯾﺐ ﺷﻮﺭﺍ ﺑﺮﺳﺪ ﻭ ﺩﺭ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﺗﺨﻠﻒ ﺍﺣﺮﺍﺯ ﻭ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﺗﻌﻘﻴﺐ ﺷﺪﻩ ﺑﺎﺷﺪ ﻣﺘﺨﻠﻒ ﺗﻮﺳﻂ ﺭﺋﻴﺲ ﺷﻮﺭﺍی ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺷﻬﺮ ﺣﺴﺐ ﻣﻮﺭﺩ ﺑﻪ ﻗﻮﻩ ﻗﻀﺎﺋﻴﻪ ﯾﺎ ﻣﺮﺟﻊ ﺭﺳﻴﺪﮔﯽ ﺑﻪ ﺗﺨﻠﻔﺎﺕ ﺍﺩﺍﺭی ﻣﻌﺮﻓﯽ ﻣﯽﺷﻮﺩ ﺗﺎ ﺧﺎﺭﺝ ﺍﺯ ﻧﻮﺑﺖ ﻣﻮﺭﺩ ﺭﺳﻴﺪﮔﯽ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺩﻩ ﻭ ﻧﺘﻴﺠﻪ ﺁﻥ ﺑﻪ ﺷﻮﺭﺍی ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺷﻬﺮ ﺍﻋﻼﻡ ﻧﻤﺎﯾﺪ.

ﺗﺒﺼﺮﻩ١ـ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺗﺤﻘﻴﻖ ﻭ ﺗﻔﺤﺺ ﺑﺎ ﺗﺸﺨﻴﺺ ﺭﺋﻴﺲ ﺷﻮﺭﺍ ﺑﺎﯾﺪ ﺻﺮﯾﺢ ﻭ ﻗﺎﺑﻞﺭﺳﻴﺪﮔﯽ ﺑﺎﺷﺪ.

ﺗﺒﺼﺮﻩ٢ـ ﻫﻴﺄﺕ ﺗﺤﻘﻴﻖ ﻭ ﺗﻔﺤﺺ ﻣﯽﺗﻮﺍﻧﺪ ﺍﺯ ﮐﺎﺭﺷﻨﺎﺳﺎﻥ ﺧﺒﺮﻩ ﻭ ﻣﻮﺭﺩ ﻭﺛﻮﻕ ﺑﺎ ﺗﺄﯾﻴﺪ ﻫﻴﺄﺕ ﺭﺋﻴﺴﻪ ﺷﻮﺭﺍ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻧﻤﺎﯾﺪ. ﺭﺋﻴﺲ ﺷﻮﺭﺍ ﻣﻮﻅﻒ ﺍﺳﺖ ﺗﻨﺨﻮﺍﻩ ﻣﻮﺭﺩ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﻫﻴﺄﺕ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺍﺧﺘﻴﺎﺭ ﺭﺋﻴﺲ ﻫﻴﺄﺕ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﻫﺪ ﺗﺎ ﺑﺮﺍﺳﺎﺱ ﻫﺰﯾﻨﻪﮐﺮﺩ ﻫﻴﺄﺕ ﻭ ﺑﺎ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﺍﺳﻨﺎﺩ ﻣﺜﺒﺘﻪ ﺿﻤﻦ ﺗﺄﯾﻴﺪ ﺭﺋﻴﺲ ﺷﻮﺭﺍ ﺑﻪ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﻗﻄﻌﯽ ﻣﻨﻈﻮﺭ ﺷﻮﺩ.

ﺗﺒﺼﺮﻩ٣ـ ﭼﻨﺎﻧﭽﻪ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭ ﻭ ﯾﺎ ﻣﺴﺆﻭﻻﻥ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭی ﻣﻮﺭﺩ ﺗﺤﻘﻴﻖ ﻭ ﺗﻔﺤﺺ ﺗﻐﻴﻴﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﺎﺷﺪ ﻭ ﺗﺤﻘﻴﻖ ﻭ ﺗﻔﺤﺺ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﻋﻤﻠﮑﺮﺩ ﺩﻭﺭﺍﻥ ﻣﺴﺆﻭﻟﻴﺖ ﺁﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﻣﮑﺎﻥ ﺩﺳﺘﺮﺳﯽ ﺑﻪ ﺍﺳﻨﺎﺩ ﻭ ﻣﺪﺍﺭک ﺟﻬﺖ ﭘﺎﺳﺨﮕﻮﯾﯽ ﻓﺮﺍﻫﻢ ﮔﺮﺩﺩ. ﻣﺴﺆﻭﻻﻥ ﻣﺮﺑﻮﻁﻪ ﻣﮑﻠﻔﻨﺪ ﻫﻤﮑﺎﺭی ﻻﺯﻡ ﺭﺍ ﻣﻌﻤﻮﻝ ﺩﺍﺭﻧﺪ. ﺗﺒﺼﺮﻩ۴ـ ﮐﻠﻴﻪ ﻣﮑﺎﺗﺒﺎﺕ ﻫﻴﺄﺕ ﺑﺎ ﺍﻣﻀﺎی ﺭﺋﻴﺲ ﻫﻴﺄﺕ ﻣﻌﺘﺒﺮ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺭﺋﻴﺲ ﻫﻴﺄﺕ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻭﻧﻮﺷﺘﯽ ﺍﺯ ﻣﮑﺎﺗﺒﺎﺕ ﺭﺍ ﺑﻼﻓﺎﺻﻠﻪ ﺑﻪ ﺭﺋﻴﺲ ﺷﻮﺭﺍی ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺷﻬﺮ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﻧﻤﺎﯾﺪ.

ﺗﺒﺼﺮﻩ۵ ـ ﺍﻁﻼﻋﺎﺕ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﺗﺤﻘﻴﻖ ﻭ ﺗﻔﺤﺺ ﺗﺎ ﺯﻣﺎﻥ ﻗﺮﺍﺋﺖ ﺩﺭ ﺟﻠﺴﻪ ﻋﻠﻨﯽ ﻣﺤﺮﻣﺎﻧﻪ ﺑﻮﺩﻩ ﻭ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﻭ ﺍﻧﺘﺸﺎﺭ ﻫﺮﮔﻮﻧﻪ ﺍﻁﻼﻋﺎﺕ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﺗﺤﻘﻴﻖ ﻭ ﺗﻔﺤﺺ ﺑﻪ ﻫﺮﺷﮑﻞ ﻭ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺍﺯ ﻁﺮﻑ ﺍﺷﺨﺎﺹ ﺣﻘﻴﻘﯽ ﻭ ﺣﻘﻮﻗﯽ ﻭ ﺍﻋﻀﺎی ﻫﻴﺄﺕ ﺗﺎ ﺯﻣﺎﻥ ﻗﺮﺍﺋﺖ ﺩﺭ ﺟﻠﺴﻪ ﻋﻠﻨﯽ ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﯽﺑﺎﺷﺪ. ﺑﺎ ﻣﺘﺨﻠﻔﺎﻥ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﻣﺠﺎﺯﺍﺕ ﺍﻧﺘﺸﺎﺭ ﻭ ﺍﻓﺸﺎی ﺍﺳﻨﺎﺩ ﻣﺤﺮﻣﺎﻧﻪ ﻭ ﺳﺮی ﺩﻭﻟﺘﯽ ﻣﺼﻮﺏ  1353/1/29 ﺑﺮﺧﻮﺭﺩ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ.

ﺗﺒﺼﺮﻩ۶ ـ ﺩﺭﺻﻮﺭﺕ ﺍﺭﺟﺎﻉ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﺑﻪ ﻗﻮﻩ ﻗﻀﺎﺋﻴﻪ ﺭﺋﻴﺲ ﺷﻮﺭﺍی ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺷﻬﺮ ﻣﻮﻅﻒ ﺍﺳﺖ ﺧﻼﺻﻪﺍی ﺍﺯ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﮐﻪ ﺷﺎﻣﻞ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺗﺨﻠﻒ، ﺩﻻﯾﻞ ﻭ ﻣﺴﺘﻨﺪﺍﺕ ﻗﺎﻧﻮﻧﯽ ﺍﺗﻬﺎﻡ ﺍﻧﺘﺴﺎﺑﯽ ﺩﺭ ﺁﻥ ﻣﺸﺨﺺ ﺷﺪﻩ ﺑﺎﺷﺪ، ﺗﻬﻴﻪ ﻭ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﻧﻤﺎﯾﺪ.

ﺗﺒﺼﺮﻩ٧ـ ﻣﺴﺆﻭﻻﻥ ﻭ ﮐﺎﺭﮐﻨﺎﻥ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭی ﻭ ﺷﺮﮐﺘﻬﺎ ﻭ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥﻫﺎی ﻭﺍﺑﺴﺘﻪ ﻣﻮﻅﻒ ﺑﻪ ﻓﺮﺍﻫﻢ ﻧﻤﻮﺩﻥ ﺍﻣﮑﺎﻧﺎﺕ ﻭ ﺗﺴﻬﻴﻼﺕ ﻣﻮﺭﺩﻧﻴﺎﺯ ﻫﻴﺄﺕ ﻭ ﺩﺭﺍﺧﺘﻴﺎﺭ ﮔﺬﺍﺭﺩﻥ ﺍﻁﻼﻋﺎﺕ ﻭ ﻣﺪﺍﺭک ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺘﯽ ﻫﻴﺄﺕ ﻣﯽﺑﺎﺷﻨﺪ ﻭ ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ ﻋﺪﻡﻫﻤﮑﺎﺭی ﻣﺴﺆﻭﻻﻥ ﻭ ﮐﺎﺭﮐﻨﺎﻥ، ﻣﺴﺘﻨﮑﻔﺎﻥ، ﻣﺘﺨﻠﻒ ﻣﺤﺴﻮﺏ ﻣﯽﮔﺮﺩﻧﺪ ﻭ ﺑﺎ ﺷﮑﺎﯾﺖ ﻫﻴﺄﺕ ﺗﺤﻘﻴﻖ ﻭ ﺗﻔﺤﺺ ﺑﻪ ﻫﻴﺄﺗﻬﺎی ﺗﺨﻠﻔﺎﺕ ﺍﺩﺍﺭی ﻣﻌﺮﻓﯽ ﻭ ﯾﺎ ﺣﺴﺐ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﺤﺖ ﺗﻌﻘﻴﺐ ﻗﻀﺎﺋﯽ ﻗﺮﺍﺭ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﮔﺮﻓﺖ.

ﺗﺒﺼﺮﻩ٨ ـ ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ ﺗﺨﻠﻒ ﻫﺮﯾﮏ ﺍﺯ ﺍﻋﻀﺎی ﻫﻴﺄﺕ ﺗﺤﻘﻴﻖ ﻭ ﺗﻔﺤﺺ ﺑﺎ ﺗﺄﯾﻴﺪ ﺟﻠﺴﻪ ﻣﺸﺘﺮک ﺍﻋﻀﺎی ﻫﻴﺄﺕ ﻭ ﻫﻴﺄﺕ ﺭﺋﻴﺴﻪ ﺷﻮﺭﺍ ﻓﺮﺩ ﻣﺘﺨﻠﻒ ﺑﻪ ﻫﻴﺄﺕ ﺣﻞ ﺍﺧﺘﻼﻑ ﻭ ﺭﺳﻴﺪﮔﯽ ﺑﻪ ﺷﮑﺎﯾﺎﺕ ﺷﻮﺭﺍﻫﺎی ﺍﺳﺘﺎﻥ ﻣﻌﺮﻓﯽ ﻣﯽﮔﺮﺩﺩ

۹۷/۱۲/۱۹ ۲۳:۵۱

زبان تهدید زبان رسمی آنهائیست که میخواهند سیاه را سفید معرفی کنند. افندی چرا حاشیه می ری؟ فیلم کاملا گویاست. به جای فرافکنی برو سر اصل مطلب. جوابی برای این حیف و میل پیدا کننه اینکه تهدید بکنی که شکایت می کنم و فلان

۹۷/۱۲/۱۹ ۲۲:۴۴

آقای حسن زاده شما عوارض نوسازی تان را پرداخت کردید؟؟؟؟؟؟؟

۹۷/۱۲/۱۹ ۲۲:۳۸

جناب اقای قره داغی در زمینهای پادگان واقع در اول شهرک اندیشه می توانستیم پارکی زیبا و حتی بهتر از انچه که شما در سایت عکس شان را گذاشین احداث کنیم که هم نیاز شدیدومبرم این شهر به وجود چنین پارک مفصلی احساس میشود وهم انصافا ابروی شهر را می خرید.چندین بار هم بنده این موضوع را پیشنهاد کردم ولی گوشی بدهکار نشد وبا کمال تاسف انجا را برای اپارتمان سازی واگذار کردند وهم اکنون در حال تخریب کوههای موجود در محل که یکی از موهبتهای الهی ومناظر طبیعی بود هستند.««« واقعا جای تاسف دارد»»»

۹۷/۱۲/۱۹ ۲۲:۱۸

جناب اقای قره داغی عین همین پارک ها را که شما زحمت کشده وعکس شان در سایت گذاشته ایدوحتی بهتر از انهرا میشد درمحل زمینهای پادگان احداث کرد و واقعا هم نیاز مبرم به وجود چنین پارکی بود وهم آبروی شهر را میخرید بارها بنده پیشنهادکردم ولی با کمال تاسف نهایتا برای اچداث اپارتمان واگذار کر ند

۹۷/۱۲/۱۹ ۲۲:۰۷

برادر من شما چرا دستپاچه شده اید به قول معرف:خوش بود گرمحک تجربه آید به میان @تا سیه رو شود هرکه در او غشی هست.!!. چه بهتر ، «««بلانماسا دورولماز»»»

۹۷/۱۲/۱۹ ۲۱:۵۷

اتفاقامحوطه ای هم که در خیابان سعدی شهرک اندیشه برای احداث فضای سبز در نظر گرفته شده بود وقسمتی از کارهایش سنوات گذشته انجام شده ولی متاسفانه پیمانکار همان سال کار را نیمه تمام رها کرد و رفت با وجود اینکه مخارج زیادی ازبیت المال اینجا هزینه شد اما اکنون نه تنها از فضای سبز خبری نیست بلکه محل مذکور تبدیل به زباله دانی شده و جدولهای ساخته شده در حال تخریب اند.برای جلوگیری از حیف ومیل بیت المال از مسولین محترم شهر داری تقاضا داریم نسبت به تکمیل ان اقدام نمایند

۹۷/۱۲/۱۹ ۲۱:۰۸

با سلام
جای تاسف است چرا بعضی از دوستان بجای قدر شناسی از حسن وظیفه شناسی جناب آقای حسن زاده و سایت صدای میانه دارند تهدید میکنند
واضح است سهل انکاری از طرف پیمانکار و دستگاه نظارتی کارفرما و حراست انجام یافته حالا افرادی پیدا شده با هزینه زمانی و مادی و احتمال مسائل دیگر موردی را یاد آور شده اند
باید کفت آقای حسن زاده تشکر اگر داروغه در خواب است شما بردارید
صدای میانه سپاس جور کارفرما و نظارت را کشیده موارد را یاد آور شدید

۹۷/۱۲/۱۹ ۲۰:۵۸

لازم به اثبات کردن نیست این مسیله راهمه میدونستند فقط بااین اطلاع رسانی این مسیله از پستو بیرون امد درضمن میانه اینها باید خیلی بدبخت باشند که به اعضای فعلی شورا در انتخابات پیش رو از شورا گرفته تامجلس رای بدن

۹۷/۱۲/۱۹ ۲۰:۵۱

باسلام و احترام

شکایت شما بسیار از تخلفات و سهل انگاری های شهرداری را فاش خواهد کرد. در شهرداری میانه تخلفات زیادی انجام میگیرد و با دریافت پول (جریمه!) چشم بر بسیاری از تخلفات ساخت و ساز می بندند. 50 تا 100 سال, تاوان این سهل انگاری شهرداری را باید شهر میانه بدهد. مربوط به شورا و شهردار فعلی هم نیست بلکه از قدیم همین بوده است.

تلاش های شهرداری و شورای شهر ستودنی است لیکن همه آنها, وظیفه شان است اما وقتی در یک کوچه باریک بنای 6 طبقه میدهند, وقتی ضلع شمالی و جنوبی شهر را رعایت نمیکنند, وقتی 100% بنا میدهند, وقتی در مقابل افراد متنفذ, منعطف میشوند, وقتی پروژه ها را با واسطه به خویشان میدهند, آسیب آن تا 100 سال دیگر که آن بنا تخریب شود, به شهر خواهد رسید طوریکه شهری غیراستاندارد و برخلاف اصول شهرسازی خواهند ساخت.

۹۷/۱۲/۱۹ ۲۰:۳۴

وقت بذار، هزینه کن، نوچه جمع کن، خبر کار کن، سایت راه بنداز، اسمش رو بذار قافلان. هزار جور مجوز بگیر، آخرش واسه اینکه دیده بشی و خبرت رو کسی بخونه باید متوسل بشی به یک سایت دیگه که بدون مجوز داره کار میکنه.
تعداد اعضای کانال تلگرامت 580 نفر باشه، تعداد اعضای کانال اون سایت 10257 نفر باشه. 17-18 برابر کمتر.
زیر سایه بودن بد دردیه آقای حسن زاده!
در سایت خودت هم اینجوری جواب میدی، فکر نکنم چون کسی نظر نمیذاره. برای مخاطب مهم نیستی.
زیر پای صدای میانه داری بال بال میزنی تا دیده بشی.

۹۷/۱۲/۱۹ ۱۹:۳۱

وای ده ده ترسیدم. لااقل به یکی از ما رحم کن بابا. 

 

۹۷/۱۲/۱۹ ۱۹:۱۹

مدیریت محترم صدای میانه آقای نایبی
قافلان نیوز آقای حسن زاده
اگر نتوانید اثبات کنید که این پروژه توسط برادر عضو شورا انجام گرفته، تاوان سختی باید پس بدید. اگر شما سیاست داشتید لااقل یکی تان این تخریب را انجام می دادید تا همزمان هر دو مجرم نباشید و سایتتان بسته نشود.
دوستانه توصیه می کنم مطلب را هر چه زودتر حذف کنید وگرنه در دادگاه باید اثبات کنید. مطمئن باشید نه این پروژه و نه هیچ پروژه دیگری توسط بستگان اعضای شورای شهر انجام نگرفته است.

۹۷/۱۲/۱۹ ۱۹:۰۳

از دادستان محترم میانه درخواست می کنیم در عمل به فرمایشات و‌تاکیدات مقام معظم رهبری و با توجه به تغییرات حاصله در راس قوه قضاییه نسبت به مبارزه با حیف و‌میل اموال دولتی دستورات لازم صادر فرمایند .

۹۷/۱۲/۱۹ ۱۸:۴۵

دوست عزیز این پارک در زمان شورای شهر قبلی ساخته شده و ربطی به دوره جدید شورای شهر ندارد.

۹۷/۱۲/۱۹ ۱۸:۱۱

پارک داریم تا پارک . یکی پارک می سازد کل دنیا شال و کلاه می کنند تا بیایند ببیند و لذت ببرند یکی هم...

Image result for new park

 

Related image 

Image result for new park

 

Image result for new park flower

 

۹۷/۱۲/۱۹ ۱۷:۵۴

به مدعی العموم چه ربطی داره برادر من ،!!!!!!!!! مدعی العموم کارهای مهمتری داره، مدعی العموم همینکه بتونه دست اراذل و اوباش رو از سر مردم میانه کم کنه خیلی هنر کرده.......

۹۷/۱۲/۱۹ ۱۷:۵۲

متاسفانه شورای شهر فعلی یکی از ناکارآمدترین شوراهای تاریخ محسوب میشود و با نگاهی حتی گذرا به سوابق شغلی و تحصیلی و عملکرد فعلی اعضای شورای شهر میتوان براحتی این نتیجه را گرفت.واقعا باید تاسف خورد برای چنین انتخابی

۹۷/۱۲/۱۹ ۱۷:۰۱

متاسفانه فوق العاده عملکرد ضعیفی داشت شورای شهرمیانه///جالب آنکه برای انتخابات و نمایندگی اشتیاق و چشم طمع دوخته اند //به کجا چنین شتابان........

۹۷/۱۲/۱۹ ۱۶:۰۳

بنده خودم شاهد بودم چندسال پیش هنگام آسفالت یکی از خیابانهای شهر بیشتر از آنکه آسفالت به مصرف آن خیابان فرعی برسد مثل غذای نذری توسط کارکنان شهرداری به همسایگان برای آسفالت پیاده روهایشان داده شد نه تنها حفظ بیت المال از سوی متولیان امر در برخی موارد رعایت نمی شود بلکه متاسفانه برخی شهروندان هم ایرادی برای این کار نمی بینند وآنرا عادی تلقی می کنند

۹۷/۱۲/۱۹ ۱۵:۵۰

عیبی یوخدی
غریبه دییر کی شورا قارداشیدی

۹۷/۱۲/۱۹ ۱۵:۴۹

انتظار می رود مدعی العموم محترم به این موضوع ورود کرده و پیمانکار این 1روژه و کسانی را که نظارت به این امر داشته اند را به سزای اعمالشان برساند.

اخبار روز