کد خبر: ۲۵۷۷۳
۱۴۴۸ بازدید
۲۳ دیدگاه (۲۱ تایید شده)

وقتی نایبی در مقابل پوربهرامی کم می آورد!

۱۳۹۳/۵/۲۶
۱۲:۲۹

خداییش قصدم دو به هم زنی نیست ها؛ یه موقع سوء تفاهم نشه.

ولی انصافاً خوتون قضاوت کنین؛ این حاضر جوابی و زیرکی حسین در مقاوله با مهندس نایبی بزرگوار جالب نیست؟!

پوربهرامی توفضای سایبری میانه مثل خداداد عزیزی تو تیم ملی دهه هفتاد میمونه؛ به جثه اش که نگاه میکنی زیاد جدی نمی گیریش، ولی ناغافل یه حرفایی میزنه و یه کارایی میکنه که آدم ناخودآگاه مجبور میشه دوتا دستشو ببره بالا و با خضوع تمام بگه: تسلیم!!

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۵/۲۷ ۱۱:۵۳
حسین یعنی تو با یک جمله نایبی رو متحول کردی به اشتباه خودش پی ببره؟ ساغول
جناب آقای نائبی و سایر دوستان بزرگوار،هفت هشت ماه دوندگی برای اخذ مجوز و پرداخت هزینه تابلو از جیب شخصی تنها گوشه ای از علاقه ،جدیت و انگیزه حسین پوربهرامی برای نصب این تابلو هست. اگر هر کس به نوبه خود در مسئولیتی که برعهده میگیرد چنین علاقه و جدیتی داشته باشد بدون شک مشکلی باقی نمی ماند.
۹۳/۵/۲۷ ۰۸:۳۸
سوای بحث چند سطری یک مهندس کارکشته با یک مهندس جوان دنیایی از حرف و آموزش در این مطلب و مطلب آقای پوربهرامی و مخصوصا نظرات زیر این مطلب میباشد بقول مهندس نایبی دنیای هرکسی متفاوت است و قرار نیست علایق و سلایق من برای همه نیز مهم باشد
۹۳/۵/۲۷ ۰۷:۵۶
موضوع بوسیده شده دست دلقک توسط مهندس چیه؟
۹۳/۵/۲۷ ۰۷:۵۵
پس بدانیم که: اهمیت و نگاه به برخی مسائل در افرادها متفاوت است
۹۳/۵/۲۶ ۲۱:۱۲
آقای مهندس اینقدر مسایل شهری بحث میشه شما اظهارنظر نمیکنید. یک تابلو واقعا اینقدر حساسیت دارد که دو مطلب و 20 کامنت بگذارند؟
۹۳/۵/۲۶ ۱۸:۱۲
حسین افتخار کوهنوردی شهرمان است ،حسین از جوانان پرتلاش و صادق شهرمان است ، خدا حفظش کند ان شاءالله
۹۳/۵/۲۶ ۱۶:۱۷
سر بعضی ها رو هم می شه با تابلو گرم کرد
۹۳/۵/۲۶ ۱۴:۵۶
حسین خان شخصیت خاصی دارد. فن جدل را هم فول ازبر است. تلاشگر است . رک است برایش فرقی ندارد طرف مقابل کیست. تصویرش هم در روز افتتاح سایت صخره نوردی نشان می دهد چه ذوقی برای این کار داشته و احساس غرور وشعف می کند. همین باعث خوشحالی ما است. پیروز باشی حسن جان
۹۳/۵/۲۶ ۱۴:۲۷
گؤر آرامیزی ویردیرابیلرسن!
۹۳/۵/۲۶ ۱۳:۴۲
باسلام" احترام بزرگان وزحمتكشان سايت درهرمقطعي با احترام ودقت حفظ شود وعزيزان تازه به مقطع رسيده كمي صبور ومحترمانه برخورد نمايندبارعايت احترام سن"
۹۳/۵/۲۶ ۱۲:۵۴
خیلی جالبه که فضای سایت به فضای کل کل تبدیل شده و ازاون جالبتر اینکه این کل کل باعث رونق سایت میشه وخوراک مطلبی واسه سایت فراهم میکنه!!!
۹۳/۵/۲۶ ۱۲:۵۰
اعتراف می کنم که کم آوردم. دقیقاً حرفش منطقی بود. چیزی که برای من کم اهمیت است برای او مهم است و چیزی که برای او اهمیت دارد برای من تعجب دارد. خصوصاً وقتی عکس از سالار خان را دیدم که او را در سنگنوردی شکار کرده بود فهمیدم تابلوی سنگنوردی برای او دنیایی است. [img]multimedia.mehrnews.com/Original/1393/05/25/IMG12525394.jpg[/img]

اخبار روز