کد خبر: ۴۷۳۴۱
۱۶۳۱ بازدید
۲۳ دیدگاه

متاسفانه دکتر مددی جواب اعتماد هنرمندان میانه را نداد + تصاویر

۹۴/۶/۲۷
۱۷:۱۰

 

تاریخ 23 مرداد 1393به همت جمعی از اهالی فرهنگ و هنرشهرستان میانه با دعوت قبلی ،اولین مجمع عمومی هنرمندان میانه طبق پیشنهاد دکتر مددی؛نماینده پرتلاش مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی در محل سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص تشکیل و احداث خانه هنرمندان میانه و همینطور تاسیس و راه اندازی دفتر یا شاخه ای از دفترانجمن سینمای جوان ایران  که طبق فرمایشات آقای دکتر مددی تمامی مجوز و اعتبارات مربوطه را اخذ کرده اند را تشکیل دادیم .

در ابتدای جلسه دکتر مددی ضمن قدردانی از حضور تک تک هنرمندان در مورد پیدایش هنر سخن به میان آورد و هنر را یک ابزار بسیار قوی در جهت تعالی بشر از راههای مختلف  به طرف معبود انسانها  را بیان نمود و اذعان داشت که بنده در حوزه هنر تمام سعی و تلاشم را در جهت پشبرد اهداف هنرمندان مظلوم و ستم دیده این شهرستان به کار خواهم گرفت تا نتیجه مثمر ثمر را بگیرم .

خاطر نشان کرد: بنده از مشکلات و مطالبات شما هنرمندان عزیز میانه ای اطلاع کامل داشتم و همواره پیگیر مطالبات شما عزیزان بودم که در زمان وزارت آقای حسینی موفق به تحقق مطالبات شما نشدیم اما با روی کارآمدن آقای جنتی؛وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی جلسات متعددی با ایشان داشتم که از نتایج آن می توان به أخذ مجوز خانه فرهنگ و هنر و انجمن سینمای جوان همچنین تغییر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه با دستور مستقیم مقام عالی وزارت اشاره کرد.

بنده به نمایندگی از هنرمندان حاضر از زحمات و تلاشهای دکتر مددی در زمینه أخذ مجوز خانه فرهنگ و هنر و انجمن سینمای جوان  قدردانی کرد و انتخاب اعضای هیأت مؤسس خانه فرهنگ و هنر  از هر طیف هنری طبق انتخاب خود صنوف هنری و اعضای حاضر در جلسه انتخاب گردید  و قرار شد در عرض دو روز صورت جلسه انتخاب هیات موسس تنظیم و به امضا اعضا برسد که بنده هم در عرض دو روز تنظیم کردم و تمامی اعضا امضا نمودندو تحویل آقای دکتر مددی دادم .  طبق فرمایش آقای دکترمددی که میگفتند وزیر دستور اکید به مدیر کل استان آذربایجانشرقی را صادر کرده تا در اسرع وقت دفتر انجمن سینمای جوان را دایر کنید و همچنین اعتبار میلیاردی برای احداث خانه هنرمندان شهرستان میانه را  داده است .

بنده نیز از فرط شادی سریعا صورت جلسات را به امضا هیات موسس انتخابی اعضا رساندم (خود دکتر مددی نیز جزو هیات موسس هستند) و به آقای دکتر مددی تحویل دادم .

اخیرا از مسئولین اداره ارشاد شهرستان میانه طبق سند با خبر شدیم برای دایر کردن دفتر انجمن سینمای جوان همچین دستوری نداریم و انجمن سینمای جوان ایران مخالف این کار هستند .

آقای وزیر : شما پس چطور دستور دایر کردن دفتر انجمن سینمای جوان میانه را به تبریز دادید که خبر ندارند ؟ شاید آقای وزیر به آقای دکتر مددی قول دفتر رو دادند و اداره کل ارشاد استان خبر ندارند !؟

جناب دکتر مددی نماینده محترم مردم شریف میانه و علی الخصوص هنرمندان عزیز میانه :

در رابطه با احداث خانه هنرمندان به نظر بنده شما دیگه زحمت احداث  خانه هنرمندان رو نکشید . اولا داریم برا انتخابات دیگه آماده میشیم و وقت شما به اتمام رسیده است و معلوم نیست باز کدوم دکتر/ مهندس منتخب این ملت عزیز میشه و بخواد پروژه های ناتمام شمارو ادامه بده یانه یا اصلا هنر دوست بشه یا هنر کش . دوم اینکه یواش یواش عمرمون رو به اتمامه چون تمام هنرمندان سنشون گذشته یواش یواش رفتنی هستیم پس به فکر وادی رحمت ( قطعه هنرمندان ) ما باشید مثل دیگر شهرها .

 

کلام آخر : جناب دکتر مددی من  با توجه به اینکه به شما احترام خاصی قائل بودم و هستم با حرف شماهنرمندان را به مجمع دعوت کردم و به نمایندگی حرف زدم و الان هم منتظر جواب شما هستم و هستند.

شاید اولین سوالی که از من بپرسین این باشه : چرا نیومدین به خودم بگین ؟

من ده بار به خودتون گفتم

سه بار مغازه تون رفتم به برادر بزرگتون که رییس دفترتون هستن گفتم

دوبار به آقای شکوری گفتم حضورا

چهار بار تلفنی با آقای شکوری حرف زدم

نتیجه نشد خواستم از طریق رسانه پیگیر باشم . لطفا جواب هنرمندان گرانقدر این شهر رو بدید .

 


 

 

**********************

بعضی ازمطالب و فرمایشات آقای مددی از منابع :

http://drmadadi.ir/news/item/435-khane-farhang-honar1.html

http://www.miyanali.com/sepahsalar1/9

http://www.miyanali.com/madadii/197

نشستهای حضوری بین جمع کثیری از هنرمندان و دکتر مددی طبق جلسات مکرر طبق سند

نشست حضوری چندین جلسه بین پیمان جهانفر رییس انجمن فیلم میانه و دکتر مددی طبق سند و شواهد

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۶/۳۰ ۰۸:۵۱
[quote name="شهاب نونهال"] [quote name="قادر حسن زاده"] فرار به جلو و توجیه عوامفریبی اربابت است [/quote] جناب حسن زاده! با رعایت ادب و احترام هم می توانستید که پاسخ بنده را بدهید چه نیازی بود به توهین و حرمت شکنی ؟!!! اصلاً از شما انتظار نداشتم که با من اینطور صحبت کنید... [/quote] شهاب جان من توهین و حرمت شکنی در این جمله نمی بینم. این هم از آن حرفهای فرار به جلو است که قبلاً اشاره کرده ام. شما درستان را در محضر استادتان خوب یاد گرفته اید.
۹۴/۶/۳۰ ۰۴:۰۴
عیب بزرگ آقای مددی این است که ؛ به جای دادن وعده های غیرقابل تحقق و گاها سنگ بزرگ برداشتن .... نمی توانند یا نمی خواهند به صراحت بگویند این کار از عهده ی من نماینده خارج است !
۹۴/۶/۲۹ ۲۲:۱۰
[quote name="قادر حسن زاده"] فرار به جلو و توجیه عوامفریبی اربابت است [/quote] جناب حسن زاده! با رعایت ادب و احترام هم می توانستید که پاسخ بنده را بدهید چه نیازی بود به توهین و حرمت شکنی ؟!!! اصلاً از شما انتظار نداشتم که با من اینطور صحبت کنید...
۹۴/۶/۲۹ ۲۱:۴۳
[quote name="سیدحسین محفوظی"] آقای جهانفر اگر یادتان باشد درجلسه مذکور بنده مخالف عضو شدن در بین اعضای موسئس بودم و مخالفت خودم را اعلام کردم و شاید هم در آن مقطع خیلی ها ،حتی خود شما از من ناراحت شدید ولی به خوبی واقف بودم حرکت های این چنینی نمایندگان نمایشی ست و در عمل اقدامی انجام نخواهد شد و بهتر دیدم بازیچه بازی های تبلیغاتی شان نباشم/ [/quote] با سلام و وقت بخیر جناب آقای محفوظی عذر بنده رو پذیرا باشید . حق با شما بود ...
۹۴/۶/۲۹ ۲۱:۴۱
[quote name="شهاب نونهال"] آقای جهانفر بهتر بود واقعیت ها را مطابق میل خودتان تحریف نکنید آنچه که واضح و مبرهن است شما بین قشر هنرمندان محبوبیت و مقبولیت ندارید و همه شاهد بودند که هم صنف های شما در یک جلسه برای یک ساعت نتوانستند دور هم بنشینند و اختلافات داخلی بین این قشر هنرمند! باعث شد که جلسه به هم بخورد. آقای مددی برخلاف نمایندگان سابق توجه ویژه ای به قشر هنرمندان دارند و در همین راستا مجوز خانه سینمای جوان را برای اولین بار أخذ کردند و اگر تعللی هم شده به خاطر اختلافات داخلی بین هنرمندان می باشد وگرنه هیچ مشکلی وجود ندارد. مخلص کلام اینکه قرار نیست کسی که یک دوره مدیر انجمن فیلم یا نمایش بوده و به علت عدم مقبولیت دوباره انتخاب نشده به عنوان رئیس خانه سینمای جوان انتخاب شود. هنر مند واقعی باید اخلاق مدار باشد تایید این کامنت های توهین آمیز علیه نماینده و خادم مردم در شأن یک هنرمند واقعی نیست. [/quote] جناب آقای نونهال ضمن قدردانی از اظهار نظر شما برادر بزرگوار امید دارم حرفهایی که میزنیم طبق سند و ادله کافی برای گفته هایمان باشد . چون آقای حاج دکتر مددی بنده رو خیلی خیلی خوب میشناسند و از روحیه و خصوصیات هنری و اجتماعیم خوب آشنایی دارند و نیاز به توضیح نیست . در رابطه با مقبولیت و دوباره رای آوردن در انجمن آقای حسن زاده جواب دادن بهتون نیازی به دوباره گویی نیست . و در رابطه به کارنامه هنری و فعالیت بنده در این شهر هم اجازه بدهید هنرمندان عزیز این شهر برای بنده نظر بدهند که کی هستم و چقدر مقبولیت دارم نه شما بزرگوار . اگر نداشتم سر قضیه این مجمع آقای دکتر مددی خودشان شخصا درخواست تشکیل جلسه رو از بنده نمیکردند . (میتوانید از خودشان رایزنی بکنید ) در نهایت خود دکتر مددی هم در جریان هستند که من برای تعالی و پیشبردهنر شهر دارم تغلا میکنم نه نیازی به وام دارم نه نیازی به اشتغالزاییش دارم و ... هنرمندان عزیز خوب در جریانند که من 12 سال شرکت رسمی و حقوقی فرهنگی هنری در سطح استان با تمام تجهیزات فیلمسازی و سمعی بصری را دارم . و حقوق بخور نمیر از اداره گاز میگیرم پس دستم به دهنم میرسه نیازی به کسی ندارم خداروشکر. در کل از شما بزرگوار ممنونم. اجازه بدهید زمان همه چیز را معین بکند ....
۹۴/۶/۲۹ ۱۱:۴۹
آقای جهانفر اگر یادتان باشد درجلسه مذکور بنده مخالف عضو شدن در بین اعضای موسئس بودم و مخالفت خودم را اعلام کردم و شاید هم در آن مقطع خیلی ها ،حتی خود شما از من ناراحت شدید ولی به خوبی واقف بودم حرکت های این چنینی نمایندگان نمایشی ست و در عمل اقدامی انجام نخواهد شد و بهتر دیدم بازیچه بازی های تبلیغاتی شان نباشم/
۹۴/۶/۲۹ ۱۰:۲۰
[quote name="شهاب نونهال"] آقای جهانفر بهتر بود واقعیت ها را مطابق میل خودتان تحریف نکنید آنچه که واضح و مبرهن است شما بین قشر هنرمندان محبوبیت و مقبولیت ندارید و همه شاهد بودند که هم صنف های شما در یک جلسه برای یک ساعت نتوانستند دور هم بنشینند و اختلافات داخلی بین این قشر هنرمند! باعث شد که جلسه به هم بخورد. آقای مددی برخلاف نمایندگان سابق توجه ویژه ای به قشر هنرمندان دارند و در همین راستا مجوز خانه سینمای جوان را برای اولین بار أخذ کردند و اگر تعللی هم شده به خاطر اختلافات داخلی بین هنرمندان می باشد وگرنه هیچ مشکلی وجود ندارد. مخلص کلام اینکه قرار نیست کسی که یک دوره مدیر انجمن فیلم یا نمایش بوده و به علت عدم مقبولیت دوباره انتخاب نشده به عنوان رئیس خانه سینمای جوان انتخاب شود. هنر مند واقعی باید اخلاق مدار باشد تایید این کامنت های توهین آمیز علیه نماینده و خادم مردم در شأن یک هنرمند واقعی نیست. [/quote] اتفاقاً برعکس. آقای جهانفر یکی از هنرمندان محبوب میانه است که هنرمندان ارزش زیادی برایش قائل هستند. نمونه اش در زمان مدیریت ایشان بر انجمن فیلم میانه مشهود بود. قدر هنرمندانی مثل جهانفر با دیدن و مقایسه کردن صندلی های خالی جشنواره فیلم کوتاه امسال با سال گذشته کاملاً گویاست . همچنین ایشان در این دوره کاندیدای عضویت نبودند که انتخاب نشوند پس بهتر است نعل وارونه نزنید. ضمناً اینکه می فرمائید"اگرتعللی هم شده به خاطر اختلافات داخلی بین هنرمندان می باشد وگرنه هیچ مشکلی وجود ندارد." فرار به جلو و توجیه عوامفریبی اربابت است وگرنه اگراختلاف نظر و سلایق نباشد هنری پویا نمی شود و اصولاً معنی هنر درتعارضات نمود عینی پیدا می کند. پس تعلل ایشان به خاطر اختلاف نظر نیست.
۹۴/۶/۲۹ ۰۰:۲۴
آقای جهانفر بهتر بود واقعیت ها را مطابق میل خودتان تحریف نکنید آنچه که واضح و مبرهن است شما بین قشر هنرمندان محبوبیت و مقبولیت ندارید و همه شاهد بودند که هم صنف های شما در یک جلسه برای یک ساعت نتوانستند دور هم بنشینند و اختلافات داخلی بین این قشر هنرمند! باعث شد که جلسه به هم بخورد. آقای مددی برخلاف نمایندگان سابق توجه ویژه ای به قشر هنرمندان دارند و در همین راستا مجوز خانه سینمای جوان را برای اولین بار أخذ کردند و اگر تعللی هم شده به خاطر اختلافات داخلی بین هنرمندان می باشد وگرنه هیچ مشکلی وجود ندارد. مخلص کلام اینکه قرار نیست کسی که یک دوره مدیر انجمن فیلم یا نمایش بوده و به علت عدم مقبولیت دوباره انتخاب نشده به عنوان رئیس خانه سینمای جوان انتخاب شود. هنر مند واقعی باید اخلاق مدار باشد تایید این کامنت های توهین آمیز علیه نماینده و خادم مردم در شأن یک هنرمند واقعی نیست.
۹۴/۶/۲۸ ۲۱:۲۰
درود و سپاس فراوان خدمت دوستان عزیز که اظهار نظر نمودند. من اگر جای آقای دکتر مددی یا یاران با وفای ایشان بودم لااقل یه سطر مطلب مینوشتم میگفتم خوشم اومده با روحیه و عواطف شما هنرمندا بازی کردم و شاید قدرتم زیاد بود خواستم خودی نشون بدم ویا برا چندمین بار مثل قضیه چوپان دروغگو بهتون خندیدم . در کل هر کجای دنیا بریم رنگ آسمانش آبیست ولی این آسمان آبی خدایی هم دارد . منتظر اخبار بعدی از این جناب خان باشیم ...
۹۴/۶/۲۸ ۱۹:۴۰
خداوند هدایت فرماید همه مان را آمین
۹۴/۶/۲۸ ۱۴:۲۴
هر وقت ام آر آی رسید خانه هنرمندان شما هم میرسه!
۹۴/۶/۲۸ ۱۲:۳۷
عوامانه رای ندین
۹۴/۶/۲۸ ۱۱:۵۹
آقای دکتر اجلی هم جز هنرمندان این شهر هستند .
۹۴/۶/۲۸ ۱۱:۱۵
ای اقا کجای کار هستی.اقای دکتر مددی کدوم حرفاش راس بوده که الان به شما هم راس بگه.ما الان 4 ساله بلاتکلیف فولاد هستیم در این باره هزار تا حرف و حدیث گفت.شما الان از ایشان خانه سینما جوان میخوای.نزدیک انتخابات هست به هر دروغی که فکرشو بکنیین اینا رو میبرن.با دروغ و بنر زدن اقای مددی کاری نمیتوان پیش برد.این ملت شریف میانه مردمانی اگاه فهیم و با شعور هستن.دای بسدی.....
۹۴/۶/۲۸ ۱۱:۰۶
صراحت ،صداقت و شجاعت نگارنده متن قابل تحسین است.اما نکته قابل توجه وعده ای است که عمل نشده و نباید با مردم علی الخصوص هنرمندان چنین برخورد کرد.هنرمندان میانه سالهاست بدون چشم داشت با عشق و علاقه کار میکنند و این وعده ها جواب زحمات این عزیزان نیست.وعده های عمل نشده توهین به هنرمندان است .اگر شرایط فراهم نیست صادقانه به هنرمندان باید می گفتند.خانه هنرمندان ساخته شود یا نه توهین نیست اما دروغ و خلف وعده یک توهین است .خوشبختانه دیگر نماینده میانه آقای حسینی به صداقت شهرت دارند و از این بابت اسباب آرامش مردم هستند و قصور دکتر مددی در این مورد را جبران کرده اند.
۹۴/۶/۲۸ ۱۰:۵۷
دوست گرامی جناب آقای جهانفر در عکسهای شما کاملا مشخص است که: رنگ رخسار خبر می دهد از سر درون خانه هنرمندان برا کدوم هنرمند می خواهی برادر من؟ برای کدوم چهره معروف هنری؟ تورو خدا از این مسخره بازی ها دست یردارین؟ دو تا تازه به دوران رسیده که الفبای هنر را نمیدانند چیست؟ خانه هنرمندان می خواهی؟ بابا بیخیال دلت خوشه ها بیچاره مددی... چه کاره است؟ حسن زاده خودش یک هنرمند واقعی تو این شهره. به ایشون بگین که اگه یه روزی رییس ادره ارشاد شد، اون موقع معضل خانه هنرمندان شما هم حل خواهد شد.
۹۴/۶/۲۸ ۰۸:۳۹
اگرفرمایشات این عزیزان درمورددروغگوئی ایشان درست باشدواگردروغ گودشمن خداباشدکه هست پس مردم میانه به......رای داده اند.
۹۴/۶/۲۸ ۰۷:۴۹
متاسفم . خدایا مردم این شهر با فرهنگ تا کی باید این دروغ ها را تحمل کنند ؟
۹۴/۶/۲۸ ۰۰:۰۸
متاسفانه به میانه قول آوردن دستگاه ام آر آی را داده بودند که موجب ناراحتی مردم شد حتی گفتند که خریداری شده " نعوذبالله" آیا من دوباره به این شخص اعتماد می کنم؟!حالا می گویند برای سال 95 بودجه ای جهت ادامه روند چهارخطه کردن میانه - سرچم گرفتم آیا نمی خواهند امسال انتخابات تمام شود بعد کشک؟!
۹۴/۶/۲۷ ۲۳:۴۹
یاد داستان چوپان دروغگو افتادم عیب نداره ما هم خوایی داریم !!!
۹۴/۶/۲۷ ۲۳:۲۴
جناب آقای جهانفر عزیز! شما نباید گله داشته باشید. وقتی کسی خود را به دروغ دکتر خطاب می نماید و شما را که نماینده قشر فرهیخته جامعه هستید فریب می دهد و شما بارها ایشان را به این عنوان دروغین وصف می کنید باید منتظر شنیدن چنین وعده های سرخرمن هم باشید.نمیدانم چگونه میتوانید کسی را که میدانید به دروغ میگوید دکتر هستم در نوشته هایتان دکتر خطاب کنید. آیا شما با این اقدامتان آقای مددی را به ادامه دروغ گویی تشویق نمی کنید?با این حساب برادر گرامی جناب آقای جهانفر!از وعده و وعیدهای کذب آقای مددی به هنرمندان گله نکنید.
۹۴/۶/۲۷ ۲۱:۴۵
آقای مددی تخصصشان در دروغگویی بسیار زیاد است با اینکه خودشان را منتسب به کاغذکنانی ها مینماید آن قولهای دروغین که به کاغذکنانی ها داده وبر هیچکدام عمل ننموده نمیدانم با چه رویی دوباره برای درخواست رای به این منطقه خواهد آمد
۹۴/۶/۲۷ ۲۱:۱۴
یکی از اقدامات مخربی که آقای مددی در این شهر انجام داده همین وعده ها و دروغ پردازی هایی است که اعتماد عمومی را لکه دار کرده و آثارش سالها بر پیکره و ذهن مردمانش باقی خواهد ماند. ایشان روز روشن جلوی چشم هزاران نفر به راحتی آب خوردن دروغ می گویند و یه عده ای بی منطق هم دروغ پردازی های او را در بوق و کرنا می کنند غافل از اینکه این دوران سیاه دروغگویی هم تمام خواهد شد و آنها در مقابل مردم شرمسار خواهند ماند. دروغ های شاخداری مثل حل شدن مشکل آب شرب میانه که خیانتی بزرگ در حق مردمی ایست که به او رای داده اند. و همچنین دروغ های ریز و درشتی مثل ایجاد خانه هنرمندان و انجمن سینمای جوان و ... باشد که آقای مددی از تاریخ عبرت بگیرند و به سوی مردم بازگردند و با عذرخواهی از مردم میانه دست از عوامفریبی و وعده های سرخرمن بردارند.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز