کد خبر: ۱۰۸۶۳۳
۵۲۳ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

پیام بدرقه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه به دانشجویان ورزشکار اعزامی این واحد دانشگاهی به المپیک 2020 توکیو

 

img_0564_pr5.jpg

روابط عمومی دانشگاه: دکتر جبار بشیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، پیام بدرقه ای برای سه  دانشجوی ورزشکار اعزامی این واحد دانشگاهی(میرهاشم حسینی، امیرمحمد بخشی و عرفان ناظمی) به المپیک 2020 توکیو ژاپن صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 اینجانب به عنوان عضو کوچکی از مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، مایه ی بسی خوشحالی ست که دانشجویان ورزشکار این واحد دانشگاهی، میرهاشم حسینی، امیرمحمد بخشی و عرفان ناظمی در قالب تیم ملی تکواندو عازم المپیک 2020 توکیو هستند.

شهرستان میانه همواره در طول دهه‌ های گذشته طلایی‌ترین شهر در کسب مدال‌های ورزشی بوده و حوزه ورزش یکی از افتخارات این شهرستان در کنار تمدن تاریخی و وجود شهدای گرانقدر است که تأثیری بسزایی در رشد و توسعه منطقه خواهد داشت.

بر این واقفیم که ورزشکاران ماه ‌ها و حتی گاهاً بیشتر از آن در اردوهای تیم ملی به سر می‌برند و سختی ‌های زیادی را برای کسب مقام ‌های قهرمانی متحمل می‌شوند و حالا در این رقابت حساس المپیک، مردم نیز همگام با شما قهرمانان، این روزهای حساس را سپری خواهند کرد و امیدوار به پیروزی و موفقیت تان هستند.

photo_2021-07-18_08-17-3911_dy6y.jpg

دنیای امروز دنیای رقابت هاست. حالا شما به نام ملت ایران به این آوردگاه خواهید رفت. شما به نام کل ملت ایران در میدان های مسابقه در المپیک 2020 توکیو حضور پیدا می کنید. چشم همه مردم به حرکات و تلاش ها و فداکاری های شماست. در واقع این میدان به یک معنا سربازی است. هرچه داریم همه توان و تمرینات و همه آنچه آموخته ایم و یاد گرفته ایم را در آنجا در معرض دید جهانی قرار خواهیم داد.

می دانیم که ملت ایران با قلب ها و دعای خودشان شما عزیزان را در این سفر پراهمیت بدرقه خواهند کرد.

لذا برخود وظیفه دانسته، با توجه به وضعیت و سختی های موجود ناشی از شیوع بیماری و ویروس منحوس کرونا در این دوره از مسابقات المپیک، از خداوند سبحان، صحت و سلامتی تمامی ورزشکاران اعزامی کشور، علی الخصوص سه ورزشکار سخت کوش دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه(میرهاشم حسینی، امیرمحمد بخشی و عرفان ناظمی) همراه با کسب مدال های ارزشمند و پیروزی همه ورزشکاران را مسألت می نمایم.

 

جبار بشیری

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه

 

 

 

 

 

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز