کد خبر: ۱۱۴۹۵۹
۴۹۸ بازدید
۱ دیدگاه (۰ تایید شده)

گرامیداشت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر در مجتمع فولاد میانه

۱۴۰۰/۱۱/۵
۱۶:۳۸

?برگزاری مراسم تجلیل از همکاران خانم همزمان با روز زن در مجتمع فولاد میانه برگزار گردید.

?به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد میانه، همزمان با میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)و روز مادر ، مراسم جشنی در مجتمع  فولاد میانه برگزار گردید.

? مهندس عبدی سرپرست مجتمع فولاد میانه ضمن خوش آمدگویی به میهمانان وتبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و گرامیداشت روز مادر و زن به تمامی  مادران و همسران کارکنان مجتمع فولاد میانه، آرزوی تلاش همراه با موفقیت در جهت رسیدن به آرمانهای والای انسانیت نمود.

? در ادامه مراسم، حجت الاسلام والمسلمین ترابی ضمن تبریک سالروز ولادت با سعادت حضرت زهرا(س) اظهار کرد وجود نازنین صدیقه کبری(س) نمونه کامل یک زن تاریخ ساز و تمدن ساز است ، شخصیتی که در خانه مادری را به نفع احسن به انجام رساند و هم در مقام همسری توانست همسری ممتاز برای حضرت علی(ع) باشد.

?وی با اشاره به جایگاه و شخصیت حضرت زهرا(س) اظهار داشت: شخصیت این بانوی اسلام بسیار ویژه است به گونه‌ای که وقتی جبرئیل از خدا می پرسد چه کسانی زیر کسا هستند می‌گوید فاطمه و خانواده او که این بیانگر جایگاه خاص این بانوی بزرگ در خلقت هستی است.

? ترابی با بیان اینکه حضرت زهرا(س) نخ تسبیح گردان هستی است، ادامه داد اگر فاطمه نبود هیچ چیزخلق نمی شد چرا که خداوند حضرت زهرا(س) را به عنوان دردانه هستی قرار داده است و او را مادر ائمه دانسته است.

?وی خاطر نشان کرد: پیرامون شخصیتی وجودی ومقام معنوی فاطمه زهرا (س) بسی کتابها نگاشته شده و سخن های فراوانی بیان شده است اما اگر هزاران برابر آن نیزدر قلمرو ذهن و اندیشه بشر به صورت گفتار و نوشتار درآید بازهم قطره ای از اقیانوس بی کران فضیلت های آن حضرت را نمی توان به تصویر کشید.

?در پایان این مراسم از بانوان شاغل در مجتمع فولاد میانه با اهداء لوح و هدایا تقدیر به عمل آمد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز