کد خبر: ۸۵۳۱۰
۷۴۰ بازدید
۷ دیدگاه

کرایه های ناوگان حمل و نقل عمومی درونشهری شهر میانه ابلاغ شد.

بدینوسیله به اطلاع شهروندان محترم می رساند به استناد مصوبه شماره ۸۹ ـ ۱۴/۷/۹۷ شورای محترم اسلامی شهر میانه، نرخ کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری میانه شامل تاکسی های گردشی و خطی، مینی بوسهای خط شهری و وسائط نقلیه شرکتهای حمل و نقل عمومی مسافری و باری (آژانسهای تاکسی تلفنی ، وانت بار تلفنی ، مینی بوس دربستی ، حمل نخاله و مصالح ساختمانی و امداد خودرو)  به شرح ذیل اعلام می گردد. ضمناً تاریخ اجرای مصوبه ۱/۸/۹۷ می باشد.

از عموم شهروندان فهیم و ارجمند تقاضا دارد درصورت مشاهده هر گونه تخلف از اعضای ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری ، مراتب را به سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری میانه با شماره تلفن ۵ـ۵۲۲۵۶۱۲۴ و یا از طریق وب سایت سازمان به آدرس www.mianehtransport.org اطلاع دهند.

کرایه تاکسی مصوب آبان ماه ۱۳۹۷

کرایه مینی بوسها و آژانسها مصوب آبان ماه ۱۳۹۷

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۷/۳۰ ۲۳:۲۶

کرایه تاکسی در میانه از تبریز بالاتره
آقای مهندس واحدی، چیکار دارین میکنین؟؟

۹۷/۷/۳۰ ۱۷:۲۴

کرایه هام از دست مسئولین کلافه شدن!؟
کرایه ها خردادماه گرون شده بودن
باشروع مدارس مسافرو رفت و آمدقطعا زیاد میشه چ دلیلی داره ک کرایه افزایش پیدا کنه
بااین سوءتدبیرو برنامه ناخداگاه احساس میکنم مسئولینم باماشیناشون کارمیکنن ک نسبت ب این صنف لطف دارن

کاش بجای این کارا یکم احساس تکلیف میکردین و ب راها،روشنایی هاووضع آسفالتای شهر توجه میکردین تا موقع مسافرکشی،فحش نمیخوردین.

۹۷/۷/۳۰ ۱۵:۲۹

بیچاره مردم هر روز فقیر و فقیرتر می شوند مگر قراره هر ماه نرخ کرایه تعیین کنند

۹۷/۷/۳۰ ۱۴:۴۶

سلام
فکر کنم فقط میانه است که توی اون کرایه ها را زیاد کردند.
واقعا متاسف هستم

۹۷/۷/۳۰ ۱۴:۱۳

با سلام
قبلا برای مدت کوتاهی از اتوبوس های درون شهری استفاده میشد.
این اتوبوس ها چرا دیگر وجود ندارند؟
الان چرا شهر میانه نباید اتوبوس شهری داشته باشد؟
سوال اینجاست آیا اتوبوس های درون شهری در مسیرهای خوبی حرکت نمیکردند؟
بله. متاسفانه اتوبوس های درون شهری در مسیرهایی مسافران را جابجا میکردند که باعث اختلال در رفت و آمد اتومبیل های دیگر میشد.
یکی از مشکلات بزرگ مردم شهر میانه نبود اتوبوس های درون شهری میباشد که به دلیل بزرگ بودن شهر، مردم نمیتوانند به مسیرهای مورد نظر خود با هزینه کمتری جابجا شوند.
مسیرهای ناحیه فرهنگیان یا مرکز شهر به مسیرهای شهرک اندیشه و شهرک ولی عصر خیلی از هم فاصله دارند.
اگر اتوبوس های شهری قادر به حرکت در داخل شهر نیستن، این کار رو میتوان در مسیر بلوار زینبیه انجام داد.
مسیر بلوار زینبیه به دلیل بزرگراه بودن، میتوان به راحتی مسافران را در این مسیرها جابجا کرد.
سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری میانه میتواند با در نظر گرفتن چند ایستگاه در مسیر بلوار زینبیه از ایستگاه اول یعنی ایستگاه میدان ولایت (روبروی پارک جنگلی) تا ایستگاه آخر یعنی میدان دفاع مقدس و برعکس.
از ایستگاه میدان دفاع مقدس نیز تا ایستگاه شهرک اندیشه و برعکس و همینطور از ایستگاه میدان دفاع مقدس به ایستگاه شهرک ولی عصر و در ادامه تا ایستگاه راه آهن و برعکس مسافران را جابجا کند.
در این مسیرها چون خیابان ها عرض بیشتری دارند با در نظر گرفتن چند ایستگاه میتوان مشکل همه مسافران را حل کرد.
با این کار مسافرانی که قصد حرکت از شهرک اندیشه یا شهرک ولی عصر و یا ایستکاه راه آهن به مرکز شهر را دارند میتوانند به نقاط مختلف شهر و مرکز شهر نزدیکتر شوند.
در آینده نزدیک با افتتاح کمربندی جنوبی از منطقه فرهنگیان تا منطقه ولی عصر و راه آهن نیز میتوان چند ایستگاه در مسیر کمربندی جنوبی زد و از اتوبوس های شهری در این مسیر نیز استفاده کرد.
با این کار مسافرانی که در ضلع جنوبی شهر میانه زندگی میکنند میتوانند از مسیرهای فرهنگیان به ولی عصر و راه آهن و برعکس و همینطور به مسیر منطقه شهرک اندیشه جابجا شوند.
با این کار گردش و یا چرخش اتوبوس های داخل شهری را شاهد خواهیم بود که 70 درصد مردم شهر میانه میتوانند به راحتی از اتوبوس های داخل شهری استفاده کنند.
قابل توجه اینکه اگر ایستگاه اول در مسیر بلوار زینبیه از میدان ولایت (روبروی پارک جنگلی) شروع شود به دلیل وجود دانشکده فنی و مهندسی (سراسری) در این منطقه به دانشجویانی که قصد حرکت به دانشکده خود را دارند میتوانند به راحتی از مرکز شهر به دانشکده خود و برعکس جابجا شوند.
وجود یک ایستگاه در راه آهن نیز به دلیل وجود کارخانه فولاد در این منطقه و ایستگاه را آهن میتواند در جابجایی مسافران در این مسیر موثر بود.
با این کار نه تنها یکی از مشکلات بزرگ مردم شهر با جابجایی حل میشود، این کار باعث کاهش ترافیک شهری و آلودگی شهری نیز میشود.
از سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری میانه تقاضا میشود مکاتباتی با استان در این خصوص داشته باشند.
با تشکر...

۹۷/۷/۳۰ ۱۳:۱۲

کرایه ها رو کردین 900 تومن! 1100 تومن! بابا دیگه پول خرد بین مردم نیست! رند بکنین! یا کارت اعتباری باشه که کارت بکشیم. این نرخ ها منجر به درگیری بین راننده و مسافر میشه

اخبار روز