کد خبر: ۶۷۹۹۷
۷۷۹ بازدید
۲ دیدگاه (۲ تایید شده)

به دنبال بارش سنگین برف 115 روستای میانه در محاصره برف قرار گرفتند

۱۳۹۵/۹/۲۵
۱۲:۴۲

رئیس اداره مدیریت بحران راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی گفت: هم‌اکنون راه روستایی 741 روستا در استان مسدود است.علی هوشیار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز  از مسدود شدن راه روستایی 741 روستایی استان بر اثر بارش سنگین برف خبر داد و اظهار داشت:بیشترین روستاهایی که راه‌های آنها مسدود است شامل شهرستان‌های خداآفرین با 120 روستا، کلیبر 90 روستا و میانه 115 روستا است.

وی میانگین ارتفاع برف در راه‌های استان را 15 تا 20 سانتی‌متر اعلام کرد و افزود: تمام راه‌های اصلی استان باز است و  تلاش می‌شود در اولین فرصت اقدام به بازگشایی مسیر روستاهای یاد شده کنیم.

رئیس اداره مدیریت بحران راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی بار دیگر تاکید کرد: تمام راه‌های اصلی و فرعی استان باز بوده و تردد در آنها با زنجیر چرخ و وسائل ایمنی ممکن است.

رییس اداره مدیریت بحران و پدافند غیرعامل اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی با بیان اینکه سامانه 141 به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به هموطنان است، افزود: وضعیت جوی و ترافیک راه‌های استان، محدودیت‌های تردد، دریافت مسیر و مسافت بین شهرها، ارتباط با اپراتورهای مرکز و ارایه پیشنهادات و انتقادات خدماتی هستند که توسط این سامانه به هم‌وطنان ارایه خواهد شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۹/۲۵ ۱۲:۵۶

قرار نیست از پنجره اتاقمان کل شهرستان میانه را ببینیم.  میانه با مساحت ۵٬۵۹۵٫۳۰ کیلومتر مربع بزرگ‌ترین شهرستان استان آذربایجان شرقی است. شهرستان از ۴ بخش (کاغدکنان، کندوان، ترکمانچای و مرکزی) همچنین ۱۷ دهستان که شامل ۳۵۰ روستای دارای سکنه و ۵۴ روستای خالی از سکنه می باشد تشکیل شده است. حال در بخش هایی از این شهرستان پهناور برف آمده و راه 115 روستا را مسدود کرده است.

۹۵/۹/۲۵ ۱۲:۴۴

کجای میانه برف سنگین اومده ما خبر نداریم

اخبار روز