کد خبر: ۲۰۴۲
۱۵۴ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

تمامی موفقیت های نظام جمهوری اسلامی ایران به برکت 8 سال دفاع مقدس است

۱۳۸۹/۷/۳
۱۳:۳۱         امام جمعه میانه در نماز جمعه این هفته به اقتدار کشور وعزت وشرافت ملت ایران در دنیا اشاره کرد وگفت : تمامی موفقیت های نظام جمهوری اسلامی ایران که از بدو شکل گیری به آن دست یافته , به برکت 8 سال دفاع مقدس است .
         حجت الاسلام والمسلمین حامدی در ادامه گفت : اسناد موجود جنگ تحمیلی نشان می دهد, ایران اسلامی در 8 سال دفاع مقدس نه تنها در مقایل یک کشور بلکه در مقابل دنیای استکبار ایستادگی کرده ونگذاشته به مرزهایش تجاوز شود.
       وی با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای جنگ تحمیلی , ایثارگران وجانبازان را سند زنده وپر افتخار حماسه ملت ایران خواند وافزود: یادگاران آن دوران پشتوانه نظام هستند وبه همین خاطر است که در صحنه های علمی , نظامی , انرژی صلح آمیز هسته ای در دنیا حرف اول را می زنیم.
        امام جمعه شهرستان میانه به کمک 2 میلیارد ریالی  مردمی این شهرستان به کمیته امداد در ماه گذشته اشاره کرد واز مردم خواست :در جشن بزرگ عاطفه ها که هشتم مهر ماه است به کمک دانش آموزان بی بضاعت بشتابند تا امکان تحصیل برای آنها به نحو شایسته فراهم شود.
         خطیب نماز جمعه میانه در خطبه اولش به شرح نامه 31 نهج ابلاغه پرداخت وگفت : یاد مرگ یک برنامه سازنده است ودیدگاه انسان را به زندگی در دنیا تغییر می دهد.
      حجت الاسلام والمسلمین حامدی گفت : پرده جهالت زمانی کنار می رود که مرگ فرا برسد, پس بایستی از خواب غفلت بیدرا شویم تا بهره وتوشه ای برای آخرت داشته باشیم وی تقوا را عامل اصلی عصمت وبازدارنده گناه در دنیا خواند وافزود: همین تقوا در آخرت عامل نزدیکی به خدای متعال است.
      امام جمعه میانه از حضور مردم در اعلام انزجار به عاملان هتک حرمت به قرآن تشکر کرد ویادآور شد ما با تبعیت از ولی فقیه به خودمان اجازه نمی دهیم به ادیان الهی دیگر اهانت کنیم .

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

امکان درج دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.

اخبار روز