کد خبر: ۲۸۴۰۰
۲۲۸۵ بازدید
۱۷ دیدگاه (۱۶ تایید شده)

تصادف در محور میانه – قره چمن 1 کشته بر جای گذاشت

۱۳۹۳/۷/۲۴
۱۶:۵۲

بر اثر تصادف در کیلومتر 10 محور میانه _قره چمن در ساعت 7:40 دقیقه صبح امروز یک نفر کشته شد.

براثر تصادف یک دستگاه خودروی پراید و کامیونت ایسوزو راننده پراید در دم جان باخت.

سرهنگ احسانفر فرمانده پلیس راه میانه علت حادثه را تجاوز به چپ کامیونت ایسوزو اعلام کرد.

اورژانس، هلال احمر، آتش نشانی و پلیس راه میانه بلافاصله پس از گزارش حادثه در صحنه حضور یافتند.

رضا امامی - میانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۷/۲۷ ۰۹:۱۵
کاش مسیر این سواری ها رو از این غول ها سوا کنند ...
۹۳/۷/۲۶ ۱۴:۰۷
دو سه سال پیش هم یه زن و شوهر در این مسیر به علت تصادف فوت کردند
۹۳/۷/۲۶ ۱۳:۳۱
من و خواهر و برادرم بطور جداگانه حداقل هفته اي يك بار در اين مسير رفت و آمد داريم از مسئولين خواهش ميكنم لحظه اي خود را جاي پدر و مادر ما بگذارند يقين دارم حتي يك لحظه هم نمي تونند فرزندان خود را در اين شرايط تصور كنند!! 
۹۳/۷/۲۶ ۱۱:۳۸
متاسفانه تا اتوبان نشه همینه
۹۳/۷/۲۵ ۱۵:۲۹
خدا رحمتش کنه عادل شقاقی جوان خیلی خوبی بود به خانواده و دوستانش تسلیت عرض می نماییم...
۹۳/۷/۲۵ ۱۲:۰۱
مهندس هاشمی تو اون دنیا می خواد چی جواب بده من موندم
۹۳/۷/۲۵ ۰۰:۴۱
نمایندگان عزیز و سایر مسئولین اگر می خواهند در آینده نام نیکی از آنها بماند و ذکر خیری از آنان بشود باید بدانند که این کار با انجام کارهای بزرگ و ماندگار شدنی است مثل همین حل مسأله راههای شهرستان. و الا فقط با دید و بازدید از ادارات و شرکت در مراسمات و انجام کارهای کوچک که اکثرا هم در شأن نمایندگی نیست مانند برگزاری کلاس کنکور و دادن جوایز و.... این کار شدنی نخواهد بود و ذکرشان ذکر خیر نخواهد بود. همچنانکه در ذکر و یاد نمایندگان قبلی هم همین طور است مثلا می گویند فلان نماینده یا نمایندگان فولاد را آوردند، یا طرحهای ریلی آوردند، سدها را آوردند و.... که ذکر خیر است یا در نوع دیگر حقا یا ناحقا می گویند که فلان نماینده یا نمایندگان باعث شدند یا نتوانستند که اتوبان از میانه رد نشود که ذکر خیر نیست. همچنانکه می بینیم یاد نمایندگان گذشته با کارهای بزرگ و ملی گفته می شود نه با کارهای ریز و درشت که اصلا در یادها نمی ماند و.....................
۹۳/۷/۲۴ ۲۳:۵۰
وقتی افتخار نماینده شهرمان نصب بنر اقدام برای افزایش کلاس تجربی یک مدرسه باشد و دیگری هم از مرحله شوت باشد. باید به چنین روزی بیفتیم.
۹۳/۷/۲۴ ۲۳:۱۰
امروز دو نفر مهمون داشتم که از سمت تبریز و برای اولین بار به میانه اومده بودند. تا به یک پروژه کاری سرکشی کنیم در مدتی که با هم بودیم . چند بار در مورد اتوبان و اینکه نزدیکترین راه دسترسی به میانه از سمت اتوبان کدومه و اینکه جاده قدیم خطرناکه و... از من سوال کردند و منم... !!
۹۳/۷/۲۴ ۲۲:۲۱
همه شهرهای استان از سراب و اهر و... در حال چهار خطه کردن جاده هایشان هستند
۹۳/۷/۲۴ ۲۲:۲۰
متاسفانه هرسال تعداد زیادی از همشهریانم در این جاده جان می سپارند نمی دانم اتوبان برای چه ساخته شده بود ؟ برای اینکه کامیونها از جاده قدیم تردد کنند؟
۹۳/۷/۲۴ ۱۹:۳۵
بزار بمیرند سر نمایندگان سلامت. سرشون گرم کردن به کارهای کوچک مثل اهدای جوایز و برگزاری کلاسهای کنکور و بازدید های بی ثمر و مراسمات نمادین مثل رژه نیروهای مسلح و بازگشایی مدارس یا وعده های سر خرمن مانند پتروشیمی و... از کارهای حیاتی برای شهر خبری نیست که نیست که نمونش همون چهار بانده کردن میانه سرچم و میانه بستان آباد.

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز