کد خبر: ۱۴۸۰۷
۸۷۶ بازدید
۰ دیدگاه

آغاز بکار شبکه نسیم با محوریت آثار طنز

۹۲/۶/۲۷
۱۴:۰۸

شبکه جدید سیما با عنوان «نسیم» و با محوریت پخش آثار طنز، پخش آزمایشی خود را هم زمان با میلاد امام هشتم آغاز کرد.

به گزارش فارس، پخش آزمایشی شبکه نسیم از شب گذشته -26 شهریورماه- مقارن با میلاد امام رضا (ع) آغاز شد.

بنا بر این گزارش، آرم این شبکه هنوز طراحی نشده و مخاطبان در گوشه سمت راست تصویر نسیم بزودی را می بینند.

در حال حاضر شبکه نسیم با پخش سکانسهای برتر آثار طنز نظیر کلاه قرمزی، دزد و پلیس، ساختمان پزشکان و ... و همچنین پخش فیلم های کوتاه طنز که با دوربین های دستی و از طریق خانواده ها گرفته شده، فعالیت می کند.

به گزارش فارس، یکی از بخش های اصلی که برای شبکه نسیم طراحی شده، پخش فیلم های مخاطبان علاقمند از این شبکه است. شبکه نسیم برای ترغیب علاقمندان به منظور ارسال فیلم هایشان، از حضور بازیگران طنز نظیر جواد رضویان، امیرحسین رستمی، رضا داوودنژاد، سحر ولد بیگی، بهمن هاشمی و ... بهره برده است. این بازیگران در آیتم های کوتاه خطاب به مخاطبان این شبکه نحوه انتخاب و ارسال فیلم هایشان را عنوان می کنند.

نسیم مخفف چهار کلمه نشاط، سرگرمی، یادها و مسابقه است. 

****************

خبر مرتبط :

 

این شبکه تلویزیونی به دلیل کمبود بودجه صداوسیما با امکانات و نیروهای شبکه نمایش راه اندازی خواهد شد.

 

شبکه «نسیم» در ساختار سازمان صداوسیما زیر مجموعه شبکه نمایش است، البته در دستگاه‌های گیرنده دیجیتال خود، صاحب شبکه مجزاست.

 

«نسیم» برگرفته از چهار کلمه با مفهوم طنز نظیر نشاط و سرگرمی است. این شبکه قرار است به بازپخش فیلم‌ها و سریال‌های طنزی که پیش از این از تلویزیون پخش شده‌اند، بپردازد.

 

مدیریت شبکه تلویزیونی نسیم در حال حاضر بر عهده «کرمی» مدیر شبکه نمایش است.

 

شبکه نسیم یک شبکه ی جدید است که قرار است فقط برنامه های طنز پخش کند. برنامه های شبکه نسیم از تی.سی ۳ (سومین فرستنده دیجیتال سازمان صدا و سیما) که با این شبکه کار خود را آغاز خواهد کرد پخش می شود. وی افزود: این شبکه ابتدا در تهران و سپس به تدریج در سراسر کشور پخش خواهد شد. افتتاح این شبکه تا قبل از مهر ماه ۹۲ انجام می شود.  این شبکه در آغاز پخش با چهار ساعت برنامه تولیدی و تکرار آن روی آنتن می رود و سپس در طول ۲۴ ساعت برنامه پخش می کند.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز