کد خبر: ۱۴۸۲۰
۵۱۲ بازدید
۰ دیدگاه

اولین پیام ظریف در بازگشت دوباره به فیسبوک

۹۲/۶/۲۷
۱۵:۴۱

 

امشب برای شرکت در مجمع عمومی ملل متحد عازم نیویورک هستم. در حاشیه مجمع عمومی با برخی وزرای خارجه، خانم اشتون و احتمالا با 1+5 ملاقات خواهم داشت. 

شبکه ایران / محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان، 4 روز پس از هک شدن صفحه اش در فیسبوک، بازگشت دوباره اش به این شبکه اجتماعی را با پیام زیر، اعلام کرد:

سلام دوستان
میلاد حضرت امام رضا علیه السلام را به همه شما تبریک عرض می کنم.
بعد از هک شدن صفحه فیس بوک، چند روزی توفیق پیدا نکردم با شما گفتگو کنم. دسترسی خودم به اینترنت را برای پیشگیری از ورود غیرقانونی مجدد محدود کردم تا راهی برای حل این مشکل پیدا کنم. به هرحال خوشحالم که مجددا در خدمت شما هستم تا میلاد پناه کشور و مردم ایران را شادباش بگویم.
از روز دوم سفر بیشکک برای شما نگفته بودم که حتما در خبرها شنیده اید. ملاقات ها بسیار خوب بود. ملاقات طولانی دکتر روحانی با پوتین هم به یاری خدا آثار و منافع ملموسی برای توسعه کشور و معیشت مردم خواهد داشت.
امشب برای شرکت در مجمع عمومی ملل متحد عازم نیویورک هستم. در حاشیه مجمع عمومی با برخی وزرای خارجه، خانم اشتون و احتمالا با 1+5 ملاقات خواهم داشت. امیدوارم با دعای خیر شما مردم عزیز و خداجوی ایران در حل مشکلات مردم با حفظ تمامی حقوق کشور توفیقی به دست آورم و بتوانم شایسته ذره ای از این همه محبت و بزرگواری شما مردم خوب که در این دو ماه بنده را با محبت های بی دریغ خود شرمنده کرده اید باشم.
دوستانی هم که نگران فونت بودند حتما توجه کرده اند که فونت هم فارسی شد. البته چون من به این صفحه کلید که در فیس بوک حرف (ی) را درست و به فارسی و بدون نقطه می نویسد عادت ندارم، ممکن است بعضی وقت ها به جای (پ) (÷) و به جای (ژ) (پ) تایپ کنم.
عیدتان مبارک.

//37

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز