کد خبر: ۱۴۸۱۲
۴۶۳ بازدید
۰ دیدگاه

جمشید سلطان تریاک دستگیر شد

۹۲/۶/۲۷
۱۵:۱۵

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران‌بزرگ از دستگیری قاچاقچی سابقه‌داری خبر داد که در عملیات غافلگیرانه برای دستگیری‌اش 364 کیلوگرم موادمخدر کشف و ضبط شد.

به گزارش نامه به نقل از ایسنا ، رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران‌بزرگ از دستگیری قاچاقچی سابقه‌داری خبر داد که در عملیات غافلگیرانه برای دستگیری‌اش 364 کیلوگرم موادمخدر کشف و ضبط شد.

سرهنگ اردشیر مطهری در تشریح جزئیات دستگیری یکی از قاچاقچیان سابقه‌دار پایتخت، گفت: در پی دریافت گزارش و اطلاعات مردمی مبنی بر خرید و فروش موادمخدر در محدوده خیابان مختاری تهران توسط یکی از قاچاقچیان سابقه‌دار به نام «جمشید» پرونده‌ای در رابطه با رسیدگی به این موضوع در پلیس مبارزه با موادمخدر تهران تشکیل شد.

وی با بیان اینکه ماموران پایگاه پنجم پلیس مبارزه با موادمخدر تهران‌بزرگ تحقیقات خود را برای دستگیری این فرد آغاز کردند، گفت: پس از هماهنگی‌های لازم، حکم ورود به مخفیگاه این فرد توسط ماموران اخذ و سرانجام در ظهر 25 شهریورماه ماموران ضمن رعایت موازین شرعی و قانونی در عملیات غافلگیرانه به مخفی‌گاه متهم وارد شدند.

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران‌بزرگ با بیان اینکه «جمشید» در حالی که سرگرم بسته‌بندی موادمخدر بود، توسط ماموران دستگیر شد، گفت: در بازرسی از مخفی‌گاه وی، 364 کیلوگرم موادمخدر از نوع "تریاک" با لفافه کشف و ضبط شد.

به گفته مطهری، متهم پس از دستگیری برای انجام تحقیقات تکمیلی به مقر پلیس مبارزه با موادمخدر منتقل شد.
کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز