کد خبر: ۱۸۴۷۲
۲۷۱۰ بازدید
۴ دیدگاه (۴ تایید شده)

باشگاه ورزشی پهلوان فرشاد ولی پور، قهرمان جهان بازگشایی شد.

۱۳۹۲/۱۰/۲۷
۰۱:۱۸

باشگاه ورزشی پهلوان فرشاد ولی پور، قهرمان جهان بازگشایی شد.

پس از حدود 5 روز کشمکش، سرگردانی و پیگیری شبانه روزی ورزشکار افتخارآفرین شهرمان پهلوان فرشاد ولی پور، پادرمیانی بزرگان شهر و کمک و مساعدت بسیاری از عوامل دست اندرکار مسول، بالاخره باشگاه پرورش اندام پوریا واقع در خیام شمالی روبروی مخابرات، امروز 26 دی ماه بازگشایی شد.

فرشاد ولی پور در نوامبر 2013 (آذرماه 1392) موفق به کسب نایب قهرمانی جهان در رشته بدن سازی کلاسیک در اتریش در قد 180+ سانتی­متر گردید و نام میانه عزیز را در دنیا طنین انداز کرد و پرچم مقدس کشورمان را به اهتزار درآورد.

لازم به ذکر است این باشگاه طی چند روز گذشته به دلیل مجاورت با یک مدرسه دخترانه تعطیل شد در حالی که ساعات فعالیت باشگاه با مدرسه دخترانه برخوردی با هم نداشته و فاصله زمانی قابل توجهی با هم داشتند.

به هر نحو، ضمن آرزوی رفع استرس های وارد شده به این ورزشکار بااخلاق در آستانه مسابقات جهانی پیش رو و بازگشت آرامش به شاگردان ملی پوش ایشان در رشته های ورزشی مختلف، از تمام ارگان های محترم و عزیزانی که در این ارتباط به یاری ایشان و در واقع صیانت از آبروی شهرمان پرداختند تقدیر و تشکر می گردد. از حوصله و تحمل ستودنی فرشاد عزیز و دوستداران و دوستانشان در حل مسالمت آمیز این موضوع هم قدردانی باید نمود.

 

به امید حمایت و ارج نهادن بیشتر به نوابغ ورزشی شهرمان

 

سلیمان جمشیدی

26 دی ماه 1392

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۱۰/۲۸ ۱۹:۲۴
[quote name="حمید آذری"]سلام این باشگاه دارای شاکی خصوصی است ضمنا فاقد مجوز و فرشاد هم مطیع قانون
اما فکر کنم سه روز بسته شد[/quote]

آقاي آذري عزيز. باشگاه پوريا باشگاه جديدي نيست كه مجوز نداشته باشد. فرشاد عزيز هم كه شخصيتش بر همه مبرهن است كه مسلما تابع اخلاقيات و قانونه. مسايل به چيزاي ديگري دور از شآن ورزش و بعيد از فرهنگ ما ميانه اي ها آغشته شد. نوع برخورد با اين قهرمان پسنديده براي همشهريان خوش انصافمان نبود. به هر حال زحمات مسولين جاي تقدير دارد.
۹۲/۱۰/۲۸ ۱۷:۲۷
سلام این باشگاه دارای شاکی خصوصی است ضمنا فاقد مجوز و فرشاد هم مطیع قانون
اما فکر کنم سه روز بسته شد
۹۲/۱۰/۲۷ ۰۷:۴۰
[quote name="طاهر نائبي"]اگر مکان این باشگاه مناسب نبود ، چرا ابتدا مجوز داده شده است ؟ ;-)[/quote]
طاهر عزیز، حرف بسیار است در این باب. بهتر است با همین خبر خوشحال کننده خاتمه اش دهیم و از این پس بیشتر به فکر آبروداری برای شهر عزیزمان و ارج نهادن به افتخارآفرینانمان باشیم.
۹۲/۱۰/۲۷ ۰۷:۳۳
اگر مکان این باشگاه مناسب نبود ، چرا ابتدا مجوز داده شده است ؟ ;-)

اخبار روز