کد خبر: ۴۳۷۰
۱۰۹۰ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

فرماندار میانه:

دولت دهم ذوب شده در ولایت است

۱۳۹۰/۷/۵
۰۰:۳۳

میانه،تبریز- فرماندار شهرستان میانه گفت: دولت دهم، ذوب شده در ولایت است و این موضوع به همراه مردم بصیر از عوامل اصلی موفقیت نظام می باشد.

به گزارش ایرنا، تقی خلفاپور روز دوشنبه در نشست سیاسی نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان، با اشاره به فتنه های دشمنان اسلام و توطئه های استكبار و صهیونیست ها و ایادی داخلی علیه ایران اسلامی، افزود: دشمن موفق نخواهد شد، زیرا دولت جمهوری اسلامی ایران ذوب در ولایت بوده و مردم ایران همواره هوشیار و در تمامی صحنه ها حاضرند.
وی به قدرت و اهمیت ایران در خاورمیانه، جهان اسلام و جهان مستضعفین اشاره كرد و گفت: به زودی فرماندهی جهان اسلام و دنیا به دست توانای نظام اسلامی ایران افتاده و اسلام ناب محمدی فراگیر خواهد شد.
خلفاپور افزود: دشمن انتخابات را فرصتی مغتنم برای كمرنگ كردن اتحاد ملت ایران می داند كه در این راستا با توجه به فرارسیدن انتخابات مجلس، مسئولین موظف هستند تا با بررسی فیلم های انتخاباتی و شكافتن اهداف دشمن در امر برگزاری انتخاباتی سالم با حضور اكثریت مردم در پای صندوق های رای تلاش كنند.
فرماندار شهرستان میانه اضافه كرد: ما به عنوان تامین كنندگان امنیت باید حافظ وحدت بین مردم و دولت باشیم تا امنیت لازم برقرار شود و این كار بدون پیروی از امر ولایت فقیه مسیر نخواهد شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز