کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۲/۲۴ ۲۰:۱۳

آقای ماراستقاماتان ☺

۹۷/۲/۲۴ ۲۰:۰۷

نظرات شایسته ای در مورد باتری وانواع آن دارند لطفا تحقیق نمایید

۹۷/۲/۲۳ ۱۸:۲۰

دقيقا ..ياشاسين

۹۷/۲/۲۳ ۱۸:۱۹

آقا ول كنيد اين حرفها رو اينجا آمريكا نيست همه چيز سر جايه خودش باشد و نماينده كل ملت باشيم .بايد نماينده شهر فلاكت زده ميانه باشند...

۹۷/۲/۲۳ ۱۷:۱۹

... اگه ایشون دارای مدارک عالیه از آمریکا هستند چرا در دانشگاههای داخل ایران نتونستند هیات علمی باشند حتی یک مقاله از ایشان در هیچ ژورنالی چه داخلی و چه خارجی به چاپ نرسیده همه میدانیم که برای دفاع از رساله های دکتری و نیز مدارج بالاتر چاپ چندین مقاله بر گرفته از موضوع تز دکتری الزامی است با بررسی هایی که انجام دادیم در 30 سال گذشته هیچ مطلب علمی از ایشان در جایی به چاپ نرسیده و این موضوع اعتبار علمی ایشان را شدیدا زیر سوال می برد من بدون حب و بغض انتظار دارم تا عکس العملی از دفتر ایشان ببینیم و مقالات علمی ایشان یا مدارک هیات علمی ایشان را معرفی کنند.

۹۷/۲/۲۳ ۱۷:۰۴

استفاده از ضربالمثل یکی به نعل یکی به میخ جواب بهتری بود.

۹۷/۲/۲۳ ۱۷:۰۳

این راست قامت تاریخ در زمان جنگ و بمباران میانه که سخت ترین روزها برای این مردم استوار بود کجا تشریف داشتند.قطعا در سواحل مشغول نبودند و از هزاران کیلومتر دورتر از این مردم نقشه نمایندگی مجلس در سر داشته اند.واقعا تاسف بار است فکر کردن به افرادی که ...

۹۷/۲/۲۳ ۱۶:۵۸

این کاربر میهمان عزیز حتم دارم از اعضای دفتر نماینده هست واقعا چه اشرافیتی به مسائل دارید. مرد مومن آنجا که بودجه تخصیص نیافت (چند سال)بهونه تراشی کردید اونجا که چرخ و فلک در کار بودند تا بودجه ای فعلا فقط نگارش شود پای نماینده محبوبتان را پیش کشیدید که البته هنوز روی کاغذ هست و تا تخصیص اعتبار فرسنگها راه در پیش است.

۹۷/۲/۲۳ ۱۶:۵۳

با این همه متاسفانه ای که در متن آورده شده معلومه که یه جای کار لنگ میزنه این طور نیست.

۹۷/۲/۲۳ ۰۱:۳۱

متاسفانه در سال گذشته جناب دکتر فرمند بخاطر عمل جراحی و بستری شدن در بیمارستان نتوانستن در مجلس حضور یابند. به غیر از مواردی که ذکر نمودید در زمینه عمرانی، آموزش و پرورش در شهر میانه خوب دارد فعالیت می کند نمونه اش ساخت استخر آموزش و پرورش و مدارس می باشد. اگر نمایندگان به وظایف قانونی خود که قانون گذاری و نظارت بر اجرای قانون می باشد آشنا باشند می توانند عملکرد مثبت مخصوصا در حوزه انتخاباتی خود داشته باشند. در بیشتر شهرهای کشور نمایندگان مجلس با اتحاد و همدلی و تقسیم کارسعی می کنند عملکرد مثبت در انجام وظایف قانونی خود داشته باشند. نمایندگان محترم شهر میانه هم می توانند در این مدت باقی مانده با اتحاد و همدلی و تقسیم کار باعث حل مشکلات شهرستان میانه باشند. جناب آقای دکتر شیویای با وجود اینکه چندین سال بعنوان مسئول شبکه بهداشت و پزشک در این شهرستان خدمت نموده اند و عضو و دبیر کمسیون بهداشت مجلس می باشند می توانند با پیگیری های خود با همکاری دکتر فرمند باعث حل مشکلات شهرستان میانه در حوزه بهداشت و درمان که یکی از مهمترین و اصلی ترین مشکلات می باشدباشند. به اتمام رساندن یک کار خوب بهتر از هزاران کار نیمه تمام است.

۹۷/۲/۲۲ ۲۳:۰۶

مگربودجه سرچم ملی هست که مصوب مجلس باشد؟!تاجایی که میدانیم بودجه این طرح استانی بوده وهست وازطریق استانداری واداره کل استان تخصیص میابد.
پس نطق اقای فرمندتاثیری درافزایش بودجه ان نداشته.

۹۷/۲/۲۲ ۲۲:۳۸

باسلام خدمت میانه ای های شریف
فقط باید در انتخاب بسیار هوشیار بود تا اشخاص صالح در مقام نمایندگی قرار گیرد انصافا دکتر فرمند همانطور که همگان اطلاع داریم در سال اول بعد از تصویب بودجه 95 راهی مجلس شد که عملا دستش کوتاه شده بود و تنها می توانست مشکلات را احصا و به گوش برنامه ریزان برساند. درسال دوم یعنی 96 متاسفانه وضعیت تحریم ها و عدم فروش نفت و بدنبال ان عدم تامین اعتبار پروژه ها مواجه شدیم بطوری که صرفا دولت توانست هزینه های جاری را مدیریت کند اما در سال 97 دکتر توانست 6 میلیارد اعتبار برای سرچم و 12 میلیاردتومان برای پروژه آب شرب و ساختمان سد گرمی چای مصوب کند که امیدواریم طی سال جاری همه دستگاه ها جهت اخذ و تخصیص آن بسیج شوند. همچنین دکتر با وزریر محترم راه بسیار نزدیک چندین بار گفتگو نموده است و ایشان برای جاده های مواصلاتی شهرستان قول مساعد دادند که امیدواریم بخشی از آن طی سال جاری و بخش دیگر در سالهای اتی اجرایی شود. دکتر عمدتا روی پروژه های آبرسانی و حمل و نقل متمرکز شده است که عمدتا وضعیت ما در این بخش بحرانی است لیکن با سرمایه گذاران بخش خصوصی در حوزه های معدنی و صنعتی نیز دیدارهای خصوصی دارند که تا حد توان برای ایشان مساعدت دارند. آنچه که بسیار مهم است سیاست دکتر فعلا اینکه تا کارها حصول به نتیجه نشود اطلاع رسانی نگردد امیدواریم بزودی کارهای انجام شده ایشان متشر شود و مردم عزیز ما در جریانش قرار گیرند بهرحال نفوذ سیاسی دکتر در مجلس و هیات دولت انکار ناپذیر است و از این طریق میتواند برای آینده میانه بسیار راهگشا باش و از همه مهمتر دست ایشان پاک و عمیقا به حساب آخرت معتقد هستند که خدواند انشالله توفیق دهد.

۹۷/۲/۲۲ ۲۰:۱۷

کشف خط فکری شما از کشف خط فکری علی مطهری هم سختتر است!

۹۷/۲/۲۲ ۱۹:۱۹

کاش این آقایون هم یک دهم شما فهم داشتند.

۹۷/۲/۲۲ ۱۵:۳۱

نفهم اونی هست که هنوز بعد از دو سال باز یاوه سرایی میکنه و طرفداری میکنه فقط بخاطر اینکه 20 سال این آقا را تبلیغات کردند و رای نیاورد. آخرشم که رای آورد رفت مجلس و اینجوری عملکرد نشون داد.

۹۷/۲/۲۲ ۱۵:۰۶

نه من نمیفهمم. نمیفهمم چرا نماینده میانه خیلی راحت شهر خودش را با تبریز و زنجان و اصفهان و ابهر و کرج و قزوین یکی میداند و میگوید: خواستم از آب و نان سخن بگویم دیدم این مشکلات همه جا هست!!! من متاسفانه مثل شما باهوش نیستم و این جمله و این باور و اعتقاد را نمیفهمم.  

۹۷/۲/۲۲ ۰۸:۴۶

چرا نظراتی که با تقدیر از دکتر فرمند بودند حذف شده اند

۹۷/۲/۲۱ ۲۳:۵۳

حق را باید گرفت اما این دلیل نمی شود طرف مقابل هم در ندادن حق پافشاری کند بخصوص اگر مدعی تدین وتقوا هم باشد

۹۷/۲/۲۱ ۲۳:۱۷

درود بر راست قامت تاریخ جناب دکتر فرممد عزیز.

۹۷/۲/۲۱ ۲۰:۵۱

فقط میخواهم علت کریه بودن دروغ بگویم چرا خارجی ها کمتر دروغ میگویند مسئولان شان بنسبت ملت خود راستگو تر هستند بغیر از ازادی رسانه ها که نظارت بالا مردمی دارند سیستم پرورشی تربیتی انها دروغ گناه بزرگ میدادند.

خاطره دکتر ایزدی در کتاب چرا ما عقب مانده ایم؟
در قطاری در راه اهن دانمارک بودم کودکی بسیاری سر و صدا میکرد به او گفتم اگر سرو صدا نکند برای او شکلات خواهم خرید او ساکت شد من شکلات نخریدم در ایستگاه قطار پیاده شدم در نهایت تعجب دو مامور سریع مرا دستگیر کردند!! کودک از بنده بخاطر حرف دروغ شکایت کرده بود.! نهایت من شکلات را هم خریدم هم تعهد دادم دروغ به کودک نگویم از ان ها پرسیدند گفتند انها به سیستم تربیت پرورشی کودکان خود بسیار حساس هستند و گفتند «دروغ » شما تاثیر بدی در روحیه کودک خواهد گذاشت.
بماند که پاسپورت بنده را تا مدت ها با زحمات بسیار توانستم این قضیه شکلات پاک کنم!

حالا ببینید توی کشورما رییس جمهور چقدر دروغ میگوید چرا خارجی ها دروغ جرم میدانند. کاش مسئولان ما اندازه ترامپ راستگو و متعهد میبودند و یا میشدند

۹۷/۲/۲۱ ۱۸:۱۱

با سلام و عرض احترام به همه عزیزان ، ای کاش کل وقت خود را صرف حوزه انتخابیه خود میکرد و از مشکلات شهر و روستاهای شهرمان میگفت و از مسئولین مرتبط ، درخواست های شهر خود را پشت تریبون مجلس اعلام میکرد و مظلومیت و محرومیت شهرمان را فریاد میزد بعد از مدت ها درخواست ایشان ، ۵ دقیقه وقت داده بودند باید به نحو احسن استفاده میکرد .

۹۷/۲/۲۱ ۱۳:۳۳

مهندس ، نماینده ادعا داشته کمیسیون پیشنهادی درسایز من نبوده ونرفتم به نظرم تک سایز هستند

۹۷/۲/۲۱ ۱۲:۵۰

دکتر فرمند گفتن.از آمریکا مدرک فوق دکتر گرفتن .امکان دارد این مدرک با ارزش را در یکی از صفحات مجازی منتشر کنند

۹۷/۲/۲۱ ۰۳:۲۸

مهندس انتظار نداشتم اجازه پخش نظرم رو بدید،ممنون از عدم سانسور.درضمن این نماینده در حرکتی عوامفریبانه اقدام به سخنرانی کردن و علاقه زیادی داشتن به حضار بفهمونن من خود یک آمریکاییم ،یعنی بد عهدم یعنی میتونم حدود دو سال مردم رو سرکار بزارم ،ادعا دارن شاگرد اول مجلسن یکی نیس به این آقا بگه در مورد اشتغال حرف بزن در مورد آب ،ام آر آی حرف بزن در مورد جاده سرچم نماینده بگو چه بودجه ای جذب شهر شده بهتر بگم بو دو نبود این نماینده چه تاثیری داره در ضمن توضیح بدن دسکشاشون رو مجلس نمیبرن .آخه دستاش بی حجاب بود.پدر سایبری شهرستان میانه مهندس نایبی در عرصه رسانه سرمایه شهرمان هستی .

۹۷/۲/۲۱ ۰۳:۱۰

مثل همیشه دقیق وریز بین هستی مهندس ممنون از تذکر مستند شما.

۹۷/۲/۲۰ ۲۳:۲۴

با تشکر از شما حرف شما تا حدود زیادی قبول دارم .
اما من تحقیقات زیادی کردم .حرف شما صحیح هست اما نتایجی یافتم نخبگان هر جامعه هم به اندازه خود سهم در پیشرفت جامعه دارند.
ما پیش از ژاپن اصلاحات شروع کردیم اما شکست خوردیم چون جامعه ما هم همزمان رشد نکرد.سال 1960 با کره صنعتی سازی شروع کردیم اما شکست خوردیم. جامعه ما ایستا عمل کرده است.
اما من واقعیاتی هم رسیدم ما در زمان امیر کبیر جهالتی داشتیم بطور مثال واکسن نمیزدند شایعه کرده بودند مردم جن زده میشوند!! تا جایی که امیر کبیر جریمه بر عدم واکسن زدن گذاشت .جالب مردم جریمه ها هم پرداختند ! او از این واقعه گریه کرد.
چرا انقدر کتابخانه مدارس نساخته .
اما ایا جامعه همان وضع ماند؟ .بطور حتم جامعه اصلاح شد و رو به جلو رفت ما امروزه موفق ترین واکسیناسیون آسیا داریم. در اینجا من متوجه شدم اصلاحات شدنی هست اینگونه نبوده جامعه ما رشد نکرده اما سرعت رشدش کم بوده. مثال ما اولین پارلمان جهان اسلام داشتیم.مشروطه خواهان تُرک ایران بعد ها اولین جمهوری آسیا و جهان اسلام را بنام جمهوری اذربایجان تشکیل میدهند. اما در مقایسه با کشورهای صنعتی امروز، جامعه ما رشد ان بسیار کند و نا امید کننده است حسرت بر دل ما میگذارد. هنوز بعضی رفتارها که میبینیم افسوس از دلها بلند میشود.
حتی در بعضی مقولات پسرفت کرده ایم.
متاسفانه بعضی دلواپسان و مرتجع سنگ جلوی اصلاح جامعه می اندازند. مانند ترمز عمل میکنند چون جامعه اگاه ،خلاف سود منافع خود میدانند.
غصه من اینست جلوی اصلاحات گرفتند ،جامعه به وضع خطرناکی برده اند.

متاسفانه رسانه ها میبندند روزنامه ها مسدود میکنند نخبگان فراری میدهند اینترنت فیلتر میکنند سانسور شدید میکنند رد صلاحیت ها شدید هست .نهایت تلاش میکنند مردم در جهل تاریکی بمانند . اما ملت راه خود را به جلو میروند . جهل یک شمشیر دو لبه هست.بنفع نه مقامات نه مردم هست. امید است دلواپسان متوجه خطرات ان باشند

۹۷/۲/۲۰ ۲۳:۲۱

سلام
به حقایقی اشاره داشتید هرچند خالی از خلل نیست.
تمامی کاستیها را نمی توان به عهده مجموعه حاکمیت گذاشت برخی وقتها که فضا امنیتی می شود تا حدودی ناشی از آن است که از فضای پیش آمده برای اصلاحات سواستفاده می شود وبعضا مواضع ساختارشکنانه اتخاذ میشود که بهانه به دست افراطیون داده می شود البته این نوع مواضع در جای خود با خواست اکثریت هم مغایر است ودورباطلی از برتری نسبی هرکدام در برهه هایی بوجود می آید گویا منافع دوطرف در چنین رویکردهایی است تا قدرت بینشان دست به دست شود و رونداصلاحات بقول شما بوجود نیاید در دوره ای فضا امنیتی می شود در دوره دیگر آنارشیستی فلذا راهکار در پیدا کردن حدوسط و حرکت در همان مسیر است

۹۷/۲/۲۰ ۲۳:۰۶

یا معنی کلان وغیر کلان را نمی‌فهمید که بعید می دانم
تمامی حرفهای شما از روی غرض ورزی وحسادت هست

۹۷/۲/۲۰ ۲۲:۳۴

با سلام وتشکر از کامنت بسیار زیبا و منطقی شما، دولتمردان همان مردمانی هستند که یک زمان مردم عادی بودند. مشکل اصلی در فرهنگ سازی می باشد. باید قبل از هر چیز فرهنگ سازی شود.

1- در زمان انتخابات نباید با تعصب قومی و قبیله ای رای بدهیم

2- اگر در زمان انتخابات کاندیدای با وعده و وعید و عوام فریبی می خواهد بر صندلی مجلس و شورا تکیه بدهد اجازه ندهیم

3- باید مطالبه گری را بصورت قانونی  از همان کودکی به بچه های خود یاد بدهیم.

4- در آخرحق گرفتنی است نه خواستنی

 

 

 

۹۷/۲/۲۰ ۱۹:۴۱

با سلام .به جناب رشیدی
1_اینکه مجلس ما مطلوب نیست کاملا با شما موافقم .ما نمونه پارلمان های انگلیس و فرانسه وحتی ترکیه داریم انجا مرتب منظم نشسته اند ولی مجلس ما شبیه باغ وحش هست متاسفانه چون رد صلاحیت ها سلیقه ای است .نوعا بعضی از افراد غیر شایسته ای می ایند که افتخارشان عکس انداختن با موگرینی است! انگار ادم ندیده اند!!
.مگر جزایری دندانپزشک نبودند اما در حقوقی ترین بخش های مجلس میرفتند!
. همینطور نوع ساختمان مجلس کشورهای مترقی هم بگونه ای است که نمایندگان مردم بالا و فرد احضار شده و وزرا در گود میروند .
در ایران برعکس هست نمایندگان ملت در پایین و وزیر و هر مسئول اظهار شده از سکو موضع بالا حرف میزند این یعنی فلسفه ساختمان مجلس طوری ساختند مردم و نماینده ها زیردست مقامات اجرایی و .... هستند. من مقصر باز شورای نگهبان میدانم بنظرم باید پاسخگو ملت باشد.
شش نفر این شورا باید انتخابی مستقیم مردم شوند.
2_ در مورد مطالبه گر بودن، من فقط این قضیه 50 درصد تقصیر مردم شهرستان و کشور میدانم چرا؟ دلیلش میگویم.

ما میگوییم مطالبه ،ایا فضای مطالبه گری هم فراهم است؟ تعداد زیاد زندانیان ،محکومین بازداشتی ها ، گواه نا امنی فضای مطالبه هست. میانه ای هم تا حدی تقصیر ندارد دیده تجربه کرده ،اتفاقا دولت ارگانها بعمد اینکار میکنند کسی جرات مطالبه داشتن نداشته باشد.
در قوانین ما حق تجمع مسالمت امیز هست اما اجرا نمیشود.علنا قانون اساسی نقض میشود . قانون را اجرا نمیکنند
در کشورهای اروپایی امریکا براحتی هر صنف میتواند تجمع کند . اصناف مستقل و مردمی هستند ،در ایران همه اصناف تشکل ها دولتی هستند . هرگونه صنف مستقل تجمع کند شورش و ضد امنیت معرفی میکنند. سریعا هزاران انگ میبندند.

بطور مثال میگویم اقای رشیدی شما در خارج بروید جلو اداره شهرداری یک بنر بگیرید با دوستان چند شعار برای احقاق حقتان بدهید چیزی نمیگویند. اما در ایران و شهرستان ایا کسی جرأت اینکار دارد؟ انواع انگ ها میزنند سریع اطلاعاتی ها و پلیس سرکوب میکنند. نتیجه این شده مردم حق مطالبه گری شان در عمل رسمیت ندارد ،نهایت همین تظاهرات های خشونت امیز منتج میشود. اینها بدلیل ممنوعیت تجمع مسالمت امیز هست.
حق اعتصاب هیچ صنفی ندارد. دولت و ارگانها خود بعمد محیط مطالبه گری مردم امنیتی کردند. هم مردم مقصرند و هم دولت ارگانها که بعمد فضا بستند ،نتیجه مردم بعمد بسوی خشونت ترویج میدهند .
3_ تدریس زبان مادری در قانون اساسی ما امده است دولت وظیفه دارد بگذارد کودکان زبان محلی خود را فرا بگیرند. اما سرنوشت همه معلمان پیگیر این دغدغه ،نهایت زندان ،انواع اتهامات امنیتی شده است ،مانند ویدیو که دهه ها پیش ممنوع جرم بود!! شما از کجا میدانید که مردم مطالبه نکردند ! اتفاقا نتایج مطالبات بستن پرونده های امنیتی برایکردند افراد شده
من خودم ده ها معلم در شهرستان میشناسم که اماده نوشتن کتاب درسی زبان ترکی و حتی تدریس رایگان داوطلبانه در مدارس شهرستان هستند میتوانیم این را به نظر سنجی هم بگذاریم. دولت و عده ای نژاد پرست مانع این کار هستند.
بسیاری از کشورهای اروپایی ،حتی پاکستان ،افغانستان هم اموزش زبان محلی ازاد هست .
جناب رشیدی فقط مردم مقصر نیستند ،دولت ها ارگانها چون از این وضعیت سود میبرند اجازه اصلاحات هم نمیدهند چون منافعشان در فساد و جهل مردم هست

۹۷/۲/۲۰ ۱۹:۱۲

با سلام و وقت بخیر خدمت جناب آقای مهندس نائبی

اولاً: باید خود نماینده باید قبول کند که عضو کمسیون مجلس شود یا نه تا بعد برای او لیست حضور غیاب رد شود.

دوماً: وظیفه کمسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی رسیدگی به شکایت مردم از طرز کار مجلس یا قوه مجریه یا قوه قضاییه می باشد. اگر در کشور ما در بیشتر موارد هر کسی با توجه به تخصص، تجربه و تحصیلات خود قبول مسئولیت می کرد الان شاهد این همه مشکلات نبودیم.

 

۹۷/۲/۲۰ ۱۸:۵۸

اگر مردم در زمان انتخابات بدون تعصب قومی و قبیله ای منتخبین خود را انتخاب و بعد از انتخاب مطالبه گری نمایند دیگر هیچ کس با وعده و وعید اعتماد مردم را جلب نمی کند. و بر صندلی مجلس و شورا تکیه نمی دهند. ضمنا اگر کسی کاسه گدایی دست می گیرد خود مردم هستند که اجازه می دهند الان 8 ماه از دوره پنچم شورا گذشته است آیا در این مدت شورای اسلامی شهر به وظایف قانونی خود که اولین و مهمترین وظیفه آن انتخاب شهردار واجد شرایط می باشد درست عمل نموده است.

۹۷/۲/۲۰ ۱۸:۲۲

با سلام خدمت کاربر مهمان:

1-در مورد اینکه چرا دکتر فرمند بدون متن سخنرانی نموده اند، شما به جلسات مجلس توجه کنید متاسفانه در بیشتر جلسات نمایندگان محترم به حرفهای سخنران حتی زمانی که رئیس مجلس،رئیس جمهور،وزرا و یا نمایندگان دارند سخنرانی می کنند زیاد توجه نمی کنند یا در رفت آمد، گفتگو ویا با موبایلشان مشغول هستند. ولی در سخنرانی ایشان نمایندگان در صندلی های خود نشسته و به حرفهای دکتر فرمند گوش می کردند.

2-در مورد اینکه بار اول نیست امریکا بخاطر منافع خود بد عهدی می کند هیچ شکی نیست.

3-در مورد اینکه ترامپ به وعده های انتخابی خود عمل نموده است ولی مسئولان،مدیران و نمایندگان کشور ایران به وعده های خود عمل نکرده و  نمی کنند بیشتر بخاطر مردم خود کشور ایران است، آیا مردم ایران هم مثل مردم آمریکا مطالبه گر هستند.

4-در مورد عدم تدریس زبان مادری در مدراس آیا خود مردم ایران فرهنگ های قومی،بومی و محلی خود را نگهداری کرده اند. آیا بچه های دهه 80 یا 70 از فرهنگ های بومی و محلی ما خبر دارند. مردم یک منطقه خود می توانند حافظ فرهنگ قومی ، بومی و محلی خود باشند نه دولت مردان

5- اگر به متن سخنرانی توجه کنید متوجه می شوید بیشترین انتقادات به مسئولان،مدیران،رئیس مجلس و نمایندگان است.

 

 

۹۷/۲/۲۰ ۱۳:۲۵

نماینده کاینگونه در محراب و منبر ادعای نظم در مجلس میکند, چون به خلوت میرود در سال اول حدود 100 جلسه غیبت از کمیسیون تخصصی خود داشت. چنان آتشین و حرارتی صحبت میکند انگار عصاره نظم و قانونمداری است.

۹۷/۲/۲۰ ۱۰:۴۴

از کوزه همان تراود که در اوست

انتظاری غیر از این از ایشان نبود.
گذر پوست به دباغ خانه خواهد افتاد یک سال مانده تا با کاسه های جدید گدایی رای از مردم شریف میانه بکنید از نجابت این مردم کم سوئ استفاده بکنید اقای نماینده.

۹۷/۲/۲۰ ۱۰:۲۳

مساله مهمی نیست مهم اینه که برای پدرم علی(روحش شاد!) نام نیکی درست کنم!بدجور باعث عذاب روحش شدم !!!!

۹۷/۲/۲۰ ۱۰:۱۳

من را که، این سخنرانی دکتر فرمند با احترام به همه ، راضی و اغنا نکرد . بدون متن سخنرانی میکردند و زیاد سخنرانی زیبا در نیامده بود. نوع ادبیات توصیف امریکایی ها هم ساده انگارانه سطحی بود. میشد یک صفحه متن سخنرانی با چکیده اطلاعات مهم و اثر گذار مینوشتند و ویرایش میکردند بعد انرا میخواندند.
در مورد سخن اینکه امریکا بدعهد هست چیز تازه ای نیست. در قضیه گروگان گیری سفارت امریکا یادمان هست امریکا قرار شد پول ایران برگرداند پولها واریز شدند بعد ازادی گروگانها ،بلافاصله حساب های ایران بلوکه و پولها برگردانده شدند.! نمیدانم ایا امریکا تغییر کرده یا ما خودمان فراموشکاریم. در سیاست باید عین قوام السلطنه مکار بود.که او شوروی همینگونه کلک زد. در ایران منافع ملی مهم نیست ،منافع قشری خواص و ایدئولوژی شان الویت بوده
ترامپ به ایران بد کرده است اما نکته ای قابل توجه مسئولان و نمایندگان دارم. ترامپ یک خصوصیتش راستگویی به ملت خودش و وفای عهدش هست که در شماها نیست. گفت معاهده پاریس میروم واقعا رفت. گفت جوانان امریکایی کالاهای چینی را جلویش میگیریم واقعا گرفت و بیکاری در امریکا به کمترین حد خوداز سال 2000 رسیده ،گفت برجام پاره میکنم واقعا کرد.
اما واقعا کدام وعده را مسئولان ما عمل کردند؟؟
امریکا به دولت ایران خیانت کرد این درست هست.
اما خود دولت و مسئولان هم در عهد هایی که با ملت بستند نقض عهد گسترده کردند. مردم ایران شاهد نقض عهد دو جریان بودند: 1_آمریکا 2_ خود دولت و مسئولان و نمایندگان. به انها
نمونه نقض عهد ها
عدم تدریس زبان مادری، عدم انتخاب وزرا از اقوام ایران و فارس بودن اکثریت انها.
عدم انتخاب وزرای زن که به 50 درصد جامعه ایران دروغ گفتند.
،قطع بیمه رایگان بلافاصله بعد انتخاب دور دوم ، عدم پرداخت سهام عدالت به انواع بهانه ها و مجبور پرداخت شدن بعد حوادث دیماه ، فیلترینگ گسترده، عدم برخورد جدی با مفسدین مخصوصا خاوری ها، عدم افتتاح پروژه ها عمرانی ، افزایش بیکاری، تورم کالاهای اساسی.عدم حمایت از قشر مولد
دولت مجلس خودشان در عهدنامه های خود با ملت نقض عهد کردند این از نقض عهد ترامپ هم دردناک تر است. من ننالم از بیگانگان هر چه با من کرد آشنا کرد

۹۷/۲/۲۰ ۰۹:۳۲

براساس قانون، نمایندگی مقامی ملی است و نه محدود به حوزه انتخابیه‌.
نمایندگان در قالب مجلس شورای اسلامی کار گروهی انجام می دهند نه فردی.
همچنین نمایندگی یکی از معدود مسؤلیت های غیر قابل واگذاری و عزل است.

۹۷/۲/۲۰ ۰۹:۱۹

درود بر شرفت دکتر فرمند عزیز
ما راست قامتان تاریخ هستیم. والسلام.
هیچ یک از نمایندگان قبلی جرأت و شهامت شما را نداشته و ندارند.

۹۷/۲/۲۰ ۰۷:۴۱

قطعا همینطور هست و مایه افتخار برای همشهریان: واقعا تحصیلکرده هستند

۹۷/۲/۲۰ ۰۷:۴۰

عالی بود یاشاسین فرمندی: ساغل کیشی

۹۷/۲/۲۰ ۰۷:۳۹

اتفاقا از معزلات وبیکاری شهر هم نکاتی بیان کردند وضعیت فعلی برجام نگران کننده بود وصلاح در بیان ملی وایرادات ونقض قول آن بود منصفانه قضاوت کنید

۹۷/۲/۲۰ ۰۳:۳۴

درود بر شرفت.
خدا وکیلی بر خودم بالیدم بابت داشتن نماینده ای که همچین سخنرانی ایراد فرمودند

۹۷/۲/۲۰ ۰۳:۲۵

با سلام....از تیتر مطلبتان غرض ورزی و عناد کاملا نمایان هست....چه بهتر که اگر منتقد یا مخالف کسی هستیم لااقل از دایره انصاف خارج نشویم.....
نطق های اظطراری طبق قرعه کشی و شانس هست. خب بعد از چند مدت که قرعه به نام دکتر فرمند در نمی آمد از شانسشان امروز درآمد...خب بحث داغ و اول تمام محافل هم برجام و اقدام ترامپ بود.
اتفاقا بسیار عالی نطق کردند در لابلای نطقشان به نکته های خیلی ریز و مهمی هم اشاره کردن
دستشان درد نکند احسنت بر نماینده پاکدست و صادق شهرمان

۹۷/۲/۲۰ ۰۲:۴۷

به این میگن از آب گل آلود ماهی گرفتن .آقای فرمند خوب بود شما در زمینه عملکردتان در مورد اشتغال جوانان.آب شرب .جاده سرچم .شهر بی فرماندار توضیح میدادی برجام خودش متولی دارد شما کاسه داغتر از آش نشو

۹۷/۲/۲۰ ۰۰:۰۷

خیلی عصبانی بودند آقای فرمند

۹۷/۲/۱۹ ۲۳:۵۷

خب وقتی نمی توانید مجلس حاضر شوید از که شکایت می کنید
جای سوال است با این سطح دانش فنی که جناب فرمند دارند قبل از نمایندگی چرا از ایشان در مجموعه سازمان اتمی استفاده نشده ؟

۹۷/۲/۱۹ ۲۳:۴۹

احسنت بر فرمند
مطمئنا شما که پس از ۱۲ سال ۶میلیارد برای سرچم و موارد دیگر بودجه گرفتید قطعا با این نطقتان به کوری چشم دشمن مکانتان در مجلس محکمتر و بودجه‌های کلانتری خواهید گرفت

۹۷/۲/۱۹ ۲۳:۳۴

با سلام و تشکر از نماینده محترم شهرستان میانه دکتر فرمند که از تربیون خانه ملت از مسئولان ، مدیران کشور ، رئیس و نمایندگان مجلس در مورد عملکردشان انتقاد نموده است.

سخنرانی نطق نمایندگان مجلس بصورت قرعه کشی می باشد که امروز در نطق اضطراری در مورد برجام قرعه بنام دکتر فرمند در آمده است. 

با توجه به اینکه جلسه در مورد برجام بوده است نماینده محترم در مورد مشکلات بیکاری،بی آبی و بی اعتمادی مردم به مسئولان در اول سخنرانی نطق خود به آنها اشاره نموده است.

ما خواهیم ماند

۹۷/۲/۱۹ ۲۳:۲۴

متاسفم که نمیفهمی نماینده مجلس، نماینده کل ملت ایران است.

اخبار روز