کد خبر: ۸۴۸۱۳
۱۹۶۰ بازدید
۱۱۷ دیدگاه

تحصن فرمند در مجلس بخاطر عدم رسیدگی به مشکلات خوزستان و اقتصاد /تصاویر

۹۷/۷/۴
۰۹:۵۲

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی به عدم برگزاری جلسه برای بررسی مسائل اقتصادی کشور و همچنین مشکلات اهواز در مجلس اعتراض کرد.

به گزارش صدای میانه به نقل از شبستان، «فردین فرمند»، نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی پس از آغاز جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۴مهرماه) مقابل جایگاه هیأت رئیسه قرار گرفت و نسبت به عدم برگزاری جلسه‌ای در مجلس برای بررسی مشکلات اقتصادی موجود در کشور و همچنین حمله تروریستی اهواز و مشکلات خوزستان اعتراض کرد.

در حالی که چندنفر از نمایندگان سعی در آرام کردن وی داشتند اما به جایگاه هیات ریسه رفت و اعتراض خود را با ایستادن نشان داد.

فرمند پس از آنکه پزشکیان اعلام کرد که مجلس یکشنبه برای بررسی مسائل اقتصادی و وضعیت اهواز جلسه غیر علنی برگزار می کند جایگاه هیات ریسه را ترک کرد.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۷/۷ ۱۱:۱۹

با عرض سلام ،
جناب آقای نماینده میدانید بعد از 3 سال نماینگی جنابعالی میانه با MRI ندارد .
می دانید با وجود عدم تردد از 80 کیلومتر جاده قدیم میانه به زنجان وضعیت آن خیلی بهتر از 50 کیلومتر بطرف شهرمیانه است حتما به گوش نمایندگان شهر اهواز برسانید تا نیاز اولیه شهر میانه از طریق آنها پیگیری شود. لطفا آقایان نماینده گان محترم یک بار از جاده قدیم زنجان به قزوین تردد کنید ، این جاده قدیم کلا تبدیل به اتوبان شده و حتی اگر اتوبان آنها وجود نداشته باشد مشکلی از نظر خطرات مسافرت وجود ندارد .حتما بگوش نمایندگان این مناطق برسانید تا مشکل میانه از طریق آنها پیگیری و حل و فصل گردد. امیدوارم که به مثل چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است فراموش نشود .

۹۷/۷/۶ ۱۷:۰۴

دقیقاً همینطوره
بعضیا در هر صورت مخالفند و ساز مخالف میزنند
فرمند هرکاری بکند نمی تواند اینها رو راضی کنه

تو کارتون گالیور، یه نفر بود که همیشه نق میزد و میگفت من میدونستم ما موفق نمیشیم

بعضی از مخالفان فرمند هم همیشه نق میزنن و با هر کاری مخالفت میکنن

۹۷/۷/۶ ۰۰:۵۴

درمورد دریاچه ارومیه که دوستان انتظار دارند فرمند تحصن کنه دریاچه ارومیه موردنظر دولت هست و تاکنون اقداماتی انجام شده مثل تصفیه آب تبریز و فرستادن آن به دریاچه و توجه دولت به دریاچه ارومیه تاحدودی قابل درک هست و دولت کاملا بیخیالش نیست که فرمند بخواهد جهت جلب نظر دولت تحشن کند دریاچه ارومیه مثل تورم دلار و اوضاع اقتصادی نیست که دولت بیخیالش بشه و تورم چهارصددرصدی مردم و بیچاره کنه این دوتا دومقوله جدا هستند و درک تفاوت این دو موضوع را فقط فردی مثل فرمند میداندکه امروز دلار ۴برابر شده فردا چه اثر اقتصادی روی مردم میانه خواهد داشت درود بی‌پایان بر فرمند و التماس عاجزانه بر پروردگارم برای عفوم به خاطر اینکه در طول این مدت شخصی مثل فرمندباسواد را به مجلس نفرستادم

۹۷/۷/۶ ۰۰:۰۰

اولا که نمایندگان خوزستان زرنگتر از فرمند هستند دوما آن جنایت تروریستی که در اهواز بوجود اومده حنما عزیزان قوه قضائیه و اطلا عاتی شدیدا پشگیر قضیه هستندنیاز به تحصن امثال فرمند نمیباشد فرمند اگر زرنگ میباشد پیگیر مشکلات حوزه انتخابیه خودش باشد که نیست

۹۷/۷/۵ ۲۳:۱۷

ماجرای ما به داستان ملانصرالدین شبیه است که با خرش وپسرش راهی مسافرت می شوند وقتی هیچ کدام سوار خر نبودند یک عده می گفتند پس خر را برا چی این همه راه دنبال خودتان می کشید وقتی ملا سوار شد می گن پدر را ببین خودش سوار شده بچش پیاده است وقتی پسر سوار می شه میگن پسر را ببین احترام پدر را نگه نداشته وقتی پدر وپسر باهم سوار می شن می گن بیچاره الاغ چطور دونفر را حمل می کند ! امان از حرف مردم

۹۷/۷/۵ ۲۳:۱۳

نیت را خدا می داند

۹۷/۷/۵ ۲۳:۱۲

وبه یک احمدی نژاد

۹۷/۷/۵ ۱۹:۰۵

به جای حرکت نمایشی و عوام فریبانه توسط نمایندگان مجلس ، بهتر هست شبانه روزی وقت بزارند و زحمت بکشند و قوانین شفافی تصویب کنند و به دولت ابلاغ کنند تا جلوی دزدی ها و اختلاس ها گرفته شود همچنین جلوی قاچاق ها از جمله قاچاق سوخت و بنزین گرفته شود با کمبود بنزین مواجه خواهیم شد و لازم است قوانینی تصویب کنند تا جلوی رانت ها و دادن ارز دولتی به فامیل ها توسط بانک مرکزی گرفته شود خواهش می کنیم نمایندگان محترم مجلس بی ریا کار کنید ما که به شما رای دادیم قوانین را اصلاح کنید دولت مجری هست و قوانین شما را اجرا میکند با اصلاح قوانین تمام راه های خلاف را در کشور ببندید تا حق مردم نجیب و شهیدپرور ایران ضایع نشود قوانین کشورهای پیشرفته دیگر را در زمینه های اقتصادی و بانکی مطالعه کنید با نخبگان و بخش خصوصی و اساتید مشورت کنید کشور را نجات دهید باور کنید شبانه روزی کار کنید باز کم هست تنبلی را کنار بگذارید کارهای عوام فریبانه را کنار بگذارید . با تشکر

۹۷/۷/۵ ۱۵:۵۵

بروخاکتوبگیردیگه ازقره باغ گرفته,تااستاراوتالش وقروه,سقزوساوه.چرافقط شعارمیدید؟خاک زیاددادیدخبرنداری.پزشکیان وقاضی پوروفرهنگی وبیگی و...مگرکم شخصیت تاثیرگذارداریم چرابرای دریاچه ارومیه کاری نمیکنند؟حالافرمنداومده یه تحصن کوتاهی کرده اینقدرجنحال میکنید.جمع نمایندگان اذربایجان غیرت دارندبخاطرمصالح اذربایجان تحصن کنندقول میدم نتیجه میگیریم.لطفا کامنتم درج بشه

۹۷/۷/۵ ۱۲:۳۰

به نظر من این افرادی ک اومدن از اقای فرمند دفاع کردن از ادمای اقای فرمند هستند ک کارشون توجیح بشه . البته اگه مدیر نظرمو ثبت کنه

۹۷/۷/۵ ۱۲:۰۶

میانه به یک مددی احتیاج دارد

۹۷/۷/۵ ۱۲:۰۵

این کار یک شوی تبلیغاتی بیش نبود

۹۷/۷/۵ ۱۱:۳۹

باز هم یک حرکت عوام فریبانه ، واقعا این ادم نباز به دیده شدن دارد به دادش برسید.

۹۷/۷/۵ ۱۱:۱۷

خبرخوش برای دریاچه ارومیه دیروزدرجلسه هیئت دولت 500میلیاردتومان برای احیای ان مصوب شد.
هرچنداین اعتبارهم جوابگونیست چون خشک شدن این دریاچه نتیجه بی تدبیری های بیست سال گذشته ست که به مرورخشکش میکنه.ولی ازهیچی بهتره.امیدواریم نماندگان اذربایجان اذربایجان این مبلغ وپیگیری وجذب کنند.

۹۷/۷/۵ ۱۰:۳۸

مردم خودت دارن از گشنگی میمیرن کجایی برا مردم خودتم تحصن کنی؟ جاده نداریم . اب نداریم . پول نداریم . نون نداریم . طلا و دلار هم نداریم بفروشیم نون بخریم برابچه هامون . اهای مردم کم کم دیگه باید ب گشنه خوابیدن عادت کنین چون نماینده دلسوز هم نداریم.

۹۷/۷/۵ ۱۰:۱۰

سلام جناب اقای فرمند. ای کاش بخاطر دریاچه ارومیه هم یه همچین اعتراضی میکردید فردا که طوفان نمک به پا شه اونیکه جونش در خطره خانواده های مان... حداقل دلت برا بچه های ما بسوزه

۹۷/۷/۵ ۱۰:۰۲

نمایندگان مردم در خانه ملت در اولین نشست علنی مجلس شورای اسلامی طبق اصل ۶۷ قانون اساسی به قرآن مجید سوگند یاد می کنند تا پاسدار حریم اسلام و نگهبان دستاوردهای انقلاب اسلامی ملت ایران و مبانی جمهوری اسلامی و به استقلال و اعتلای کشور و حفظ حقوق ملت و خدمت به مردم پایبند باشند.

متن سوگند نمایندگان مجلس شورای اسلامی:

بسم‏ الله‏ الرحمن‏ الرحیم‏

«من در برابر قرآن مجید به خدای متعال سوگند یاد می‌کنم و با تکیه بر شرف انسانی خویش تعهد می‌کنم که پاسدار حریم اسلام و نگهبان دستاوردهای انقلاب اسلامی ملت ایران و مبانی جمهوری اسلامی باشم. همچنین ودیعه‌ای که ملت به ما سپرده به عنوان امینی عادل پاسداری کنم، و در انجام وظایف وکالت، ‌امانت و تقوا را رعایت نمایم و همواره به استقلال و اعتلای کشور و حفظ حقوق ملت و خدمت به مردم پایبند باشم، از قانون اساسی اطاعت کنم و در گفته‌ها و نوشته‌ها و اظهار نظرها استقلال کشور و آزادی مردم و تامین مصالح آنان را مدنظر داشته باشم.»

من اگر برخيزم

تو اگر برخيزی

همه بر می خيزند

من اگر بنشينم

تو اگر بنشينی

چه كسی برخيزد ؟

چه كسی با دشمن بستيزد ؟

چه كسی

پنجه در پنجه هر دشمن دون آويزد.

دوست عزیز بودجه شهرستان بخاطر این اعتراض ها کم نمی شود بخاطر عدم جذب بودجه توسط مسئولان و مدیران شهرستان است که کم می شود.

۹۷/۷/۵ ۰۹:۵۷

آقای رسولزاده ، کدام آب که ازطرف فرمند به جوی رفته باز نمیگردد ؟ لطفا روشن فرمایید .

۹۷/۷/۵ ۰۹:۴۹

فک کنم ازهمزبانهای تندروکه متاسفانه لقب پان بهشون دادندتواین مطلب کامنت گذاشتند.مشکلات اقتصادی که فقط مربوط به خوزستان ومیانه نیست.
درضمن همه جای ایران سرای من هست

۹۷/۷/۵ ۰۹:۴۴

پدرمابابک هست نه ستارخان.ستارخان جدیدتره.قیام بابک باستارخان واهدافشون خیلی فرق میکرد.چرامطالعه نمیکنی

۹۷/۷/۵ ۰۹:۱۳

افرین. کاملا متین و گویا بود.
مردم میانه هزارتا مشکل دارن.کجایید نمایندگان محترم......

۹۷/۷/۵ ۰۸:۴۶

مدرک دانشگاهی هیچ ارتباطی با سطح درک و شعور افراد ندارد !!!!

۹۷/۷/۵ ۰۷:۱۹

از میانه و روستاهای میانه رای میگیرند و برای خوزستان و مشکلات اقتصادی تحصن میکنند مملکت مگر رئیس جمهور نداره رئیس مجلس نداره ۳۰۰ نماینده نداره رئیس کمیسیون های مجلس نداره مملکت فقط فرمند داره یه نفره تحصن انجام میده مثل ترامپ مورد تمسخر قرار میگیره و سال بعد به میانه دیگه بودجه هم نمیدن .

۹۷/۷/۵ ۰۷:۱۴

خوزستان ، استان به آن بزرگی مگه نماینده نداره به خاطر میانه باید هر دو نماینده میانه تحصن میکردند که محروم تر از همه جا مانده . به نظرم این حرکت فرمند شبیه یک بازیگری هست و همه را فیلم کرده .

۹۷/۷/۵ ۰۷:۱۰

این حرکت پوپولیستی هست مجلس باید وظیفه اصلی خود را انجام دهد که قانون گذاری و تصویب قوانین اقتصادی و بانکی در سه سال گذشته خود می بود و نظارت به اجرای آن که قوانین وضع شده درست اجرا شود و کار بعدی نمایندگان رفع مشکلات حوزه انتخابیه و گرفتن بودجه برای شهر خود در هرسال هست . متاسفانه در تمام این مدت مردم را با چنین حرکت ها و یا کارهای مشابه مشغول کرده اند باید به مسائل ریشه ای و عمیق فکر کرد مثل همه دنیا مشکلات را بصورت علمی و برنامه ریزی شده و با ایجاد قوانین خوب حل کرد نه با عوام فریبی و حرکت های نمایشی .

۹۷/۷/۵ ۰۶:۵۱

دوست عزیز به نظر می رسه از اونهایی باشی که بی هدف زندگی میکنن
شما یه هدفی رو انتخاب کن و برا رسیدن به اون تلاش کن هرچند ممکنه تو این راه برات بخندند یا تهمت بزنن

۹۷/۷/۵ ۰۳:۳۸

یاشا قارداش آی ددین

۹۷/۷/۵ ۰۲:۰۳

شاید واسه شما شکم مهمتر از هویتتان باشد ولی واسه ما هویت و فرهنگ خیلی ارجحتراز شکمه . شما تورک نیستید . بعید میدونم یک تورک فرهنگ و هویت و غیرتشو به شکم بفروشه . پدرما ستارخانه که گفتند خاک میخوریم ولی خاک نمیدهیم .

۹۷/۷/۵ ۰۱:۵۶

نه پس مسئله دریاچه ارومیه مسئله منطقه ای و محلیه ؟ شما که سطحی نگر نیستید و عمیق نگرید بفرمایید کدوم نماینده از اهواز تابحال بخاطر خشک شدن دریاچه ارومیه جیکشون دراومده ؟

۹۷/۷/۵ ۰۱:۵۲

کاش یک تحصن مشابه واسه خشک شدن دریاچه ارومیه میکرد . در جواب دوستی که فرمودند مشکل اهواز مشکل میانه هم هست عرض کنم که خیر مشکل آذربایجان مشکل میانه هست . مشکل دریاچه ارومیه مشکل میانه هست . مشکل آب شرب مشکل میانه هست . مشکل راه و قتل عام شدن مردم دراین راهها مشکل میانه هست . تمام راههای ورودی و خروجی میانه رو نگاه کنید کدومیک وضع مناسبی داره ؟ جاده تبریز ؟ هشترود ؟ خلخال ؟ تهران ؟ بعدشم مگه اهواز خودش نماینده نداره ؟ مگه نمایندگان اهواز بخاطر خشک شدن دریاچه ارومیه تحصن کردن؟

۹۷/۷/۵ ۰۱:۱۷

جناب فرمند از دل مردم هستن همیشه از فقر و مردم طرفداری کردن ، این هم باید قبول کرد که مجلس در ایران اون قدرتی را ک باید داشته باشد را ندارد، و جناب فرمند مثل بعضی از نمایندگان(برای تبلیغات)خودشون را همیشه جلوی دوربین و رسانه و مجازی برای نمایش الکی نشون نمیدن

۹۷/۷/۵ ۰۰:۵۵

دکتر دمت گرم...

۹۷/۷/۵ ۰۰:۵۴

با سلام به نماینده فهیم و غیور شهرمون اقای فرهمند . باید خدمتتون عرض کنم که شهر خودتون بیشتر ب دلسوزی نیاز داره منی ک دیروز با هزار تا امید بهتون رای دادم فکر میکردم دلتون به حال جوونای بیکار میانه بسوزه و شاید یه کاری بکنین من ۲۵ سالمه منو نامزدم بخاطر فقر مالی و بیکاری داریم ازهم جدا میشیم .ایا کسی رو سراغ دارین بجای ما هم بره اونجا تحصن کنه؟؟؟؟ ایا کسی هست بحال ما هم گریه کنه دلش بسوزه و یه کاری کنه که همه رسانه ها پخش کنن شاید یکی دلش به رحم بیاد و یه کسب و کاری برا من نه !برا جوونای نسل بعدی درست کنه که بعدا بخاطر بیکاری زندگیشون خراب نشه ؟ اگه کسی رو سراغ دارین معرفی کنین چون میدونم اون یه نفر شما نیستید

۹۷/۷/۵ ۰۰:۴۷

آقای فرمند نماینده محترم شهراهواز ! صحنه را دیدم حرکت بسیار شکننده و کوبنده ای بود حال اگر وقت کردید یه حالیم به مشکلات شهرستان میانه بکنید بیکاری بیداد میکنه هر روز چند تصادف شدید و کشته در مسیر جاده ترانزیت میانه_تبریز می شود آب شورب ما عیر قابل مصرف است هیچ کار مثبت و ارزنده از نمایندگان خودمان(شهرستان میانه)ندیده ایم لطفا آقای فرمند نماینده محترم شهر #اهواز! به فکر مانیز باشید..

۹۷/۷/۵ ۰۰:۴۶

سلام . اقای فرهمند کارتون مثه این می مونه که یکی خونش اوارشده رو سر خونواده خودش خونوادش دارن زیر اوار نفسهای اخرشونو میکشن و ذره ذره جون میدن اونوقت اون یه نفر داره به یکی دیگه کمک میکنه. نمیگم کمک ب همنوع کار بدیه نه اصلا . فقط حرفم اینه اقای فرهمند چراغی که ب خانه رواست به مسجد حرام است اقای فرهمند

۹۷/۷/۵ ۰۰:۰۱

احسنت بر آقای دکتر فرمند.حرکت خوب و بجایی انجام داده

۹۷/۷/۴ ۲۳:۵۸

شما اگر با دقت توجه کرده بودید متوجه می شدید کاملاًبه مشکلات اقتصادی اشاره کرده اند،که دولت مردان باید چندین سال پیش با برنامه ریزی دقیق بودجه کشور بدون نیاز به درآمد نفتی باشد.

۹۷/۷/۴ ۲۳:۵۱

دوغوردان ساغولسون

۹۷/۷/۴ ۲۳:۴۵

حرکت خوبی در قبال ظلم و بیعدالتیه.ولی آذربایجان هر روز بی هویت تر دریاچه خشک تر و ییعدالتی اقتصادی و فرهنگی بیشتر نمود پیدا میکنه.خوبه اصل 19 و 15 اشاره بشه.

۹۷/۷/۴ ۲۳:۴۴

اقای فرمند این حرکت رو باید بخاطر شهری که شهروندانش باهزار امید و ارزو بهتون رای دادن انجام میدادید . مگه شهر شما هیچ مشکلی نداره که رفتید برا اهواز اعتراض کردید؟؟؟؟ سوال اینجاست پس شهر خودتون چی ؟؟؟؟ جاده خوبی داره؟ اب خوبی داره؟ از هر ۱۰ نفر ۸ نفرمون کلیه هامون سنگ داره فقطم بخاطر اب خرابه . فقط میتونم بگم متاسفم براتون

۹۷/۷/۴ ۲۲:۳۸

کلانه مجلسده فایداوارنه دولتده,ملت یازخ اولوپ.گینه گدون رای ورون

۹۷/۷/۴ ۲۱:۴۳

حرکت اعتراضی خوبی بود ولی رسیدگی به مشکلات اقتصادی باید خیلی وقت پیش انجام میشد.بقیه نمایندگان به جای آرام کردن آقای فرمند باید همسو با او اعتراض میکردند.

۹۷/۷/۴ ۲۱:۲۱

دقیقا ۴روز پیش هم به خوزستان اشاره کرد و گفت همتهادادیم باکریها دادیم رسیدیم به حادثه اهواز
دیده تو این مدت کسی نیست به فکر معیشت مردم باشه این تصمیم و گرفته

۹۷/۷/۴ ۲۱:۱۲

انقلابی طرفدار مردم

۹۷/۷/۴ ۲۱:۱۱

افرین نه اصولگرا نه اصلاح طلب انقلابی آتش به اختیار طرفدار مردن

۹۷/۷/۴ ۲۰:۲۱

طرفداران دکتر سابق قلابی، مخالف فرمند شده اند

۹۷/۷/۴ ۱۹:۵۲

آقای فرمند فاجعه اهواز چند سال یه بار اتفاق میافته کاش جرات میکردی در مورد جاده های میانه که تعداد تلفات چند هفته آن از فاجعه اهواز بیشتر است وآن هم نتیجه خیانت نمایندگان سابق و مثلا پرنفوذ می باشد صحبت میکردی و در مورد خیلی مسایل .... البته مشکل اصلی کشور پوشاک بچه است ما مشکلی نداریم که

۹۷/۷/۴ ۱۹:۲۹

اتفاقا حفظ آبرو کرده در طول مدت چند دوره مجلس میانه چنین نماینده شجاع فداکار بی ریا و دلسوز به خود ندیده است ...

۹۷/۷/۴ ۱۹:۲۶

انتظاری که از دکتر فرمند داشتیم همین بود
ایشون دل و جرأت اینکار رو دارن
اینم بخاطر اینه که حتی یک مورد فساد مالی یا اخلاقی ندارن

۹۷/۷/۴ ۱۸:۱۹

آب رفته به جوی بر نمیگردد جناب فرمند با این ادا و اطوار نمیتوانی رای مردم جمع کنی

۹۷/۷/۴ ۱۷:۵۵

فرمند نماینده مردم و صدای مردم کشور هست ...درود برفرمند که به نمایندگی از ملت تحصن کرده درود برشرفت

۹۷/۷/۴ ۱۷:۰۵

درودبرشرف فرمند,بااینکه ازجناح اصلاح طلبانه,انتقادشوازدولت روحانی میکنه ومثل خیلی ازنمایندگان اصلاح طلبی وتدبیروامیدی چاپلوسی دولت رونمیکنه.
فرمندمنافع مردم روبه منافع حزبی ترجیح میده

۹۷/۷/۴ ۱۶:۵۶

مسله خوزستان مگه محلی واستانیه,واقعا که سطحی نگرهستید.

۹۷/۷/۴ ۱۶:۳۰

سلام.مدیریت سایت لطفا درموردقیمت جدیدوبروزکالاهاهم اطلاع رسانی شود,والامیریم مغازه میبینیم جنس گران شده,مجبوریم یانخریم یانسیه بگیریم.

۹۷/۷/۴ ۱۶:۱۷

تقصیرایشون نیست ازقدیم گفتند:شکم گرسنه ایمان نداره

۹۷/۷/۴ ۱۵:۵۶

دوقورداندا ساق اول . البته سنده ساق اول والله

۹۷/۷/۴ ۱۵:۵۲

یا علی . دکتر خدا قوت برو جلو . همینطوری . تازه مردم بیچاره خوزستان هوا برای تنفس ندارند .

۹۷/۷/۴ ۱۵:۳۷

سلام .بنظرم اینکاراقای فرمنداتفاقابجابوده.شمامجالس کشورهای چون اوکراین یاکره جنوبی راببین بخاطربرخی مصوبه هاقراردادبستن هایاناامنی های داخلی مجلسشون به خشونت ودعواکشیده میشه.
متاسفانه مجلس این دوره ودولت دوم روحانی ازضعیفترین ادوارمجلس ودولتهاست.
یکی مثل فرمندصدای ملت باشه بقیه جیک شون درنمیاد.اخه نمایندی که توتووزارت نفت هم شاغله 27میلیون ماهانه!!!حقوقشه دردقشرپایین جامعه سرش نمیشه

۹۷/۷/۴ ۱۵:۳۰

احسنت خوزستان مگر نماینده ندارد چرا نسبت به مشکلات میانه که حوزه انتخابیه اش میباشد تحصن نمیکند ؟ چرا در نطق چند روز پیشش هیچ موردی از میانه مطرح ننمود ؟ تعریض جاده میانه به سرچم . جاده میانه به تبریز . که هردوجاده قتلکاه میباشد . آب شرب میانه . توسعه پایاب سد آیدغموش . پمپاژ آب از سد شهریار به منطقه محروم کاغذکنان در صورت آب گیری. روشنایی ورودی میانه از سمت زنجان که چندین سال است نیمه تمام مانده . اشتغال جوانان که معظل بزرگی شده . ودها مشکل دیگر که مجال بیان نمیباشد همه مشکلاتی میباشد که تلاش و نحصن آقای فرمند را میطلبد

۹۷/۷/۴ ۱۵:۲۳

درود بر شرف دکتر فرمند که لااقل میتواند اعتراض کند و مثل بعضی پول های میلیونی و تیشرت و کارت استخر و.. نمیدهد تا رای بگیرند و بروند گوشت وارد کنند و . ایشان درسته روابط عمومی قوی ندارند ولی کاش کارهایی که کردند مردم میفهمند ، هدف ایشان از تحصن قطعا فقط بخاطر اول میانه و دوم بخاطر کشورمون ایران است ، دوستان محترم نباید بخاطر منافع شخصی خودشان را گول بزنند. مدیر لطفا تایید کنید

۹۷/۷/۴ ۱۵:۲۱

دکتر فرمند این کارتون به خاطر شهدای تروریستی قابل تقدیره کاش نماینده های مثل شما زیاد بودند برید جلو خدا با ماست .

۹۷/۷/۴ ۱۵:۱۵

برای من تورکزبان "فرهنگ وزبان تورکی مثل اب وغذاست.بهت توصیه میکنم فارسی دری پشتوبحرف روسی حرف نزن

۹۷/۷/۴ ۱۵:۱۰

اگراقتصادکشوردرست نباشدبیکاری هم هست شکم گرسنه هم هست درامدعمومی کشورپایین میاید.چرابه مسلئه ازاساس فکرنمیکنید.
فکرکنم ازافزایش چندبرابری قیمت هابیخبری"

۹۷/۷/۴ ۱۵:۰۴

من مجمع نمایندگان ترکزبان رابیشترمقصرمیدانم "معلوم نشداین مجمع تشکیل شدیافقط شعاربود"خوزستان شایدحداکثرپانزده نماینده داشته باشه.درحالی که نماینده های اذربایجانشرقی غربی اردبیل زنجان قزوین حدودپنجاه نماینده میشود"حالانماینده های ترکزبان قشقایی"ترکمن وغرب گیلان حساب نکنیم.
متاسفانه اتحادکافی بین نمایندگان اذربایجان نیست"نمونه ش نماینده مشگین شهرکه اخیرااختلاف افکنی میکند.
اتحاداین پنجاه نفرمیتواندهرمسلئه ای راحل کنداززبان مادری گرفته تادریاچه ارومیه .
میانه که نقطه تلاقی مرکزکشوروشمالغرب هست ازاین همکاری هانفع مشترک میبرد.

۹۷/۷/۴ ۱۵:۰۳

آقای دکتر فرمندسه روز پیش یعنی یکم مهرماه به مدت پنج دقیقه تریبون مجلس در اختیار شما بود چرا هیچ صحبتی از مشکلات اقتصادی مردم نکردی .حالا تو این دوروزه چه اتفاقی باعث شده به فکر مردم بیفتی( قابل تامل دوستان)

۹۷/۷/۴ ۱۴:۴۷

زبان هویت ماست.متاسفم برات"اونهم زبان کشوری که اذربایجان عزیزرودوتیکه کرد!!!

۹۷/۷/۴ ۱۴:۴۵

آقای دکتر؛
بفرمایید چرا در وقت مقرر "آیین 14دین نن" ایراد سخن فرمودید؛ و حالا چگونه اقتصاد مردم برای تان مهم شده که دست به چنین کاری بزنین که بی بی سی هم بنویسد و نقل کند.
این حرکت های پوپولیستیِ شیک و مجلسی به چه دردی می خورد که ما همچنان در حسرت شنیدن یک حرف وزین و به درد بخور از شما در وقت هایی که برای ایراد سخن در مجلش دارید، بنشینیم!!؟؟

۹۷/۷/۴ ۱۴:۲۵

برات متاسفم و ارزو میکنم نه خودتو ببینم ونه اسم تو بدونم

۹۷/۷/۴ ۱۳:۳۲

عکس هاروببین,ماشاالله هیچ کسی نمیتونه جلوشوبگیره.!

۹۷/۷/۴ ۱۳:۲۷

زبان و فرهنگ ترکی باشه یا نباشه مهمه؟ من ترجیح میدم روسی حرف بزنم ولی کار داشته باشم و درامد

۹۷/۷/۴ ۱۳:۲۵

یه همسایه ای توکرج داشتیم تووزارت کشورکارمندبود,والامیگفت قسمت اعظم بودجه به هفت,هشت شهراختصاص میابه چون میدونندبیشترصداهای مردم این شهرهادرمیاد.تومنطقه اذربایجان هم به تبریزرسیدند.
کلاشهرهای که مصرف گرابودندتولیدگرانبودندبودجه بیشتری برای ایجادکارخانجات وزیرساختهای ارتباطی گرفته ومیگرند.
تهران که خودش مصرف گراست,باانهمه جمعیت معادن وکشاورزی نداره.
کارخانجات بزرگ ایرانخودرووسایپاکه ابتداباپول دولتی تاسیس شد.

۹۷/۷/۴ ۱۳:۲۳

ساغ اول واللهی!!

۹۷/۷/۴ ۱۳:۱۴

اذربایجان خواستارزبان مادریه,خوزستان هم خواستاراین امره
درباچه ارومیه خشک میشه,هورالعظیم هم خشک میشه.
طوفان نمک درانتظاراذربایجانه,گردوغبارنفس خوزستان راگرفته.
اذربایجان منابع ومعادن غنی داره,خوزستان هم جلگه حاصلخیزومنابع نفت داره.
ولی هردوتامناسب بامنابع شان توسعه نیافتند,یه جای کارمیلنگه اونهم مدیریت ناکارمددرسطح کلانه.
بوشهروعسلویه روچطورمیگید,بزرگترین ذخیره گازی جهان راداردولی بهت قول میدم بری میبینی توخیابون های بوشهرگداببینی.

۹۷/۷/۴ ۱۳:۱۱

جناب... روزه سکوت گرفتند؟؟؟یا با مقابله با فرمند قصد خود مطرحی دارند...بنویس برادر،نترس،از غیرت و مردانگی و درستکاری فرمند بنویس

۹۷/۷/۴ ۱۲:۳۴

اقای فردین فرمند...جنابعالی دست اقای قاضی پورروهم بااین رفتارهایی پوپولیستی ازپشت بستی.

۹۷/۷/۴ ۱۲:۳۱

بجای تحصن برای حادثه اهواز تحصن کنه برای وضعیت جاده های میانه که هر چند روز چند نفر تو این جاده های میانه جونشون رو از دست میدن

۹۷/۷/۴ ۱۲:۲۴

دکتر فرمند نماینده محبوب و مردمی شهرم مواظب خودت باش.....

۹۷/۷/۴ ۱۲:۰۹

آقای فرمند کویر و عشقه!ا!!!؟؟بقیه وسیلهاند تا استان های کویری در آسایش باشند خوزستان هوا و آب نداره بفهمم آزربایجان کار نداره،اب،راه نداره هرروز صدای میانه اخبار کشته های تصادف میده ،زبان و فرهنگ ترک از بین میبره بفهمم!!!؟کویر و عشقه؟؟ اورمو گولو....

۹۷/۷/۴ ۱۱:۵۲

دوست گرامی فرق نمی کند حالا تحصن باشد یا بصورت اعتراض مسئله مهم این است که نماینده نباید بی تفاوت به مسائل و مشکلات کشور باشد.

صرفاً جهت اطلاع:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مسعود پزشکیان در نشست علنی امروز (چهارشنبه 4 مهرماه) مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برخی نمایندگان و نمایندگان استان خوزستان و همچنین  آقای فرمند اصرار دارند تا در خصوص مباحث یپش آمده استان خوزستان و مسائل اقتصادی کشور جلسه غیرعلنی برگزار کنیم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مقرر شد برگزاری جلسه غیرعلنی در هیات رئیسه هماهنگ شود تا از دولت، وزارت اطلاعات و مراجع مربوطه دعوت شود تا جلسه مفصلی برگزار کنیم و به جمع بندی نهایی برسیم.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم جلسه غیرعلنی را برای روز یکشنبه هفته آینده آماده کنیم و از مسئولان نیز دعوت به عمل می آید تا در جلسه غیرعلنی حضور پیدا کنند./

۹۷/۷/۴ ۱۱:۱۷

اینم از خواهر خوانده!!!!!!!!! میانه و اهواز خواهرخوانده شدن!!!!!!!!!!!

۹۷/۷/۴ ۱۱:۰۶

فرمندوهرنماینده باغیرتی حق داره عصبانی باشه.
چطورمیشه توروزروشن "یه عده معاندجنایتکار"زن وبچه وسربازاین ملت رابه رگبارببنده.
بچه معصوم چهارساله چه گناهی داشت شهیدبشه؟؟؟
دستگاههای اطلاعاتی وامنیتی بایداگاهترازپیش بودند.

اگرخدای نکرده این اتفاق درمیانه اتفاق میفتادایابازم اینطوری بیخیال حرف میزدید؟؟
انسانیت ارزوست.
فرمندبه مشکلات میانه واقفه"هرچیزروکه نبایدعلنی پیگیری ورسانه ای کنه!!

۹۷/۷/۴ ۱۰:۴۸

شما اگر توجه کنید برای بررسی مشکلات اقتصادی موجود در کشور و حمله ترویستی اهواز بوده است

۹۷/۷/۴ ۱۰:۴۷

آنها بعهده آن یکی نماینده با تقواست!!!!!! ، همه جای ایران سرای من است ، درود به فرمند

۹۷/۷/۴ ۱۰:۴۷

نماینده مجلس علاوه برتعهدبه حوزه انتخابیه خودش تعهدملی هم دارد.نگاه فرمندنگاه حفظ امنیت واقتصادکشورهست.
امنیت موهبت بزرگیست شایدبسیاری ازهمشهریان درک نکنند.
توکشوری که بودجه ش متکی به نفت هست حفظ امنیت وبهبودمعیشت خوزستان اهمیت اساسی دارد.

۹۷/۷/۴ ۱۰:۴۶

آقای فرمند عوام فریبی بسسسسسس است

۹۷/۷/۴ ۱۰:۴۴

ما مردم میانه هم در غم همشهریان اهواز شریک هستیم ولی آقای فرمند شما که خود را نماینده میانه میدانید و شهر های ترکمانچای و ترک و آقکند ساختمان میخرید و خود را شهروند این شهر ها معرفی میکنید. توی اهواز هم شهروند هستید

۹۷/۷/۴ ۱۰:۴۱

اگرامنیت خوزستان نباشدامنیت کل ایران هم وجودنخواهدداشت.یادمان نروداتکای بودجه کشوربخش عمده ش مربوط به نفت این خطه ست.

۹۷/۷/۴ ۱۰:۲۰

🔺️درخواست نمایندگان برای برگزاری جلسه غیرعلنی بررسی مسائل اقتصادی 🔹جلسه علنی امروز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی در حالی آغاز شده است که حدود ۵۰ نفر از نمایندگان در مقابل جایگاه هیات رئیسه جمع شده‌اند و خواستار برگزاری غیرعلنی جلسه مجلس شورای اسلامی هستند./ مهر

۹۷/۷/۴ ۱۰:۱۹

ميانه چيزي از اهواز كم نداره من موندم اين مسئولين نه در ايران زندگي ميكنن كه مشكلات كشور رو بفهمن. اينم از فرمند انكار تو ميانه زندگي نميكنه مشكل شهرشو بفهمه. البته اينم بكم گوش شنوايي در كار نيست وگرنه وضعيت اين نبود... !!

۹۷/۷/۴ ۱۰:۱۳

تیتر همه خبرگزاریها تحصن است.

۹۷/۷/۴ ۱۰:۱۲

شیطنت رسانه ای صدای میانه

۹۷/۷/۴ ۱۰:۱۲

طبق نوشته خودتان ((مقابل جایگاه هیأت رئیسه قرار گرفت و نسبت به عدم برگزاری جلسه‌ای در مجلس برای بررسی مشکلات اقتصادی موجود در کشور و همچنین حمله تروریستی اهواز و مشکلات خوزستان اعتراض کرد.)) ولی شما تیتر زدید
تحصن فرمند در مجلس بخاطر عدم رسیدگی به مشکلات خوزستان و اقتصاد
پس قضیه را وارونه نکنید نه تحصنی بوده و نه مساعل دیگر (ایشان خواستار رسیدگی به وضعیت افتصادی و بررسی حمله تروریستی و مشکلات خوزستان هستند)

۹۷/۷/۴ ۱۰:۰۷

اهواز و همه اینها جهت یکپارچه کردن نمایندگان برای حمایت از مشکلات میانه است تا آنها هم از میانه حمایت کنند علاوه براون مشکلات اهواز و سیستان مشکل میانه هم هست اگر نیست چرا رفتین تو اهواز و خوزستان جنگیدید
درود برفرمند که در وضعیت اقتصادی تورم ۴۰۰درصدی که هیچ کس به فکر مردم نیست اینگونه به فکر مردمه

۹۷/۷/۴ ۱۰:۰۳

درود بر شرف و غیرت دکتر فرمد عزیز که به جای حرف زدن و حرکات پوپولیستی ، عمل می کند

۹۷/۷/۴ ۱۰:۰۱

مشکلات میانه دست کمی از خوزستان ندارد . کمی هم به فکر حوزه انتخابیه خود باشید

۹۷/۷/۴ ۱۰:۰۰

امیدواریم در تحصن های بعدی وضعیت راه ها ،بهداشت و درمان ،آب شرب ،بیکاری و... شهرستان میانه نیز فراموش نشود

۹۷/۷/۴ ۰۹:۵۹

مثل اینکنه قراره دور بعدی از اهواز کاندیدا بشه

۹۷/۷/۴ ۰۹:۵۹

اهواز رو بیخیال میانه رو دریاب راه نداره آب نداره کار نداره اهواز رو میخوای چیکار البته اگه مدیر تایید کنه نظرمو

اخبار روز