کد خبر: ۲۶۹۶۹
۱۰۶۳ بازدید
۱۱ دیدگاه

آقای مددی واگذاری فولاد مهم است یا استقبال از ورزشکار

۹۳/۶/۲۴
۲۰:۳۷

واگذاری فولاد آذربایجان برای آقای مددی نماینده شهرمان وسیله ای بود که هم میتوانست موجب محبوبیتش شود و هم میتوانست باعث رو شدن ظرفیت،نفوذ،صداقت و ....آقای مددی شود.

نماینده ای که بر خلاف مهندس حسینی با احساسات وارد مسئله فولاد شد و در جمع کارکنان این شرکت ادعا کرد : فولاد واگذار نمیشود مگر خریدار از روی جسدم رد شود.و وعده های زیاد

اواخر با ارسال اس ام اس و پخش روزنامه در نماز جمعه از اخذ دستور از وزیر و توقف واگذاری فولاد خبرداد.در مطلب قبلی از ایشان خواستم تا تصویر دستور توقف را به مردم نشان داده و در سایتها منعکس کند.درخواستی که هیچ وقت وقت اجابت نشد.

در آن مطلب عرض کردم که آقای مددی عدم انتشار این سند در سایتها یعنی اینکه شما با صداقت رفتار نکرده اید.پس حالا بیشتر جرات میکنم تا دیگر بار بگویم اهالی مردم میانه آقای مددی در رابطه با اخذ دستور از وزیر اقتصاد دروغ گفته اند.هیچ دستوری در کار نیست.

از روابط عمومی دفتر آقای حسینی در این رابطه سوال کردم و گفتم اگر جلسه سوال از وزیر با حضور دو نماینده برگزار شده حتما تصویری از این دستور باید به آقای حسینی هم داده شود ،ایشان گفتند هیچ دستور کتبی ارائه نشده و فقط در جلسه عنوان شده که کارگروهی جهت بررسی نحوه واگذاری فولاد تشکیل و مسئله را بررسی خواهد کرد.

این کارگروه تشکیل نشد؟ اگر شد چه نتیجه ای داشت؟

 امروز پس از درج خبر تشکیل هئیت مدیره جدید فولاد توسط آقای نائبی منتظر عکس العمل دفتر آقای مددی بودم.این دفتر خبر منتشر کرد اما نه برای واگذاری فولاد بلکه استقبال برادر نماینده از یک قهرمان.

این قهرمان برای ما ارزشمند است اما آقای مددی میانه از این قهرمانها حتی در سطح المپیک دیده است و این استقبال توسط برادر شما شق القمر نیست.

آقای مددی به عنوان یک شهروند از شما میخواهم تصویر دستور توقف واگذاری فولاد توسط وزیر اقتصاد در جلسه مشترکتان با آقای سید بهلول حسینی را به مردم نشان دهید.

آقای مددی لطفا جوابگوی متنی باشید که در نماز جمعه پخش کردید.

آقای مددی لطفا توضیح دهید که چرا همه چیز بر خلاف آن شد که ادعا میکردید؟

من به شما رای داده ام و حق دارم پاسخ این سوالات را بدانم.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۳/۷ ۱۰:۳۴
واقعا
۹۳/۶/۲۵ ۰۸:۱۱
بعضی کارها اگه بخواد انجام بشه میشه دست نماینده وفرماندار نیست به استان باید سرکشی کرد
۹۳/۶/۲۵ ۰۷:۲۹
همینطور منتظر بمان اگر جواب گرفتی ما رو هم خبر کن
۹۳/۶/۲۵ ۰۴:۵۰
مگه دفتر دکتر مددی بی کار هست که هر شایعه که آقای صادق نائبی منتشر می کنه بهش جوابیه بده
آقای صادق نائبی خیلی آدم بی انصافی هستید که مطالب بی محتوا و بی ارزشی که فقط و فقط به خاطر تخریب نماینده محترم نوشته شده را به راحتی در سایت منتشر می کنید حال اگر خدای نکرده یک مطلب انتقادی از آقایان فرماندار،هاشمی و حسینی نوشته شود فوراً رد می کنید. حداقل اجازه می دادید شرایط برای مخالفان و موافقان آقای مددی یکسان باشد تا مخاطبان صدای میانه یکطرفه به قاضی نروند.
۹۳/۶/۲۵ ۰۰:۱۴
حالا کجاشون دیدید وقتی کارگری میره به ملاقات نماینده عزیز تا دردشوبیان کنه از پشت ایفون میگن که اقای دکتر اینجا نیست هفته دیگه میاد اما ازان ور یه سرمایه داربا کلاس وقتی میره دفتر نماینده هزار بار راست و دلا میشن اقا نماینده لطفا از کارگران وافراد مستمند فرار نکنید خدا را خوش نمیاد...
۹۳/۶/۲۴ ۲۳:۰۶
این هم یک نوع عوام فریبی است چند در صد قولهای داده شده را انجام داده است که این هم دومی باشد

اخبار روز