کد خبر: ۹۲۸۸۰
۴۰۵ بازدید
۸ دیدگاه

دیدار شهردار آچاچی از شکارچی تانک سرهنگ بازنشسته رفیع غفاری در شیراز

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی، دکتر تقی پور شهردار شهر آچاچی، با حضور در منزل جناب سرهنگ بازنشسته رفیع غفاری در شیراز، ضمن دیدار جویای احوال ایشان شد.

در این دیدار، دکتر تقی پور، با اشاره به حضور سرهنگ رفیع غفاری در جنگ ۸ سال دفاع مقدس و مجاهدت های ایشان در این دوران که به شکارچی تانک نیز در سطح بین المللی معروف هستند؛ ایشان را مایه افتخار آذربایحان به خصوص شهر آچاچی به عنوان زادگاه وی دانست. دکتر تقی پور در این دیدار، همچنین ضمن تقدیر و تشکر از سرهنگ غفاری، آرزوی صحت، سلامتی و طول عمر از خدای منان برای ایشان خواستار شد.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی

http://Sapp.ir/shahrdariachachi

وب سایت اینترنتی شهرداری آچاچی:

eachachi.ir

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

با سلام

در خصوص مطلب جنابعالی عارض می گردد، آقای دکتر تقی پور شهردار آچاچی با هزینه شخصی خود به شهر شیراز سفر نموده اند و در مدت حضور خود در این شهر، بر خود وظیفه دیده اند تا از نزدیک به دیدار و عیادت جناب سرهنگ غفاری بروند و انشالله که این دیدار خیر و برکت برای شهر آچاچی در پی داشته باشند.

۹۸/۱۰/۱۹ ۱۲:۳۲

این اقای تقی پور عزیز ما مسئول چهارتا کوچه خیابون یه آبادی شده و به اسم شهردار جدا از جلد خودش درومدند. خاطرم هست در کمیته ها تخصصی فرمانداری در زمان حیدری ازاد مینشستن به عنوان عضو میگفتن عرصه برای جوان هاست و ما فقط استفاده میکنیم. یا شرکت کردنشون در تمامی برنامه زیست محیطی و فرهنگی... همگی جهت گیری سیاسی داشته پس!!! اقای تقی پور در جلساتی که من رئیس بودم خاطرتون هست همیشه میگفتید مسئول باید از بین شما جوونا باشه؟! پس کلک میزدید به ما ؟! که در اینده با پول بیت المال برید مسافرت شیراز؟!! متاسفم خدایا روا مدار گدا معتبر شود گرشوداز خدا...

۹۸/۱۰/۱۹ ۰۹:۳۴

ضمن تشکر از آقای دکتر تقی پور و آقای دکتر قریشی، از درگاه ایزد منان برای جناب سرهنگ رفیع غفاری طول عمر با عزت مسئلت می نمایم

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز