کد خبر: ۴۷۴۰
۱۶۹۵ بازدید
۵ دیدگاه

اعلام برگزیدگان سکانس بیداری(نخستین جشنواره استانی فیلم بسیج)

۹۰/۹/۵
۲۱:۰۹

 

 

 

نخستین جشنواره استانی فیلم بسیج آذربایجان شرقی با عنوان "سکانس بیداری" در آیینی با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج هنرمندان آذربایجان شرقی، هیئت داوران از میان 90 آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره از آثار زیر به عنوان برگزیدگان آن تقدیر کرد.

در بخش کارگردانی: ضمن سپاس از کارگردان فیلم"فرصتی برای گریه تاک ها" جایزه بهترین کارگردانی به نادر محمدی پور ساعی برای فیلم"آیریلیق"، در بخش تصویر برداری: لوح تقدیر جشنواره به سعید محمد پناه، تصویربردار فیلم "قطره دریاست"، در بخش صداگذاری: جایزه این بخش به صداگذار فیلم "فرصتی برای گریه تاک ها" بهرام و بهمن ارک، در بخش موسیقی: جایزه بهترین موسیقی متن به آهنگساز فیلم "آیریلیق" بهرنگ تیلا، در بخش صدابرداری: جایزه بهترین صدابردار به فیلم "کیوره" حسن سلمانی، در بخش فیلمنامه: هیئت داوران منتخبی نداشت و لوح تقدیر جشنواره به فیلم نامه فیلم "عاشیق" مهدی صالحیار و فیلم "کیوره" رحیم بلندی تعلق گرفت.

در بخش بازیگری همچنین جایزه بهترین بازیگری زن به نسرین مرادی برای فیلم "آیریلیق"، و جایزه بهترین بازیگری مرد به بهرام نوبری برای فیلم"فوکوس" اختصاص یافت.

در بخش مستند هیئت داوران برگزیده ای معرفی نکرد و از رستم نظری برای فیلم "مینوی باغ فردوس" به خاطر تحقیق و پژوهش در آن تقدیر کرد.

در بخش انیمیشن نیز هیئت داوران فیلمی را شایسته عنوان برتر ندانست و با لوح تقدیر از کارگردان فیلم "حباب" قدردانی نمود.

جایزه بهترین فیلم جشنواره به تهیه کننده فیلم "آیریلیق" از حوزه هنری آذربایجان شرقی و جایزه ویژه ستاد اجرایی جشنواره به خاطر آثار ارزشمند و مورد توجه به پایگاه صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی شبکه سهند رسید.

ستاد برگزاری جشنواره همچنین به منظور پاسداشت تلاش های انجام گرفته در حوزه تولیدات جوایز ویژه خود را به علی امینی از مرند، طاهر مختاری از میانه ، رحیم عباسی از مرند و فرهود بحری از تبریز اهدا و از جعفر بیانی و مجید هنرمند به عنوان مدیران کانون های بسیج هنرمندان مرند و میانه قدردانی نمود.

نخستین جشنواره فیلم بسیج به همت سازمان بسیج هنرمندان آذربایجان شرقی و انجمن فیلم این سازمان و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل مجتمع فرهنگی هنری تبریز به کار خود پایان داد.

 

عکس اول آقای هنرمند ودومین تصویر آقای مختاری هستند .

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

از خواندن موفقیت فرزندان میانه همواره به خودم می بالم. آفرین بر مختاری عزیز.
۹۰/۹/۶ ۰۷:۴۳
با سلام و تشکر از اطلاع رسانی که انجام دادید به امید خدا در دفعات بعد بتوانم مقام در خور فیلمسازی شهرمان را کسب کنم
۹۰/۹/۶ ۰۷:۳۷
با سلام از اطلاع رسانی که انجام دادید ممنون هستم به امید خدا در دفعات بعد مقام در خور فیلم سازی شهرمان را بتوانم کسب کنم
۹۰/۹/۵ ۱۶:۳۰
ضمن تبریک به این دوستان ، آقای طاهر مختاری برادر آقای اسماعیل مختاری هستند که در اولین دوره ی این جشنواره هنرنمایی کردند .
بد نیست بدانید که ، مجید هنرمند متولد 1349 در میانه هست که نمایشنامه های آلاله های خونین شهرما، کاشکی همیشه تو بیائی ،شا ل گردنی برای ابراهیم و پنجره ای روبه دریا .........
که همکی درحوزه دفاع مقدس بوده است ، از آثار اوست .

طاهر مختاری ،باشماره عضویت : ۹۰-۵۵ در انجمن فیلم شهرستان میانه ، متولد 11/11/1362 هستند و در شاخه ی تدوین فعالیت دارند .
۹۰/۹/۵ ۱۶:۱۸
برای آقای طاهر مختاری آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون می نمایم.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز