کد خبر: ۴۷۳۱۴
۱۲۷۵ بازدید
۷ دیدگاه (۷ تایید شده)

دکتر مددی به عیادت پهلوان یوسف مجیری رفت

دکتر مددی؛ نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی با حضور در بیمارستان خاتم الانبیاء از پهلوان یوسف مجیری؛ قهرمان و مربی تیم ملی نوجوانان کشتی فرنگی عیادت کرده و از نزدیک در جریان روند درمان ایشان قرار گرفتند.
دکتر مددی در این دیدار ضمن آرزوی سلامتی و شفای عاجل برای یوسف عزیز و قدردانی از زحمات پزشکان و پرستاران، خواستار رسیدگی و توجه بیشتر آنها جهت درمان هر چه سریعتر این قهرمان ملی شدند.

یوسف مجیری قهرمان کشتی فرنگی ایران در دو رده جوانان و بزرگسالان که در دو سال اخیر به عنوان مربی تیم ملی نوجوانان انتخاب شده بود، به بیماری سرطان معده مبتلا شده است.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در حاشیه عیادت از یوسف مجیری از بخش های بیمارستان خاتم الأنبیا نیز بطور سر زده بازدید نموده و از سایر بیماران بستری هم عیادت کردند.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۶/۲۸ ۰۸:۴۲
خداوندشفای عاجل عنایت فرماید از اقای مددی هم بابت عیادت کمال تشکر رو داریم
۹۴/۶/۲۷ ۱۶:۰۴
جا دارد از اقای مددی به دو دلیل تشکر کنم اول عیادت از قهرمان ملیمان دوم عیادت بدون همراه و به تنهایی به دور از شلوغ بازی که شان بیمارستان را حفظ و آسایش بیماران را هم به هم نمی ریزید الله سلامت السین تمامی مریضلری
۹۴/۶/۲۷ ۱۳:۳۸
دم سالار پویان گرم به خاطر این گزارش تکان دهنده که جاوید ماند http://vom.ir/news/47118 خسته نباشید
۹۴/۶/۲۷ ۱۳:۳۷
دم سالار پویان گرم به خاطر این گزارش تکان دهنده که جاوید ماند http://vom.ir/news/47118
۹۴/۶/۲۷ ۱۳:۳۱
خدا خیرتان دهد. خدایا خودت کمک کن.
۹۴/۶/۲۷ ۱۱:۵۱
يوسف گمگشته باز آيد به كنعان غم مخور:كلبه احزان شود روزي گلستان غم مخور در بيابان گر به شوق كعبه خواهي زد قدم: سرزنش ها گركند خار مغيلان غم مخور اي دل از سيل فنا بنيا هستي بركند: چون تو را نوح هست كشتيبان زطوفان غم مخور
۹۴/۶/۲۷ ۱۱:۲۱
با آرزوي صحت وسلامتي براي يوسف عزيز: تقدير وتشكر از دكترمددي بزرگوار كه جوياي حال گشتيد موفق و مويد باشيد

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز