کد خبر: ۳۸۴۷۸
۹۳۲ بازدید
۱۰ دیدگاه

انتقاد شدید مددی از استاندار و وزیر کشور؛

مگر ما خارجی هستیم که تغییر فرماندار را به ما نگفتید؟

۹۴/۱/۲۷
۱۵:۳۵

نماینده مرم میانه در مجلس شورای اسلامی که در مراسم معارفه فرماندار جدید میانه سخن می گفت با انتقاد از تغییر فرماندار میانه در سکوت خبری و بدون اطلاع نمایندگان و امام جمعه شهر، خطاب به معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: شما به اطلاع آقای جبارزاده برسانید من هم خودم به وزیر کشور عرض می کنم. مگر ما خارجی هستیم که بدون اطلاع ما فرماندار شهر را عوض می کنید؟ یا احیاناً حمله نظامی شده که اینقدر محرمانه و بی سروصدا انجام داده اید؟

به گزارش قافلان نیوز، نماینده مردم میانه ضمن قدردانی از زحمات 14 ماهه حیدری آزاد در کسوت معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، وی را فردی تلاشگر و دلسوز برای مردم و نظام دانست و گفت: حیدری آزاد فردی بود که با تمامی ارگان نظام رابطه دوستی دارد در بسیاری از موارد با استفاده از همین ویژگی مشکلات شهرستان را حل می کرد. وجود چنین فردی با محوریت امام جمعه محترم، مدیریت واحدی را در میانه ایجاد کرده بود که در طول سالهای اخیر بی سابقه بود و فرماندار جدید در جریان باشد که اگر لطمه ای به این مدیریت واحد برسد، ما تحمل نخواهیم کرد. 

اضافه می شود صبح امروز 5شنبه بیرام شکری به عنوان سرپرست فرمانداری میانه منصوب و معارفه شد.

**********

مطالب مرتبط :

با یک سناریوی شوم فرماندار میانه برکنار شد

انتقاد شدید مددی از استاندار و وزیر کشور؛ مگر ما خارجی هستیم که تغییر فرماندار را به ما نگفتید؟

پایان ماموریت حیدری آزاد در فرمانداری میانه

برکناری غیرمنتظره حیدری آزاد، تدبیر یا بی تدبیری دولت؟!

حیدری آزاد عزیز رفت

با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار، فرماندار جدید شهرستان میانه معرفی شد

آنچه در جلسه تودیع و معارفه فرماندار ویژه میانه گذشت ؛ حیدری آزاد : سینه مالامال درد است / به جای اسلحه کشی می توانستم برکنار کنم

خبرگزاری پانا: اعتراض گسترده مردم و مسئولین و اصحاب رسانه به برکناری حیرت آور فرماندار میانه

حیدری آزاد، بدون شرح

جناب حیدری آزاد سرتان را بالا بگیرید ، نمره مردم به شما بیست است

تغییر عنوان در 3 روز ؛ فرماندار ویژه شد سرپرست / فرمانداری ویژه شد فرمانداری

بیایید قدردان زحمات مسئولان دلسوز و کاردان که شب و روزشان را برای خدمت به همنوعانشان صرف می کنند باشیم

بازهم اتفاق نادردیگری درشهرمان رخ داد...................!!!!!

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۱/۲۸ ۱۹:۴۴
دوست عزیز «جوان شاکی» باسلام،قلم عالمانه و منطق واستدلال شما ستودنی است.امیذوارم همه دانایان مانند شما مسائل را از زوایای گوناگون ببینند.
۹۴/۱/۲۸ ۰۲:۴۳
یعنی درجریان نبودی آقا آقای آقا مارو چی فرض کردی یعنی نمی دونستی فرماندارعوض شده خبرداشتی وزیرکشورتوگیلان بود.اما
۹۴/۱/۲۸ ۰۱:۰۷
به جرات می توان گفت که جوانان شهر نام فردی است از ستاد آقای مددی که یکه و تنها از طرف جوانان شهر سخن می گوید و مطلب می نویسد.آیا همه جوانان شهر را جمع کنیم در دفتر نماینده محترم جا می شوند؟ از طرفی دیگر این که نمایندگان خود باید تابع قانون بوده و به آن احترام بگذارند و اگر عزل و نصبی صورت گرفته حتماً وزارت کشور برای خود دلایلی دارد و نیرو هم مال خودشان است و حتماً مصلحت در آن بوده است. درثانی مگر قرار است هر اتفاقی که می خواهد در ادارات این شهرستان صورت بپذیرد را می بایست به شما اطلاع دهند تا در صورت تامین نظرات حضرتعالی بود اقدامی صورت بپذیرد؟ سخن آخر این که سخن گفتن با این نوع ادبیات بی اختیار ذهن را به سمت و سوی نظام حاکم بر روابط ارباب و رعیت می برد.لطفاًحداقل از طرف من یکی وکیل نشوید و از طرف ما جوانان نظر ندهید. ما خود به لطف خدا زبان در کام داریم و می توانیم سخن بگوییم.
۹۴/۱/۲۷ ۲۳:۵۴
بنده هم به عنوان یک شهروند میانه ای از جابجایی جناب آقای حیدری آزاد متأثر شدم ایشان فردی پرکار ، دلسوز به مردم و نظام بودند. اما آقای مددی به کی قول فرمانداری امارت میانه را داده بودی؟ غافل گیر شدی؟ برو تو مجلس از حقوق یک میلیون معلم و13 میلیون دانش آموز دفاع کن. تو را سننه فرماندار عوض شده؟برو تو مجلس در مورد حذف رایانه میلیاردرها نظر بده ، برو تو مجلس در مورد فرار مالیاتی ثروتمندان نظر بده . طرح ارائه کن ، منه کارمند با 1300000هزار تومان حقوق، ماهانه13000هزار تومان مالیات میدهم انوقت باشگاه پرسپولیس و باشگاه استقلال 70 میلیارد تومان بدهی مالیاتی مؤفق دارند.با 70 میلیارد تومان سیستم گرمایشی چند تا مدرسه را میشه سیستم گرمایشی استاندارد نمود تا حادثه شین آباد در کشورم تکرار نشود؟برو به کارهای بزرکتر برس. در سطح ملی.
۹۴/۱/۲۷ ۲۲:۵۵
جناب مددی اینجا چرااعتراض میکنی اگه واقعا خودت روباجرات میدونی برو از تریبون مجلس اعتراض کن در این چند سال که ندیدیم/////////////¡!!!!!!!!!¡¡؟؟؟؟؟؟؟؟
۹۴/۱/۲۷ ۲۲:۵۴
خیلی شدید بود؟
۹۴/۱/۲۷ ۱۶:۴۱
صبر کنید ..سلام لطفا خود را نماینده تمام جوانان شهر معرفی نکن
۹۴/۱/۲۷ ۱۶:۲۰
آقای مددی عزیز بنده نه به شما رای دادم و نه طرفدار شمایم اما لذت بردم از این شجاعت تان واقعا مردم میانه مستحق این ظلم اند؟چرا فرمانداری که 14 ماه خدمت بدون منت و لیاقت و کاردانی او زبانزد میانه ای هاست یکباره چنین تغییر می کند که حتی نماینده شهرستان هم از این تصمصم آگاه نیست؟ آیا مرفه نشینان بی درد در مرکز استان این تصمصم ها را برای شهرستانهای شان نسخه پیچی میکنند و یا اینکه جناب حیدری آزاد که در بدو ورود به میانه از رساندن میانه به اولین شهرستان استان سخن گفته بود باعث این تغییر شد؟ چرا استعمار تبریز دست از سر میانه برنمی دارد تا این شهرستان پیشرفت کند؟ آقای استاندار بدانند که با اینکارشان محبوبیت خود را در میانه از دست دادند و در کل مردم میانه فرماندار جدید را قبول نمی کنند لازم است نمایندگان میانه جریان اعتراض میانه ای ها را به گوش وزیر کشور برسانند.

اخبار روز