کد خبر: ۳۲۶۳۸
۱۴۷۲ بازدید
۴ دیدگاه (۴ تایید شده)

"صبح صبا" چهارمین نشریه محلی شهرستان میانه مجوز نشر گرفت

۱۳۹۳/۱۰/۱۶
۰۹:۵۱

هیأت نظارت بر مطبوعات، مجوز انتشار 25 نشریه و 9 پایگاه اطلاع رسانی را صادر کرد.

به گزارش سایت اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ در نشست تاریخ 15/10/93 هیأت نظارت برمطبوعات، شماری از تقاضاهای صدور مجوز نشریات مورد بررسی قرار گرفت که طی آن 25 نشریه و 9 پایگاه اطلاع رسانی مجوز انتشار دریافت کردند.

دوهفته نامه "صبح صبا" به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی داود رضالو با گستره توزیع میانه (محلی آذربایجانشرقی) در میان نشریات تازه مجوز گرفته به چشم می خورد.

پس از نشریات "قافلان" به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی قادر حسن زاده "میانه امروز" به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی فردین فرمند و  "امت و ملت" به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی محمدعلی مددی، این چهارمین نشریه اطلاع رسانی شهرستان میانه است که از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز نشر دریافت  می کند.

گفتنی است نشریات دیگری نیز به تعداد بسیار محدود به نام میانه در گذشته مجوز نشر گرفته اند که یا در دیگر شهرها منتشر می شوند و یا به طور کلی نشر نیافته اند.

با تبریک این اتفاق مثبت فرهنگی - اجتماعی برای دوست و همشهری عزیزمان در  عرصه  فعالیت مطبوعاتی ارزوی موفقیت داریم.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۱۰/۱۶ ۱۵:۴۷
با آرزوی موفقیت برای آقای رضالو . دیشب ما این خبر را زده بودیم ولی متاسفانه متوجه اسم آقای رضالو و نشریه ایشان نشدم و از همینجا معذرت خواهی میکنم. http://vom.ir/news/32629/%D8%B5%D8%AF%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D9%88%D8%B2-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF--34-%D9%86%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D9%88-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%2B%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D9%85%D9%8A
۹۳/۱۰/۱۶ ۱۴:۵۱
صرفا جهت اطلاع نام نشریه آقای مددی ملت و امت می باشد نه امت و ملت!
۹۳/۱۰/۱۶ ۱۳:۲۳
با عرض تبریک ،البته امیدوارم به شرطی که مثل روزنامه ابتکار مخصوص گزارش عمکلکرد ادارات نشه
۹۳/۱۰/۱۶ ۱۰:۳۰
تبریک به دوست عزیز و همکار گرامیم آقای رضالو. امیدوارم با اضافه شدن صبح صبا به جمع نشریات شهرستان، صدای مردم بلندتر به گوش مسئولان برسد.

اخبار روز